Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-14 18:50:17

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21943) haris válasza Prof (#21883) üzenetére


haris
őstag

Szerintem az emberek akik mobilneteznek a telefonnal, vagy diákok, akiknek ez "preztízs" vagy céges előfizetésük van, és a pénz nem számít. :U
Nekem cégem van, (csak kicsike, 8 előfizetésés) és minden 2 évben, a hűség frissítéskor, rám akarnak sózni, mindenféle "menedzser" díjcsomagot, és a többi számra is. Mikor közlöm, hogy a kollegáim nem szeretném, ha a cég számlájára neteznének telefonon, és nekem sincs rá szükségem, akkor az ügyintéző úgy néz rám, mintha UFO-t látna.
Persze neki biztos nagyon kell, hisz a dolgozóknak ingyenes, vagy nagyonnagyonnagyon olcsó.

Másképp fogalmazva:
azok akiknek van okostelefonjuk, amin netezhetnek, minek vennének tabletet, pláne minek venne 3g modemeset? Hiszen neteznek, tehát van okostelefonjuk, akkor miért ne lenne elég a wifi only tablet, aztán mehet a net megosztva a telefonról. Ja, de hisz a többségnek elég (mint azt többször kifejtettük, nálunk okosabbak megírták stb), csak neked nem elég.
Nem vagyunk egyformák... De ez szerintem nem tablet téma

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.