Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42901) galervin93 válasza MinionFlasH (#42897) üzenetére


galervin93
őstag

Nekem egyedül a töltés hosszú kicsit, ebben mondjuk sokat javul a nagytesó. Ha eccer eljutok oda, szerintem lassú medként fogom használni. De az még messze van...

Annyi géppel kellene haladnom, de mindig csak egy-kettővel van kedvem menni, ami éppen fekszik. De talán jobb is így, legalábbis szórakoztatóbb, mint a grindelések. Letettem már róla, hogy kifejlesztem a klános gépeket, pedig jó lenne jó csapátokkal tolni, de nincs hozzá energiám.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#42902) Magany


Magany
tag

Üdv az uraknak! Kettő kérdés merült fel bennem. Valaki tud ésszerű magyarázatot arra hogy péntek óta miért nincs fps em és lagolok is rendesen.....akad, szaggat. Esetleg wg ék csináltak valamit vagy nálam van a hiba? Az eddigi 45-100 fps 23-35. Néha induláskor 5. Csak a wot fut, net nem lassú.....valami ötlet.? A másik kérdés hogy nincs kép el rakós mappám vagy a hp nem azzal a gombbal rakja el mint pl az asus? :) Előre is köszi ha valaki ír!

(#42903) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ez aztán csata volt a javából:

[replay akit érdekel]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#42904) lacibacsi válasza Magany (#42902) üzenetére


lacibacsi
addikt

A hét végén volt néha egy-egy rövidebb időszak, amikor a ping az egekbe szaladt, de nálam semmi gond nem volt a kapcsolattal. Az fps meg úgy általában saját gép függő, tehát a hiba a te készülékedben lehet...

A "kép elrakós mappa" se nem hp, se nem asus függő. A mappát a wot hozza létre telepítéskor és alapból a PrintScreen gombbal készíthetsz képernyőmentést, ha csak át nem állítottad a beállításoknál... (bár most emlékek alapján nem is vagyok biztos abban, hogy ez állítható lenne)

(#42903) mcwolf79: Nice! :C Egy ilyen körre várok már én is egy ideje... (T-55A, TD15)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#42905) SoulReaver


SoulReaver
veterán

A T34\100 -on még csak a felfüggesztés van és a 100mm löveg. Kifullozva is kínszenvedés lesz vele a játék?

Parancsnoknak van eddig 6. érzék, a többieknek 60% körüli javítás.

Töltésgyorsító, venti és célzás gyorsítóval szereltem.

(#42906) jano_77 válasza SoulReaver (#42905) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én nem éreztem szenvedésnek azt a tankot, szerintem használható volt, csak óvatosban kell tolni vele. Igaz nekem a 2. skill-t tapossák a srácok benne. Kicsit nagyobbat ütne át és sebezne, akkor lenne igazán jó. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42907) jozefgucci1 válasza jano_77 (#42906) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tegnap akciósan megvettem . Sajna a T25-ben a legénység nem érte el a 100%-ot így még nem akarok továbblépni T7-be. Az első skill tart 92%-on. Amúgy ez a T6 skoda hatalmas fun tank .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#42908) jano_77 válasza jozefgucci1 (#42907) üzenetére


jano_77
nagyúr

bizony az, tényleg jó fajta. A végére én is megkedveltem, de nem tartottam meg - van T40 is a garázsban, bár az meg sem közelíti. :( Remélem a buff majd sokat dob rajta. Én a Skoda T50-re hajtok jelenleg, szeretném a TOTT ideje alatt elérni és meg is venni. Kell még kb 120K xp - a 105-ös löveget és a nagyobb motorokat nem fogom kifejleszteni a TVP-n, mert úgy is tovább lépek és ahogy néztem a T50-nél ezek úgy sem használatosak.

Skoda T50:
Optika és Vert.stab mellé Venti vagy Célzásgyorsító inkább a javasolt?
Sajnos ahogy nézem ha felszerelem ezekkel a tankot, akkor már nem tudom megúszni a fejlesztett lánctalp kifejlesztését - max boltival - mert pont annyi a teherbírása az alap lánctalpnak, hogy amennyiben nem tennék felszerelést a tankra, akkor éppen felmenne a fejlesztett torony és a X-es löveg az alap lánctalpra is, de modulokkal már nem. :( Ki, hogyan oldotta meg, érdemes venni a boltit és addig csak mondjuk Optikával és Vert.stabival használni - megszerezni a nagy tornyot és X-es löveget, majd ez után a nagyobb lánctalpat?!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42909) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Van itt egy "mukifej" nevű játékos?
Üzenem neki, hogy a pénzért örömet okozó életet adóját szeretgesse meg a csökött kis hímtagjával, amiért kilőtt csak úgy egyszerűen... És nem is akárhogy, mert 700hp-t ammorackelt rólam...

