Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58601) Zamery válasza ayo (#58596) üzenetére


Zamery
senior tag

Én megjelenéskor megvettem kb. ugyanennyiért a GamersGate-en. Visszakerestem 4,4€-t fizettem, viszont ez is borzasztó nehéz egyedül. Szóval ha megveszed, akkor nyomhatjuk együtt ezt is! :)

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#58602) ayo válasza Zamery (#58601) üzenetére


ayo
addikt

kb ennyiert tudtam volna en is 4packos orosz verzioval de hat itt meg dobozt is kapok hozza, belefer:) jovok persze

http://jateknaplo.blog.hu

(#58603) cskamacska válasza djculture (#58587) üzenetére


cskamacska
addikt

Nincs igazad, nem a nehézség a gondja. Ha mégis ez a legnagyobb gondod, kérem a képeket arról hogy legnehezebb módban végignyomtad az egyjátékos kampányt, és a ToW pályákat. :P Ha ezt megpróbáltad volna, most arról nyavalyognál hogy az AI csal, és a játék túl nehéz.. :DDD

CoH2-nek legjobban a THQ csődje, majd a Sega tett be. THQ-nál a elkezdték sürgetni ezért a dizájn összecsapott, félig CoH, félig DoWII lett, a tervezett újítások félig és felemásan kerültek be, rossz nyelvek szerint a programozási munka is meg lett sürgetve így a motor technikai újításai sem lettek százasak. Na eztán a THQ beadta a kulcsot, és az egész projekt hetekig a levegőben lógott, adott esetben le is lőhették volna. Sega ugyan folytatta, de a saját szájíze szerint, a parancsnokok kiprivatizálása DLC-be már az ő érdemük, elvileg a THQ is tervezett hasonlót szolidabb formában, illetve a skinezés is volt tervezve, de a konkrét DLC áradat az új kiadó sara, Total War fillérß@szása után nem meglepő módon.
Csakhogy ez konkrétan földhöz csapta a multi egyensúlyt(mellyel már az elődben is évekig szenvedtek), amit máig sem tudtak helyrehozni, egyes parancsnokok simán jobbak másoknál.

És ha már coop szóba jött, Company of Heroes 2-t ne vegyétek meg a coop miatt. Az egyébként egész jó single kampányt nem lehet több emberrel játszani, és a ToW kampányban alig akad coop küldetés. A gép elleni közös játék meg megint be van korlátozva a fizetős parancsnokok miatt. :W

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#58604) Csapoati válasza cskamacska (#58603) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerencse, hogy ez single-ben mindez nem fog erinteni engem. :DDD A sztalingrados dlc-t meg tuti behuzom meg melle, nagyon jonak tunik es akcioban nem is lesz tularazott 3-4 euroert.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#58605) cskamacska válasza Csapoati (#58604) üzenetére


cskamacska
addikt

Tavaly ilyenkor 7 euróért vettem Actung Panzer Operation Star-t. 6 pálya 4 euróért nagyon is túlárazott. :(

Én épp most próbálok túladni egy Southern Fronts giften, coopban annyira nem jött be a játék, hogy még. A 20-25 pályás Workshop hiba pedig szégyen, még annyira sem lehet vele így közösen játszani, mint gondoltam. A Men of War Assault Squad, és a saját Dawn of War II elődei köröket vernek rá. Csak a DoWII Retribution coop kampányával és a The Last Stand móddal úgy el voltunk 3 hétig, hogy eszünkbe se jutott másra nézni. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#58606) Shepherdke válasza warcat (#58581) üzenetére


Shepherdke
tag

Ezt meg tudom venni magyar bánkártyával is csak annyi kell, hogy U.S. lakóhellyel/számlázási címmel legyek regisztrálva?

(#58607) djculture válasza maross (#58597) üzenetére


djculture
félisten

Egy óra alatt végig lehet nyomni 4-en persze ha valaki tudja mit csinál és nem megy el hősködni egyedül mert akkor lehet utána szaldgálni és mentegetni a földröl amíg még lehet... de amúgy nagy móka.
Én már kívülröl tudom az egészet az de még vagy tizszer biztos végignyomom...

