Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58351) djculture válasza smisa (#58344) üzenetére


djculture
félisten

Ha a steam elveszi a kódot hozzád küldhetik a verő embereket vagy állod a kárt? ;]

[ Szerkesztve ]

(#58352) Dilikutya válasza djculture (#58351) üzenetére


Dilikutya
félisten

Inkább szólj maddionmax-nek! ;]

Más: Sleeping Dogs első küldetésnél mit kell csinálni, amikor menekülünk Naz-el? :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#58353) djculture válasza Dilikutya (#58352) üzenetére


djculture
félisten

Minek kitörölte még a topikját is, megfutamodott rendesen.. Pedig tudhatta volna ugyis lesz aki ott fog okoskodni ilyen ez a pop szakma..

(#58354) bullseye válasza djculture (#58353) üzenetére


bullseye
addikt

Csak a fórum részt, a bejegyzés még megvolt tegnap.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#58355) dejaris válasza djculture (#58353) üzenetére


dejaris
addikt

Nem torolte, itt van. Mitol futamodott volna meg? Megfenyegetted, hogy megdobalod a gamestar lemezekkel?

[ Szerkesztve ]

(#58356) djculture válasza dejaris (#58355) üzenetére


djculture
félisten

Én egyet értettem vele így eleve nem tudtam volna fenyegetni, minek... Egy két pár ember irkált hülyeségeket .

(#58357) cskamacska válasza echterion (#58348) üzenetére


cskamacska
addikt

Inkább az a kérdés, hogy annyit megérne-e egy pár hónapos játékbérlet, ami szerencsés esetben mindörökké megmaradó teljes játékká alakul. :DDD Colonial Marines pont kétnapos kölcsönzői árban van, annyi idő alatt kétszer kijátszod. :))
És a végén, ha mégis leszedik a játékot, nagy megszeppenve mehetsz te is ügyészségre, ha úgy tartja úri kedved. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#58358) DeFranco válasza dejaris (#58355) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Megfenyegetted, hogy megdobalod a gamestar lemezekkel? :DDD Aztatrollmindentit :D

[ Szerkesztve ]

(#58359) echterion válasza cskamacska (#58357) üzenetére


echterion
nagyúr

5 dolcsiért nem fogok, de nem kellene ezen élcelődni szerintem...

**********

(#58360) djculture


djculture
félisten

Lehetséges, hogy idén is – immár harmadszor – az EA lesz az Amerika Legrosszabb Cége díj „boldog” tulajdonosa. :)
Jó azért a dij kinézete is :

[ Szerkesztve ]

(#58361) reelc válasza DeFranco (#58358) üzenetére


reelc
veterán

Erről nekem valamiért a Shaun of the Dead c. film ugrott be, amikor bakelit lemezeket dobáltak a zombikra. :)

(#58362) szami777 válasza djculture (#58360) üzenetére


szami777
addikt

most már kevésbé indokolt...

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#58363) FollowTheORI válasza djculture (#58360) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én a Bethesdára szavazok... ;]

Jó játékok, de a kiadó... :(

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#58364) maddionmax


maddionmax
aktív tag

“Csak két dolog végtelen: a Világegyetem és az emberi butaság, bár az elsőben nem vagyok egészen biztos."

Albert Einstein

(#58365) stickermajom


stickermajom
addikt

Sziasztok!

Assetto Corsa Early Access-t steamtrade-es 15 kulcsnál lehet valahol olcsóbban kapni? (Tudom, google, de más ajánlatot nem találtam, hátha Ti ismertek valamit még.) Ha jól számolom az olyan 26,7 euro, szóval a Steam Store-hoz képest nem rossz, de biztosra szeretnék menni :)

Üdv

(#58366) csaba951 válasza stickermajom (#58365) üzenetére


csaba951
veterán

22-23 € körül lehet megvenni oroszoknál/braziloknál. Viszont akkor egy petákot nem keresnének rajta. Ezt figyelembe véve egész jó árat fogtál ki. Holiday Saleben volt -25%-ért is, ami persze ennél jóval kevesebb volt. De ez ugye már elmúlt.

