Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36651) alien_ válasza kisJack (#36646) üzenetére


alien_
őstag

Közben beleástam magam jobban a témába, jelenleg 3 fajta ventit használ MS:
-Delta DC Brushless (fehér matrica, rajta DC Brushless felirat)
-Sunon (Zöld/fehér matrica (néhol lilát írnak)
-Nidec (Fekete, nincs matrica)

Jelenleg a Nidec a leghalkabb, bár az sem mindegy, hogy hol gyártották a ventit. Elvileg nem konzekvens, hogy melyik gépbe milyen venti van. Nekem mindkét gépemben DC Brushless van.

szaszlaci: Nincs rajta hűtésmod. Azon gondolkozok, hogy megéri-e a harcot, mert a fogyasztóvédelmi törvények alapján cserélniük kell, ha a termék funkcionalitása hibádzik.

zack: Még meg sem jelent a játék... :(((

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#36652) szaszlaci válasza alien_ (#36651) üzenetére


szaszlaci
addikt

Azt mondod, cserélni kell, ha a funkcionalitása hibádzik. Na de hol nem oké? Szerintem esélyed nincs, hogy kicserélik neked. A DVD gondolom jóval hangosabb, szóval mégcsak hangossági adatot sem fogsz olyan találni az adataiban, ami szerint igazad lehet.

Mikor is vásároltad? Ha nem tudtad vásárlásnál kipróbálni, akkor is egy hétig mondjuk még meggondolhatod magad. Helytől függ, meddig. De gondolom régebbi.

Nekem is Delta van, és minap tűnt fel, hogy haver gépe milyen halk (gondolom más van benne).

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36653) alien_ válasza szaszlaci (#36652) üzenetére


alien_
őstag

Nem Magyarországon élek, itt elég komolyan veszik a fogyasztó jogait. Például garancián felül akár 6 évig lehet érvényesíteni a jótállást, ha a várható élettartam több kellett volna, hogy legyen; Például egy hűtőt nem 1-2 évre vesz az ember, amennyit vállal rá legtöbb gyártó. Ilyenkor kötelesek kicserélni akár 5 év után is az angol törvények szerint. Az én esetemben annyit kell bizonyítanom, hogy más Xbox360- ak sokkal halkabbak, mint az enyém. Pár boltban meghallgattam a kiállított box-okat, természetesen mindegyik halkabb volt: így rájuk lehet verni, hogy MS megtéveszti a vásárlókat a promóciós példányokkal, mivel az aktuális termék (ha csak szórtan is) nem üti meg az elvárt színvonalat.

Swarm is coming.

(#36654) _ak_ válasza alien_ (#36653) üzenetére


_ak_
addikt

Csak elméleti szinten. Ha netán mégis kicserélnék, akkor mi nem háboroghatnánk az ms-nél, h ott miért cserélik és itt miért nem? Ez kérem hátrányos megkülönböztetés! :D

Ha netán belekezdesz ebbe, akkor mindenképp értesíts minket a végkimenetelről! :)

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#36655) Def26 válasza _ak_ (#36654) üzenetére


Def26
félisten

Ő az ország törvényeire hivatkozva tudná cseréltetni. Mi itthon maximum egy jót puffoghatunk a dolgon... :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36656) szaszlaci válasza alien_ (#36653) üzenetére


szaszlaci
addikt

Ja hogy Angliában élsz, ilyenkor mindig tudok irígykedni :)
Végülis ha orig a géped, és tényleg zavar, helyedben simán vinném cserélni. Persze kérdés, szó nélkül megy-e, vagy szenvedni kell vele..

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36657) Peat;) válasza Def26 (#36655) üzenetére


Peat;)
veterán

Azt nem tudom hogy Anglia miket lobbizott ki EU tagként, csak azt hogy Magyarországon jobban védték a fogyasztó érdekeit a hazai törvények, csak jogkiigazítás/egyeztetés történt az EU-s jogokkal, úgymond jogharmonizáció. A leggyakoribb ilyen dolog, a hibátlan terméke 3 napon belüli visszavásárlása/cseréje. Ezt a magyar jogok kikötötték az EU-s pedig nem. Volt is meglepi, cikkeztek róla eleget, azóta vannak boltok akik meghagyták ezt a pluszt, mivel annyira hozzászoktak az emberek és vannak akik nem. Anglia akkor ügyeskedett ezek szerint, avagy az képviselőjük jobban mosolygott az egyik brüsszeli vacsorán.