(#42910) kobipeti válasza SoulReaver (#42909) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Feltételezem csapattárs volt, csak az egyértelműség végett!
Nem olyan rég a saját artynk egylövésezett, mikor a felé tartó Hetzertől akartam megvédeni :), aztán a Hetzer végzett vele, karma

[ Szerkesztve ]

(#42911) SoulReaver válasza kobipeti (#42910) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az volt sajnos.

MÁS:

Nem sok sebzés, de izgalmasan alakult :D

replay

(#42912) fradi81 válasza SoulReaver (#42892) üzenetére


fradi81
veterán

A nagyapja is tolja a wotot.

moto g72, Ninebot d28e

(#42913) robogo81 válasza fradi81 (#42912) üzenetére


robogo81
aktív tag

Az ott a 63 az a wn8 ? :Y
Ha nem csinál semmit csak berakja a tempomatot,meg néha lő 1-2-őt(repeszt hogy biztosan sebezzen,akkor is 3 számjegyű az az érték(21k+ csata után).

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#42914) Enzolord válasza robogo81 (#42913) üzenetére


Enzolord
addikt

Ugyan már.. Pacifista, nem visz lőszert.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42915) DonCosta válasza diegho (#42894) üzenetére


DonCosta
tag

Pershing és T20 replayek jöhetnek, én is kíváncsi vagyok rá. Szerintem tőled a "nem annyira jó" is megteszi ;) Biztosan tudnék tanulni belőle.
Pershing ki van fejlesztve de még nem vettem meg, mert épp elköltöttem a pénzt másra. Mire összegyűjtöm addig legalább megnézném hogy kell használni.

(#42916) diegho


diegho
nagyúr

(#42917) sith7 válasza diegho (#42916) üzenetére


sith7
nagyúr

Szép volt :C

(#42918) kchryss


kchryss
addikt

Ahh ma annyi idióta wotos kommentet olvastam mint máskor egy hónapban összesen. :D
A kedvencem ennél a videónál volt: video

"Az én 50b-el is megtudnád ezt csinálni??Az első lövés után kispotolnának te szerencsétlen!Szerinted miért nem spotoltak 5000dmg-ig?Mert nagyon nagyon sok pénzt költöttél a játékra!Szégyen"

"Ez nem irígység, csak azt nem szeretem mikor valaki azt állítja milyen jó és még meg is magyarázza a semmit, ez nem az ő érdeme hanem a játék server segíti!Ez egy manipulált játék fogjátok már rel végre, itt a játéktudás kell legkevésbé!"

:C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#42919) KisApám válasza kchryss (#42918) üzenetére


KisApám
addikt

Menyire idióták.. OMG.
Ezek szerint akiknek prém fiókja van meg prém tankja, azok 1500 WN8 alatt NEM is létezhetnének... háááát perszeeeee...
Szerintem ha megkérdeznénk őket 1-2 alap dologról (spot system, weak points), lósz*rt sem tudnának mondani...
DE ácsi! Tévedtem!
Tudnának valamit mondani, de szétröhögném magamat tőlük. :DDD

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#42920) jano_77 válasza jozefgucci1 (#42907) üzenetére


jano_77
nagyúr

TVP-el mentem 2 csatát az elsőben 3200+ dmg, de persze elbuktuk! Mondom fasza, mert majd a következőben lesz 1000 dmg és azt nyerjük és az lesz az 5x csatám. Nem így lett! Ez lett a következő:


Oké, hogy tulajdonképpen céllövölde volt, mert az enemy összes tagja felment a hegyre és középről gyakorlatilag nem nagyon lehetett hibázni, de ennyi sebzésre azért adhatott volna több XP-t is már és csak 2. osztály!? :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42921) jano_77


jano_77
nagyúr

Megtudná nekem vki mondani - akinek van Skoda T50-e -, hogy milyen típusú, melyik bolti felfüggesztést kell rá megvenni!? Szeretném most akciósan előre megvenni. Köszönöm előre is. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42922) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hát ha leírnám amit le akarok nem tudom ,lehet admin kellene.
Nem hiszem el, hogy nem bírják javítani ezt a fos Fisherman's bay pályát, hogy ne fagyjon ki bizonyos helyeken :W Külön idegesítő, ha a végjátékban a kritikusabb tűzpárbajban kell reset-elni a gépet, mert teljesen lefagyasztja ez a xar :(((

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#42923) Bingisz


Bingisz
addikt

Eközben a wotinfon megszületett a nap kommentje.

