Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74801) djculture válasza section9 (#74799) üzenetére


djculture
félisten

Annó én még a geforce2 gts-hez kaptam alig 14 éve:) [link]

[ Szerkesztve ]

(#74802) Scale válasza Chiller (#74800) üzenetére


Scale
őstag

Engem a Mini Ninjas érdekelne egyedül, akinek nem kell az kérem nekem jelezzen :R

(#74803) nepszter1


nepszter1
addikt

Farming Simulator 2013 Titanium hol találok a legolcsóbban ?

(#74804) duvi


duvi
nagyúr

Szerintetek megéri most megvenni, vagy várjak még jobb dealre? Már régóta vadászom, de várok még ha összejöhet olcsóbban...
Company of Heroes 1 Complete 6.24 € (Ebből lejönne még 20% kuponnal)

[ Szerkesztve ]

(#74805) Helios


Helios
csendes tag

Ha valaki lemaradt volna a Steames nyári vásáron a "Grand Theft Auto Complete Package" csomagról, akkor most a Nuuvemen pótolhatja 14.99 BRL (1618 Paypal Forint - kb. ennyi volt a Steamen is.)

Egy kódot ad ami a Steamen aktiválva már hét külön játékot dob. (A Nuuvem leírásban nincs benne a GTA 1 és 2, de azok is megjelentek.)

(#74806) eszement24 válasza duvi (#74804) üzenetére


eszement24
aktív tag

Humble Bundleban volt. Eldöntheted, hogy kockáztatsz és vársz vagy inkább megveszed ezt :)

Amúgy szerintem nem lövök nagyon mellé, hogy ha ezután a pakk után a bonus játéknak a kimaradt hitmaneket és a Just Cause 1et rakom meg :) De esélyesek lehetnek még a kimaradt thief részek is

[ Szerkesztve ]

(#74807) djculture válasza nepszter1 (#74803) üzenetére


djculture
félisten

(#74808) genndy válasza eszement24 (#74806) üzenetére


genndy
addikt

Frászt, az új Tomb Raider GOTY lesz a bónusz!!4!!négy!

:DDD
Á, dehogy, a te verziód valószínűbb :K

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#74809) Csapoati válasza Chiller (#74800) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Te is mazochista vagy? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#74810) eami válasza genndy (#74808) üzenetére


eami
addikt

az szomorú lenne, mert maximalista és eszetlen módon akkor ráaktiválnám az alapjátékra és a már meglévő egyetlen értelmes DLC-re, ahelyett hogy elcserélném inkább mondjuk 5 dead island epidemic giftre :DDD

(#74811) eszement24 válasza eami (#74810) üzenetére


eszement24
aktív tag

Melyik az egyetlen értelmes DLC hozzá, amit kifejezetten érdemes beszerezni?

De amúgy még a Kane and Lynch első része is lehet. Francért kezdenek meg 80 sorozatot és egyiket se rakják be teljesbe...

[ Szerkesztve ]

(#74812) djculture válasza eszement24 (#74811) üzenetére


djculture
félisten

tomb of the lost adventurer, ez az egy ad plusz területet a singleplayerhez

[ Szerkesztve ]

(#74813) wjbhbdux válasza eszement24 (#74811) üzenetére


wjbhbdux
veterán

pénzért

/s

(#74814) nepszter1 válasza djculture (#74807) üzenetére


nepszter1
addikt

Köszi :R

Milyen oldalon lehet nézni hol a legolcsóbb valami ?

(#74815) duvi válasza nepszter1 (#74814) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
Pl. ITT
Itt csinálhatsz magadnak Waitlistet, amin a beállított árakat figyeli az oldal és emailt küld, ha valamelyik listás játékod elérte az általad beállított összeget vagy százalékot.

[ Szerkesztve ]

(#74816) gszp


gszp
csendes tag

EA Classics és az Origin:

MoH 10th Anniversary: support csak az Airborne-t tudja beregisztrálni

Crysis Maximum Edition: Warheadet itt sikerült hozzáadni a fiókhoz, az alapjátékot pedig support berakta.

Azt hiszem, összességében kötelező vétel volt ennyiért (798/998), főleg a MoH, nagyon szép kiadás (leszámítva a borítót), még soundtrack is van hozzá!

(#74817) djculture válasza nepszter1 (#74814) üzenetére


djculture
félisten

Hát már nemtudom megvetted e de szépen vissza is ment az ára 17 -re :)

(#74818) cskamacska válasza djculture (#74807) üzenetére


cskamacska
addikt

És ha már Fast2Play/Kinguin féle Steam gift 3rd party sefter oldalak.

