Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36951) heihachi válasza rudymester (#36949) üzenetére


heihachi
addikt

A Forza2 csak a helyi ranglistát nem másolja át, de a konkrét mentést igen, legalábbis nálam ez volt. Tehát az összes pályán futott összes időmet buktam (azok nyilván maradtak, amik fel lettek töltve a netes ranglistákra), de megmarad minden autóm, beállításom, megnyert versenyem, stb.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#36952) zack


zack
nagyúr

Egyik felhasználónévről a másikra át lehet másolni egy adott játék mentéseit? A csajom profiljából kezdtem el a Forza-t. :B :U Újrakezdeni már biztos nem fogom ezért...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#36953) Thome válasza Thome (#36922) üzenetére


Thome
addikt

Erre senki sem tud semmit aszondani? :))

(#36954) gyuri00


gyuri00
aktív tag

aszt hogy tudom megnézni hány nap van még a live ból?

és ha jól tudom 3szor 1 hónap ingyenes igaz? mert akkor még egy profilt csinálok majd ha a modern war 2 kijön aszt az egy játékot várom már :DD

gta 4 be olyan lehetőség van hogy telóval hívjak taxit??? mert a rendőröket azokat lehet hívni de taxit nem tudok hogy ne keljen mindig keresgetni?

[ Szerkesztve ]

(#36955) sch_a válasza Thome (#36953) üzenetére


sch_a
addikt

Ha most veszed a memóriakártyát, akkor nem lehet, hogy nem volt hova lementse? :B

(#36956) Thome válasza sch_a (#36955) üzenetére


Thome
addikt

Azt gondoltam van annyi belső elszeparált memóriája, ahova a dashboardot, és a frissítéseit pakolja! :B

De ez a gond is megoldódik így. HDD mindenképp lesz, kitudja, hozatok egyet a Jézuskával... :D

Szerk: Helyesírás.

[ Szerkesztve ]

(#36957) rudymester válasza heihachi (#36951) üzenetére


rudymester
senior tag

Na akkor megpróbálom holnap reggel. Olyan csúnya az a kilógó memokártya... :(((

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#36958) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Ha Arcade gépet veszek akkor nem lehet letiltani a 256 os memóriát ami be van építve?
Mert ugye lenne mellé 120as HDD és akkir mi a francnak a beépített memória. Meg szerintem a hordozható verzió sokkal értelmesebb volt mint a mostani beépített hülyeség.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36959) adam_


adam_
senior tag

Az X-Mediahoz ma adtam le a gépet a ConsoleCornerbe. Kb. mennyi idő amire ott megcsinálnak egy gépet? :U

(#36960) Thome


Thome
addikt

Fifa10-ben hogy lehet a sima dekázást csinálni? Egyszerűen nem jövök rá! :DDD

(#36961) 30z.Samu válasza Thome (#36960) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha úgy kell, mint a 09-ben, akkor az LB meg az RB gombot nyomogatod felváltva. :)

Ma este kipróbáltam a Brütal Legend demoját, eszméletlenül jó lett szerintem! :) Mindenképp beszerzem!

Sic Parvis Magna

(#36962) Thome válasza 30z.Samu (#36961) üzenetére


Thome
addikt

Igen, már megvan! :))

Csak az igazság kedvéért, xbox-al még életembe nem játszottam, ezen a pár napon kívül, mióta megvan! :D
Na mentem vissza dekázgatni! :))

Köszi a segítséget!

(#36963) 30z.Samu válasza Thome (#36962) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem tesz semmit! :)) Jó kis gép ez az Xbox, én nem bántam meg, hogy lecseréltem a PC-t.

Sic Parvis Magna

(#36964) 4sal3 válasza Mr.Grincs (#36958) üzenetére


4sal3
tag

nekem ua a felállás van, mint amit említettél, és nem jöttem rá, hogy hogyan lehet letiltani (sztem nem lehet)
engem is kicsit idegesít, hogy mindig választanom kell, hogy hova mentsen, de ez van :)

(#36965) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv. 1280x1024-es DSUB-os moncsimat átalakító segítségével teljes mértékben ki tudom használni? Tehát rádugom, és megy 1280-ban?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#36966) 30z.Samu válasza CHIPman (#36965) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szia!