[ Szerkesztve ]

(#58608) 7 válasza Shepherdke (#58606) üzenetére


7
addikt

Javaslom elolvasni az osszefoglalot, itt nem igazan szabad ilyesmit kerdezni. :N

(#58609) #57919488


#57919488
törölt tag

Meddig tartanak az Amazon learazasok?

[ Szerkesztve ]

(#58610) Csapoati válasza #57919488 (#58609) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tessék.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#58611) 7


7
addikt

Amazon UK store, Borderlands 2 GOTY: 9.99 GBP

[ Szerkesztve ]

(#58612) dokken


dokken
tag

simplygames Grand Theft Auto 5 Steam CD Key Pre Order
£44.99

Released 19th September 2014

(#58613) viktor82


viktor82
őstag

Ez megbizható oldal nagyon jó áron van a Black Flag

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#58614) Frod válasza ayo (#58596) üzenetére


Frod
addikt

Én az elsőt két hete vettem 1350-ért, erre tegnap valamelyik online boltban volt 2,7€-ért :D
Szóval hiába tűnik ez is most bestbuynak ennyiért, ezt most nem veszem meg, lesz még olcsóbb is.

Tekintve, hogy az 1 is baromi nehéz egyedül az első pályát se bírom megcsinálni, pedig nem szoktak gondjaim lenni videójátékokban :D

Do you see the white shadow?

(#58615) Youri válasza dokken (#58612) üzenetére


Youri
veterán

RTX ON

(#58616) ayo válasza Frod (#58614) üzenetére


ayo
addikt

en most aktivaltam ennyit nekem megert :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#58617) Alien83 válasza Frod (#58614) üzenetére


Alien83
senior tag

Hol volt ennyiért ha szabad kérdeznem?

(#58618) dante0425 válasza ayo (#58616) üzenetére


dante0425
tag

Bőven jó vétel, én is beruháztam rá, egy Gunslinger társaságában :) Amúgy nagyon jó volt ez a PlayOn-os akciózás. Egy AC3, Rayman Legends, Far Cry 3 trióval lettem még gazdagabb :)

[ Szerkesztve ]

(#58619) ayo válasza dante0425 (#58618) üzenetére


ayo
addikt

nem lesz mar tobb?

http://jateknaplo.blog.hu

(#58620) szami777 válasza Alien83 (#58617) üzenetére


szami777
addikt

ITAD szerint 3 napja a 4 pack 8.3 euro volt a getgames-en.
A nazi zombie 1 és a 2. része is.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#58621) dante0425 válasza ayo (#58619) üzenetére


dante0425
tag

Ez a mostani hét az utolsó. De azért remélem csinálnak még ilyet.

(#58622) djculture


djculture
félisten

"Húszmillió dél-korait érinthet az a biztonsági incidens, amely során tömegesen loptak el bankkártyaadatokat. Az ellopott adatokat használva vásárolni is lehet más kártyájával."

Akkor most fog gondolom igazán beindulni a lopott játékokkal való kereskedés is.

[ Szerkesztve ]

(#58623) eami válasza djculture (#58622) üzenetére


eami
addikt

nem jobban mint eddig.

(#58624) #57919488 válasza djculture (#58622) üzenetére


#57919488
törölt tag

Utana meg jon, hogy a szemet Steam levette a jatekot pedig fizetett erte ... csak eppen nem jo helyen (eladonal).

A jovo: Key-Shop oldalak vs VGA kuponok vs Bundle-k. Csoda, hogy nem engedik kihalni a PC-s jatekipart :DDD

(#58625) djculture válasza eami (#58623) üzenetére


djculture
félisten

Azért az nem olyan kategória hogy egy kártyával vett Chingjang 50 játékot és eladta, több millió kártya adatait lopták el csoda lenne ha ezek után nem bukkannának fel tized áron uj játékok a tadereknél tömegesen.

