Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58501) Hunbeast87 válasza Crytek (#58500) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Csak egyetlen kérdés maradt, hogy szeretnél-e várni rá min. 348 napot, hogy jövőre behúzzad bundle-ben ;]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#58502) reelc


reelc
veterán

Oblivion GOTY megint akcióban van a Gamesplaneten. 2,49 Euro, holnap jár le az akció.

(#58503) Crytek válasza Hunbeast87 (#58501) üzenetére


Crytek
veterán

A játék 5 év múlva is ugyanaz lesz szóval én bármennyit várok ha fillérekért meglehet!

Next PC Upgrade: 2022

(#58504) Hunbeast87 válasza Crytek (#58503) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Elnézést kérek, amiért most kötekedek, de ez felvet bennem még egy kérdést. Ha meg akarod venni, akkor nagyon jó ár érte. Ha fillérekért akarod megvenni, akkor játszani akarsz vele, vagy csak "virtuális pénisz növelésére" szolgálna?
(sajnálom, de annyira tetszik ez a "kifejezés", hogy muszáj használni..anno tőlem kérdezték ezt amúgy :D )

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#58505) KubanitoS válasza Hunbeast87 (#58504) üzenetére


KubanitoS
veterán

Utóbbi...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#58506) Crytek válasza Hunbeast87 (#58504) üzenetére


Crytek
veterán

Nem kell elnézést kérned ,nem köteekedsz te ,csak nem értesz engem ennyi.Nincs ebben semmi rossz én sem értek nagyon sok embert.Csak én legtöbbször nem teszem szóvá mert le..arom más miként hogy nem az én bajom!

Én szinte minden game-et szeretnék mégse veszem meg őket csak ha szaré hugyé adják.
Ezt a szintet löttem be magamnak ehhez is tartom magam.
Extrém kivétel a nagyon jó game dobozos CE változatban! Szerencsére ilyen nagyon kevés van számomra!

"csak "virtuális pénisz növelésére" szolgálna? " Az óvoda kiscsoportot már pár xx éve otthagytam akkor még talán menő volt azzal jaszkarizni kinek mije van ,ma már egyenesen égő főleg digitális játékok miatt.

#58508 djculture : Gyűlnek is szépen a játékok amik nem mennek maxon nálam kezdve a 2007-es Crysis 1-el.
De majd 5 év múlva már hasítani fognak ezek a game-ek! Addig nem mennek sehova ennyi.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#58507) maddionmax válasza Crytek (#58503) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Szívemből szóltál :)

Még csak most kezdtem el játszani az első részével, nincs értelme kapkodva megvenni, hogy álljon egy fél évet a fiókban :)

(#58508) djculture válasza Crytek (#58506) üzenetére


djculture
félisten

Pláne ha a nem mai gépeden nem is tudnál vele normálisan játszani és így csak dísznek vennéd...

[ Szerkesztve ]

(#58509) szami777 válasza Hunbeast87 (#58504) üzenetére


szami777
addikt

én belőttem a coh2-re egy 5 eurót. Amint annyi lesz megveszem. És nem +1 sornak akarom, hanem tényleg játszani fogok vele. Viszont nem ér annyit, hogy 2-3 ezer ft-ot kidobjak érte.(számomra) Ez valahol a te általad felsorolt 2 kategória között van.Pl bioshock infinite is baromira érdekelt, de a 2-3 ezer ft-ot sokaltam érte, ma olcsó volt gmg-n megvettem :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#58510) csaba951 válasza ricsiii01 (#58495) üzenetére


csaba951
veterán

Ezt mindig Amazon USA-n lehet olcsó akcióban megvenni. Európában soha nem szokták ennyire akciózni, mert úgyis megveszik. USA-ban meg örülnek, ha ilyenkor legalább megvesznek pár darabot.

