Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-14 18:50:17

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76155) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok ismét.

Nézegettem sokat a tableteket, informálódtam. Mivel ugye egy iPad mini 2, amivel elvoltunk pár évet, gondoltam, mégis megvárom az új iPad-et. 100k, szép erős, de csak 2 GB RAM-ot kapott, ez az én hosszútávú terveimhez neccesen lesz elég (mondjuk 4 év).
Ennyit kellene kibírnia élvezhető sebességet megtartva egy tabletnek, valamint szoftveres támogatottság sem elhanyagolható, bár droidon ez annyira nem fontos, appok meg minden frissülnek szépen. Továbbra is YT, net volna a legfontosabb, de nekem ne legen szívás az ezek közötti váltás, több tab megnyitása böngészőben.

Jobban szeretnék 4:3 arányút, e ez nagyon ritka.

Amiket néztem:

- Lenovo Tab4 Plus 4/64 - (Kb. 100k) előny az USB-C (telefonom is az, powebankom is).
- Huawei mediapad M5 - (kb. 140k) - hátrány: nincs jack, ez elég fontos lenne. Átalakítóval bohóckodni, keresgetni meg nem lenne jó.
- Samsung Tab S3 (kb. 160k).

Van még ami játszhat? Elég volna 8" is, de ha már nem kapok 4:3 arányt a legtöbb esetben, akkor legyen 10".

A cél, hogy minél tovább használhassuk látványos lassulás nélkül, az előbb említett dolgokra.

iPad is bár főverziót nem frissítettem, a progik egyre lassabbak, még bőven használható, de messze nem olyan fürgék, mint amikor kijött (YT, bögészés, stb).

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.