Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14151) zuzu000


zuzu000
őstag

Terminál,
wine starcraft.exe
fixme:advapi:SetSecurityInfo stub

Mi a baja?

(#14152) Lacces


Lacces
őstag

Sziasztok!

Ubuntu 12.04-et használok, de ez nem hiszem, hogy befolyásolja a kérdésemet, ezért merészeltem ide felrakni.

Linuxos skype-ról lenne szó, ott hogyan lehetséges, ha egyáltalán az, életre hívni a facebook kommunikációs funkciót benne? :R

Azt hallotam, hogy windowsos verzióba ez be van építve. De linuxoson is?

(#14153) ViZion válasza Lacces (#14152) üzenetére


ViZion
félisten

Felraktam a szkájpot asszonynak, de csak elindítottam, működik, kiléptem... Most dolgozom (win), de majd rápillantok :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14154) chab7 válasza Lacces (#14152) üzenetére


chab7
addikt

A windowsos nem tudom mennyinél tart de a linuxos verzió még csak 4.x.x
Lehet ezutáni verzióba került bele windowson.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#14155) ViZion válasza chab7 (#14154) üzenetére


ViZion
félisten

Jogos! Win: 5.10.akármi

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14156) Lacces válasza chab7 (#14154) üzenetére


Lacces
őstag

és ViZion köszönöm a válaszokat. :R (Így marad más módszer)

(#14157) rokefeller válasza Lacces (#14152) üzenetére


rokefeller
senior tag

pidgin tud msn-t, google chatet meg facebook chatet (meg gadu-gadu-t is :-))
Én azt használom, mellette fut a skype, ha muszáj (próbálok róla mindenkit leszoktatni, de az emberek azt hiszik, mással nem lehet neten beszélni).

[ Szerkesztve ]

A télapó nem a régi már...

(#14158) CPT.Pirk válasza rokefeller (#14157) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Egy lány vitte el a laptopomat, neki próbáltuk az FB-t belőni pidginen, de nem jött össze. A jelszava meg a felh. neve megvolt, mert böngészőből be tudott lépni. A pidgin viszont se a sima, se az XMPP-n keresztül nem tudott belépni.
Nekem nincs fb-m, így nem próbálkoztam vele tovább.

szerk:
viszont megmutattam a gépen a Manjaro-t, meg a 4 asztalos elrendezést, ezt-azt, aztán megmutattam a még gépen lévő XP-t (szűk vinyós régebbi gép, így nem erőltettem újabb wint) is, és azonnal azt mondta, hogy ezt hagyjuk, menjünk vissza az előzőre, az tetszik, az XP nem. Mindezt úgy, hogy Linuxot még nem látott. :N

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#14159) Lacces válasza rokefeller (#14157) üzenetére


Lacces
őstag

Skype, azért jobb nekem, mert az telón is van, így úgymond több hardveren megtalálható és jobban tudom használni :).

(#14160) Rimuru válasza CPT.Pirk (#14158) üzenetére


Rimuru
veterán

Múltkor testvéremnek lőttük be (Windowson) Pidginnel, valami alkalmazásos dolgot engedélyezni kell facebookon.

Vigyázat, csalok!

(#14161) tvamos válasza CPT.Pirk (#14158) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem regebbi gepem van, de nekem meg az Ubuntu nem megy rajta... Az XP vanszorog... Ellenben a Windows 8 tok jo, es semmi drivert nem kellett letolteni hozza.
De a probaidoszak utan megis keresni fogok valami Linux disztro-t. Nem veszegetek en mar erre a gepre Win-t sok-sok penzert! Kvazi...

Esetleg ajanlhatnatok valamit az Ubuntu helyett, amit egy "IT buta" felhasznalo is tud hasznalni! A Gepem egy regi P4 512M RAM-mal. Ja... es nincs monitorom, csak egy HD ready LCD TV-m, VGA bemenettel.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#14162) Lacces válasza tvamos (#14161) üzenetére


Lacces
őstag

Én a Zorin OS-t ajánlanám, de lehet a többiek jobbat tudnak ajánlani :)

(#14163) Vladi válasza tvamos (#14161) üzenetére


Vladi
nagyúr

link. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#14164) Rimuru válasza Vladi (#14163) üzenetére


Rimuru
veterán

Ez a teszt nem jó, ha őszintén válaszolok Fedora/Suse/Ubuntu jön ki.

Vigyázat, csalok!

