Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42601) galervin93


galervin93
őstag

Ha már csámcs: efesbé kontra exkollega a vörldoftenksz hazai portálján, jelszó: Grille 15.
:-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#42602) sebijani1982 válasza MinionFlasH (#42600) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Deeeehogy! Csak nem szeretnénk, ha meg kellene jelenned az USA-ban egy szerzői jog perben, mint vádlott!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#42603) naja válasza MinionFlasH (#42596) üzenetére


naja
aktív tag

Jáá, vágom. A lényeg a hangulat lenne, és látom abból itt akad. Legalábbis láttamm az előbb vhol elgurulni egyet.
A wn8 az melyik a kisebbik szám vagy a nagyobb?

ui:kiszámoltam, 1 hijján 1,3k a zátlag, akkor ez most jó? mehetek térdelni?
ui2: adhatna vki ötletet, hogy kell k-housenkát kimaxolni, őrületbe kerget...

[ Szerkesztve ]

(#42604) diegho


diegho
nagyúr

Elértem WoT-os karrierem csúcsát, úgy érzem ennél nagyobb dolgot nem tudok véghezvinni.

(#42605) Bingisz válasza diegho (#42604) üzenetére


Bingisz
addikt

Fura, de T20-al nekem is van acélfalam valahonnan. :D :F

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#42606) diegho válasza Bingisz (#42605) üzenetére


diegho
nagyúr

A régi accomon valamelyik francia light-al is volt, 3-as platoon-ban toltuk és egy T-50-2 automata ágyúval lőtt szemből AP-val vagy 1 percen át én meg direkt nem lőttem vissza :))

(#42607) Antonius1978 válasza benvolio (#42585) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szoval nem prem.Akkor keverem azzal ami sima tank volt es vagy 3-4 eve betettek premnek, es akinek volt, annak atalakult a sima tank premtankka.
Nekem osszesen 13 prem tankom van, 2-t nyertem, 4-et vasaroltam (valami ingyen aranyakbol csokkentett aron), kiveve a Turan-t, mert azt most vettem 8 euroert, 7 prem tank meg alacsony szintu ajandektankok.
Most szamoltam meg, osszesen 50 jarganyom van, 2-t most vettem (ST-1 es Obj704), el kellett adjam az osszes osszegyujtott felszerelest amit felaron vettem, meg minden modult, loszert, es meg jopar kort kellett menjek hogy a penz osszejojjon.
Nekem is csak 4 db 10-es tankom van, es en is ugy jatszodtam, mint te, osszesen kb 3 honapot volt prem fiokom, 1 honapot vettem, a tobbit pedig nyertem,kihasznaltam a lecsokkentett arakat is, hogy egy-egy ujabb tankhoz hozzajussak.
Egyeseket en is eladtam, mert kellett a penz is, meg a legenyseg is az egy szinttel feljebb levobe.
Kedvenceket en sem adok el, csak ha erosen muszaj, vagy nem tarthatom meg, mert kell a kovetkezo tankba a legenyseg, pl a kinai IS-2-t megtartottam volna, de kellett a legenyseg a 110-be, amit szinten kedvelek.

Akkor nyugodtan add el a T-30at :D

(#42608) Antonius1978 válasza diegho (#42604) üzenetére


Antonius1978
addikt

Azt akartam kerdezni, hogy sikerult-e Tarczay medalt szerezned, de megneztem es latom hogy 1-et sikerult :K

A magyar tankokrol akartalak kerdezni, de latom egyik sincs meg neked, igy tartalan hogy velemenyt kerjek a dologban...

(#42609) robogo81 válasza lacibacsi (#42579) üzenetére


robogo81
aktív tag

Grat utólag is!tudom tegnap volt,de most néztem meg a ripléjt. :C
Az utolsóval nagy mázlid volt,épp ő nyerte meg neked a csatát,ha nem mozdul el,akkor talán be tud foglalni,míg téged láncon tart.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#42610) lacibacsi válasza robogo81 (#42609) üzenetére


lacibacsi
addikt

Néha a sikerhez az is kell, hogy ellenfél nagyobb láma legyen, mint te. Itt is ez történt, hála az égnek.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#42611) KisApám válasza lacibacsi (#42610) üzenetére


KisApám
addikt

:DDD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#42612) joergie válasza jr1994 (#42569) üzenetére


joergie
őstag

Áh esélytelen, 25-én frissítették a listát és már akkor kívül voltam(1xp-vel) a 25ön(20. kap kv5-öt), szóval ebből 1 hónap prém lesz. különösen jó ez így annak fényében, hogy az event után abba akarom hagyni a játékot :DDD Pedig nagyon ráizgultam a kv5-re, jó lenne egy OP tier8 orosz heavy.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#42613) kchryss válasza lacibacsi (#42610) üzenetére


kchryss
addikt

Ha 9 kill után egy ilyen láncolással buknám a csatát biztos lerúgnám a monitort az asztalról. :D
Gondolom neked is megemelkedett kicsit a pulzusod. :)

