Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42551) diegho válasza csapee (#42550) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem tudom meddig megyek az ágon, igazából a Pershinget és az M46-ot imádtam régen, gondoltam ha már nem játszok T30-al felhasználom valamire a legénységet belőle. Mellesleg 3 óra játék alatt T20-nál járok, jó ez a personal reserve.

(#42552) Emu


Emu
őstag

Ha már E2-ről van szó, ma mentem egy jobb kört: [link]

Kár, hogy a végére elfogyott a türelmem :( Pedig az rng eléggé mellettem ált ;]

(#42553) #84221696


#84221696
törölt tag

Óh, jáááj, egy ászocska a jpanther II-vel. Ezt sem gondoltam volna sose.

replay

[ Szerkesztve ]

(#42554) jr1994


jr1994
addikt

Trollolo ;]


Tier 8 SH :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#42555) kchryss válasza jr1994 (#42554) üzenetére


kchryss
addikt

:C
Ellenféltől a taktikust azonnal kirúgnám. :)

(#42556) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Néha egy baleknak is lehet mázlija:

Jagdpanther

A végét elizgultam. Az IS-6-ot repesszel kellett volna kiszedni....

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#42557) szbalogh válasza emre (#42502) üzenetére


szbalogh
őstag

Előszedtem egy régi accot. Íme a vasárnapi WoTmaraton eredménye :D

Szombaton meg minden meccsemet (3db) elbuktam.

Nick: HE_Storm

(#42558) #84221696


#84221696
törölt tag

Azt hiszem, ignorálom az on topikot. :DDD

(#42559) kchryss válasza szbalogh (#42557) üzenetére


kchryss
addikt

Visszajárhatnál statot húzni a régi acc-ra. :C
Tegnap kipróbáltam a FCM-et randomban, hát nem kellett volna. Nem tudok vele játszani. 9 csatából 6x az artyk rondítottak bele, egyszerűen mellé fingik egy arty és eldobja a hp-ja kétharmadát és viszi magával a modulok és legénység felét. Ráadásul nem tudom hogy a tank miatt vagy a (még) magas stat miatt, de elképesztő fókuszt kapok. Olyan érzésem van, hogy mindenki engem próbál levadászni. :D
Egyelőre nem ez lesz a kredit farmolós tankom az biztos. Majd töltök le róla replayeket és kiokosítom magam hogy kéne használni, addig nem merek menni vele többet. :)

(#42560) fradi81


fradi81
veterán

Valakinek a piszkos munkát is el kell végezni :)

moto g72, Ninebot d28e

(#42561) Arolotifar válasza kchryss (#42559) üzenetére


Arolotifar
őstag

Ráadásul nem tudom hogy a tank miatt vagy a (még) magas stat miatt, de elképesztő fókuszt kapok. Olyan érzésem van, hogy mindenki engem próbál levadászni.

Jól érzed :D Már többször is láttam játék közben a chaten, hogy : Kill FCM :DDD

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#42562) Emu válasza kchryss (#42559) üzenetére


Emu
őstag

Tegnap este a kis 6-os skodát próbáltam húzni (OBJ260 küldikből nyertem 2 nap prémet) de kevés olyan kör volt, ahol nem az artyk szedtek ki. Értem én, hogy puha, de miután lejöttem spotról még 30 mp múlva is porzott a bokor a folyamatos arty lövésektől. Nem szeretek összeesküvés elméleteket gyártani, de alacsonyabb szinten tuti van wn8 fókusz...