Rendszeresen így szokták akciózni:
1) Megjelenés után 1,5-2 hónappal 15-20 USD közötti ársávban lehet megvenni.
2) Húsvét körüli időszakban mindig van Spring Sale. Ekkor 5-6 USD-ért lehet megvenni.

(#58511) Hunbeast87 válasza Crytek (#58506) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Helyes hozzáállás! :) :C
Én is így vagyok, sok játékot szeretnék, előbb-utóbb sorra is kerülnek...mondjuk most sajnos leragadtam a Payday 2-nél :D

(#58509) xsanyi77: Tény és való azért, hogy Digital Collector's Editionre jó ár ez...bár annyiért még jobban megérte volna :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#58512) Crytek válasza Hunbeast87 (#58511) üzenetére


Crytek
veterán

Sajna ezzel én is így vagyok raklap játék és az ezer éves 2-3x végigjátszotthoz nyúlok ismételten :C

Ezért is halogatom az új gép vételét,mert akkor az egész hobelebancot újra kell tolni majd max grafikán amik nem mennek most.És hát ez a lista nem rövid!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#58513) Hunbeast87 válasza Crytek (#58512) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ezt most nem kellett volna leírnod!!!
Bele sem gondoltam, hogy ha nálam is lesz új gép, mennyi game-t kell majd újrajátszanom :DDD

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#58514) Rendo84 válasza reelc (#58502) üzenetére


Rendo84
senior tag

Sajnos én nem látom ezt az akciót. Elárazás volt, és javították volna azóta? :F
Ez is érdekes: http://uk.gamesplanet.com/
Ha rákattintassz akkor már az eredeti árat mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#58515) Hunbeast87 válasza Rendo84 (#58514) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nálam 9.95-be dobja ki, lehet hogy az volt... :(

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#58516) Zjunior


Zjunior
veterán

Basszus 10-14$ sajnaltok egy eredeti pc jatekra, a konzolokra meg 14-15k 1db.
Ezért tart itt a pc játékipar..:(

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#58517) maddionmax válasza Rendo84 (#58514) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Azóta ma van, az meg tegnap volt :D

(#58518) Hunbeast87 válasza Zjunior (#58516) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Szerintem Mo.-t nézve a mai viszonyok mellett teljesen érthető ez a hozzáállás. Viszont nem írta senki sem, hogy sajnálja ezt az árat, csak hogy "lesz még olcsóbb"

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#58519) Rendo84 válasza Zjunior (#58516) üzenetére


Rendo84
senior tag

Én bevallom, a legtöbbért sajnálom. :R
Ha mindig ennyit adnák ki egy játékért, a havi fizetésemből nemtudnák megélni. :DDD

(#58520) Crytek válasza Zjunior (#58516) üzenetére


Crytek
veterán

Nem! Azért tart itt mert a konzol 150 k ,pc-n meg csak a normális VGA amin ESETLEG és vagy TALÁN megy is minden maxon csak az 150K.

Amíg ez így marad ne is csodálkozzanak ha lopom a játékokat vagy fillérekért akarom megvenni.

De hálistennek most a next gen miatt becsokizott minden pc-s cég és tűzzel vassal próbálják utolérni a konzolokat. Kíváncsian várom mi sül ki belőle!

Next PC Upgrade: 2022

(#58521) Zjunior válasza Rendo84 (#58519) üzenetére


Zjunior
veterán

Tudom.
De 4-5 jatek nem elég?:(
Hidd el nem beszolas akart lenni senkinek.
Nekem xbox one-ra 4-5 jatek van.
60k :Y..
De azokkal jatszok es tudom h fejlodni fog a jatekipar:).
Sry ha rossz kommentnek jott le!;)
Ne mondd mar h egy 7870 xt nem eleg?!?!most 45k!!
Nekem volt és Full Hd mindent vitt.150k bol raktam össze a gepet.:)
Csak kicsi volt a Monitor ezert Tv-n tolom konzolon a vidkarit meg eladtam;)!