(#14165) CPT.Pirk válasza tvamos (#14161) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Engem a HDD 60 gigás mérete kötött meg. FPGA-zásra használtam a gépet többek közt, oda meg csak a fejlesztőkörnyezet 14 gigát foglal, többet mint a teljes Linux a gépen. :U

Ez egy 2006-os Thinkpad, szóval XP driverek még voltak hozzá, de a hangkártyát életre kelteni XP-n egy rémálom volt, mert azt a drivert, amivel először felraktam és simán ment, azt később eltüntették a netről. Érthetetlen...

A Win7 kiesett az orbitális tárhely igénye miatt, a 8 meg nem való asztali gépre, plusz pár szolgáltatása miatt egyértelműen úgy döntöttem, hogy itt kiszállok a Windows világából. Mondhatni a Win8 hozta meg az utolsó lökést a Linux felé, ott nem érzem azt, hogy hülyékre van szabva. A 7 még marad sokáig pár játék miatt, de csak ennyi.

Nekem jó tapasztalataim vannak a Chakra disztróval, merem ajánlani kezdő felhasználóknak is, mert barátságos.

colomb2: köszi, majd megnézem legközelebb mi ez a dolog.

szerk: nekem az opensuse-t hozta ki elsőre, aztán fedora, ubuntu. Háááát mit mondjak nem találták el az ízlésemet kicsit se, pedig őszinte voltam. ;]

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#14166) chab7 válasza Rimuru (#14164) üzenetére


chab7
addikt

Nekem Suse / Fedora :)

(De most valóban a Fedora-t kezdtem fő rendszernek használni ;) )

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#14167) Rimuru


Rimuru
veterán

Alapvetőn az baj az ilyen jellegű tesztekkel hogy mezei felhasználó is hasonló eredményt kap, és amúgy is ezeket hallják a legjobban.

CPT.Pirk: Elvileg ezt kell engedélyezni: Privacy settings -> Ads, Apps and Websites -> Apps you use

Vigyázat, csalok!

(#14168) Vladi válasza Rimuru (#14164) üzenetére


Vladi
nagyúr

Hát dehogynem! Tessék fedorát használni. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#14169) zuzu000 válasza zuzu000 (#14151) üzenetére


zuzu000
őstag

Valaki?

(#14170) Rimuru válasza Vladi (#14168) üzenetére


Rimuru
veterán

Mikor telepíteni akartam nem tudtam mivel nem volt 750Mb RAM-om. Túl nagy igényei vannak. :P

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#14171) Vladi válasza zuzu000 (#14169) üzenetére


Vladi
nagyúr

Passz. Miben okoz ez gondot? Nem indul el az app?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#14172) zuzu000 válasza Vladi (#14171) üzenetére


zuzu000
őstag

Nem. Vagyis egy pillanatra megjelenik a tálcán, fekete képernyő, mintha indulna, majd kidob.

(#14173) Vladi válasza zuzu000 (#14172) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ennyi üzenetet hagy?

Milyen alkalmazás az? wine oldalról lehetne megközelíteni, vagy alternatívát keresni.

wazz. vakegér vagyok. starcraft. :D

Ez a régi, vagy az új? A régi elég jól ment winen.

mod2:

Elég nehéz terep. Vagy mennek a dolgok, vagy nem. link Itt írják, hogy az 1.5.10 és 1.5.13 verziókkal jól megy.

Neked melyik van? Le tudnád cserélni?

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#14174) zuzu000 válasza Vladi (#14173) üzenetére


zuzu000
őstag

Huh, iccup oldalrol szedtem, megnézem melyiket adják ott.
Hmm, 1.16.1. Akkor keresek egy régebbit. Sajna csak holnap tudom kipróbálni.
Köszi!

(#14175) rokefeller válasza CPT.Pirk (#14158) üzenetére


rokefeller
senior tag

Milyen felhasználónévvel próbálkoztatok? Mert az nem az, amit a belépésnél használsz, hanem egy facebookos azonosító, ha megnézed a saját timeline-od (vagyis a lányét, ha neked nincs), akkor a facebook.com/ után ami van.
Nálam ez van belőve, utána @chat.facebook.com (de ha azt választod, nem sima xmpp-t, akkor mögé teszi automatikusan).