"Igen... győzelem minden áron. Ez a leggusztustalanabb hozzáállás."

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#42924) KisApám válasza Bingisz (#42923) üzenetére


KisApám
addikt

Az illető meg tudja magyarázni mire gondolt?
Mert szerintem NEM.
Talán a tiltott MODokra gondolt? (Pl. lézer MOD?)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#42925) kchryss válasza KisApám (#42924) üzenetére


kchryss
addikt

A wotinfo-s kommentáradatot be sem mertem linkelni úgy elfajultak ott a dolgok. Scheff nem hiszem hogy ilyen reakciókra számított egy teljesen ártalmatlan interjútól. :)

Ez a "Igen... győzelem minden áron. Ez a leggusztustalanabb hozzáállás." hozzászólás egyébként egy érdekes morális kérdés mentén alakult ki. Valaki nehezményezte hogy egy unikum streamer csak úgy kilőtte a gyenge képességű artysta csapattársát élő streamben. Erre reagálva valaki megvédte a streamert hogy ha ezzel a csata a győzelem felé mozdul el akkor megteheti ezt. Na és erre született válaszként a fent idézett mondat.
Ez egy érdekes kérdés hogy erkölcsileg hol van a határ mit lehet és mit nem lehet megtenni a győzelemért. Egyrészt elrontod 1 ember játékát (bár lehet nem is ember hanem bot xD), de megmented 14 másikét. Másrészt honnan tudod hogy valaki biztosan hátráltatja a csapatot ki vagy te hogy ezt megítéld és a wg által is szankcionált módon elimináld őt a csatából.
Én azt vallom egyébként hogy csak úgy stat alapján senki ne tk-zon senkit a csatában. Az persze más kérdés hogy a streamer tényleg csak stat alapján döntött így vagy ami valószínűbb hogy volt ennek más oka, előzménye amit az esetet felhánytorgató nem vett észre.
Egyébként prohardveres fórumtárs írta az ominózus mondtatot ami az előzményeket nem ismerve tényleg elég hülyén veszi ki magát, de ha valaki ismeri az előzményeket akkor azért lehet interpretálni hogy mire gondolt. Szerintem nem volt szerencsés hogy Bingisz egy mondatot ragadott ki.

A kommentáradat egyébként kincsesbánya annak akit érdekelnek a társadalomtudományok. Tökéletes rajza a mai magyar társadalomnak. Prohardveres vonatkozások is vannak, megemlítik benne Diegho-t, illetve Diarmand mester is színre lép. :)
Akit érdekel annak jó olvasgatást: Interjú egy unicum játékossal: DNASH (by MrScheff)

(#42926) Bingisz válasza kchryss (#42925) üzenetére


Bingisz
addikt

Az egéez komment:
"Igen... győzelem minden áron. Ez a leggusztustalanabb hozzáállás. Mikor jön a lila és kitol a helyedről mert neki kell. A másik ember nem számit aki csak simán élvezni szeretné a játékot és pont az unicum játékos akadalyozza ebben ugye mert ő a map istene mindent megtehet."

Pont azért ragadtam ki csak annyit először, mert az egész hozzászólást elolvasva sem talál az ember semmi vonatkoztatást akár illegális modokra, akár akármire. Egyszerűen csak az zavarja a tagot, hogy az unicum a pályán mindent megtesz a győzelemért, ha kell akár a saját csapattársait sem kímélve. Szóval ő bemegy egy PvP játékba, aminek az egyetlen lényege az, hogy az egyik csapat legyőzze a másikat, úgy hogy őt ez a cél nem érdekli, sőt konkrétan felrója másoknak, hogy őket viszont érdekli. Abszurd.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#42927) kchryss válasza Bingisz (#42926) üzenetére


