Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39101) Dj Polc válasza nokia párti (#39098) üzenetére


Dj Polc
tag

Xd:DDD:DDD
Téged csúnyán elkaptak barátocskám :DD

(#39102) Crazyman33 válasza nokia párti (#39100) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Ember! Magadnak akarj megfelelni ne nekünk!

Bemész Fradi mezben az ellenfél szurkolótáborába megkérdezni hogy -Azt a lila sálat hol vetted? :Y

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#39103) Silent77 válasza nokia párti (#39098) üzenetére


Silent77
veterán

...és még Nokia párti is vagy. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#39104) Prof01 válasza nokia párti (#39091) üzenetére


Prof01
veterán

Dehogy van így. Ha fizetsz érte, szal eredeti játékokkal játszol, akkor nem bannolnak. :)

Igen, akkor live-on nem tudsz. Csak ezzel bukod a winyóra másolás lehetőségét is. Illetve, feleslegessé válnak az achievement-ek, mert hiába gyűjtöd, ha más nem látja. :D

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#39106) nokia párti válasza Prof01 (#39104) üzenetére


nokia párti
őstag

Köszi!
Valaki csak válaszolt. ;)

(#39107) Dj Polc válasza nokia párti (#39100) üzenetére


Dj Polc
tag

Nem feltétlenül de amúgy is ha ps3 szolga vagy mit érdekel mi van a rivális konzollal?

(#39108) Gebriel válasza Prof01 (#39104) üzenetére


Gebriel
veterán

..feleslegessé válnak az achievement-ek, mert hiába gyűjtöd, ha más nem látja. ..:D

Aminek úgy sincs sok értelme :U

Dj Polc
1. Ismerd meg ellenséged... ;]
2. Megtér és átpártol a boxra ;]

[ Szerkesztve ]

(#39109) Tomics


Tomics
addikt

Kérdések:
1. Co-op-ba minden játék megosztja a képernyőt? Ez mennyire zavaró/minőségromboló? Sok játéknál lehet így tolni ahogy nézem és ezért tervezek majd egy második joy-t. Amúgy sem árt, ha tönkremegy
2.hogy bírja a nyüstölést a joy? Gombok, rezgőmotrok, és főleg az analóg része nem lazul?
3. playitcharge vagy AA aksi?Ez jó szerintetek?Nagyon jó áron van. 5k alatt nem is kapni 4 darabosat+töltő. Sanyo, de nem a híres eneloop. Az csak 2000mAh verzióban van és jóval drágább.
4. Hány órát bír egy aksi?Rezgőmotor mennyire szívja le?

köszi :)

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#39110) nokia párti válasza Dj Polc (#39107) üzenetére


nokia párti
őstag

Unokaesómnak ilyen van, és hidd el attól még, hogy sony fan vagyok szeretem az x360-at is. Azért kérdeztem meg nekik nincs net, és mondta, hogy derítsem ki.
De ti olyan rendesek vagytok, hogy ha már valami bele tudtok kötni, akkor azt nem szabad hagyni.
Na mind1, ide se teszem be többél a lábamat.
:DDD

(#39111) Dj Polc válasza Gebriel (#39108) üzenetére


Dj Polc
tag

;] ;] ;]

(#39113) Crazyman33


Crazyman33
senior tag

Újabb NATAL hír
[link]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#39114) Dj Polc válasza nokia párti (#39110) üzenetére


Dj Polc
tag

Én csak érdeklődtem :D :DDD

(#39115) Dj Polc válasza Tomics (#39109) üzenetére


Dj Polc
tag

1.Nem vannak kivetélek és a minőség a tv/monitor nagyságától függ,a megosztás zavarása játékfüggő.
2.Egész jól bár ha valami nem sikerül 208adszorra sem akkor leet elb'szódik.
3.Valóban jó ár,lehet veszek én is:D
4.Aksi típusától függ.

(#39116) Dj Polc válasza Crazyman33 (#39113) üzenetére


Dj Polc
tag

Jó az aláírásod.Honnan van? :DDD :DDD :DDD

(#39117) Tomics válasza Dj Polc (#39115) üzenetére


Tomics
addikt

hát ezzel nem nagyon lettem kisegítve de azért köszi... :D
valaki aki tapasztaltabb ezekben a kérdésekben? ;]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#39118) Prof01 válasza Gebriel (#39108) üzenetére


Prof01
veterán

Hát én nem így gondolom. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#39119) Crazyman33 válasza Dj Polc (#39116) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Látom egyre jár az agyunk! :C
De inkább hagyjuk, visszaírom mielőtt szétszednek! :DD

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#39120) Dj Polc válasza Crazyman33 (#39119) üzenetére


Dj Polc
tag

:DD :DD :DD Még várjuk meg a válaszokat... ;]

(#39121) Dj Polc


Dj Polc
tag

Na de én mentem holnap korán kelés na hali!

