Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36451) 4sal3 válasza Crazyman33 (#36347) üzenetére


4sal3
tag

köszi a tippet :)

@gyuri00: az EA játéka jobb sztem. graf és kezelhetőség szempontjából is.
igaz, csak demókat próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#36452) Csabee. válasza gyuri00 (#36450) üzenetére


Csabee.
nagyúr

NBA Live 10nek jobb a grafikája sokkal! És jobban irányítható, zsákolások stb..

Üdv: Csabee.

(#36453) eddie17 válasza Crazyman33 (#36444) üzenetére


eddie17
addikt

Van:
1. Igazad van látom én is:) Beírogassam őket?

2. Vga-m csak a monitoromhoz volt, de én abban a mesében sem hiszek.

3. Igen amit kaptál a boxhoz component kábelt annak a műanyag burkolatát le kell szedni és így a hdmi kábel felett elfér ez a kábel is, és mehet a hang közvetlen a boxból.

(#36454) Djuree válasza Behindblue (#36437) üzenetére


Djuree
félisten

van sok igen :)
parancsolj: itt
de guglizni magad is tudtál volna :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36455) Djuree válasza gyuri00 (#36450) üzenetére


Djuree
félisten

live 10 a tuti :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36456) Crazyman33 válasza eddie17 (#36453) üzenetére


Crazyman33
senior tag

1. fél óra múlva megyek haverhoz, meg lesz nekem is. Amúgy nagyon köszönöm!

2. a (most éppen rossz) tv-en van vga is. Konkrétan engem is meggyőztetek hogy hülyeség, de azért szeretném látni a saját szememmel. Csak drága a vga kábel, így inkább maradok a HDMI-nél.

3. Super! A box beállításainál nem kell semmit állítani?

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#36457) szaszlaci válasza Def26 (#36449) üzenetére


szaszlaci
addikt

Azért ehhez nem kell túl nagy fantázia, eléggé nyílván való ;) ..főleg aki ismeri kicsit is az oldal mentalitását.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36458) Peat;) válasza Def26 (#36434) üzenetére


Peat;)
veterán

Bushról annyit, hogy az ő uralma alatt is virágzott az a törvényháttér ami előidézte az ingatlanválságot, a bámulatos jelzálogos részvénypiacukkal. Szerencsétlen amerikai professzorok ott nyavalyogtak, hogy ez így nem lesz jó, amikor már harmadjára csináltak részvényszerű csomagokat a jelzáloghitelekből és már senki nem tudta azok kockázati szintjét. Majd jött a bumm, utána meg a világválság. Ezt konkrétan azóta már lemerte hozni az összes gazdasági lap, interneten is írásban is és már így tanítják is. A válság egyetlen igazi felelőse az USA, utóbbi jó pár éves munkájukkal. Ennyit az összeesküvés elméletekről :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36459) Crazyman33 válasza 4sal3 (#36451) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Nincs mit. Játszottál már ezen a típusú gitáron?

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#36460) Sickboy25 válasza Csabee. (#36452) üzenetére


Sickboy25
addikt

Én eddig azt hittem, hogy a 2K10 és K-s társai, nem az NBA, hanem annak a kistestvére, pontosabban alacsonyabb ligákat jelöl! De akkor ez egy másik gyártó nem az EA? Ennyi lenne a különbség? Mármint a címre és nem a grafikára illetve játékmenetre gondolok!

szaszlaci: mit ajánlanál HD mozizásra? Mármint itt dvd lejátszóra gondolok vagy valami hasonló és költségkímélő megoldásra! Azért kérdezem tőled, mert mondtad, hogy ilyen műszaki helyen dolgoztál! Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36461) 4sal3 válasza Crazyman33 (#36459) üzenetére


4sal3
tag

nem :) megmondom őszintén hogy még csak joyyal nyomom, de így is nagy feeling

(#36462) Djuree válasza Sickboy25 (#36460) üzenetére


Djuree
félisten

igen! a 2ksports játéka az nba 2k sorozat. sztem sokkal gagyibb mint az nba live, de sokan a 2k-t tartják jobbnak. kinek mi jön be...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36463) szaszlaci válasza Sickboy25 (#36460) üzenetére


szaszlaci
addikt

Hát, ha mindenképp HD videókat szeretnél, egy HTPC építését javaslom. Építését, mert készen sokkal drágább. Pl Intel dual Atom 330, kb 17 ezer az alaplap, minden rá van integrálva. HD-t viszi 6-8 MBps-ig. Jobb fullHD-nél már gondok vannak.

Vagy WDTV-t (nem próbáltam), pendrive, DVD rakható hozzá, nem túl drága, nincs vele gond. Western Digital 25 ezer kb.
Lehet, már tudja a hálózati lejátszást is.

Esetleg PC-re kötöd a TV-t.

Jó minőségű SD videókat szépen fel tud skálázni egy TV, nem lesz HD, de megközelíti azt simán egy jó SD BluRay rip. (Sőt, átlag HD BluRay rip-nél szvsz jobb eredményt ad.)
Elég neki egy DVD lejátszó..