Persze. :)

Sic Parvis Magna

(#36967) Sickboy25 válasza gyuri00 (#36954) üzenetére


Sickboy25
addikt

taxit sajna tudtommal nem lehet telefonon hívni a gta4-ben!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36968) alien_ válasza gyuri00 (#36954) üzenetére


alien_
őstag

Határozottan amlékszek, hogy a PC verzióban lehetett telefonon taxit rendelni, de már nem emlékszem pontosan..

Megvan: Ha elég jó pontod van Roman-nál, akkor e telefonkönyvben a nevét kiválasztva lesz egy "Cab Service" menü.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#36969) CHIPman válasza 30z.Samu (#36966) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Köszi. És mit érdemesebb venni? Elite szériás cuccot vagy sima Arcade-et, és venni bele vinyót? Fl***eltet vennék hűtésmoddal. Hol a legérdemesebb? Én eddig a G*l*mkonzolnál néztem, ott viszonylag olcsó és van a baráti körömben is tapasztalat velük kapcsolatban. Ők gariügyben mennyire megbízhatók?
alien__ Én nem tudok hasonlóról, Roman taxiját lehetett hívni a telefonkönyv/Roman/Cab(vagy vmi hasonló) menüpont alól.
mod: Látom te is megtaláltad. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#36970) Sickboy25 válasza CHIPman (#36969) üzenetére


Sickboy25
addikt

így van csak roman- nél lehet taxiztatni! Őt kellett hívni sárga cab-ot nem lehet hívni!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36971) Sanya válasza adam_ (#36959) üzenetére


Sanya
nagyúr

1 hét max. ki lehet bírni :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#36972) BaLee válasza alien_ (#36936) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nem semmi!

Respect az amazonnak, hogy kiszállította. Bár lehet van valami erre vonatkozó szabályuk.
Ha tudnád hány hasonló eset volt hazai webshopoknál (köztük nagyobbaknál akik simán bevállalhatták volna) és a legszánalmasabb kifogások jöttek vissza rendelés után. Pl. a 9900Ft-os P4 konfigra azt írták vissza, hogy sajnos elfogyott a készlet és nem kapnak újat. Közben csak simán elírták az árat. :)
Meg volt még pár hasonló.

Más. Mit tudtok erről az új Dashboard és a Live ban viszonyáról?
Valahol olvastam (lehet itt) hogy nemrég óta már nem gépet bannolnak hanem Live accountot. Viszont a mostani Dash update után állítólag a bannolt gépekkel a frissítés után nem lehet vinyóra másolni a játékokat.
Nem érint a dolog (még gépem sincs) csak kíváncsi vagyok erre mert logikát nem látok benne. Nekem ez úgy tűnik, hogy akik régen kaptak bant azokat jól megszopatják az újaknak viszont csak az accountját bannolják mert rájöttek, hogy a gép bannal magukkal szúrnak ki? Logikát nem látok benne.

(#36973) alien_ válasza BaLee (#36972) üzenetére


alien_
őstag

A szabályzat szerint az elárazott rendeléseket Amazon lemondja. Onnantól jogerős a szerződés a vevő és eladó között, amikor megkapod a "Dispatched" (kiküldve) levelet, szóval egyáltalán nem a rendelés pillanatától. Az én rendelésemet is simán törölhették volna (sőt, levelet is kaptam a rendelésem törléséről, két órával a kiszállítást igazoló e-mail előtt), valószínűleg hibáztak, amikor ezt nem tették meg, nem valószínű, hogy többszáz rendelést kiküldenek csupán jófejségből.
Egyetlen dolog, amit mág el tudok képzelni, az az, hogy közbeszólt a marketing osztály: A veszteségnél jóval többet költenek amúgy is hirdetésekre, és ennek az Xbox mizériának igen nagy reklámértéke van: jót tesz a cég arculatának.
És ez működik is, mert aki olvasta a story -mat, mindenki azt gondolja, hogy milyen jó fej ez az Amazon =)

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#36974) BaLee válasza alien_ (#36973) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Lehet valami ilyesmi a dolog mögött szerintem is.

