Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34201) Woodslave válasza Tomics (#34196) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:U dehogy tök igaz, mert God linkelte :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#34202) Woodslave válasza Zomb€€ (#34193) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sajnos nem, hanem egy naturál versenyző térített át, aki böjtöl :N :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#34203) Ijk


Ijk
nagyúr

Nekem aztán rohadt mindegy mikor eszek, az a lényeg hogy huzamosabb ideig nem szeretek éhes lenni. Úgyis 95%-ban az számít milyen minőséget, és mennyiséget eszel nap mint nap rendszeresen. Azt is leszarom hogy éppen a nap melyik időszakában raktároz zsírt, mert egyébként úgyis lemozgom. A rendszeresség, a hosszútávú étrend adja meg a testkompozíciót.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#34204) MPowerPH válasza Sickboy25 (#34174) üzenetére


MPowerPH
félisten

BCAA elvileg edzés előtt a legjobb 10 perccel, majd edzés után. Pluszban kelés után és lefekvés előtt kell(ene) még inni.

Don't Tread On Me

(#34205) #11527168


#11527168
törölt tag

Sziasztok! Jövő hónapban elkezdek valamit edzegetni, főleg aerob/kardió. Most költözünk, új termet kéne találnom a Mester-Haller környékén. A 15-20e körüli kategória érdekelne (igen, a sznob termek ;] ) Tudtok valamit? Nem vagyok errefelé ismerős. :R

szerk: amik a Bodybuilderen vannak, azok nem..... azokat néztem már

[ Szerkesztve ]

(#34206) DelArco válasza #11527168 (#34205) üzenetére


DelArco
aktív tag

sose voltam itt de esetleg ez?
[link]
annyira nincs messze es talan eleg draga.

Youth hides the key to salvation

(#34207) Sickboy25 válasza MPowerPH (#34204) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ebből 1 adag 5 kapszula, akkor ez edzésnapon 20 tabi(3 nap) és pihenőnapon 15 tabi (4nap), ami pontosan 1 hét...

Nem sok egy kicsit?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#34208) #11527168 válasza DelArco (#34206) üzenetére


#11527168
törölt tag

Köszi :R Közben én is ezt néztem ki / ajánlották. Ide fogunk járni. Ha valaki a fórumról ugyanitt edz szóljon.

Amúgy nem az a lényeg, hogy drága legyen, hanem, hogy tiszta, rendezett! Nagy valószínűséggel a több hónapos kálváriám okát a koszos de egyben drága edzőteremben szedtem össze, ahová jártam.

[ Szerkesztve ]

(#34209) BÁ Nutrition válasza #11527168 (#34208) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

valamelyik Gilda? vagy oda jártál eddig? :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#34210) #11527168 válasza BÁ Nutrition (#34209) üzenetére


#11527168
törölt tag

Nem, egy másik "csodába" jártam, nem írnám le a nevét nehogy még bepereljenek, most nincs rá szükségem. :W Allee Gilda is jónak tűnik, meggondoljuk még ezt azt hiszem.

Life 1 vs Allee Gilda? Valaki? Hol a kevesebb egyetemista? :D

[ Szerkesztve ]

(#34211) Zomb€€ válasza #11527168 (#34210) üzenetére


Zomb€€
őstag

Alle Gildában tuti nincs egyetemista, túl sznob ahhoz. :DDD
Nekem bejött.

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#34212) Jojo5


Jojo5
őstag

akkor és most :Y

shteer: persze, csak az a baj, hogy a sok csirke már ehhez nem elég... :O :DDD

Woodslave: nem tudom mikor készültek a képek, de ilyenkor nagyon gondolkodóba esem, hogy jó lenne valami hasonlót összekalapálni... :))

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#34213) shteer válasza Jojo5 (#34212) üzenetére


shteer
titán

beallsz moge a shopban es: ugyanazt kerem! :D

..szerintem jónak tűnik

(#34214) Woodslave válasza Jojo5 (#34212) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mikor? Láttam én is valahol, ott 5 évet írtak, de kizárt hogy 5 éve ilyen lepukkant lett volna :D 2002-es a skorpiókirály, akkor már izmosnak tűnt...