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#58522) Rendo84 válasza Zjunior (#58521) üzenetére


Rendo84
senior tag

Én nem értettem félre, nincs semmi probléma! ;)

[ Szerkesztve ]

(#58523) Hunbeast87 válasza Zjunior (#58521) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

4-5 játék?!
Példa: Tomb Raider 5 dollárért kipörgetve. Bioshock Infinite 4 euróért, nem hiszem hogy 6szor kitolom azért. A masszívan multiplayer játékoknál érthető lenne a Te oldalad, de ha valaki single játékokkal játszik, hamar vége lesz annak a néhány játéknak.
Olcsók voltak, de nem ülök neki 20-25 alkalommal, hogy ellegyek valamivel :DDD

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#58524) szami777 válasza Zjunior (#58516) üzenetére


szami777
addikt

nem sajnálom, csak szimplán az adott játék azon az áron, amiért kínálják nem mozgat meg bennem semmit. Ami igen azért meg hajlandó vagyok 0. napon pénz kidobni.(ha épp futja) Nem tartom magam zsugorinak. :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#58525) djculture válasza Zjunior (#58521) üzenetére


djculture
félisten

Hol 45k az mert már rég kifutott az a széria? Ami meg maradt 50k felett van pl asus HD7870-DC2-2GD5-V2 53k az iponba

[ Szerkesztve ]

(#58526) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Valóban elárazás volt, ami természetesen észrevehető volt abból, hogy a sima CoH 2-vel egy árban lehetett megvenni..most már nem annyira best buy, mivel Company of Heroes 2 Digital Collectors Edition $27.19

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#58527) reelc válasza Rendo84 (#58514) üzenetére


reelc
veterán

és (#58515) Hunbeast87: nem elárazás volt. Vége lett az akciónak.
18-a szerepelt, mint lejárat. De nem ismerem az oldal frissítési ütemét. Az akció lejárta lehetett volna akár: 00:00, 08:00, 20:00, 24:00 óra, én ezt gondoltam. Nem tudtam, melyik órában frissítik az árakat. Ezek szerint éjfélkor állították vissza.

Nem tudok németül, de most ránéztem az angol oldalra egy másik játéknál: "Buy this game before the 18/01/2014 and GET 75% OFF!" - ezek szerint, 17-e éjfélig tart?

De igazából nekem ez nem tiszta, mert most:
a német oldalon Super Street Fighter IV Arcade Edition Kaufen Sie dieses Spiel bis zum 19/01/2014 szöveggel most 4,99 Euro.

az angol oldalon ugyanez Buy this game before the 18/01/2014 szöveggel 3,75 Font.

Szóval a német oldalon a 18-ai dátumos játékot már nem lehet akcióban megvenni, az UK oldalon meglehet.

Ha valaki jobban ismeri ezeket az oldalakat elmagyarázná? Gondolom nem csak engem érdekelne. Köszi előre is!

(#58528) dante0425 válasza Crytek (#58520) üzenetére


dante0425
tag

Megint a mellébeszélés. Már bocs, de nekem "csak" egy 50k-s VGA-m van (R270X 2GB) és vígan fut minden maxon. Elég gyenge duma, hogy valaki ezért nem vesz meg valamit. Nem kötözködni akarok, csak ne beszéljünk butaságokat :)

(#58529) stickermajom válasza dante0425 (#58528) üzenetére


stickermajom
addikt

de nekem "csak" egy 50k-s VGA-m van (R270X 2GB) és vígan fut minden maxon.

Azért te is ferdítesz ezzel, nem? :)

(#58530) Robo sapiens


Robo sapiens
tag

Kár, hogy az IsThereAnyDeal.com -on ilyen körülményes a whislist.