A témához kapcsolódva: úgy gondolom hogy a microsoft szervizek azonos szabályzat szerint dolgoznak, akár ott ahol a magyar gépeket javítják, akár ott ahol az angolokat. Ezért rossz a szállítós garancia, nem lehet bemenni személyesen és elmondani a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#36658) Def26 válasza Peat;) (#36657) üzenetére


Def26
félisten

Sok kereskedő még így is paraszt és nemhogy a 3 napot, hanem azt sem tartják be amit a saját weboldalukon "hirdetnek" az elállás jogáról, pénzvisszafizetésről stb...

MS: Azért abban sem vagyok biztos, hogy ugyanúgy állnak mondjuk egy angol srác masinájához mint pl. az enyémhez. De ezt már lehet, csak a ma bejelentett áramemelés hozza ki belőlem. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36659) revezehun


revezehun
tag

Sziasztok! Szerintetek melyiket érdemesebb karácsonyra XBOX 360 vagy PS3 és miért:R?Tom hogy hülyének néztek hogy ezt xbox topikba írom de pls.

Előre is kösz :R:R

[ Szerkesztve ]

(#36660) Gebriel válasza Peat;) (#36644) üzenetére


Gebriel
veterán

Nagy odafigyelést igényel az biztos.
Online 4 user együtt. Na azt hiszem akkor igazi a játék. :K

(#36661) szaszlaci válasza revezehun (#36659) üzenetére


szaszlaci
addikt

XBox360, mert jobb :D
Ha leírod az elvárásokat, lehet több segítséget tudunk adni.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36662) gyuri00


gyuri00
aktív tag

universe at war
bad company
Legend Of Spyro - Dawn Of Dragon
call of duty3
call of duty world at war
hour victory
frontlines fuel at war
bourne conspiracy
medal of honor airborne
tom raider underworld
nfs undercover

ezek közül melyik érdemes kibróbálni? :) cod ok nem érdekelnek géepn játsozttam velük :)

ezek a játékok cserélhetők is ha valakinek ne tán kellene

prince of sorozat mindegyik darabja megjelent boxra??

ha igen esetleg valakinek nincs egy bizniszelhető warrior within vagy az után megjelenő prine of persia-ja :)

szerintem ha van sok pénzed akkor ps3 meg nézd meg a játékok melyik érdekel és uttána válasz konzolt ha kevesebb pénzed van akkor xbox360 az is megfelelő arra több játék is van ha jól tudom és van warez :)

(#36663) Sickboy25 válasza alien_ (#36653) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ez érdekes amit írtál és szerintem egy jól megfogalmazott levéllel sima ügye lenne! Helyedben bepróbálkoznék, lényegében nem vesztesz semmit! És telejsen jogos is lenne az indok! Hajráá! :C

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36664) Djuree válasza revezehun (#36659) üzenetére


Djuree
félisten

xbox 360 :K de a ps3 topikban meg ps3-at mondanának ;]
de a box feleannyi és 4x annyi játék van rá. ezek tények. na szted melyik éri meg? ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36665) Csabee. válasza revezehun (#36659) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én is így kezdtem 2 hónapja, xbox360 lett végül :)

Üdv: Csabee.

(#36678) alien_ válasza zack (#36667) üzenetére


alien_
őstag

Pedig van más megoldás. Én bontatlan játékokkal kereskedek, DE saját magamnak még egy darab új játékot nem vettem, helyette az 1-2 éves szétkarcolt használt cuccokat vásárolom, és azokat cserélgetem... Ha meg tényleg nem bírod ki, vegyél meg 3db játékot, aztán amikor végigtoltad, lehet boltolni. Minimális ráfizetéssel így mindig friss játékaid lehetnek, nem kell egyszerre 5-10 dologgal játszani!

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#36679) Doki16


Doki16
addikt

Vessetek véget a vitának/érvelésnek :)

Na, hogy végre valami legyen is ami erről a topikról szól. Be lehet azt valahol állítani, hogy a box melyik profillal jelentkezzen be automatikusan Live-ra?

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#36680) alien_ válasza Doki16 (#36679) üzenetére


alien_
őstag

Igen,
My Xbox -> Profiles -> Profile -> Auto Sign-In

Swarm is coming.

(#36682) zack válasza Csabee. (#36669) üzenetére


zack
nagyúr

Virtua Tennis 2009? ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#36689) alien_ válasza keIdor (#36686) üzenetére


alien_
őstag

Igazad van, hogy a demó nem mindig reprezentatív a játék egészére nézve, de a mozijegyet sem fizetik vissza, ha a film vége nem teszik. Viszont a Magyar/EU -s törvények az eladót kötelezik arra, hogy három napon belül kérdés nélkül visszafizesse a tejles vételárat, ha nem vagy megelégedve az adott termékkel.

