Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42951) kchryss válasza sith7 (#42949) üzenetére


kchryss
addikt

Végre egy off topikos téma az off topikban. :DDD

Ahol ilyen tökök teremnek ott a zacsit értik alatta:

Ahol meg ilyenek ott az egészet:

(#42952) jr1994 válasza KisApám (#42950) üzenetére


jr1994
addikt

[link]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#42953) Szepi1979 válasza KisApám (#42950) üzenetére


Szepi1979
senior tag

autoaim indicator+, nekem alap mod. Light-okkal nem is tudok már játszani ha ez nincs fent.

“ nem kell mindig nyerni “

(#42954) szbalogh


szbalogh
őstag

Na, kapható a Cromwell B.

Nick: HE_Storm

(#42955) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Tök, golyó, zacsi, fütyi, meg még ki tudja mire gondoltok. Jó lenne, ha nem viccelnétek el az adott témát, mert a kezdő fórumozók elvesznek a részletekben, mikor kitárgyaljuk kinek hány golyóját távolították el még palántakorában amikor nem tudott védekezni. :( ;] :DDD

(#42956) galervin93 válasza Szepi1979 (#42953) üzenetére


galervin93
őstag

Szintúgy, bár én nem csak lightokon használom szívesen, hanem bármilyen tankon, amivel kiszemeltem valaki, csak ráviszem, és amikor megálltam, már célizhatok is kézzel. Sokkal gyorsabb és pontosabb, minth kézzel tartanám rajta folyamatosan, persze az is csak gyakorlás kérdése.
Minap újrahúztam a gépet meg a játékot is, szerintem ez lesz az egyetlen mod, ami felkerül. Na jó, talán még a felderített ellent mutató csillagocskák meg a zoom, ami megy, de a következő patch-csel ez utóbbi is feleslegessé válik. Végre majdnem tiszta játékkal játszhatok. Letisztult, átláthatóbb, nem mellesleg fluidabb, ha éppen laptopon nyomom.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#42957) Szepi1979 válasza galervin93 (#42956) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Már én is egyre kevesebb modot használok, örülök hogy a zoom mod sem kell majd, bár távolítani a kamerát gondolom továbbra sem lehet ( felül nézet ). Azért a battle assistant mod is kell, de előbb-utóbb azt is beleteszi majd a wg a játékba. Bekerülnek a szűrők is meg a lagjelző is a garázsba.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#42958) galervin93 válasza Szepi1979 (#42957) üzenetére


galervin93
őstag

Én már a battle assistent-et is kihagytam, igaz mostanában nem is ültem skycancerben artyban. De amúgy nem is hiányzik, valahogy nem tudtam megszokni vele a játékot, jobban megy sima célzóval. De ez mostanában úgysem aktuális, legközelebb a nagy "újraegyensúlyozás" után klikkelek majd. :-D (Kivéve, ha ez hiányozna addig a T55-höz, amire mondjuk van esély, mert mostanában nem nagyon játszok nehéz gépekkel sem, le vagyok maradva mint a borravaló... Pedig ott van a garázsban a két kilences ruszki, de annyival jobban élvezem a medekkel-lightokkal a játékot, hogy undorral veszem elő a 40-nél lassabban gurulókat...)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#42959) jano_77 válasza szbalogh (#42954) üzenetére


jano_77
nagyúr

Épp akartam írni Diego-nak, hogy sokat nem kellett várnia! Biztos a WG minden óhaját lesi és azonnal lépnek. ;)
Esetleg kérhetnél vmi olyat, amit nagyon sokan kértek már, hátha azt is meglépi a WG legalább ilyen gyorsan! :K
Cromwell B a Prémium shop-ban!