A fejembe vettem, hogy beszerzem a King's Bounty-kat. Rákerestem az oldalon, hogy majd bekattintgatom, hogy értesítsen. Sajnos ugyanazon játék egy csomó név alatt fut:
King's Bounty: Platinum Edition (The Legend & Armored Princess & Crossworlds)
King's Bounty Platinum Edition
King's Bounty Platinum
stb

Emellé ha még azt is szeretném, hogy a fenti Platinum edition részjátékainak leárazásaira is jöjjön értesítő, akkor az elég... nehezen kezelhető.

Ez a feature tényleg ennyire béna, vagy én használom rosszul?

(#58531) cannibal válasza Robo sapiens (#58530) üzenetére


cannibal
senior tag

Állandóan szokott lenni bundliban :K

(#58532) csaba951 válasza Robo sapiens (#58530) üzenetére


csaba951
veterán

Nem ők tehetnek róla, hogy az egyes boltok nem pont ugyanazzal a névvel rögzítik a játékokat. Egyébként tényleg nem érdemes érte -75%-nál többet kiadni. 2-3 hónap alatt tutira beszerzed az összeset valamelyik akcióban.

[ Szerkesztve ]

(#58533) FollowTheORI válasza Robo sapiens (#58530) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Rakd be mindet... kb 3 kattintás. Az mióta körülményes... azért mégsem kell scriptet írni rá. :)
Sok DLC-s játéknál mondjuk felesleges mindet, mert tipikusan amikor az alapjáték akciós a DLC-k is, persze van amikor a DLC-k nem.

Szerintem meg nagyon jó, régóta használom és volt már hogy elekrülte valami a figyelmem és jól jött a levél értesítés is róla.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#58534) reelc válasza Robo sapiens (#58530) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom, az IsThereAnyDeal.com kiírja-e, az Indiegala Store bundle-kat? Szokott néha lenni. Most nincs aktív.

Pont egy hónapja volt ez a Bundle az IndieGala Store-ban $5.99-ért:
The King's War Bundle:

King's Bounty: Armored Princess
King's Bounty: The Legend
King's Bounty: Crossworlds
Men of War
Men of War: Red Tide
Men of War: Assault Squad - GOTY

Szerintem is összeszedheted pár hónap alatt akár Bundle-kből az összeset. Nekem is így lett meg, a King's Bounty: Warriors of the North meg egy Groupees-ből lett meg novemberben.

Én úgy oldottam meg az értesítős dolgot, hogy feliratkoztam sok bundle-s oldal hírlevelére. Nekem így egyszerűbb. Mert megláthatok olyan játékot is, ami lehet alapból eszembe sem jutna, mert annyira régen találkoztam vele.

Még majdnem 3 órán keresztül él a Bundlestars Warrior Bundle. Ha valakivel még tudsz társulni, egy rész már meg is lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#58535) WayneGace válasza Zjunior (#58516) üzenetére


WayneGace
őstag

Hol tart?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#58536) Robo sapiens válasza cannibal (#58531) üzenetére


Robo sapiens
tag

Igen, azt is szoktam nezni. :)

(#58532) csaba951: Arrol valoban nem ok tehetnek, de attol meg meg lehet ezt a szolgaltatast ugy is csinalni, hogy ne kelljen 10 feliratkozas 1 jatekhoz. Peldaul lehetne a community segitsegevel linkelni a kulonbozo nevu jatekokat, hogy mi ugyanaz. De van ezen kivul mas megoldas is. :)

(#58533) NetTom: 1 jateknal 3 kattintas, de itt van ~25 jatek. De ugyanilyen volt, amikor a morrowind+oblivion+skyrim harmast szerettem volna megvenni.

(#58534) reelc: Majd figyelek rajuk, koszonom!

(#58537) reelc válasza Robo sapiens (#58536) üzenetére


reelc
veterán

Az az igazság, hogy megvettem volna ezt a Wars of Ages Bundle-t, és a King's nem is kellene.
De utánanéztem a játékoknak, és sajnos csak az Earth 2140 érdekelne belőle. 1 majdnem teljes bundle-t meg nem akarok elüzletelni, ha érdekelnének egyáltalán valakit a benne lévő játékok.