[ Szerkesztve ]

(#58626) eami válasza djculture (#58625) üzenetére


eami
addikt

arra értettem hogy korábban is bármikor lehetett venni lopott kártya adatokat neten.... minél többet veszel annál olcsóbbra jön ki per darab... az már persze más kérdés hogy a tranzakciók egész frankón visszakövethetők.

(#58627) basaharc502


basaharc502
aktív tag

go2arena és a kinguin oldalak mennyire megbízhatóak?

(#58628) smisa


smisa
őstag

új Kingdoms Bundle csomag 2.65 EUR

(#58629) szami777


szami777
addikt

Need for speed rivals 18.5 dollár, kb 4 ezer forint.
Fura, mert ennél többet ígértek. Ennyiért már bőven megéri.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#58630) cikasz válasza viktor82 (#58613) üzenetére


cikasz
őstag

Maross-nál még mindig jóval olcsóbb :D

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#58631) maross válasza szami777 (#58629) üzenetére


maross
veterán

customer review-k nem a legjobbak :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#58632) Csapoati válasza maross (#58631) üzenetére


Csapoati
nagyúr

30-ra korlátolt fps-sel egy autós játéknál... valahogy nem csodálkozom. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#58633) szami777 válasza Csapoati (#58632) üzenetére


szami777
addikt

az fps már rég meg van oldva ( nem official patchel, az igaz, de nem illegal)
Az tény, hogy egy vicc, hogy 30 fps limittel kiadják, de nem tartott sokáig az ellenszer. Engem jobban zavar hogy csak xbox360 kontrollert támogat. Mondjuk az irányítás billentyűvel is élvezhető.
(#58631) maross: nfs-nél már rég nem nézek customer reviews-t, hiszen évek óta rengetegen vannak, akik fikázzák. Ez tipikusan az a sorozat most már, hogy bármit csinálnak, az valakinek úgysem fog tetszeni.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#58634) stickermajom válasza szami777 (#58633) üzenetére


stickermajom
addikt

Ez tipikusan az a sorozat most már, hogy bármit csinálnak, az valakinek úgysem fog tetszeni.

Na mondjuk mindent el is követtek a fejlesztők, hogy ezt elérjék :DDD

(#58635) Frod válasza Alien83 (#58617) üzenetére


Frod
addikt

Ugyanebben a PlayOn akció keretén belül volt így leárazva az 576/CdGalaxisnál két hete, mint ahol most a 2. része van 1200-ért.
Ha viszont az online boltot kérdezed ahol 2,74 volt, akkor az ez: GetGamesGo
Komplett Sniper V2 akció volt, szinte mindegyik rész kapott -75%-ot.

Do you see the white shadow?

(#58636) djculture válasza Frod (#58635) üzenetére


djculture
félisten

cdgalaxisnál legalább fix az ár:) Holnapra mindenhol azt olvasom hogy kamatcsökkentésröl döntenek igy a forint nagyon gyengülhet az eurohoz képest. Elb tam hogy ma nem töltöttem fel a steam-re némi lét, majd holnap jó lesz 310 meg feletti árfolyamon.
Spec Ops: The Line kéne megvennem még holnap estig 5 euro. de lehet ki is hagyom ha sokat romlik a forint annyira nem sűrgős.

[ Szerkesztve ]

(#58637) FollowTheORI válasza szami777 (#58629) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nekem 3k lesz a fájdalom küszöb erre... :)
Még várok vele.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#58638) FollowTheORI válasza basaharc502 (#58627) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A G2A eléggé ott vehetsz bármit nyugodtan... a Kingui az meg lutri... bár ott is van pár megbízhatóbb forrás a háttérben. (pl ha GlobalGames az eladó az kb G2A szintű...), de van amikor average joe/johhny az eladó... na az bármi lehet hosszútávon. És hosszútávon nem tudom mennyire működik a Kingui garancia... pl fél év mulva elveszik a játékot akkor is vissza adják e a pénzt vagy másik példányt a játékból. Erről még nincs tapasztalatom szerencsére. :)
Kinguin én sok pénzért nem vennék semmit. De ilyen pár eurós 5-8 pl az oké.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#58639) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Ha érdekelne valakit, most Gamesrocket-en le van árazva az F1 2012 8.95 euróra