(#42563) jr1994 válasza Emu (#42562) üzenetére


jr1994
addikt

Persze hogy van, én is azokkal vagyok akik betiltanák az xvm-et. Amennyit segít azzal hogy valakiről látod hogy kb mennyire kompetens, annyit el is vesz az unikum fókusz miatt, na meg az sem segít mikor 40% esély alatt a közepes játékosok (a jók és a rosszak általában harcolnak akkor is) már a csata kezdete előtt feladják.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#42564) Enzolord válasza #84221696 (#42558) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne tedd.. Pörög megint végre.. ;] ;]
Már csak Bingisz hiánycikk onnan.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42565) grizlisandor válasza Emu (#42562) üzenetére


grizlisandor
addikt

Fúúúúú wn8fókusz... ;]
Így elég a színre figyelni, nem kell felsorolni top 100 klán nevét megjegyezni vagy a top 10k játékos nevét kívülről fújni. :DDD

(#42566) #84221696 válasza Enzolord (#42564) üzenetére


#84221696
törölt tag

Hogy mi a jó anyámért játszom ilyenkor, nem tudom. De hogy most az agyatlanok száma a játékban fejenként két fő, az biztos! :W
Délután soha többet wot!

[ Szerkesztve ]

(#42567) Bingisz válasza Enzolord (#42564) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem érek rá, amióta 250k Xp-t hoz körönként a KV5 csak azzal játszom.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#42568) Enzolord válasza Bingisz (#42567) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C
Én is meg akartam venni, de kis felbontású monitorom van, és nem férne ki annyi XP, még a végén Bannolnának a Módom miatt.. ;] ;] ;] ;]

(#42566) meunier Sokan elővették a KV-5öt.. ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42569) jr1994 válasza Enzolord (#42568) üzenetére


jr1994
addikt

Hát nem szívesen fizetnék érte, két 8-as orosz prém HT mellé, bár ha tényleg 250000 xp-t hoz lehet elgondolkozok rajta :D De ingyen jól jönne, még két napig tart érte (is) a verseny. Megjegyzem még a végén joergie behúzza, az szép lenne. Én meddel próbálgatom, de úgy 30 kör tier5-ben eléggé lefárasztott és holnap este a határidő :O

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#42570) #84221696 válasza Bingisz (#42567) üzenetére


#84221696
törölt tag

Milyen szkeptikus vagy! :DDD

(#42571) #84221696 válasza Enzolord (#42568) üzenetére


#84221696
törölt tag

A kv-5 helyett inkább mást vettek volna elő. :D

(#42572) Tomi0703 válasza kchryss (#42559) üzenetére


Tomi0703
őstag

Megszokást igényel az a tank, annyi szent. Úgy 100-150 csatáig én se nagyon tudtam vele játszani.

[ Szerkesztve ]

(#42573) benvolio


benvolio
őstag

Tegnap végre sikerült 600 csata után menni egy tankász kört a T30-al. kép Ezt még anno megtartósra vettem, kapott állandó álcát ajándék aranyért, de eladom. Nem az én stílusom, bármennyire is szeretik sokan. Nekem az Obj.704 sokkal jobban élvezhetőbb és játszhatóbb. Hagyom is az amerikai TD-ket, nem kell egyik sem. Átrakom máshová a legényeket.
Üdv!

(#42574) Antonius1978 válasza benvolio (#42573) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat szerintem akar szereted, akar nem, nagyon rossz lepes volna, egy olyan utokepes tankot eladni...(raadasul asszem prem tank is, nem ?)
En is tegnap vettem meg az OBJ704-et, ugy latszik mar 1,5 evvel ezelott keszultem ra, amikor abbahagytam a jatekot, mert minden megvolt ra, jo loveg, motor, radiot most vettem, aztan ki kell huzzam a lancot hozza.
A jatek elejen, ertsd 2012 nyaran, amikor csinaltam a fiokot, akkor nagyon irigyeltem a 704-es tulajokat, hogy 800-akat sebeznek :D

Marpedig en a forgotornyos TD-kre hajottam ra, igaz csak a 7es-nel tartok, de a vegcel a 10es tornyos.
Van par cimbi, akivel arra szoktunk hajtani, hogy attorunk a frontvonalon...3 ilyen jargany tuti kilo 1 ellenseges tankot egybol, ha mind3 ralo.

(#42575) benvolio válasza Antonius1978 (#42574) üzenetére


benvolio
őstag

Nem vagyunk egyformák, ezt bebizonyította ez a játék is többek között. Kinek a pap, kinek a papné. Nekem több tank nem jött be, mint ami másoknak a királyság.