(#42942) vJokka: ne is mond, én is szenvedek vele! Kezdetben azért, mert irgalmatlan sok XP a nagy gun és a kicsivel enyhén szólva is siralmas! Most már végre meg van rá a nagy löveg, de én is jóformán csak nagy XP-s napokon viszem csatába. Nem tetszik ez a hátsó tornyos medes dolog és az is hozzá tartozik, hogy mire ez is meglett, ezt is nerfelték. Most már nem olyan, mint régen volt. Akkor sok pro hajtotta!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42960) rolio1


rolio1
tag

Ide is...

Sziasztok!
A Cromwell B-t a játékon belül is meg lehet venni? Megnézi nekem valaki, nincs a melóhelyen WOT...
Köszi

(#42961) Bingisz válasza rolio1 (#42960) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#42962) rolio1 válasza Bingisz (#42961) üzenetére


rolio1
tag

:R

(#42963) Enzolord válasza Bingisz (#42961) üzenetére


Enzolord
addikt

Nehogy kikopjon a filced ettől a hihetetlen körmondatokba ágyazott novellától.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42964) Bingisz válasza Enzolord (#42963) üzenetére


Bingisz
addikt

Örkény Egypercesbe simán elmenne. :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#42965) Enzolord válasza Bingisz (#42964) üzenetére


Enzolord
addikt

Ilyenből 100 beleférne egy egypercesbe.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42966) MinionFlasH válasza Enzolord (#42963) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

A "WASD" gombokat igenis kímélni kell, és meg se említem a shift-t fontosságát. ;]

(#42967) Enzolord válasza MinionFlasH (#42966) üzenetére


Enzolord
addikt

Miért, mit tud a shift-t billentyűzet kombináció? Még sosem használtam.. :) Biztos valami Free gold spammer Unikum sz°%rság, amit a csíterek használnak.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42968) szbalogh válasza jano_77 (#42959) üzenetére


szbalogh
őstag

Az enyémet is, ma reggel volt egy 300 goldos küldetés. 1db cap pontot kellett csinálni meg nyerni :Y Hát megszenvedtem érte, ott a replay az ON-ban. Jó kis kör volt és a vége különösen izgalmas, még én is megnézném :D
Me ott van még a jackpot is 250 goldért ... de milyen nehezen gyűlik az a 35 győzelem...

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#42969) MinionFlasH válasza Enzolord (#42967) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

"Miért, mit tud a shift-t billentyűzet kombináció?"

Szerinted miért nem fejtettem ki? Nem tudom, én se használtam soha, csak a zunikumok valamiért rá vannak kattanva, ezért kímélik a billt fórumokon. :)

Más:

Lassan megszabadultok tőlem, és végleg átmegyek a fűnyíró topikba: :D Bazz nincs fűnyíró off topic :Y

[ Szerkesztve ]

(#42970) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Gyengébbek kedvéért( mint pl.: Enzo) utolsó 30napban 88 csatám volt, ami meghökkentően kevés az elmúlt időszakokhoz képest.... :U Lehet le tudnék szokni a cigiről is :F :DDD

(#42971) Enzolord válasza MinionFlasH (#42970) üzenetére


Enzolord
addikt

Ilyen stattal nem is kell erőltetni.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42972) MinionFlasH válasza Enzolord (#42971) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Ne legyél ennyire citromsárga!!!!!!44444!!!444444!!!!! :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#42973) Enzolord válasza MinionFlasH (#42972) üzenetére


Enzolord
addikt

Már elnézést, de én Suicid Berserker Lila vagyok... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42974) #84221696


#84221696
törölt tag

El sem hiszem! 539. csatára meg is lett. :DD :DDD

(#42975) Midway


Midway
senior tag

Hi

már nem aktuális.

[ Szerkesztve ]

(#42976) Enzolord válasza Midway (#42975) üzenetére


Enzolord
addikt

Azért idebökhetted volna e helyett, hogy helló srácok, rég jártam itt, vagy mizu mostanság, vagy bármi mást.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42977) Bingisz válasza Enzolord (#42976) üzenetére


Bingisz
addikt

Mondjuk az aláírásába beleköthetnénk.... ;] ;] ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#42978) Midway válasza Bingisz (#42977) üzenetére


Midway
senior tag

Ha szól egy mod érte akkor majd kitörlöm.