kchryss
addikt

Pedig nincs ebben semmi abszurd csak kicsit szerencsétlenül van megfogalmazva. Vannak akik szerint adott szituációban nem tehet meg bármit egy játékos és vannak akik szerint igen. Ha olyan a szituáció hogy tényleg csak akkor nyerheti meg a csatát ha kiövi a csapattársát akkor tegye bár ez nagyon ritka eset. Itt azonban nyilvánvalóan nem az ilyen fekete-fehér vagy-vagy helyzetekről van szó, hanem azokról az esetekről amikor az unikum játékos választhat és a könnyebb, de morálisan elítélhető megoldást választja.
Hogy példát is írjak: ha én egy 9-es td-vel elfoglalom a pályán a legjobb td helyet és a nálam sokkal jobb unikum játékos a 10-es td-vel később ér oda, akkor ne lökjön ki onnan az ellenség elé csak azért mert szerinte ott neki kéne lennie. Írjon chaten hogy menjek onnan, pingeljen rám egy "Vonulj vissza"-t, vagy menjen a második legjobb td helyre, de ne lökjön ki az ellenség elé mert ez szerintem nem fér bele.
Ne felejtsük el hogy ez az egész abból indult ki hogy valaki szerint egy unikum játékos kilőtte egy csapattársát csak azért mert annak rossz volt a statja (most tekintsünk el attól hogy ez valójában igaz volt vagy nem). Tehát a kommentelőnek valószínűleg a nem megalapozott indokkal "mindenkin átgázolok, azt csinálok amit akarok" magatartással van problémája.

Egyébként ennél a kommentnél sokkal nagyobb gyöngyszemeket lehetett találni, nem is értem miért pont ezt ragadtad ki. :)

(#42928) #43783936 válasza Bingisz (#42926) üzenetére


#43783936
törölt tag

"Mikor jön a lila és kitol a helyedről mert neki kell."
Az éjjel ez nekem is összejött.
Jött a magyar űberplayer hatos csatában topként japó heavyvel, és beállt védeni az artyt.
Amikor már csak hárman maradtunk kilenc ránkeső ellenféllel szemben, akkor beírta: "Dicker Max go spot!", és elkezdett tolni, majd mivel nem loholtam kiszolgálni az igényeit, kilőtt.
Amikor beírtam neki a chatba hogy a csata után csinálhatna magának pár kistesót, elkezdte teleszórni a chatet, hogy mindenki reportoljon arany árusításáért.
Topsebző lett,bár a sebzésmennyiséget a csata legvégén lőtte össze.
Gyakorlatilag rajta ment el a csata, gondolom nem nagyon bántotta, csak az volt a lényeg, hogy az epénisz keményedjen.....
Welcome the Word of Stat.

Lassan már ott tartok, hogy a 100-500 körüli WN8-as játékosban jobban megbízom, mert az legalább hozza a tőle elvárható szintet, és ha kilő az általában a világtalanságból vagy véletlenül teszi, nem pedig a saját mindenhatósága tudatában.

Nem azt mondom, hogy nem értékelem a teljesítményt, de egyre többször előfordul, hogy őnagysága kitol, beáll mögém, hogy tuti engem szedjenek ki, mert kell neki a tankom fedezéknek, esetleg csak leláncol, hogy adjon egy kis lőnivavót az ellennek, mert neki túl kell élnie, mert a sok nyomi helyett majd ő hozza le a csatát a végjátékban. Aztán bersze jön az anyázás, amikor mégsem sikerül.

Az már mindennapos dolog, hogy ha a leghátsó sorban sniperkedő heavyt vagy lightot látok, az vagy 200 alatti vagy 2000 feletti WN8-al bír.

Tudom, vannak kivételek is, de arányaiban egyre kevesebben.

(#42929) KisApám válasza Bingisz (#42926) üzenetére


KisApám
addikt

"az unicum a pályán mindent megtesz a győzelemért, ha kell akár a saját csapattársait sem kímélve. Szóval ő bemegy egy PvP játékba"

Ez igaz is, meg nem is. Jó pár unikum játékostól nagy részt azt látom, hogy PvP nem jellemző, és amíg csak lehet, a felspotolt tankokat csipegetik csak.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#42930) SoulReaver válasza Bingisz (#42923) üzenetére


SoulReaver
veterán

Lehet arra gondolt, hogy nem csinál semmit az illető, csak elindul és addig kúszik mászik, míg nem rá áll a cap körre és befoglal... :D

(#42931) jozefgucci1 válasza jano_77 (#42920) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szép gratula ! Viszont az ugye várható , hogy a közeljövőben kap egy nerfet ez az ág és ezt egyre többet említik

""A cseh tankok is kapnak egy a T-22 nerfez hasonló egyensúlyozást?"
V: "Még nem döntöttünk a változásokról, de úgy gondolom hogy nerfelve lesznek ezek a tankok (mármint ha a tier 8-9-10-esről beszélünk)."