[ Szerkesztve ]

(#58367) WayneGace válasza djculture (#58360) üzenetére


WayneGace
őstag

Ez akkora baromság. Mármint a díj. Nem hiszem el, hogy amcsiknál nincsenek ideiglenesen létrehozott cégek, amiknek pusztán az a célja, hogy minél több embert megkárosítsanak, vagy sikkasszanak. Aztán eltűnnek, mint szürke szamár a ködben.
Túl hangos az elégedetlenkedő játékos réteg. Legalábbis a net világába.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#58368) Dilikutya válasza csaba951 (#58366) üzenetére


Dilikutya
félisten

De úgyis lesz még olcsóbban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#58369) #57919488 válasza dejaris (#58355) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hahh :DDD :C

GTR EVOLUTION 0.90€
Ennyiert egesz jo :)

[ Szerkesztve ]

(#58370) ZsZso válasza #57919488 (#58369) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Valaki aki ért hozzá: egy frissen beszerzett G27 mellé érdemes beszerezni a játékot, vagy már eljárt felette az idő és egy Asetta Corsa minden szempontból übereli? (tudom, hogy 350 Ft -ról beszélünk, de nem akarom fölöslegesen kidobálni a pénzem legyen az bármekkora összeg)

Amúgy nekem 1.44 USD -t mutat :F

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#58371) #57919488 válasza ZsZso (#58370) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hat ez most eleg erdekes mert 0.90 EUR vs 35 EUR. Gondolom jobb az ujabb de nekem az a teljes arat egyaltalan nem eri meg.
Ha ugy nezzuk akkor jobb varni egy akciora de addig meg kell egy jatek amivel addig el lehet kocsikazni az idot, erre 0,90 EUR meg nem sok szvsz. Kesobb meg olyan 10 EUR alatti aron mar jo vetel a A.C.

(#58372) Satan_Claus


Satan_Claus
senior tag

HA-n vettem én 5000-ért az AC-t, most nincs senkinél?

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#58373) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Szerintetek az orosz S.T.A.L.K.E.R bundle gift régió korlátos? :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#58374) warcat


warcat
veterán

Baldur's Gate II: Enhanced Edition -75% 5,75 EUR
Az ár nem nyűgöz le,de még sehol sem volt -75%

EA: It's in the crate!

(#58375) ZsZso válasza #57919488 (#58371) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Van más, bár nem ugyanaz a kategória: Euro Truck Simulator 2, F1 2013 és Dirt 3. Nem kell instant a játék, az Asetto is ráér, ha lemegy az ára [amúgy is még alpha/béta vagy mi a szösz]. Az új szerintem nem feltétlen jobb, pont ezért mertem kérdezni :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#58376) SityiSXT válasza ZsZso (#58370) üzenetére


SityiSXT
őstag

Az Assetto Corsa jelen allapotaban gyakorlatilag hotlapezes, ahogy hallom. Amig befejezik, szerintem nem rossz a GTR Evo.

(#58377) Arkennys válasza FollowTheORI (#58373) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát nem csomagot hanem egy stalkert aktivált már ismerős ami orosz régiós volt, és neki nyelvi fájlokat kellett átmókolnia angolra, mert alap nem volt benne. De a bundlenál nemtudom, ugyanígy megy e.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#58378) FollowTheORI válasza Arkennys (#58377) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Értem. Sajnos a SteamDB nem ad túl sok támpontot, mert ott ugyan a bundlehez nincs régió korlát, de pl a CoP-ból a "standalone" változatból van magyar/orosz meg globális régiós is (ami tőlünk pl nem vehető, gondolom mi ezt a magyar/oroszt kapnánk Steam store-ból is), de logikusan gondolom a bundle nem stand alone, és akkor passz melyik verzió van benne, vagy esetleg az aktiválás helyétől függ mit kapsz benne... eléggé meg van kavarva az egész meg jó sok változat van. Többinél meg még szöveg sincs csak azonosító számok. :(

Végülis most nem aktuális, csak ha lesz megint valami akció gondolkodtam onnan beszerezni valakitől/valahogy, mert nem eléggé árazzák le mostanában, de mégis olcsóbb lenne onnan.

Talán addig kiderül számomra miféle régió vagy nyelvi korlát lehet, ha van a bundle-ben.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#58379) csaba951 válasza FollowTheORI (#58373) üzenetére


csaba951
veterán

Egyértelműen nem! Nincs rajta semmilyen korlátozás. :)
Pontosan ugyanazt a licencet veszed meg ott is, mint amit Magyarországon árulnak, csak ott lényegesen olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#58380) csaba951 válasza csaba951 (#58379) üzenetére


csaba951
veterán

+1
"Gyárilag" magyar nyelvű változat nincs fent Steamen (egyikből sem!), és felesleges is várnod rá!

(#58381) Csapoati válasza ZsZso (#58375) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezeknel siman jobb szimulator a GTR Evo. Viszont kell hozza a Race 07 is, ha jol emlekszem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#58382) ZsZso válasza Csapoati (#58381) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Adják hozzá azt is. Köszi mindenkinek, már berántottam. Nem kellett sok győzködés az ára miatt. Csak akkor hagytam volna ki, ha azt mondják a nagy SimBin szakértők, hogy van frissebb, jobb és érdemes arra várni egy akcióban, vagy szimplán lehülyéznek hogy meg akarom venni ezt a játékot :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#58383) Sanyaman válasza ZsZso (#58382) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Egyébként ez hogy működik pontosan? Még nem vettem itt semmit. Most kifizettem, megjött a paypal számla is, megjelenő a fiókomban a játék, de sehol nem látom a steam kódot. Azt külön küldik majd? :F

(#58384) #57919488 válasza Sanyaman (#58383) üzenetére


#57919488
törölt tag

Picit varni kell mert lassu de kuldik mail-ben is es a sajat profilodnal is megtalalhato majd.