(#42614) #84221696 válasza kchryss (#42613) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nekem már akkor is megugrik a pulzusom, amikor egyedül maradtam kettő vagy három ellenféllel szemben. :)

(#42615) robogo81 válasza lacibacsi (#42610) üzenetére


robogo81
aktív tag

Csak néztem hogy az OI a trollból ap-t lődözött,és biztos csodálkozott,hogy az meg nem üt át minden tankot.
A felfogott sebzést meg szépen felnyomta.2 lövés -> kb.:1400 potenciális sebzés lehetett...(volna neki) ;]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#42616) lacibacsi válasza kchryss (#42613) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nekem már a Churchill után felpörgött a pulzusom. Azt hittem, hogy amíg vele foglakozok a T67 mögém kerül és garázsba küld. Amikor a SU-100 is kiesett és szemben maradtam hat (6!) ellenféllel, már nem sok reményem volt a folytatáshoz. De valahogy csak összejött. Serb megnyomta a "+100% RNG-t Lacinak" gombot. Azt nem tudom, hogy mi lett volna ha a végén elbukom a csatát. Ez akkor is emlékezetes maradt volna. Persze így azért más a leányzó fekvése.... Ugyanakkor azt is tudom, hogy ez a csata legfeljebb 5%-ban volt az enyém, a "maradék" 95% az RNG-nek és az ellenfél "szürkeállomány"-ának köszönhető.

(#42615) robogo81: Erre mondtam azt, hogy néha jól jön az, ha van aki még nálad is núúúbabb... És mivel én még mindig noob vagyok, valószínű, hogy legközelebb majd 16k csata múlva lesz ismét ilyen mákos csatám. De kivárom...

(#42611) KisApám: Like!

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#42617) Plasticbomb válasza lacibacsi (#42616) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Azt, hogy tettél arra, hogy a T67 eltűnt amikor a VKval pofozkodtál, és aztán még be is tolattál vissza az utcába, már akkor csodáltam, a T67nek van egy kis esze, és a seggedben megjelenik, akkor te nem élsz sokáig. Szóval jó kör volt, de akkora mázlival, mint nekem minap ISU-122Sel.:D (Aminek a végén én is meglepődtem, mit műveltem vele, pedig már beleraktam pár csatát abba a TDbe, és 4skilles legényekkel van tele pakolva a cél érdekében: Akkora ökörködés, amekkora kifér azon a 122esen! :D )

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#42618) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Napi troll On :

" Pistike megveszi az első prém nyolcas tankot ( M4A1 Revoalorisé )4K csatával átlag 600 Wn8-al ..
"Végre megvan... A Nostredamus nevet kapta !
"En nem akarok megtanulni játszani.. Egyszerűen csak hulyulni akarok benne a haverokkal ennyi.. Engem nem érdekel a stat meg semmi.. Csak az, hogy legyen olyan tankom ami szep/jól néz ki. Az mar nekem bőven eleg.. Nem akarok en "pró játékos" lenni.."

Persze felnőtteknél is vannak elvetemültek . Tegnap klántársam kibökte ,hogy mivel a másik összehozza neki a T95/Chieftain T8 tankot 14K goldot utal neki :Y Egy ilyen fostaligáért csak , hogy végre legyen egy CW tankja .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#42619) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#42618) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

A Pistikés részhez:

Reméljük nem low grafikán játszik.

A másik meg:

Van olyan is aki Hummert vesz, a level2 meg amikor ráhajt vele a Balcsi jegére.... van ilyen na... :C

-szerk-

!!!!4444!!!!!4444!!!!!!!!!!! ;]

[ Szerkesztve ]

(#42620) Enzolord válasza MinionFlasH (#42619) üzenetére


Enzolord
addikt

It,s Hummertime... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42621) lacibacsi válasza jozefgucci1 (#42618) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én voltam ott (álnéven) az egyik beszóló... :B

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#42622) jr1994 válasza jozefgucci1 (#42618) üzenetére


jr1994
addikt

Hol lehet ilyen "gyöngyszemeket" találni? Eddig szándékosan távol tartottam magam ezektől, de most kedvet kaptam trollkodni kicsit ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#42623) jozefgucci1 válasza jr1994 (#42622) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szevasz !

Törölhető , még időben észrevettem .

Közben ami ide került volna ment PÜ-ben ,húú levert a víz.

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#42624) jr1994 válasza jozefgucci1 (#42623) üzenetére


jr1994
addikt

köszi!