(#39122) k. válasza Dj Polc (#39101) üzenetére


k.
őstag

Ne szidjátok én is olvasom a topicot néha pedig szerintem nagyobb sony fan vagyok mint ő.De hát attol még szabad.
Egyébként pedig van legál windowsom és vistát használok és szeretem=semmibajom a microsofttal=olvashatok xbox topicot:D
Mod:Lehet szidni de nem térek meg:D Nincs az az isten.

[ Szerkesztve ]

(#39123) Crazyman33 válasza Dj Polc (#39121) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Ne is mond! 04:30 :O :O
k.!
Linkeld be a hsz-m ahol szidtam köszi! :(

[ Szerkesztve ]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#39124) k. válasza Crazyman33 (#39123) üzenetére


k.
őstag

Tudod hogy értettem.Csak ne szivassátok:D
Bár megjegyzem akkorát röhögtem:D
De hát a legjobb öröm a káröröm.

(#39125) Crazyman33 válasza k. (#39124) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Így van, abban nincs semmi irigység! :D

[ Szerkesztve ]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#39126) Dj Polc válasza Crazyman33 (#39125) üzenetére


Dj Polc
tag

Na ja:D:D Én is ezen röhögök fél órája:DDNa de mostmár tényleg csákó

(#39127) Def26 válasza Tomics (#39109) üzenetére


Def26
félisten

1. Passz...
2. Joy nagyon jól bírja, egyszer földhöz csaptam, ekkor kiugrott a "B" gomb, aztán később megint földhöz vágtam ekkor meg "visszaugrott". Egy dolgot vettem észre, hogy az analóg teteje ahol az ujjaddal érintkezik nagyon gyorsan kopik.
3. Szvsz Duracell, Energizer akkuk a jók/olcsók. Nekem Energizer van (de ezt általában leszólják). kb. 2 hétig nyomom vele.
4. Rezgőmotor természetesen nagyon eszi az akkut. De én nem használom, mert félek az epilepszia veszélytől. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#39128) Thome


Thome
addikt

Varta elemet toltam bele. (Egy agyonhasználtat, viccből, és csutkán volt az aksi, már 1 hete azzal játszottam, és 1 kockát ment le, de az vissza is ment. Öntöltő! :DDD ).

Én személy szerint a Varta elemeket, aksikat preferálom! :)

(#39129) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Majd ha tudtok akkor eg UP-ot nyomjatok már rá légyszives:) IDE

A PS3 meg véletlenül sem a konzolok királya :DDD Ahogy láttam az MW2 összehasoníltást rajta inkább siralmas mint király. ;]

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#39130) BaLee válasza Mr.Grincs (#39094) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ez egyértelműen így működik.
Aki jót akar magának Live közelébe sem megy többet.

Én töröltem is a Live-os profilomat. Hozzáteszem Liveon szinte nem is játszottam sosem de bannoltak olyan embert is aki csak annyira ment fel Silver Live-al, hogy frissítse a gépét...

Az updateket meg fel lehet rakni pendriveról is. Egyedül a játék updatek ugranak.

(#39131) Mr.Grincs válasza BaLee (#39130) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Így van. A herélés elég ahoz hogy már bannolják az embert. Most szenved mindenki mint maéac a jégen mert azt sem tudja mit csináljon jódolgában....amiért bannolták. :U

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#39132) Crazyman33 válasza Mr.Grincs (#39094) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Ez köztudott. Két éve folyik az adatgyűjtés!
Most már megéri kidobálni a gépeket. Bejött a lóvé, az emberek rákattantak. Csak nézd meg akit bannoltak annak a (megkockáztatom) 90%-a új gépet vett és szerintem min. a fele Elite-t valai pack-al és semmi gonoszkodás.
Nagyon pénzszaga van a dolognak!

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#39133) StLui válasza Crazyman33 (#39132) üzenetére


StLui
veterán

"Nagyon pénzszaga van a dolognak"
Miért, még mi más is lehetne? :DD

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#39134) kircso13 válasza StLui (#39133) üzenetére


kircso13
senior tag

semmi! Pénz -pénz-pénz

..,

(#39135) csaba1203


csaba1203
addikt

Sziasztok!