Főleg ha azt nézem, hogy egy Amazon szintű lánc nem hiszem, hogy sokkal drágábban vette volna ezt a cuccot. Szóval sztem max 10-20%-ot ha bukott rajt.
Lehet olcsóbb mint egy reklám. :)

(#36975) Mr.Grincs válasza 4sal3 (#36964) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nem tudom kinek az agyából pattant ki hogy legyen beépített memória a hordozható helyett de hatalmas takaréklángelme lehetett, biztos sokan emlegetik őt is és az anyukáját, hogy milyen okos. Azért pedig érdemes lenne Arcade gépet venni, hogy legyen tartalékba, ha letérdel a mostani, legalábbis nekem ez volt a tervem. De el is álltam az ötlettől miután megtudtam hogy nincs külön memória egység.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36976) 30z.Samu válasza CHIPman (#36969) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát ez nem egészen ide illő téma, szóval ment PÜ!

Sic Parvis Magna

(#36977) Sickboy25 válasza 30z.Samu (#36976) üzenetére


Sickboy25
addikt

szerintem oda meg a pihi:)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36978) 30z.Samu válasza Sickboy25 (#36977) üzenetére


30z.Samu
félisten

Miért? Topicba nem írtam be semmi olyasmit. :U :N
Ráadásul közöltem, hogy ez a téma itt süket fülekre talál. ;]

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#36979) Sickboy25 válasza 30z.Samu (#36978) üzenetére


Sickboy25
addikt

jah nem rád céloztam, csak a te gondolatmenetedet folytattam :K

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36980) 30z.Samu válasza Sickboy25 (#36979) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jah jó! :R :DDD

Sic Parvis Magna

(#36981) Ebit válasza szaszlaci (#36870) üzenetére


Ebit
addikt

Ha infrással csinálja nincs gond. Ha kevésbé ismert az ember, akkor talán normális ónt fog használni. (Mert akkor tuti nem hozzá kerül vissza, ha a gagyi ón miatt megint tönkremegy.)

Szerinted, akinek van egy infrás forrasztó állomása, az gagyi segédanyagot, használ hozzá?

(#36982) szaszlaci válasza Ebit (#36981) üzenetére


szaszlaci
addikt

Az ólommentes ón nem gagyi, hanem nem megfelelő a konzol GPU-nak.
És igen, simán el tudom képzelni, hogy ilyet használnak, így újra és újra visszakerül hozzájuk a gép.
Szerinted miért fél évnek szokták mondani az élettartamát? Mert nem jó ón, a gyári forrasztás minőségét meg sem közelítő végeredménnyel.

És mint mondtam, ezt hallottam, nem az én fejemből pattant ki.
Majd ha megy 3-5 éven a módosítatlan újragolyózott gép, akkor raktak abba rendes ónt.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36983) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Segitség kéne ! A Forsa 3 második cdjét nem tudom feltelepiteni nem ir ki semit hanem vissza dob az eredeti menübe hogy válasszam ki a profilom de nem csinál semmit ! Neke arcad gépem van lehet hogy HDD kellene hozzá ? Nekem beépitet memoria van az kevés lenne ? HDDval müködne a dolog ? Az 1 dvdvel tudok játszani de 2 nem engedi feltelepiteni . HDD szükséges hozzá ? Arkád géphez ha veszek hddt akkor menni fog szerintetek ? Köszi a választ !

(#36984) szaszlaci válasza kliszi (#36983) üzenetére


szaszlaci
addikt

Azt írod, "telepíteni". Ilyet csak HDD-re lehet. Hogy a játék miért nem megy, azt nem tudom.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36985) kliszi


kliszi
senior tag

Játszani tudok az 1 dvd-vel csak 2 dvdt nem tudom feltelepiteni ahol állitolag több pálya és auto van . Beépitett memori kártyára nem lehet feltelepiteni ? Vagy kevés hozzá a memoria ?