(#58538) gmx9


gmx9
aktív tag

Most nézem, a Tropico első három részéből álló pakk elég jó áron elérhető az IndieGala-n, akit érdekelne még: [link]

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#58539) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Kérdés:

Szerintetek mikorra várható GOTY verzió Bioshock Infinite-ból? Érdmes most a simát megvenni vagy inkább várni a GOTY-ra?

(#58540) Cheesus válasza maddionmax (#58539) üzenetére


Cheesus
senior tag

Hát attól függ hogy mikor akarsz vele játszani? Illetve hogy zavar-e, ha a DLC-k angol nyelvűek. Ha szeretnéd elejétől a végéig kijátszani lehet érdemes várni egy esetleges GoTY-ra, akkorra talán a teljes magyarítás is kijön.Viszont ha most szerenéd már elkezdeni, akkor érdemes megvenni pl GMG-n (tudom hogy gyűjtögettél kreditet oda :P ) és lehet találni hozzá kedvező áron Season Pass-t szerintem. De hogy GoTY lesz-e belőle azt nem tudom.

https://www.twitch.tv/csehla

(#58541) maddionmax válasza Cheesus (#58540) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Igen, most ingyen ki tudom váltani, azért kérdezem :)

Hm, akkor legyen...easy come, easy go.

Félek attól,mire GOTY lesz,megy Humble-be :D

[ Szerkesztve ]

(#58542) csaba951 válasza maddionmax (#58539) üzenetére


csaba951
veterán

SZVSZ nem lesz GOTY változat belőle. Nincs értelme. Season Pass nem sokkal a megjelenés után kapható volt. Aki ezt is megvette, annak gyakorlatilag GOTY verziója van. Esetleg külön megveszed még hozzá a Columbia's Finest-et, ha nagyon zavar a hiánya.

Ugyanezért az Assassin’s Creed III-ból sem adtak ki külön GOTY verziót. Az Assassin's Creed Black Flag-ből meg az USA-ban a megjelenéskor volt Digital Gold Edition, ami rögtön tartalmazta az alapjáték+Season Pass-t is...

(#58543) maddionmax válasza csaba951 (#58542) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Köszi Csaba, akkor jól tettem, hogy megvettem. Majd később veszek egy Season Pass-t is :)

(#58544) dante0425 válasza csaba951 (#58542) üzenetére


dante0425
tag

De adtak ki, csak épp nem GOTY hanem Washington Edition lett a neve :D

(#58545) wwenigma válasza dante0425 (#58544) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Asszaszin mester lol. :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#58546) csaba951 válasza dante0425 (#58544) üzenetére


csaba951
veterán

Jogos! :R

#58543 maddionmax
Season Pass beszerzése olcsón elég problémás volt. Eddig (összesen!) egyszer volt akcióban, rögtön kapott -75%-ot. Ez az utolsó Holiday Sale legutolsó napjaiban volt. De tavasszal/nyáron csak megismétlik, hiszen csak akarnak még vele pénzt keresni! ;)

#58545 wwenigma
A Magyarországon kapható változat gyárilag nem tartalmazza az angol nyelvű feliratot/kezelőfelületet. Szóval ez ilyen... :(

[ Szerkesztve ]

(#58547) Rendo84


Rendo84
senior tag

Bocs hogy ide írom: Most vásárolt Arma 2 magyarosításában tudna segíteni valaki?
Előre is köszönöm! :R

(#58548) csaba951 válasza csaba951 (#58546) üzenetére


csaba951
veterán

Mármint a dobozos változat ilyen. A Steames az "rendes", többnyelvű változat.

(#58549) maddionmax válasza csaba951 (#58546) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Emlékszem, 5€. Legalább tudom, hogy a kártyából mire gyűjtök következő sale-re :D

(#58550) cunnir válasza Rendo84 (#58547) üzenetére


cunnir
tag

Küldtem pm :U

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.