(#58385) zone válasza maddionmax (#58364) üzenetére


zone
őstag

"Az a baj az interneten található idézetekkel, hogy nehéz az eredetüket ellenőrizni."
- Abraham Lincoln

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#58386) echterion válasza zone (#58385) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez mekkora duma. :))

**********

(#58387) maddionmax válasza zone (#58385) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Jogos,de ez az Albert E. idézet igaz.

[ Szerkesztve ]

(#58388) zone válasza maddionmax (#58387) üzenetére


zone
őstag

Vagy nem? [link]

Dungeon Siege gmg akció
kupon: GMG25-0YUM5-VKMVU
Az első részt nem nagyon akarhatják eladni, ha ennyit kérnek érte.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#58389) ZsZso válasza maddionmax (#58387) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Jaja, az a kosárlabdázó.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#58390) maddionmax válasza zone (#58388) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Szerintem off-hadjáratba ne menjünk bele,mert nem sok értelme lenne. Maradjunk a best buy-nál.

(#58391) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Elsősorban maddionmax-nak: ;]

Megérkezett az új Humble [Bohemia Interactive] Weekly Sale :

Min 1$ :
-Arma II
-Take On Helicopters
-UFO: Afterlight
-Alpha Prime
-ARMA: Gold Edition
-ARMA Tactics

BTA (6$):

-Carrier Command: Gaea Mission
-ARMA II: Operation Arrowhead
-ARMA II: DayZ Mod*

*This mod is available for free elsewhere, but has been included in this bundle collection too.

[ Szerkesztve ]

(#58392) Mate válasza Heavyrain (#58391) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem kimondottan jó :)

(#58393) szami777 válasza Heavyrain (#58391) üzenetére


szami777
addikt

arma 2 megvan, de az alap kíváló vétel így is.
warner után a bohemia a következő :)
days mod tudtommal ingyenesen tölthető steamről, de reklámnak jó.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#58394) ZsZso válasza Heavyrain (#58391) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ha a Take on Helicopters valakit nem érdekelne, akkor szóljon, valami régebbi pakk egyik megmaradt játékáért szívesen átvenném (a többi engem nem izgat).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#58395) echterion válasza Heavyrain (#58391) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, nem rossz, nem rossz. Ezek között van kártyás is esetleg? Illetve nem tudom, az Arma II-nek van értelmes single része? Mennyire jó ez játékmenetben mondjuk egy Crysis 2-höz képest? Mert ez a pakk azért azt a pár száz forintot megérheti sztem, még ha a BTA-t nem is veszem meg.

**********

(#58396) maddionmax válasza Heavyrain (#58391) üzenetére


maddionmax
aktív tag

ARMA 2 megvan, de termeljenek csak pénzt,mert amilyen büntetést kapnak, legyen miből kifizetni :D

(#58397) DJGABI válasza szami777 (#58393) üzenetére


DJGABI
addikt

egyrészt ja, tudtommal is csak ingyenes mod ez az armára épülő változat. másrészt meg kijött belőle már a standalone is [link], gondolom a hc játékosok már ezt tolják

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#58398) Csapoati válasza maddionmax (#58396) üzenetére


Csapoati
nagyúr

:DDD

Egyébként ha már nem lehet hozzászólni a bloghoz, akkor itt kérdem meg: milyen jogcímen tettél feljelentést ellenük?

Az 1 dolláros pakkot simán behúztam, de a DayZ miatt még gondolkodom a 6-oson is.

szerk.: Ja hogy ez az ingyenes mod. Eléggé megtévesztő...

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#58399) ruti


ruti
Közösségépítő

Ha valakinek nincs szüksége az ARMA Tactics-ra, steam kártyákért átvenném

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#58400) maddionmax válasza Csapoati (#58398) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Pont ezért zártam le a kommenteléseket, mert semmilyen jogcímen. Nem feljelentést tettem, mint szoktak az emberek a rendőrségen, hanem ügyészségen tettem bejelentést. Nem a büntetés és a személyes károk megtérítése a cél, hanem a sorozatos jogszabálysértéstől való eltiltás.

De innentől, ha valakinek kérdése van, kérem privátban,mert nem szeretném ellepni a kérdésekkel a best buy topicot.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.