Egyébként húgom két évig használt egy lenovo laptopot vígan fedorával, gnome-shellel, sosem látta előtte, de minden ment neki ami kellett. Oké, én kulcsrakészen belőttem neki a java-t, mert szeret chatelni, meg az aMsn-t, mert az empathyban akkor még talán nem volt rendes webkamera támogatás. Persze aztán az egyetem miatt mehetett neki vissza később win, meg office, ami külön aranyos, hogy elvárás, de nem adják a diákoknak most már. Nem értem miért nem lehet mondjuk egyetemi dokumentum szintjén libreoffice-t használni odt-vel. Amit eddig egyetemistától láttam, egy wordpad funkcionalitása is elég lenne nekik. Meg eleve, beadandót pdf-ben, Amikor a wint installáltam, az meg orbitális szopás volt, driverek vadászgatása, ráment bő egy napom mire minden frissítés felment, a billentyűzet még mindig szar. A sokat szapult fedorán ez legalább 1 óráig tartott mindennel együtt...

A télapó nem a régi már...

(#14176) CPT.Pirk válasza rokefeller (#14175) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hmm, hát azzal próbálkozott, amivel a neten is bemegy. Nekem nincs FB-m, így halvány lila gőzöm sincs ezekről, majd legközelebb megpróbáljuk.
Viszont mert kellett az OpenID-m, így lett egy google+ -om, nagyon hiányzott, majd kezdek vele valamit. :DDD

*
Am. én tavasszal végeztem mint villmérnök, de a beadandók többségét papíron kellett beadni. Egyéb esetben meg valami célprogram saját állománya volt, mint pl. a maple ősrégi, 12-es verziója, mert a tanár még ott tartott...
Ettől független a fontos dolgokat, mint diplomamunkát, az ilyeneket csak PDF-ben lehetett csinálni, ez ki is volt kötve szerencsére, sőt mivel Linuxot szerető oktató volt a felelős ezekért a dolgokért, még külön használati útmutatót is csinált az openoffice-hez, hogy a spec. formázásokat hogyan kell megcsinálni.

Amúgy igen, mindent open/libreofficeben csináltam az egyetemen ami szöveges v. táblázatos volt, semmi okot nem tudok mondani rá, miért kellene fizetős MS terméket használni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#14177) Shatterstar válasza CPT.Pirk (#14176) üzenetére


Shatterstar
aktív tag

Megjöttem! :D

Akkor ha van rá egy mód magyarázzatok el nekem minden fontosabb lépést amit tudnom kéne mielőtt belevágok a Linux témába ;)

Why are you wearing that stupid man suit?

(#14178) CPT.Pirk válasza Shatterstar (#14177) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Látom! ;]

No, kezdésnek nézd meg ViZion írásait a logouton: [link]

Aztán a következő lépés h. szedj le egy a képek alapján tetsző disztrót, írd ki egy pendrivera és "live" módban próbáld ki, így meg tudod ismerni telepítés nélkül.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#14179) Shatterstar válasza CPT.Pirk (#14178) üzenetére


Shatterstar
aktív tag

Lesz olvasnivalóm az biztos! A hagyományos cd/dvd-ről való telepítés egyébként milyen? Azt olvastam hogy a Linux disztrók hamarabb végeznek magával a telepítéssel mint a Win. Viszont érdekel a többi részlet is a telepítést illetően :)

Why are you wearing that stupid man suit?

(#14180) Lacces válasza Shatterstar (#14179) üzenetére


Lacces
őstag

De inkább az USB-t javaslom :)

Ez jó kérdés...
Nálam a Win7 64bit Home premium az kábé 20 perc (igen, cd/dvd, rá natúr állapotban + szoftverek, driverekkel már kábé 45 perc)
Ubuntu 11.10 64bit kábé 15 perc
Ubuntu 12.04 64bit kábé 20 perc
Mageia 2.0 64bit kábé 1 óra
Fedora 16 64bit kábé 30 perc
Puppy (nemtom melyik verziója, csak kipróbáltam) kábé 10 perc

Linuxokon plusz 10 perc még az AMD driver felpakolása. Szóval így nézve nálam tényleg a Linux disztrók érik meg.
+/- 5 perc mindegyiknél befigyelhet :) Nem mértem stopperrel

[ Szerkesztve ]

(#14181) CPT.Pirk válasza Lacces (#14180) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az AMD driver felrakásával már nem feltétlen kell bajlódni. Pl a Chakra ha zárt driveres opcióval indítod a telepítőt, akkor felteszi magától.

De Debian alatt sem tartott tovább a telepítése, mint 2 parancs a terminálban a kellő 3-4 csomag felrakására és az aticonfig lefuttatására.