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#42625) Enzolord válasza jozefgucci1 (#42623) üzenetére


Enzolord
addikt

Énnekem is jöhet privátban.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42626) szbalogh válasza jozefgucci1 (#42623) üzenetére


szbalogh
őstag

Nyugi, lementettem ;]

Nick: HE_Storm

(#42627) Enzolord válasza szbalogh (#42626) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor Te dobd át, légy oly drága.. ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42628) szbalogh válasza Enzolord (#42627) üzenetére


szbalogh
őstag

Ez csak természetes ;]

Nick: HE_Storm

(#42629) jr1994 válasza jozefgucci1 (#42623) üzenetére


jr1994
addikt

Hát ez tényleg kincsesványa :D
Meg látom Budai itt is reklámozza az epic t49 csatáját :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#42630) Enzolord válasza szbalogh (#42628) üzenetére


Enzolord
addikt

Még mindig nem érkezett meg.. Valaki segítsen, hogy tudjak feldobódni kissé.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42631) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Hiába tudtam én , hogy rátok lehet számítani . :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#42632) Enzolord


Enzolord
addikt

Na valaki lesz szíves átdobni privátban??? ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42633) Enzolord válasza jozefgucci1 (#42623) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez de Tré... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42634) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Ide is jöhet, érdekel minden baromság :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#42635) jr1994


jr1994
addikt

Nem volt semmi extra, nem kell ennyire rápörögni :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#42636) szbalogh válasza jr1994 (#42635) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát ha ez Neked nem "extra".... :D

Nick: HE_Storm

(#42637) jr1994 válasza szbalogh (#42636) üzenetére


jr1994
addikt

Ide akartam valami rendes választ írni, de inkább nem írok. Elment öt perc az életemből, de most rohadtul nem érdekel mert meglett egy nehéz ZH :C

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#42638) szbalogh válasza jr1994 (#42637) üzenetére


szbalogh
őstag

Lol ... Én meg tegnap előtt írattam ;] Lehet, hogy jobban szenvedtem, mint a diákok...

Valaki tier 3 szakasz ? :D

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#42639) Enzolord válasza jr1994 (#42637) üzenetére


Enzolord
addikt

5 perc alatt lett meg egy nehéz ZH?
Milyen hitvány iskolába jársz?? ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42640) jr1994 válasza Enzolord (#42639) üzenetére


jr1994
addikt

Ez jó volt, te módos troll :D

BME

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#42641) #84221696


#84221696
törölt tag

Mióta elővettem újra a jpanther 2-t (kb. 2-3 hónapig nem játszottam vele), egészen megszerettem. A tesója, a Ferdi még nincs kifejlesztve. Érdemes nekiugrani annak a td-nek?

(#42642) Veatta válasza jr1994 (#42640) üzenetére


Veatta
aktív tag

Műegyetemre jársz? :Y

Az igazira nem vettek fel?

Én is ott szakvizsgáztam.:C

(#42643) Atti777


Atti777
senior tag

FV4202 első csík a csőre + ász.
Igaz sok mindent nem csináltam, szóval nem valami lenyűgöző csata

Путин, иди нахуй!

(#42644) Emu


Emu
őstag

Urak! 5k XP kell még T34-100-ig, ahogy többen írtátok előttem nagyon szenvedős. Lenne elég freem átugrani, viszont nem tudom, hogy stockként a VTU mennyire szenvedős? Vagy másik opció: vegyem meg rá free-ből a top löveget, és inkább fullozzam ki freeből a VTU-t? Cél az lenne, hogy május végéig meglegyen a 9-es skoda.

(#42645) Enzolord válasza Emu (#42644) üzenetére


Enzolord
addikt

klántársam szerint a tevepúp folyamat 9-10be megy szóval stockként borzasztó lesz..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42646) galervin93


galervin93
őstag

Hidden Village reload..?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#42647) lacibacsi válasza galervin93 (#42646) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ez csak valami occó kínai másolat... :(

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#42648) Enzolord válasza lacibacsi (#42647) üzenetére


Enzolord
addikt

Az alfa tesztben mindig ilyenek a pályák.. :) Vagy pre alfa.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42649) galervin93 válasza Enzolord (#42648) üzenetére


galervin93
őstag

Ja... Himmelsdorf kastélya, meg a tükörpályák, nem is beszélve a hegyről/tóról, mint állandó szereplőkről... Nagyon gáz szvsz...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#42650) Black_Sheep válasza Emu (#42644) üzenetére


Black_Sheep
tag

Szerintem ne ugord át, annyira nem szenvedős (még stockon is kibírható), inkább csak átlagos T7 med. Ha sietsz, akkor lődd el a személyes tartalékokat, akkor gyorsabban haladsz vele.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.