Ez is a célirányos fogyasztói társadalom mellékterméke, hogy az emberek türelmetlenek, és bármit megtesznek, hogy a széthype-olt terméket magukénak tudhassák. Egy nagyon híres eset volt, amikor egy pár Nike Air csukáért megkéselt egy 17 éves srác egy 15 éveset. Ő sem tudta megvenni, szóval megszerezte máshogy.. Persze ez sarkítás, de remélem tisztán látszik az analógia. Mindenki maradjon a saját ligájában: Ha nem tellik rá, ne vegye meg, vagy vállaljon kompromisszumokat.

Swarm is coming.

(#36690) keIdor válasza alien_ (#36689) üzenetére


keIdor
titán

Azért én annyira nem akarok megszerezni semmit.:D Viszont "sajnos" nem vagyok budapesti, hanem vidéki vagyok, és ugyan itt is van konzol shop, a minőséggel nem vagyok kibékülve (az árakkal sem) így marad a neten rendelés. Ha a termék nem tetszik máris bonyolultabb a visszaküldés... buknék is rajta anyagilag, tehát ez esetemben nem megoldás.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#36692) alien_


alien_
őstag

Épp most fejeztem be a Dead Space -t.. Hihetetlen jó játék, mindenkinek csak ajánlani tudom! Egyik legjobb, amivel az utóbbi években találkoztam.

zack: Ezt nem kell túldimenzionálni: Kövesd a topic címében szereplő utasítást, ennyi az egész.

Egyébként én ismerek olyat, aki zeneletöltésért kapott egy csekket 800 fontról.. Kiadta a szolgáltató az adatait...

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#36693) Gebriel


Gebriel
veterán

Dragon Rising valaki co-op-ban? :B

(#36695) Peat;) válasza alien_ (#36692) üzenetére


Peat;)
veterán

Lesz második része is. Nekem is egyik legjobb cím xboxon, jobban bejött mint pl a gow sorozat. Másik ilyen kisebb cím, de meglepetés még a viking battle for asgard volt nekem, olyan harci jeleneteket azóta sem láttam mint abban, csak a többi része itt ott gyenge, vagy monoton volt.

(#36696) Djuree válasza alien_ (#36692) üzenetére


Djuree
félisten

sztem inkább vicces mint fosatós a játék. ez már olyan "casual" horror, nem úgy mint a régi játékok. egy cold fear vagy egy the thing sztem sokkal parázósabb volt. meg a nézet is amiből játszódik, ritka idióta, inkább az volt félelmetes(en szar) :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36697) Peat;) válasza Djuree (#36696) üzenetére


Peat;)
veterán

Nekem ijesztőbb volt a thingnél. Mondjuk bioshocknál nem, de ott már attól féltem hogy én hülyülök be.... :D

(#36698) csudri


csudri
őstag

Sziasztok!

Pár napja vettem egy Premium Xbox-ot, rákötöttem a tv-re, minden szép és jó. Azonban a hangot inkább erősítőre szeretném kötni, sztereo analóg erősítőm van. Megpróbálkoztam azzal, hogy a tv-be menő piros-fehér rca-t rákötöttem az erösítőre, de recseg-ropog.

Mi lehet a probléma? A hangot analógban nyomja a box vagy digi? Ha digi lenne, akkor gondolom meg sem nyekkent volna az erősítőn.

Előre is köszi!

(#36699) szaszlaci válasza csudri (#36698) üzenetére


szaszlaci
addikt

Hi!
HDMI-n kizórólag digitális jel megy. Analóg résznél lehet érintkezési gond, azt is el tudom képzelni, hogy valamelyik Scart bezavar, volt már rá példa. Húzz ki mindent, úgy meglátod mi a hiba.
Ha a gyári komozitot használod az analód, de cseréld le gyorsan, márha HD Ready TV-d van. (Ha nem, azt is :D )

Peat: Szóval csak mi páran vagyunk semmirekellő népség..oké..

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#36700) csudri válasza szaszlaci (#36699) üzenetére


csudri
őstag

Na, akkor menjünk sorban! :))

A gyári kompozitot használom és van egy FullHD tv-m. Mi ezzel a gond? Vegyek inkább HDMI-t?

Az erősítőn átdugtam Phonoból DVD-be és most zsír.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.