Shatterstar: 10-20 perc alatt simán felmennek USB-ről, de ez a disztró méretétől függ. Ált. az elején megkérdeznek mindent, aztán megy a folyamat, nem kell közben semmit megválaszolni. DVD is ilyen csak ott korlátozza a meghajtó a sebességet.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#14182) Shatterstar


Shatterstar
aktív tag

CPT.Pirk , Lacces: Köszi, már kezdem kapisgálni a lényeget :DD

Why are you wearing that stupid man suit?

(#14183) Lacces válasza CPT.Pirk (#14181) üzenetére


Lacces
őstag

Igen, nem mindig, de még mindig ugyanaz a tapasztalat, a drivert felteszem, akkor alig akar melegedni a laptop alja :) Ami nyáron nagyon jól jön! Viccen kívül 15 fok különbség. Én ezért teszem fel mindig...
Nálam ez egy nagyon fontos igény :)

(#14184) CPT.Pirk válasza Lacces (#14183) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah, nem erre gondoltam, én is a zárt driverrel használom, de nem is tudnám mással, mert a nyílt driverben nincs scaling opció, ami kell ahhoz, hogy teli képet kapjak a gépre kötött TV-n.

Csak azt az egyet nem értem még mindig és választ sem találtam rá, hogy miért nincs választható 1360*768-as felbontás radeonnal. Minden más van, de ezt még xrandr sem tudja ráerőltetni a kimenetre, mintha ilyen nem is létezne.
Még nem találtam olyan embert, aki meg tudta volna magyarázni, miért nincs meg ez a felbontás.

Shatterstar: szívesen, aztán jöhet a döntés a 400+ disztró közül. ;] [link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#14185) Vladi válasza Shatterstar (#14182) üzenetére


Vladi
nagyúr

Dehogy kezded... ;]

A másikban is írtam. A vizion cikkek elég jók, abból az alapokat átnézhetetd.

(#14183) Lacces:

A témával kapcsolatban fejtágítás a blogomban. Nem kell a zárd driver. A nyílkt is lehűti neked.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#14186) Lacces válasza Vladi (#14185) üzenetére


Lacces
őstag

:R 2 hét múlva az ubi 12.10-nél majd kpróbálom

CPT.Pirk, ez még nálam nem aktuális, de anno én is szívtam vele, nem tudtam külsőmonitornál normálisan beállítani a felbontásét és csak a zárt segített.
Lépek :)

[ Szerkesztve ]

(#14187) Kup986


Kup986
csendes tag

Üdv!
Van itt valaki aki jártas linux mint-ben?
Az LMDE-met szeretném újratelepíteni hardvercsere miatt, de a live cd elindítása előtt kér valami felhasználó nevet és jelszót, ami nem egyezik meg az előző felhasználó nevemmel és jelszavammal! tudna valaki segíteni.

Linux Mint LMDE XFCE Edition

(#14188) lionhearted válasza Kup986 (#14187) üzenetére


lionhearted
őstag

Hacsak nem a winyót cserélted ki, akkor minek rakod újra? Felismeri a hardvert, és fut tovább.

Egyébként, ha live-ról indítod, akkor a live belépési adatai kellenek neki. (Ha jól tudom, akkor a user: mint, pass nincs)

Tegnap még működött...

(#14189) mzx


mzx
senior tag

Felmerült másik op.rsz. kapcsán az admin pswd csere. Preventíve megkérdem -adott esetben jó tudni linuxra is-, Ubuntu, valamint Linux Mint esetén mi az eljárás? Évek óta nem csináltam, és anno csak egyszer, és nem emlékszem már.

(#14190) rokefeller válasza mzx (#14189) üzenetére


rokefeller
senior tag

A hogyan "törjük fel" haverunk linuxát kisokos alapján ha single módba bebootolsz, akkor ott passwd és már írhatod is az újat.

A télapó nem a régi már...