Gép vásárlása előtt állok.Azt szeretném kérdezni ha nem használom a Live-ot,akkor az Arcade változat is elég-e vagy vannak olyan játékok,amikhez mindenképp kell vinyó a mentésekhez? Válaszokat előre is köszönöm. :R

(#39136) kircso13 válasza csaba1203 (#39135) üzenetére


kircso13
senior tag

szia!

Sok olvasgatás után én a min 20gb os xbox mellett döntöttem, mert a 256 os mekari kevés néhány játék mentéséhez, van olyan játék ami 300-400mb os mentést csinál! Igaz vannak olyan arcade gépek ami 512 es belső memóriával jönnek már ki! Szerintem elengedhetetlen a 20gb os vinyó!

..,

(#39137) StLui válasza csaba1203 (#39135) üzenetére


StLui
veterán

mentésekhez elég a mem.kártya, persze betelhet egy idő után, silver, ingyenes live-ra azért érdemes menni néha upgrade-ért (játék és gép is) viszont pl Forza 3 hogy teljesértékű legyen ahoz a 2. dvd-ről másol a vinyo-ra, illetve a dvd olvasónak kicsit kiméletesebb a vinyo-ra telepített játék üzemmód

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#39138) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! segitségre lenne szükségem . letöltöttem egy uj dashbordot és frisitettem az xboxot de eltünt az avator nem jelenik meg a kis emberke és a beállitásai sem . Honnan tudok letölteni egy fris deshbordot ami tertelmazza avatort is ? Válaszokat elöre is köszönöm !

(#39139) csaba1203 válasza StLui (#39137) üzenetére


csaba1203
addikt

A játékmentések kb hány Mb-osak?Én egyébként az 512-es változatot néztem ki.

(#39140) rocket


rocket
nagyúr

Szia!
Xbox liverol lehet updatelni, ha nem gyari allapotu a geped akkor inkabb ne probalkozzal vele.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#39141) kutyman válasza kliszi (#39138) üzenetére


kutyman
aktív tag

Innen, persze lehet pendrive -ról is.

[ Szerkesztve ]

(#39142) rocket


rocket
nagyúr

Hatha erdekel valakit, van 1 uj, folias Forza Motosport 3 bundle játék eladó :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#39143) heihachi válasza kircso13 (#39136) üzenetére


heihachi
addikt

Vannak játékok, amiknek bizonyos funkcióihoz kell a vinyó. Ilyen a Forza3-ban a második DVD autóinak és pályáinak használata, ilyen a Forza2-ben a replay, szellemautó, ilyen a Burnout Paradise multija, amit hirtelen sorolni tudok. A lényeg, hogy biztosan elmegy minden játék jelenleg vinyó nélkül, de az is biztos, lehetnek még az elinduló játéknál is olyan funkciók, amik csak vinyóval mennek. Illetve az is várható, hogy a jövő játékai egyre inkább fognak a vinyóra támaszkodni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#39144) 4sal3


4sal3
tag

létezik olyan program, amivel iso-t lehet streamelni boxra?

(#39145) kircso13 válasza heihachi (#39143) üzenetére


kircso13
senior tag

értem! Csak az utánna olvasás alapján írtam! Lehet benne valami, kiszórják a sok arcade gépeket és utánna meg rákényszerítik az embereket h vinyót vegyenek hozzá, kis parsztvakítással benyomták az 512 Mb belső memóriát , h így is vegyék meg, de lehet h nem sok haszna lesz neki! Olvasás alapján írom ezt! Lehet benne valami! Megint a pénz-pénz-pénz!

..,

(#39146) csaba1203


csaba1203
addikt

Milyen tapasztalatok vannak a Jasper alaplapos gépekkel kapcsolatba? Gondolok itt a melegedésre,kifagyásra stb.

(#39147) Crazyman33 válasza kliszi (#39138) üzenetére


Crazyman33
senior tag

rocket
tanácsát fogadd meg!

Ezért szoktam én innen!!! Választhatsz, az avataros dolog egy nagy faxság szerintem.

KLIKK

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#39148) 4sal3 válasza csaba1203 (#39146) üzenetére


4sal3
tag

nekem jasperes van, kb 2hónapja nem tudtam lefagyasztani :D
március óta van meg a gép, kb 6x fagyott le. de nem mentés közben.
melegnek meleg, mert én sajna csak olyan helyre tudtam rakni, ahol nem jó a szellőzés, de nem mondanám hogy egy pcnél melegebb.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.