Épp nemrég esett meg, hogy pánikolva elpasszoltam a Space Engineers maradékom 5 kulcsért egy sefternek, látva hogy bontás nélkül is kezdett az ára 4 kulcsra lecsusszanni, és egyre több akció lesz rá minden boltban, egy -50% beüt, mentem rám szárad. Csak szórakozottságból rákérdeztem, hogy mennyi lesz a haszna a továbbpasszolásból, miközben csere oldalakon épp a kutyának nem kellett 6 kulcsért sem az olcsóbb alternatíva mellett. A fazon legnagyobb meglepetésemre azt felelte, hogy 3-4 dollár a haszna minimum, és csak azon nap közepéig 30 darabon adott már túl. :Y Kapirgattam a fejem erősen, hogy ezt hogy hozza össze még ipari mennyiségű farmolt kulcs árakkal is, és rámszakadt a felismerés. Fast2Play és haszonszőrű társai 13 euróért kínálják, ha esik, ha fúj, ha minden hivatalos bolt alájuk is vág, a jónép meg felkajolja, mint a nokedlit. :DDD

mod: Épp nézem, 5300 forintra vissza ment az ára, csereoldalakon meg 5 kulcsot lassan nem mernek elkérni érte, de van 3 kulcsért is.
Tiszta Renjility szindróma, "túl olcsón" büdös és veszélyes megvenni trédzen a kulcsot, nosza dobjunk össze egy szép oldalt az árusításhoz, majd megveszik a háromszorosáért. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#74819) Mate válasza cskamacska (#74818) üzenetére


Mate
nagyúr

Vagy félreértetted és 30 darabon keresett 3-4 dollárt :D

(#74820) djculture válasza cskamacska (#74818) üzenetére


djculture
félisten

Jó hát ilyen helyeken csak az akciós dolgokat kell megvásárolni.
Fast2playen vettem már vagy 50 játékot mikor akciós volt, Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition pl 7 dollár volt.. Ez az farm izé nyavaja is 7 volt, most meg visszamászott aki nem figyel lemarad...
Én eddig csak a simplycdkeys-el szivtam de annak is jó lett a vége sniper elite 3 -at visszavonták, árát visszautalták (plusz kaptam kreditet) rebellion-tól meg megkaptam a hitleres dlc-t ingyen.
Jó eleinte fos volt mert azt hittem a lóvémnak annyi de mondom elég korrekt volt a maxek bolt meg a kiadó is. Egy szavam nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#74821) szami777 válasza cskamacska (#74818) üzenetére


szami777
addikt

ennek a Renjility-nek van most valahol valami árlistája?
csak ezeket látom:
Sleeping Dogs Limited Edition - $4
XCOM: Enemy Unknown - $5
The Bureau: XCOM Declassified - $5
Resident Evil: Operation Raccoon City - $5
Keveslem, se 4pack se semmi extra akció.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#74822) cskamacska válasza Mate (#74819) üzenetére


cskamacska
addikt

Bármi megeshet, de mikor hirdetés megpillantásakor először néztem a profilját, nem volt 3 kulcsa, és egy fia Space Engineers giftje sem, mikor cseréltünk már friss ropogós 50 kulcsos adagból kaptam a járandóságot, és enyémen kívül már ott fityegett 4 darab. Illetve eddigi leggyorsabb cserém volt felvétel után, még a nagyobb sefterek se zavarták le ilyen gépiesen. Szerintem ez már az a szint lehet, amikor trédből akar megélni. :)

xsanyi77: A látszat ellenére nem vagyunk üzlettársak :D , nem tudok róla semmit, leszámítva, hogy a trédzen árult kulcsai elfogyogattak. Meglepő módon viszont visszavont játék miatti reklamáció nem volt, pedig itt sokan ezt várták volna. :)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#74823) bigrob válasza ayo (#74792) üzenetére


bigrob
őstag

Elírtad a nosgothot. Nem 30 nap hozzáférést ad hanem 30 nap xp és gold bónuszt, és bétázhatsz kedvedre :)

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#74824) szami777 válasza cskamacska (#74822) üzenetére


szami777
addikt

Igen, engem sem hagyott akkor nyugodni a gondolat, hogy 2013-ban pár dollárért coh2-t vegyek, de a végén letettem róla, túl olcsó volt, ahogy többen is írták.
Szeptemben megjelenéskor szereztem arma3 deluxe editiont kb 4 dollárért és még mindig a fiókomon van, ezek után nem kéne parázzak. Pedig az is gyanús volt.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#74825) FoxiestFox válasza Chiller (#74800) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jobb lett volna, ha az megmarad tableten :DDD

(#74826) ayo válasza bigrob (#74823) üzenetére


ayo
addikt

igaz, köszi!

http://jateknaplo.blog.hu

(#74827) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,
diablo 3 + a diablo 3 ros vásárlása hol érdemes jó áron ? :)
köszönöm

(#74828) Stockbauer79 válasza smallmer (#74827) üzenetére


Stockbauer79
tag

Ezen pörgök én is,eddig ez a legjobb amit találtam. Tradereknél sincs olcsóbban, olyan 6200 az alapjáték.

just leave me alone

(#74829) drk88


drk88
senior tag

L.A. Noire: The Complete Edition - 899 ft

GMG még mindig nem küldte a kulcsot a skyrimhoz 3. napja, ha holnap se kapom meg refund azt viszlát :W

(#74830) Hangm4n


Hangm4n
tag

A Syberia kártyás lesz?