hát sajna esélyed nincs :( (sokunknak nincs)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#34215) Zomb€€ válasza Jojo5 (#34212) üzenetére


Zomb€€
őstag

Lehet hogy most kiutáltok, de a második képen nekem már durva (oké az elsőn meg lepukkant :DDD )

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#34216) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#34214) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én nem tudom de a skorpiókirály előtt már sok éve pankrátor volt szerintem. el kéne olvasni a vikipédiában :)
szal ott is elég nagy sztár volt. és nem hinném hogy nem volt kigyúrva. lehet volt egy kis sérülése és vagy baszott edzeni jópár hónapot és osszeesett. ugye nem olyan rég még itt fikáztátok Victor Martinezt. ő sokkal többet esett vissza, volt honnan.. hiszen GP győztesként baxták be a sittre.. aztán összekaparta magát.
izommemóriával egy ilyen fejlkődéshez mint az alábbi képen max ha fél év kell..

tehát 21 éve már egyetemi focicsapatban tolta
17 éve már profi pankrátor volt 15 éve világbajnok
a skorpiókirály meg 10-11 éve készült..
most 40 éves
ebbe a múltba belefér néhány sérülés, kihagyás..

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#34217) drogery válasza Zomb€€ (#34215) üzenetére


drogery
tag

a második képen nekem is DÚÚrva :D

(#34218) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#34216) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt mondom én is, kamu a kép. Legalábbis szenzáció hajhász.

Vagy titkos scitec teszt résztvevő :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#34219) Jojo5 válasza Zomb€€ (#34215) üzenetére


Jojo5
őstag

én szívesen lennék ilyen, a kugli fejemmel meg 1 ilyen testalkattal tuti, hogy minden kopasz gyúrós sztereotípiát megerősítenék... :DDD

BÁ Nutrition: eléggé nagy sportkarrier van mögötte az fix :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#34220) God Vazzeg válasza Woodslave (#34218) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Most bár fosabb vagyok mint az első képen, tömegelés végére hátha olyan leszek mint a 2. képen :D ;] Nem, nem rakok képet :DDD

(#34221) deniro2 válasza Woodslave (#34218) üzenetére


deniro2
senior tag

Ha jól tudom, a második kép egy film forgatásán készült nemrég, ami testépítőkkel foglalkozik, gondolom ebből az alkalomból Rock bevetett mindent, hogy csúcsformába kerüljön... Egyébként Mark Wahlberg is játszik a filmben és ő is 2x akkora, mint a legutóbbi szerepében volt...

(#34222) Woodslave válasza deniro2 (#34221) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor mostmár tuti, hogy a myomax hc van a dologban. Láttam én is a képeket. :K

Rock fizikumát egyből elfogadnám, de Wahlberg is igen durván néz ki... :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#34223) MPowerPH válasza Sickboy25 (#34207) üzenetére


MPowerPH
félisten

Valaki csak edzések alatt megiszik 15g -ot, szóval nem sok. Én valszeg a lefekvés előtti adagot kihagyom, így reggel, edzés előtt-után 5-5-5g-ot tolok. A tabi alapból nem költséghatékony ugye. :(

Don't Tread On Me

(#34224) Sickboy25 válasza MPowerPH (#34223) üzenetére


Sickboy25
addikt

Jah ebben igazad van...

Akkor lenyomom ezt 5-5 darabbal plusz edzéskor 5 db. Utána veszek port! Milyent ajánlanál?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#34225) Ijk


Ijk
nagyúr

Szerintem meg egyáltalán nincs lepukkanva az első képen sem. Nincs rajta nagy izomtömeg, és egy laza pólóban van, nem feszülős izomtrikóban.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#34226) MPowerPH válasza Sickboy25 (#34224) üzenetére


MPowerPH
félisten

Porban szerintem csak ez. Gazdaságosabb, mint a kapszula. Igaz ízre elvileg szörnyű, de +1k-ért van ízesített, ha nem tudod így meginni. Ez ízlés dolga.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#34227) Jim-Y válasza MPowerPH (#34226) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szörnyű?! Nekem ilyen van, és ennél finomabb cuccot még nem ittam :Y jaaa, hogy ízesítetlen.. na nekem ilyen van almásban, az nagyon finom :K Én haverral vettem egy 700g-at és azt feleztük, így gazdaságos volt a kipróbálása.