Enzolord Hello srácok, nem rég jártam itt! Azért mert nem írok attól még olvasom a fórumot.

(#42979) Magany válasza lacibacsi (#42904) üzenetére


Magany
tag

Üdv, valami frissítés kavart be hálaistennek. Viszont a mappa képekkel nincsen meg......Valami skereanshot nevezetű vagy hasonló volt régebben. De az biztos hogy jelenleg nem tudok képeket csinálni és nem tudom miért nem :F

(#42980) emre válasza MinionFlasH (#42969) üzenetére


emre
veterán

A cigiről egy kicsit nehezebb lejönni.

Szemléltető videó, csak erős idegzetűeknek.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#42981) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Interjú egy unicum játékossal :C

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#42982) SoulReaver válasza lacibacsi (#42981) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ez csak azoknak új, akik nem olvassák a PH-t. Szerintem ide már mindent leírt, amit kérdezett tőle Scheff.

De egy jobb replay-t beadhatott volna az interjú alá, hogy lássák, nem csak a szája jár :)

(#42983) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hát ez lol :D Régen gondolom nem volt ennyi gold lőszer :P

(#42984) jano_77 válasza SoulReaver (#42983) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem tegnap nagyon adta abban a 3 csatában, amire időm volt! Hála istennek mennem kellett, így nem sikerült belefutnom a zuhanó szériába, még időben hagytam abba. :B
Talán nem is volt még ilyen lila napom. :B

WZ 111 1-4_el 2 csata és TVP VTU_al 1 csata

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42985) jano_77 válasza SoulReaver (#42983) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez szerintem Rád cáfol:
"Emu87, a legjobb játékos a mai napig, bár már régóta nem játszik. Minden eredménye prémium lőszer nélkül van, egy született zseni, több száz replayt láttam tőle." Diegho mondta az interjúban!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42986) h1mpi válasza jano_77 (#42985) üzenetére


h1mpi
nagyúr

pont azért írta, hogy régen nem volt ennyi gold lőszer, mert anélkül ilyen a wn8 értéke a srácnak

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#42987) SoulReaver válasza h1mpi (#42986) üzenetére


SoulReaver
veterán

Így van, köszi :)

(#42985) jano_77

Olvastam a cikket, és gondoltam rákeresek emu87 -re. Néztem is pár régi replayt, de Yt-csatornán, már 4 éve nincs aktivitás.. :/

Mióta nem tudok írni, és letojom a csapatot, egész szépen növekszik a wn8-am. Talán 1000 csata és nem csak akkor leszek kék, ha kilövök egy balfék csapattársat ;]

[ Szerkesztve ]

(#42988) Emu


Emu
őstag

Jano!
Hogy használod a VTU-t? Próbálok vele hátulról csipegetni, de rendszeresen pattanok, vagy nem ütök át nálam kisebb nehéz tankokat sem. Goldot nem vagyok hajlandó lőni vele, közelharcra meg alkalmatlan mert nagy, ráadásul még lassú is.

(#42989) #84221696 válasza SoulReaver (#42987) üzenetére


#84221696
törölt tag

:DDD

Nekem ahhoz a kéküléshez még kell vagy 10000 csata. A másikhoz elég 1 perc. ;]

(#42990) riki válasza lacibacsi (#42981) üzenetére


riki
senior tag

Hát múltkor Ő jött velem szemben,nem kicsit paráztam be. :U

(#42991) jahrn válasza riki (#42990) üzenetére


jahrn
senior tag

Regen is volt egy-ket jatekos aki hasznalt aranyat, de ok voltak a feher hollo. Egyebkent szerintem fokent a gold ammo vette ki a jatekbol a taktikazast is, ha kemeny celponttal talalkozol ahelyett h flankolnad/egyeb megoldas mindenki tolti az unikum ammo-t. Ketlem h barmi komolyat tenne az ugyben WG, hiszen a gold ammo miatti money sink bevetelt termel a szamukra.
Persze az h sokszor 3 perc utan mar 12>4 az allas szinten nem kedvez a taktikazasnak,..