(#74831) djculture válasza drk88 (#74829) üzenetére


djculture
félisten

4-5 nap mindenhol a kiadótol való pótlás ha elfogy a kulcs.

(#74832) djculture válasza Stockbauer79 (#74828) üzenetére


djculture
félisten

4990 ft volt 2 héten át a tescoban az alapjáték előtte meg a pcguru webshop is ennyiért árulta . Én is gondolkoztam rajta de konzolokra jön az ultimate edition később pc-re is kifog jönni abban biztos vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#74833) Stockbauer79 válasza djculture (#74832) üzenetére


Stockbauer79
tag

Az szép :)

Jelenleg akkor is ez a legolcsóbb ajánlat,gondolkodok hogy megveszem.

just leave me alone

(#74834) wjbhbdux válasza djculture (#74832) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ha a játékra gondolsz az biztos nem fog kijönni, konzolokra lebutított játékmenetnek nincs sok keresnivalója PCn.
ha alapjáték+kieg közös csomagra az majd biztos lesz a 2. kiegészítő környékén pár év múlva, de most is olcsóbb a battle.neten ha a kettőt együtt veszed 25%al.

[ Szerkesztve ]

/s

(#74835) nepszter1


nepszter1
addikt

volt 2.25 euroért BattleBlock múlthónapban esetleg valami hasonló áron nincs most ? :B

(#74836) djculture


djculture
félisten

Kérdés van e rajta zár...

(#74837) genndy válasza djculture (#74836) üzenetére


genndy
addikt

Ha nem orosz, akkor nincs.

OK, akkor honnan derül ki hogy ez orosz? Ez a GamersGate oldala, nem?

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#74838) Shepherdke válasza djculture (#74836) üzenetére


Shepherdke
tag

(#74839) djculture válasza Shepherdke (#74838) üzenetére


djculture
félisten

Gyanús is volt túl olcsón adják :)

(#74840) Shepherdke válasza djculture (#74839) üzenetére


Shepherdke
tag

Olcsó Skyrim-nak nézd a régiózárját :DDD

(#74841) Anonymus X válasza djculture (#74839) üzenetére


Anonymus X
tag

Így legalább értelmes akció lenne. Itthonról csak 50%-ot kapott, ami furcsa, tekintve, hogy Steamen és GMG-n is jobb akció volt rá.

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#74842) warcat válasza Anonymus X (#74841) üzenetére


warcat
veterán

Semmi furcsa nincs benne,beleszámolták a -20%os nyári kuponnal rendelkezőket,meg valamiből ki kell gazdálkodni az elárazásokat :)

EA: It's in the crate!

(#74843) wwenigma válasza djculture (#74836) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

15€ normal modon belépve és csak -50%-ot kapott.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#74844) djculture válasza wwenigma (#74843) üzenetére


djculture
félisten

Mindig ezt csinálják de nem csak itt gmg-n is átáltam dollárra. Én már máshogy nem veszek euroért fontért semmit max a steam-röl direktbe ha akciózva van. Fos a forint-euro konverzió én meg csóró magyar vagyok... Ebböl amúgy nem vagyok biztos hogy oroszt adnak, volt már hogy igen volt már hogy nem.

[ Szerkesztve ]

(#74845) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Ingyen játék: GTR Evolution Tetszikelni kell Facebook-on az oldalukat és e-maillel küldik a kódot. Ahogy nézem, a RACE 07 is jár hozzá:)

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#74846) Stockbauer79 válasza ViharVadász (#74845) üzenetére


Stockbauer79
tag

GTR Evolution + Race07 + RaceRoom Racing Experience :)

"Tetszikelni"

[ Szerkesztve ]

just leave me alone

(#74847) oriic válasza ViharVadász (#74845) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

köszi. :C

Live-Die-Respawn

(#74848) raggg válasza ViharVadász (#74845) üzenetére


raggg
senior tag

Hamarabb írtam mint gondolkodtam sry.

[ Szerkesztve ]

ragklaatPS

(#74849) #79621120 válasza szami777 (#74775) üzenetére


#79621120
törölt tag

Tudsz várni péntekig ? ( a hétvégi akciós ajánlatig )

(#74850) Dilikutya válasza ViharVadász (#74845) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kíváncsi vagyok, az aprón mikor jelenik meg először. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.