(#36986) szaszlaci válasza kliszi (#36985) üzenetére


szaszlaci
addikt

Ha valóban telepíteni kell, akkor azt csak HDD-re tudod. Vásárolj egyet hozzá, de csak akkor, ha tényleg muszáj telepíteni.
20 Gigás 6 ezerér már van.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36987) BaLee válasza kliszi (#36983) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én úgy tudtam csak pénteken jelenik meg... :B

(#36988) Mr.Grincs válasza kliszi (#36983) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

HDD kell hozzá.
Máskor használd a szerkesztést és akkor megspórolsz 2 hozzászólást.
Gondolom eredeti a dvd azért nem engedi :U

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36989) szaszlaci válasza BaLee (#36987) üzenetére


szaszlaci
addikt

..hogy ennek mi értelme volt..

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36990) BaLee válasza szaszlaci (#36989) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ha én irogatok egy fórumra aminek regisztráláskor elfogadtam az alapelveit akkor igyekszem betartani azokat. Főleg ha a téma címében még kis is van emelve.
Meg mintha már lett volna ígérve egy topicbezárás ezzel kapcsolatban, nem tudom te hogy vagy vele én nem örülnék neki.

Főleg mert most készülök gépet venni.

(#36991) adam_ válasza Sanya (#36971) üzenetére


adam_
senior tag

Hát remélem, hogy jövő hét keddre elkészül, ha tegnap adtam le... ;]

(#36992) szaszlaci válasza BaLee (#36990) üzenetére


szaszlaci
addikt

Sehol nem írta, hogy milyen játékkal játszik. Következtetni meg szinte mindenből lehet, vagyis ha nincs a hozzászólás alatt névre szóló számla, lehet gyanakodni.
Arra próbáltam csupán célozni, hogy ezzel átesel a ló túloldalára szerintem. ;)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36993) BaLee válasza szaszlaci (#36992) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ok elnézést legközelebb csendben maradok, a beszólást csak kis szurkálódós poénnak gondoltam. :)

(#36994) szaszlaci válasza BaLee (#36993) üzenetére


szaszlaci
addikt

Azért jegyeztem csak meg, mert pont most volt erröl itt egy vita, ki is moderálták, nem tudom, olvastad-e. Amúgy nem kötöttem volna bele.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36995) zsocy válasza szaszlaci (#36994) üzenetére


zsocy
őstag

Ne hülyülj, igaza volt a srácnak hogy megjegyzést tett.Én előrendeltem a Forzát, tehát elsők közt kell megkapnom és még hír sincs felőle. Amivel a kolléga játszik azt nem a Turn10 fejlesztette hanem az "-Allstars"

Persze ne tételezzünk fel rosszat senkiről, lehet újságírói példány is, csak ha újságíró lenne valahogy kétlem hogy megkérdezte volna a telepítéses dolgot...

Mikor lesz már péntek...

(#36996) szaszlaci válasza zsocy (#36995) üzenetére


szaszlaci
addikt

Annyit szerettem volna csak mondani, hogy felesleges megjegyezni.
Ha nem illik a topikba, törlik, ennyi. Attól, hogy tudomásod van róla, ki mivel játszik, nem kell mindjárt "elárulni" vagy utáni ;)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36997) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Egy kis okosságot csináltam, hogy az alja is szellőzön :DDD Filléres levegő tuning.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36998) zsocy válasza Mr.Grincs (#36997) üzenetére


zsocy
őstag

Ásványvizes kupak? Nem is rossz ötlet, bár mivel kemény műanyag lehet a dvd vagy a ventik egy picit "berázzák" a gépet. Raknék még oda abból a puha köralakú szivacsból amit a hengeres dvd-k tokjába is raknak lezárásnak.
Hazamegyek megcsinálom én is.

(#36999) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

PS3as GH gitárt (bármelyiket) vagy PS2eset rá lehet kötni Boxra? Mindkét platformon lényegesen olcsóbbak, csak boxon drága a gitár :(

(#37000) Mr.Grincs válasza zsocy (#36998) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Igen ásványvizes kupak. Én egyelőre még nem tapasztaltam rázkódást vagy elmozdulást. De a szivacs vagy valmi gumi cucc rá mehet nyugodtan.

Szabadalaztatni fogom és hülyére keresem magam a kupak moddinggal :DDD
2000Ft/módosítás :DD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.