HDMI-s DVD-nek semmi értelme, nem fog jobban felskálázni, mint a TV saját elektronikája. Csak elfoglalja a csatlakozót a TV-n.

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36464) Behindblue válasza Djuree (#36454) üzenetére


Behindblue
csendes tag

Köszi szépen. :C Kerestem gugliban, de nem találtam :W

(#36465) Sickboy25 válasza szaszlaci (#36463) üzenetére


Sickboy25
addikt

ez a htpc ehhez jó lenne akkor egy netbook? Mert, ha nem csalatkozom ezek netbook processzorok! Ha igen ezzel a megoldással érdekelne! Hogyan is lehetne megvalósítani?

Jöhet priviben is, hogy ne offoljuk szét a topicot!

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36466) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Kérdés nem ugrik a gari, ha kiveszem a vinyót? Hogy veszem ki? És hogy tudom rákötni a gépre? Sata- ás? :R

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36467) Sickboy25 válasza Sickboy25 (#36466) üzenetére


Sickboy25
addikt

köszi megoldódott! :R

Jobb híján elbeszélgetek magamban :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36468) Djuree válasza Sickboy25 (#36467) üzenetére


Djuree
félisten

de rendes vagy, megköszönöd magadnak :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36469) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Kinek van 82 centis HD ready tv je? Aki HDMI kábellel használja az írjon. És hogy állítja be a HDMI beállításokat? Automatikusra vagy pedig kézzel 720P vagy 1080i re...
Mert lehet mégsem szar a tv-m.....
Mert ha szar lenne a HDMI portom akkor szerintem tutti nem is működne...vagy FT.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36470) Ton1


Ton1
tag

Hello,
én nagyon nem vágom, hogy kell lepattintani ezt a műanyag boritast vga kábel xboxhoz csatlakozó részéről. Kezdem szétfaragni a boritását szinte, de le még nem jött. Valaki le tudná írni légyszíves szájbarágósan, hogy kell?

köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#36471) szaszlaci válasza Ton1 (#36470) üzenetére


szaszlaci
addikt

Ahol össze van rakva a műanyag burkolat. Egyenes pengéjű kést közé teszel, és finoman szétfeszíted a két oldalán. Nekem 5 mp alatt szétpattant barmolás nélkül.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36472) Crazyman33 válasza Mr.Grincs (#36469) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Nekem 82-es Samu Ready-m van és HDMI-vel van rátolva a Box. A boxon a képbeállításnál a legfelsőt választottam (apicsatudjamiaz), mikor magától belövi.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#36473) Crazyman33 válasza Ton1 (#36470) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Várjál, várjál!
Mi eddig a gyári komponens kábel Boxba való feléről beszéltünk. Lehet hogy a vga kábelnek más milyen a boxba menő csatija, és nem lehet szétpattintani, főleg ha nem gyári.

Nem összekeverendő a VGA és a KOMPONENS csatlakozó!

[ Szerkesztve ]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#36474) Ton1 válasza szaszlaci (#36471) üzenetére


Ton1
tag

ja hát igen, nem gyári :(((
eléggé szétbarmoltam, de végülis sérülés nincs a kábelen...

a gyári simán szétkattant valóban :)

[ Szerkesztve ]

(#36475) heihachi


heihachi
addikt

Bakker az összes játékot újra kell installálnom, a gépjavítás óta egyik sem indul el vinyóról, csak ha "reinstallok".

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#36476) Mr.Grincs válasza Crazyman33 (#36472) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Most én is arra állítottam és érdekes módon működik a tv-m :((( Nem csinált olyat mintha ki be kapcsolnám a hdmi portot, amit persze nem tudok távirányítóval, csak léptetni tudom, hogy CMP, AV 1, AV 2, AV3, TV, HDMI 1, HDMI 2, VGA.
Ha 720P re állítom manuálisan élesebb a képe, ha automatikusan akkor nem annyira éles de úgy is nagyon szép és ez az 1080i.
Ha szar lenne a hdmi portom akkor nem is működne szerintem. Bár a franc tudja mostmár mi a görcs van.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36477) zack válasza Mr.Grincs (#36469) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem 94cm, viszont Samsung. Nekem auto, 720p és 1080i is jó a kép...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#36478) Gebriel válasza eddie17 (#36428) üzenetére


Gebriel
veterán

Tényleg nem egy könnyű játék.
Még a csapattársaimmal is lemészároltak ha esztelen módon próbáltam előre jutni.
Meg kell tanulnom még az irányítást és a lehetőségeit..remélem akkor majd gördülékenyebben fog menni.

(#36479) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Online / offline profilozás hogy működik? Ha nincs netre kötve a box, és úgy játszok valamivel, netre kötés után belekerül a profilomba? Bocsi, de még nem volt szerencsém boxhoz :B

(#36480) Ton1 válasza Ton1 (#36474) üzenetére


Ton1
tag

eléggé feszül még igy is a 2 kábel, a hdmi burkolata miatt, érdemes lenne valahogy leszedni majd? :F vagy odaadni valakinek aki jobban ért hozzá..