Mivel nekem még nincs meg csak a hetes , így nem látom tisztán ,de szerintem azért annyira nem op-k ezek a tankok . Most még a jobb játékosok játszanak vele , így nem is csodálom , hogy mindenki azt hiszi , hogy OP !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#42932) Enzolord válasza jozefgucci1 (#42931) üzenetére


Enzolord
addikt

Ráadásul a nyolcas messze nem az.. egy kalap.....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42933) diegho válasza kchryss (#42925) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha netán megkeres Scheff olyan válaszokat kap...

(#42934) SoulReaver válasza jozefgucci1 (#42931) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hát a T10 skoda, még egy hülye gyerek kezében is op...

(#42935) csapee válasza jozefgucci1 (#42931) üzenetére


csapee
senior tag

A gyors kitarazast latom az igazi előnyenek a bc-hez képest. Ezt még még sztem maradhatna is csak kicsit túl mobilis éhez az előnyhöz.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#42936) SoulReaver válasza csapee (#42935) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ezaz... Túl gyorsan táraz ki és tölt újra... A T71 nek 6 lőszer van a tárban ~19mp újratölteni... T10 skoda 4 lőszert tölt újra ennyi idő alatt és sokkal nagyobb kaliber.

Fail az egész tank. ÉS a viccesen vékony páncéljáról soxor olyanokat pattint... :U

(#42937) jano_77 válasza jozefgucci1 (#42931) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tier9-i szerintem csak a T25 nevezhető jó tanknak, a többi az elmegy kategória, lehet vele játszani, de amúgy semmi több! Ez a TVP nem lenne rossz, de nagyon sokszor még a saját szintjét sem üti át, rengeteg a lepattanó sajnos. :U T9 és 10 már látszatra inkább OP-k, de oda még nem értem el sajnos, majd akkor mikor már megkapják a nerfet - ez az én formám! :W Több tank esetében is úgy jártam, hogy mire elértem, addigra nerfelték.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42938) jozefgucci1 válasza jano_77 (#42937) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nyugi nem te vagy az egyetlen .Anno a WTE100 akkor lett meg , mikor jött a nerf , így meg sem vettem .Az OB268 a nagy TD nerf előtt lett meg .

Barett : Azért az túlzás , hogy bárki kezében OP , mert olyan papír , hogy ha nem ésszel használod akkor legyalulnak gyorsan . Ahogy írtátok lentebb is a mobilitás és a gyors tárazás ami OP benne , így külső szemlélőként.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#42939) SoulReaver válasza jozefgucci1 (#42938) üzenetére


SoulReaver
veterán

Fail az egész tank. ÉS a viccesen vékony páncéljáról soxor olyanokat pattint...

POnt most néztem egy replayt, amiben a T10(is8) szemből nem tudta belőni a kis lemezt...

(#42940) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

(#42941) #84221696 válasza MinionFlasH (#42940) üzenetére


#84221696
törölt tag

:DDD

(#42942) vJokka


vJokka
aktív tag

Búcsúköröm az Obj. 416-tól: [link]
Nem igazán szerettem ezt a tankot (általában csak x5-ös hétvégéken vettem elő), pedig nem egy rossz jármű, a dpm egyenesen brutál a többi t8 medhez képest.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#42943) #84221696


#84221696
törölt tag

5. csatám az amx 13 90-el. Valami iszonyú béna vagyok vele (is). :W :F

replay

[ Szerkesztve ]

(#42944) Enzolord válasza #84221696 (#42943) üzenetére


Enzolord
addikt

Meglett az ász, le is léptél.. :) Szééép.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42945) #84221696 válasza Enzolord (#42944) üzenetére


#84221696
törölt tag

Beülltem a kádba a tökeim áztatni. :D

(#42946) jozefgucci1 válasza #84221696 (#42945) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A tűzoltóknak több is van ? :P

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#42947) sith7 válasza jozefgucci1 (#42946) üzenetére


sith7
nagyúr

Minden normális férfinak több van ... optimális esetben 2 ... :U

(#42948) Enzolord válasza sith7 (#42947) üzenetére


Enzolord
addikt

Az a golyó.. :)
2 pisztolérosz max egy tricikliben van.. egy rossz felállású tricikliben.. :C :C

(#42945) meunier egész napos vízben játszás után Te még pancsolsz? Minek?? :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42949) sith7 válasza Enzolord (#42948) üzenetére


sith7
nagyúr

tudom ... de mifelénk, ha azt mondják fáznak a tökeim, vagy tökön rúgtak, akkor az nem a f@rka

(#42950) KisApám


KisApám
addikt

A játékban még mindig az AUTOAIM amit utálok. Valamiért 10 esetből 5 alkalommal NEM tudom befogni az ellent, ha köröznék és lőném... :((

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.