(#42576) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Dicsekedtem az ON topikban
:DD :DD

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#42577) benvolio válasza lacibacsi (#42576) üzenetére


benvolio
őstag

Gratula!!! Az AT-8 szerintem nagyon jó, jó kezekben! Nekem azzal van a legtöbb XP csatában!
Üdv!

(#42578) benvolio


benvolio
őstag

El is felejtettem mondani, hogy a kártyám bezöldülése után, ma bekékült a procim. Beléptem egy másik dimenzióba ezzel. Nem részletezném, de így már igazi játék a játék! Brutális a a különbség. :D

(#42579) lacibacsi válasza benvolio (#42577) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Az AT-8 szerintem nagyon jó, jó kezekben!"

Ezt elhiszem, hiszen láthatjuk, hogy még az én kezemben is tud jó lenni... :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#42580) benvolio válasza lacibacsi (#42579) üzenetére


benvolio
őstag

Jaja, "núbbiztos"! :DDD

(#42581) Antonius1978 válasza benvolio (#42575) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ebben igazad lehet, nade akkor is, ha prem tank, en mar bizony nem adnam el, jo helyt lenne a garazsban.
Igy is egy rakas tank porosodik a garazsban, mert nem jatszom veluk, meg egyes kedvencek is.
Mar egyszeruen nem izgat annyira a jatek, csak a magyar tankok miatt jottem vissza.
Habar jo lenne kiprobalni az ST-1-et, azt is most vettem, de nincs hozza legenyseg, aztan meg bejott az A-43 6os tank, lehet az lesz az uj kedvencem a KV-13 helyett...
De kellenenek valakik szakaszba, a jatek fikarcnyit sem valtozott, egyesek, akik meg az alapokat sem tudjak, olyan dolgokat csinalnak, hogy elkezdtem ujbol karomkodni, mikor elbaltaztak a merkozeseket.
Igaz, en is sokat hibaztam ujabban, mar nem megy csak kozepes szinten alul a jatek, ritka amikor olyan kort megyek, amit tenyleg elvezek is, es en is beleadok apait-anyait, es ugy erzem, hogy megerdemelten nyertunk, es en is reszese voltam a dolognak.

(#42582) vJokka


vJokka
aktív tag

"Közel" az LT15ös küldihez [link], végén ha agróbb vagyok meg lehetett volna. A RU-val végül sikerült [link] :)) Itt meg egy Obj263 Ász, még új tank szaga van :D

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#42583) szbalogh válasza kchryss (#42559) üzenetére


szbalogh
őstag

Pedig az FCM a legfrankóbb 8-as prém. Jó átütés, gyors és tierlimites is. Nem nagyon lehet 2k alatt sebezni vele.

Én meg kihúztam egy 3-as tankot meg vettem ventilátort a lighttraktorra és kaptam 5 nap prémet :D
Amúgy meg húzom a legénységem Sexton I-ben :D

Nick: HE_Storm

(#42584) emre33


emre33
addikt

Sziasztok!

Anglia, Bovington Tankmúzeum.

Egyszer jó lenne elmenni ide, nem tudja valaki, hogy van-e ide szervezett kirándulás?

Egyedül, hát elég messze van Londontól.

kössz:)

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#42585) benvolio válasza Antonius1978 (#42581) üzenetére


benvolio
őstag

A T30 nem prém tank. Mivel "free gamer" vagyok, azokat a tankokat keresem megtartósra ami tényleg tetszik és szeretek vele menni, és ez nem az számomra, pedig azt hittem az lesz, mert sokan kedvelik. Ezüstöt csak úgy tudok szerezni tankra, ha ezeket eladom és veszem az újat. Aztán ha sokat játszok akkor tudok csak előre lépni eladás nélkül. Majdnem 30ezer csatám van de nincs 10-es tankom, de nem ez számít hanem, hogy élvezettel játsszak azzal ami van. Kedvenceket nem adok el csak azért, hogy feljebb lépjek.

(#42586) jozefgucci1 válasza emre33 (#42584) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szia !