(#42992) jozefgucci1 válasza lacibacsi (#42981) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Sok új dolog nincs benne szerintem sem , ez inkább egyfajta javítás válasz a múltkori balul sikerült írásra. Írtam akkor én is Scheff-nek , hogy kérdezze már meg Dieghot . ezek szerint hallgatott ránk !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#42993) Snooker


Snooker
senior tag

Másnak sem tölt be a worldoftanks.eu ?

(#42994) Greentea válasza Snooker (#42993) üzenetére


Greentea
senior tag

Nálam minden ok, betölt.

(#42995) Snooker válasza Greentea (#42994) üzenetére


Snooker
senior tag

Most már jó nekem is. Pár perce még se Firefox-al sem Chrome-al nem működött, Explorer-el meg nem próbáltam ( :DDD )

(#42996) szbalogh válasza jano_77 (#42984) üzenetére


szbalogh
őstag

Kedden volt időm kicsit többet játszani mert szabin voltam. 25 meccsből 20%wr és ~2000wn8 csak artyval... no comment.
Tegnap lett meg a 100 győzelmem a játékban :DDD és mivel vannak már 4-es artyjaim is dől a lé a küldetésekből. Van ilyen "recruit training" ami goldot is ad meg minden jót. Bár kell is, mert még csak egy álcahálóm és egy töltésgyorsítóm van a 4 artymhoz. Jól jönne most egy alkatrész-leárazás. Periszkóp sem ártana.
Most néztem 1600 wn8 56% wr eddig de csak kredites legénységem van meg szinte csak stock tankokkal mentem.
Tegnap egy makimajom bevitt a 4-es M37-el tier 7-be :DDD Második legtöbbet sebeztem de így is csak 3000 wn8-at adott...

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#42997) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Este 7 körül valaki szakasz?

Régen szakaszoztam már. Kezd unalmas lenni egyedül a játék :) Tier7 től 10 ig.

(#42998) csapee válasza jozefgucci1 (#42992) üzenetére


csapee
senior tag

A semmi jó komment nincs most ott, csak Linkin védi a mundert.;]

Csapee

(#42999) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Csak a szokásos T-10 jellegű meccsek közül egy újabb:

[replay]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#43000) jozefgucci1 válasza csapee (#42998) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Akkor ezt találtam csak neked csak most :

"Marcus vagyok a játékban ati1982
"Szia DNASH! Kezdésként mesélnél kicsit magadról,amit elértem az a ZWACK alapítása "
Bocs amiért zavarok,lehet már sokan kérdezték tőled a zwack klán a te saját klánod?
Tudom furcsa a kérdés,és nem lehetett olcsó,de ha tiedé a zwack klán,és ha már nem kellene,minden héten megnézem de nem játszik vele senki gondolom nem is kell senkinek.Én szívesen elfogadnám ha lehetne róla szó?Csak úgy mint egy egy személyes klán,attól nem félnék,hogy a zwack jelzés miatt kergetnének,mert azt most is csinálják,ha felderítenek mindenkinek én kellek.Szeretnék egyszemélyes klán lenni,nem vennék fel senkit csak képviselném továbbra is a zwack-ot,igaz nem kiemelkedő profillal rendelkezem,de még mindig jobb volna mint heverne egymagában.Gondolom arra gondolsz miért nem csinálok magamnak egyet,igaz lehetne de sima zwack az már nem lehetne csak pl zwack1,az meg már nem az.
Köszönöm ha elolvastad,és még egyszer bocs a zavarásért, szia"

És nem kamu ő tök komolyan gondolta ,fentebb írta is ! :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.