[ Szerkesztve ]

(#34228) Sickboy25 válasza Jim-Y (#34227) üzenetére


Sickboy25
addikt

napi 3x 5g-ot tolsz belőle?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#34229) Jim-Y válasza Sickboy25 (#34228) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nem, 10g-ot, de lehet beiktatok 5g-ot reggelente, és akkor nekem is meglesz a napi 15g.

(#34230) Eagl3 válasza MPowerPH (#34226) üzenetére


Eagl3
veterán

Ebből az almás nagyon jó :K

(#34231) Woodslave válasza Jim-Y (#34229) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:N ne rakjál

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#34232) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

most bombáztam be 80 g glutamint, 600mg tribut, 400mg koffeintabit, 2 plusz extraaktívot, meg 3 lecitin tabit :)
eléggé adja ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#34233) Dani82


Dani82
senior tag

kedves szakértő urak,

Amount per 5ml serving:
EPA (Eicosapentaenoic acid): 825mg
DHA (Docosahexaenoic acid): 550mg
Omega-3 Fatty Acids: 30% min

ilyen adatokkal, 10ml elég ebből naponta, vagy mennyi lenne oké?

[link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34234) macikos válasza BÁ Nutrition (#34232) üzenetére


macikos
addikt

Én meg 0,5kg barackos Jogobellát. Az is adja ;]

(#34235) Woodslave válasza Dani82 (#34233) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elég karcsú és mi a maradék anyag?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#34236) drogery válasza Woodslave (#34235) üzenetére


drogery
tag

ízvilág. :K

(#34237) Dani82 válasza Woodslave (#34235) üzenetére


Dani82
senior tag

kátrány

(#34238) Woodslave válasza Dani82 (#34237) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jaj ne haragudj, a legjobb halolaj, nemcsak ultra szálkás, de qrva izmos is leszel tőle, meg 120 évig fogsz élni :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#34239) MPowerPH válasza Eagl3 (#34230) üzenetére


MPowerPH
félisten

Tulajdonképpen nem is annyira gáz. :N Oldódása jó(sokan mondják, hogy nem), csak kell a fél liter víz hozzá. Kicsit keserű, de húzóra kibírható. Ellenben a G-bomb az narancsos, elég finom.
Egyébként biztos használ valamit, megittam az első G-bomb-ot edzés előtt, plusz előtte ment egy csésze fekete, mert punnyadt voltam. Hát, hiába álltam le a kreatinnal, eddig nem érzem a gyengülést. Mindenből pakoltam a súlyt pluszban. Ami külön öröm, a felhúzás ment 120kg-val gurtni nélkül, persze első gyakorlatnak. Előtte a 100kg-t is kiejtettem. Ettől függetlenül kellene, mert a 120kg-t elég lazán felhúzom.... (bár kellene súlyokat vennem, mert 120kg-nál több jelenleg nem fér rá a rúdra. :o )

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#34240) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Majdnem találkoztunk Zombival. :(((

Hát ezen a héten úgy leoffoltam magam, hogy úgy nézek ki mint aki soha nem edzett. Bár nem gáz, mert előtte is úgy néztem ki. Szerintem az itteni sok kockáshasú patesz egy év alatt nem eszik ennyi finomságot ;]
Na meg lehet ittam is.

Ma már volt egy lightos átmozgató edzés. Fenyőfa alatt álltam az autóval, 5kg gyantát kellett lekaparni. :DDD :W (nem, nem vagyok annyira satu, csak számozva voltak a parkolók és oda kellett állnom)

Annyit írtatok már erről a böjt témáról, kezd engem is érdekelni.

(#34241) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Sziasztok!

Tudtok valami jobb minőségű kreatint ajánlani kúrához?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#34242) Dani82 válasza Woodslave (#34238) üzenetére


Dani82
senior tag

Annyira azért nem szar, átnézve a shop builder alternatíváit omega3-ra. 1 kapszulában átlag 180/200 mg van belőlük, ebben a myprotein cuccban meg igencsak több.
Na mind1

(#34243) macikos


macikos
addikt

(#34244) headhunter válasza Sickboy25 (#34177) üzenetére


headhunter
addikt

Ezt próbáltad már vagy kizárólag a kapszulás kiszerelést preferálod?