Szervezett utat én nem találtam még ! Tavaly ősszel eléggé beleástam magam a témába és beszéltem is két emberrel aki volt ott .Jó előre ( 4hónapra néztem ) ha lefoglalod a repjegyet akkor oda vissza 40K-ból megvan fapadossal .Tavasszal a repjegy árak miatt érdemes menni nyáron pedig a Tanfesztivál miatt ! Viszont a tankfesztiválra előre meg kell venni a belépőt mert a helyszínen már nem lehet kapni ! Ez volt tavaly ! A környéken érdemes szállást foglalni , mert olcsóbb mint a főváros és közelebb is van . A vonatjegy baromi drága + legalább egy teljes nap kell mindent bejárni ! Én családi kirándulásnak terveztem 2 felnőtt+gyerek és olyan 250K-ra lőttem be a hétvégét !

Amúgy ami szintén nagyon jó csak kevesen ismerik az a Varsói haditechnikai múzeum ! Oda két éve szerveztem egy autós túrát , mert közbe lehet Krakkót iktatni ami környékén ,két szabad repülőgép múzeum is van ,de a végén már csak hárman maradtunk az útra :(( Ott a szállás+kaja olcsó és a belépők is !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#42587) Departed válasza jozefgucci1 (#42586) üzenetére


Departed
őstag

Hű ez így ezzel a " ! " özönnel nagyon lefárasztó hozzászólás volt. :U

(#42588) MinionFlasH válasza Departed (#42587) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Jó hát ez homokozó, tehát:

"Mindent szabad, de semmi se muszáj! "

(#42589) jozefgucci1 válasza Departed (#42587) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Bocs informálni akartam a kollégát .Nem is vettem észre a sok felkiáltó jelet ! :N

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#42590) Enzolord válasza jozefgucci1 (#42589) üzenetére


Enzolord
addikt

De azért csak sikerült ide is csapni belőle egyet!!!44!!4!!44!! ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42591) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#42589) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

(#42592) jozefgucci1 válasza Enzolord (#42590) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Amúgy visszanéztem a mai céges levelezéseimet is és ott is csak felkiáltó jelek vannak ? Mentségemre legyen mondva ,durván szét vagyok csúszva , szóval elnézést. :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#42593) Enzolord válasza jozefgucci1 (#42592) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne aggódj, én is mindig ezt csinálom, úgy szoktak szólni, hogy sok lesz a 4444... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42594) Atti777 válasza jozefgucci1 (#42592) üzenetére


Atti777
senior tag

Az mindegy, csak ne tegyél elé szóközt. Meg a kérdőjel elé se. És a vessző elé se :DDD

/nyelvtannáci off

Путин, иди нахуй!

(#42595) naja


naja
aktív tag

Sziasztok,
lassacskán elgondolkodtam egy csapathoz csatlakozáson. Pár éve tolom már a szekeret, de azt hiszem megrekedtem egy szinten. Vmi fun csapat kellene, ami illlik a 4x éveimhez. Any guess?

Amúgy van itt vmi legkisebb közös többszörös, vagy mindenki máshonnan jön?

(#42596) MinionFlasH válasza naja (#42595) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Amióta a Zwack megszűnt gondba vagyunk! :DDD ;]

Komolyra fordítva esetleg VENTI ? Bár írhatnál egy WIN8-at

(#42597) kchryss válasza jozefgucci1 (#42592) üzenetére


kchryss
addikt

Tegnap egyik klántársam ezt írta be ingame chat-re:
ot vagyok lejeb a szobaba ha kelek akor poke
enyi

Azóta az ilyen felkiáltójelek már fel sem tűnnek. :DDD

(#42598) sebijani1982 válasza MinionFlasH (#42596) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Elvileg azt Redmondban már megírták.... :P :P :P :P

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#42599) csapee válasza MinionFlasH (#42596) üzenetére


csapee
senior tag

Win10-m van, bevesztek? ;]

Csapee

(#42600) MinionFlasH válasza csapee (#42599) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Mármint WN10 ? :DDD

(#42598) sebijani1982

Csak köröztök, köröztök, várva az áldozatra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.