(#36481) eddie17 válasza Gebriel (#36478) üzenetére


eddie17
addikt

Engem már a második misszió is felidegesít... Egyszerűen annyian vannak mint az oroszok, te meg 2 golyótól megfekszel... meg persze ahogy írtad a csapatársaid is.

(#36482) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Nem tudjátok miért nem tudok xbox marketplace-ről demót letölteni? Mindnél kiírja, hogy sajnálja, de nem megy. Regisztrálva vagyok.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36483) Djuree válasza eddie17 (#36481) üzenetére


Djuree
félisten

nekem nem hiszem hogy komolyabb gondom lesz, én a valóságban is ezt csinálom, remélem hasznát veszem a játékban is :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36484) Def26 válasza Djuree (#36483) üzenetére


Def26
félisten

Micsodaaaa? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36485) Djuree válasza Def26 (#36484) üzenetére


Djuree
félisten

airsoftozok, nem valami kommandós vagyok nehogy azt hidd :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36486) Mr.Grincs válasza zack (#36477) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Lehet az volt a baja hogy nem autora volt állítva a dolog hanem kézzel ide oda állítgattamés azért kapcsolt ki be a HDMI 1....Jólenne ha kiderülne mert akkor tudom, hogy én vagyok a hülye és mégse a tv a szar.
Mert másnál jól ment hibátlanul. A kábel tutti jó, a box tutti jó a tv meg ezek szerint beállítási probléma volt.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36487) zack válasza Mr.Grincs (#36486) üzenetére


zack
nagyúr

Így jártál a legjobban. :K ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#36488) Mr.Grincs válasza zack (#36487) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát ha csak beállítási probléma volt ami elképzelhető mert szétkapcsolgattam mindent csakhogy menjen jól.
Azt honnan tudhatom meg hogy van e valami gond a tv hdmi protjával? Mert megy tehát elvileg jó mindd a kettő.
És igen amikor átkapcsoltam a HDMI 2 re meg át is dugtam a boxot akkor ott is kikapcsolt így feltételezhetően csak beállítási probléma mégis. Hála az égnek.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36489) szaszlaci válasza Mr.Grincs (#36488) üzenetére


szaszlaci
addikt

Processzor vagy vezérlő halál a thomson termékekben, nem a tied lenne az első..

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36490) Mr.Grincs válasza szaszlaci (#36489) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nemtudom mennyiért csinálják és cserélik ha neadjisten az lenne a baja. De nemértem igazából, ha tv a szar akkor hogy megy a HDMI?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36491) szaszlaci válasza Mr.Grincs (#36490) üzenetére


szaszlaci
addikt

Sokért, különösen pofátlanok szoktak lenni th. szervizben.
Nem azonnal hal meg, hanem kell neki pár hónap, mire végleg megadja magát.
Lehet tényleg csak te csináltál hülyeséget, de erre kevés esélyt látok. Szóval készülj rá lelkileg :)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36492) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Hamarosan jön a Forza3 :)

Üdv: Csabee.

(#36493) Mr.Grincs válasza szaszlaci (#36491) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Reméljük csak én voltam béna. Hát ha 20asnál többért csinálnak ha neadjisten megdöglik akkor lerugom a murvabányába ami kb 3 kmter innen:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36494) Def26 válasza Csabee. (#36492) üzenetére


Def26
félisten

Mikor is jelenik meg?

Mr.Grincs
:Ájcsi, akkor már inkább érte megyek. Jó hely az a bánya. ;)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36495) Djuree válasza Csabee. (#36492) üzenetére


Djuree
félisten

már warezben kint van :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36496) zack válasza Mr.Grincs (#36493) üzenetére


zack
nagyúr

Ha esetleg megdöglene...még mindig jobb hogy így, mint váratlanul. Így anyagilag is rá tudsz koncentrálni 2-3 hónap alatt, és nem fog váratlanul érni. ;) Már akkor előrébb vagy ha egy jobb tv beugrójának 30-40% összeszeded. De most vannak jó akciók 0% THM-re a MM-ba...asszem 30% körüli lóvét kell letenni. Vannak egész jó darabok. :K ;) Ha most vennék tv-t tuti "0% THM" akcióba vennék, csak így éri meg.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#36497) Def26 válasza Djuree (#36495) üzenetére


Def26
félisten

Igen, de az USA.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36498) zsocy válasza Djuree (#36495) üzenetére


zsocy
őstag

Ilyenkor boszantó cseppet hogy megrendeltem a limited editiont jópénzért.
Az okt. 22-én jelenik meg, addig a sok illegál nyomatja, gyakorol, erősödik, aztán majd jól elvernek...
Nem éri meg becsületesnek lenni.

(#36499) Djuree válasza Def26 (#36497) üzenetére


Djuree
félisten

hát ja, sajnos :O

zsocy: becsületesnek lenni sajnos sosem kifizetődő :( már megtanultam igen sok mindenen...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36500) zack válasza Djuree (#36495) üzenetére


zack
nagyúr

Ez azért még nem használható...tehát nincs kint. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.