MaxTOR BCAA - 3.270Ft/315g...

A(z) MaxTOR BCAA termék leírása:
MaxTOR BCAA

Mostanra már mindenki tisztában van az élethez nélkülözhetetlen („esszenciális”) aminosavak fontosságával és kiemelten a BCAA aminosavakéval. A régi, standard BCAA formulák 2:1:1 arányban biztosítják a leucin, izoleucin, valin aminosavakat. De a legújabb tudományos eredmények rámutattak arra, hogy a leucin a legeslegfontosabb hatóanyag, mivel direkt módon fokozza a protein szintézist – a leucin egy anabolikus „kapcsoló” a szervezetben. Az mTOR nevezetű a legfontosabb anabolikus (felépítő) jelátviteli útvonal („parancsközlés”), amelyre a leucin közvetlenül stimulálólag hat, így jelentős izomfehérje felépítést indít meg. A leucin gyorsítja a regenerációt is és megvédi az izmokat a katabolikus lebomlástól.

Az új BCAA standard tehát a jelentősen kiemelt leucin tartalom, a 8:1:1 arány. A MaxTOR BCAA forradalmi termékünkkel nem kell fölöslegesen megemelni a teljes bevitt adagot, hogy optimális leucin szintet érj el! A MaxTOR BCAA azonban nem áll meg pusztán a BCAA aminosavaknál. A glutamin technikailag egy feltételesen esszenciális amino csak, de a sportolók gyakorlati tapasztalata az, hogy az egyik legfontosabb kiegészítő, így nem hagytuk ki a formulánkból. De hogy továbbra is a tudomány élén járjunk, nem sima L-glutamint vetettünk be, hanem a sokkal stabilabb, jobban hasznosuló L-alanil-L-glutamin formát! Ez a dipeptid bizonyítottan hatásos a szervezet glutamin szintjének optimális emelésére.
Alkalmazás

Keverj 1 adagot kb. 300 ml vízbe és rázd össze 30 másodpercig. Ha hagyod állni a keveréket egy ideig, akkor a hatóanyagok oldódása jobb lesz (a BCAA-k nem oldódnak könnyen). Fogyaszd az italt edzés vagy verseny alatt, illetve további adagok vethetők be edzés után, vagy bármikor, amikor aminosavakra szükség van. A termék remek diétakor, de tiszta izomtömeg fejlesztésre is tömegeléskor!

[ Szerkesztve ]

(#34245) Sickboy25 válasza headhunter (#34244) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nem csak most próbaként vettem, de majd ezt is kipróbálom, ha ez elfogy...

Ez lett a kezdő csomagom:
Tru Mass
BCAA 6400
ULTRA A-Z
GABA

Csütörtökön indul az edzés... :C újra :)

Boxi: persze ;]

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#34246) Boxer001


Boxer001
veterán

Van értelme elolvasnom a mai termést?

(#34247) Woodslave válasza Dani82 (#34242) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó hát azokhoz, meg a dm-es cuccokhoz képest qrva jó. Nem nézem az árát, nem jössz ki jobban a tabissal? :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#34248) Jim-Y válasza Boxer001 (#34246) üzenetére


Jim-Y
veterán

kitalálod magadtól, vagy segítsek? ;]

(#34249) Dani82 válasza Woodslave (#34247) üzenetére


Dani82
senior tag

őőő... nem hasonlitgattam igazibol, gondoltam myproteinnel nem lehet nagyon melleloni, Laci-tol vettem 2700 Ft 0,5l narancsos (okádék ízű :D )szóval sztem annyira nem fail, jobban megéri, mint a 250g-os egész lenmag 350Ft-ért dmből :D

[ Szerkesztve ]

(#34250) Ijk


Ijk
nagyúr

Rokonságban voltunk, barackos túrótorta. Kínáltak és nem volt pofám visszautasítani. Így betoltam utána még két szeletet. ;]

macikos: Igazad van, rád soha sem gondolok.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.