(#14191) mzx válasza rokefeller (#14190) üzenetére


mzx
senior tag

Rosszmájú :D ;-) Amúgy köszi az infót. :) Tényleg nekem kellett egyszer, most meg windows alatt volt ilyen problémám, ezért akarom feleleveníteni, linux alatt hogyan is...
Bár nem emlékszem már, a live cd-n volt ilyen, hogy single mód? Más menüpontok rémlenek... nem valami más néven látható? Gondolom, kitotózom majd. ;-)

Ha akarnám se érné meg másét. :) "A linuxos haver" úgy is rájönne, ha ilyet tennének vele, mivel nem tudna a jelszavával belépni. ;-) És mivel nem tudom másét, visszaállítani se tudnám. :P

Egyébként abból is látszik, hogy ritkán windows-ozok -a linux javára-, hogy a napokban kiment a fejemből a saját win admin pswd-m :DD

[ Szerkesztve ]

(#14192) rokefeller válasza mzx (#14191) üzenetére


rokefeller
senior tag

Csak vicc volt. Egyébként valahol egy leírásnak volt hasonló címe :-)
Szerintem nincs explicit single mód link a livecd-n a grub-ban, de hát annyi a trükk, hogy a kernel-es sort szerkeszted, és init 1.

Én egyébként mindig használok system jelszót, és letiltom a boot menüt, hogy ne lehessen ilyen egyszerű dolgokkal felnyomni a gépet, mint pl egy bootolható pendrive.

Persze ez csak a haverokat szűri ki kb, mert ha valaki rendes fizikai hozzáféréssel rendelkezik a gépemhez (magyarán ellopta :-)), akkor régen b*szhatom, mert encrypted fs-t pl nem használok (még), de az adataim nagy része egy tolvajnak értéktelen.

A télapó nem a régi már...

(#14193) mzx válasza rokefeller (#14192) üzenetére


mzx
senior tag

Én is vicceltem, nyugi. ;-) De jó poént írtál amúgy. :)

Nah, azért írok csak most, mert skubiztam a neten erről (tudom, előbb kellett volna, és csak utána kérdeznem itt. ;) ) .

Szóval GRUB a telepített linuxon (vagy SHIFT hosszan nyomva, ha nincs alapból grub), aztán recovery mode, majd root shell prompt, aztán a passwd parancs, majd exit. Ezt találtam leírásban, plusz annyit, hogy egyeseknek így se jött össze, ami mount-olási hibából ered, erre a prompt után:
mount -o rw,remount /
a megoldás, és ezután a passwd parancs.

...csak ha valaki más is olvassa a párbeszédünket és hasonló problémával küzd. ;) Bár én csak win alatt küzdöttem (volna, ha végül nem jutott volna eszembe a ps. :D Isten bizony be voltam csinálva, h win alatt mit adtam meg magamnak... ott húzósabb...)

Apropó, mi az az init1 ??

Nekem sincs különösebb féltenivalóm a rendszeremen, csak ne piszkálják a jó kis beállításaimat ;) . Azért jó tudni a módszert, amennyiben elfelejti az ember a passwd-t.

[ Szerkesztve ]

(#14194) rokefeller válasza mzx (#14193) üzenetére


rokefeller
senior tag

A futási szinteket lehet az init-tel állítani. 0 a halt, 1 a single user mód, 3 a console és 5 a grafikus. Bővebben wikipédián :-)
A lényeg az, hogy amikor a grub betölti a kernel-t, vannak ott paraméterek, ha ezek után bedobod azt hogy "init 1", akkor arra a futási szintre fog bebootolni. Hasznos dolog (volt régen, már nem annyira, mert jó az X), ha pl a GUI nem indul el, és mondjuk csontrafagy, nem tudsz terminált váltani sem, akkor bebootolod 3-as futási szinten, és szerkesztgeted a xorg.conf-ot amíg jó nem lesz.

A télapó nem a régi már...

(#14195) Vladi válasza rokefeller (#14194) üzenetére


Vladi
nagyúr

Kivéve... ubuntu. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#14196) rokefeller válasza Vladi (#14195) üzenetére


rokefeller
senior tag

Ezt az init-re vagy, az X-re írtad? :-)

A télapó nem a régi már...

(#14197) Vladi válasza rokefeller (#14196) üzenetére


Vladi
nagyúr

initre ubuntun 2-es az 5-ös. A többi elvben szabad.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#14198) rokefeller válasza Vladi (#14197) üzenetére


rokefeller
senior tag

Dafuq??? Miért?

A télapó nem a régi már...

(#14199) Vladi válasza rokefeller (#14198) üzenetére


Vladi
nagyúr

nem tudom. :N

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#14200) mzx


mzx
senior tag

(#14194) rokefeller :

Ezt az init-et már nem értem, de úgy fest, egyelőre számomra még sincs jelentősége... Mindenesetre köszönöm a választ, hiszen érdekelt engem. :)

Noh, összejött a vindóóózos dolog? :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.