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#58640) mcwolf79 válasza szami777 (#58633) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ja,meg van oldva az fps unlock, csak úgy meg mondhatni játszhatatlan, mert az egész játék olyan tőle, mintha gyorstekercselnél előre egy filmet.
Én próbáltam a virágboltit (hál Istennek nem vettem meg,pedig az Amazon-os leárazásnál gondolkodtam rajta), de 30 fps-sel nagyon ratyi.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#58641) maross válasza mcwolf79 (#58640) üzenetére


maross
veterán

Nem igazan ertem a 30fps miertjet...mi lehet az a nagyon fontos dolog, ami miatt ezt be kellett vallalni?

&djculture: ok, legyen, de pc-re miert nem lehetett atirni azt a valtozot 30-rol 60ra? fix 30fps-re volt epitve a fizika?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#58642) djculture válasza maross (#58641) üzenetére


djculture
félisten

Az hogy nem birták a régi konzolok és ezt még első sorban xbox360-ra meg ps3-ra készitették.

(#58643) csaba951 válasza maross (#58641) üzenetére


csaba951
veterán

(#58644) SityiSXT válasza maross (#58641) üzenetére


SityiSXT
őstag

Igen, fix 30 fps-re van kalibralva a fizika.
A szerenytelen velemenyem viszont az, hogy aki csak emiatt fikazza a jatekot, hat... :U

(#58645) bladegery válasza SityiSXT (#58644) üzenetére


bladegery
senior tag

Nem szabad fikazni, ha jatszhatatlan?:O

gergely-szabo.com

(#58646) szami777 válasza mcwolf79 (#58640) üzenetére


szami777
addikt

Akkor az a korabbi sufnituning fps fix. Itt ott olvastam hogy a ghost games be fogja adni a derekát, de ha eddig nem adta ezek utan se fogja.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#58647) maross válasza SityiSXT (#58644) üzenetére


maross
veterán

Hat ha en megvettem volna ugy hogy nem tudok rola, es az arcomba toljak utana a 30fps, nagyon-nagyon kiakadtam volna. Elhiszem hogy valakinek eleg a 30fps, az a velemenyem, hogy NEKI A LEGJOBB (+gepet se kell upgradelnie olyan surun), de ez sokaknak a jatszhato-jatszhatatlan kategoria mezsgyejen egyensulyoz. Nem mondom hogy nem jatszanam vegig igy is, de biztos hogy atkoznam rendesen.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#58648) Renok válasza SityiSXT (#58644) üzenetére


Renok
senior tag

Kérlek nézzél már meg (ha van rá lehetőséged) egy autós játékot 30 ill. 60 FPS-sel is.
Aki azt mondja nincs különbség, az hazudik.
Van nem egy játék, aminél mindegy, hogy 30 v. 60 FPS, ez pont nem az a kategória.

Az meg, hogy unlockolva a 60FPS-t gyorsított felvételként megy a játék, annyira röhej, hogy le nem tudom írni.
Beszéljen helyettem TB.

(#58649) mcwolf79 válasza SityiSXT (#58644) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az nem "konzoligénytelen"???Már bocsi...
Nézd meg pl. az NFS:HP-ot 60 fps-sel (120-ról ne is beszéljünk), meg nézd meg ezt a borzadályt 30-cal. Majd meglátod miről van szó. Ha nem látsz különbséget, akkor még tudok ajánlani egy hasonló stílusú játékot:
[Nincs sok különbség ugyebár] :K

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#58650) Agyzuzo válasza maross (#58647) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Örülj neki, hogy legalább a monitor képfrissítést nem teszi egyből 30Hz-re. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.