Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) Borisz76 válasza X Factor (#5048) üzenetére


Borisz76
veterán

Az adatlapomon szereplő gépet használom.
Minden fut rajta akadás mentesen.

Viszont ebben a gaméban akadnak furcsaságok.
Általában 60 fps körül van full grafikával.
Ugyanakkor néha látom, hogy egy-egy pillanatra leesik 20 fps környékére.

A WoT-ban full grafikával 90-110 fps-t hoz a gép, de be szoktam kapcsolni a V-Sync-et , hogy ne "törje" a képet :

Csak illusztrálás végett, ha valaki nem tudná, hogy mi is az a V-Sync hiba.

Tudástár.

Tehát van még mit csiszolni a grafikai optimalizáláson.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#5052) CHaooSS válasza X Factor (#5050) üzenetére


CHaooSS
őstag

nem :(

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5053) Sontir Fel válasza FoxiestFox (#5046) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Én Atlantát vettem. A 11kmes lőtávolsága ez igazi gyengéje, küszködés eljutni a 4es kapitány skillig, hogy kapjon +20%ot.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#5054) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Elite státuszú hajók több XP-t adnak?

(#5055) Mcray válasza Sontir Fel (#5053) üzenetére


Mcray
senior tag

Srácok! A 4-es kapitány skill az minden hajón dob 20% lőtávot?

Mi a véleményetek a Német ágról? Én Dresdennél tartok de gyűlölöm. Sem az AP sem a HE nem sebez. Tier 1 Orosz kétszer kivégez míg én félig szedem le.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#5056) Chabe89 válasza Mcray (#5055) üzenetére


Chabe89
addikt

Csak azokra amik 155mm-es ágyúkkal operálnak. Mondjuk a secondary-re ugyan úgy vonatkozik.

(#5057) Chris0321 válasza Mcray (#5055) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak a 155 mm-nél kisebb ágyúknak ad +20 %-ot, nekem az Omaha kapitányának van meg ez a skill.

Nekem eddig nagyon tetszik a Német ág, a Dresden-t 10 csata után adtam el, 12,784 átlagsebzésem van vele. Szerintem nincs vele semmi gond, a tier 1-es Orosztól még a Hermelin-el sem tartottam nemhogy a Dresden-el.

(#5058) Mcray válasza Chris0321 (#5057) üzenetére


Mcray
senior tag

Én nem tudom, hogy menni az átlagom Dresdennel, de győzni nem tudok vele egyedül. Lehet szakaszban kéne menni.

A tier 1 orosz meg nagyon OP jó kezekben. Láttam 3-mas szakaszt. Lezúzták a csapatunkat rendesen.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#5059) capulet75 válasza Mcray (#5058) üzenetére


capulet75
addikt

Sokat sebez és pontos.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5060) Chris0321 válasza Mcray (#5058) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a warshipstats.com-ot használom, elég sok mindent meg lehet rajta nézni. Soha nem szabad a miatt leszólni egy hajót mert nem tudsz vele nyerni mert az nem csak rajtad múlik hanem a csapattársaidon, az ellenfélen és a wg-n is. Az sokkal fontosabb mennyit tudsz vele sebezni, ha azzal nincs gond akkor a többi nem számít. Én nem mentem egy kört sem a tier 1-es Orosz hajóval, azonnal eladtam mert engem nem érdekel az az ág így saját tapasztalatom nincs vele kapcsolatban, de ellenfélként nem tartok tőle. Az, hogy egy 3-as szakasz letarolta a csapatod sem mond semmit. Egyrészt lehetett szerencséjük, plusz nem tudni neked milyen csapattársaid voltak. Arról nem is beszélve, hogy egy nagyon jó játékos kezében még egy csapnivaló hajó/tank is teljesíthet jól erre nem egy példát láttam.

(#5061) FoxiestFox válasza Chris0321 (#5060) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Megnéztem magam.
67%-os win rate-em van isokazéval. Az nagyon durva a többihez képest... Oo

(#5062) Mcray válasza Chris0321 (#5060) üzenetére


Mcray
senior tag

Ship Tier Class Battles Win Rate Exp Dmg Survival Rate

Dresden 2 Cruiser 7 28.57% 440 18,634 28.57%

Itt a statom a Dresdával

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#5063) capulet75 válasza FoxiestFox (#5061) üzenetére


capulet75
addikt

Hermeln: 100% :DDD

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5064) FoxiestFox válasza capulet75 (#5063) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Na, azt még nem próbáltam.

(#5065) Chris0321 válasza Mcray (#5062) üzenetére


Chris0321
addikt

Ahhoz képest, hogy azt írtad nem sebez sem a HE sem az AP jobb az átlagsebzésed vele mint az enyém

(#5066) D.Orion válasza X Factor (#5048) üzenetére


D.Orion
veterán

4GHz-en járó 955BE, HD7850, 4GB ram és van, hogy a BB-m betölt mire beérek a csatába. Egy nagy szar az engine.

(#5067) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Dresden 2 csata, 1 győzelem, 32 000 átlagsebzés. ;]

(#5068) X Factor válasza D.Orion (#5066) üzenetére


X Factor
addikt

A betöltés hdd vs ssd kérdése. BF4-ben pl évekkel később egyszerűen úgy oldották meg, h. van egy 30mp-es countdown, így mire indul a játszma, már mindekinek betölt.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#5069) Chris0321 válasza X Factor (#5068) üzenetére


Chris0321
addikt

Azért van még mit fejleszteni a Wows-on mert a Wot-ban legrosszabb esetben pár másodperccel a csata előtt benn voltam, itt pedig nem egyszer fél perc után kerülök be de az átlag 10-15 másodperc. Ugyan azon a konfigon természetesen, HDD-vel. Tegnap valamiért már nagyjából ugyan akkor kerültem be mint a Wot-ban, nem tudom a frissítés miatt volt-e. Azt sem tudom mi értelme van, hogy nekem kell egy gombra kattintanom ha azt szeretném, hogy hamarabb betegyen a térképre mint lejár a visszaszámlálás, nekem a wot-os megoldás jobban tetszik.

(#5070) Mcray válasza Chris0321 (#5065) üzenetére


Mcray
senior tag

Értem én de Tier 1 hashidatéval 30 000 az átlag sebzésem. Az Amcsi egyessel meg 21 000

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#5071) FoxiestFox válasza D.Orion (#5066) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szintén. Bár nekem régi vasam van.
Tegnap áthelyeztem a játék mappáját a lemeztányér széleire, így most már általában bent vagyok 5-10 másodperccel a csata kezdete után.
Nem gondoltam, hogy ilyennel fogok játszani, mikor csak 60-as SSD-t vettem a rendszernek. :D

(#5072) capulet75 válasza X Factor (#5068) üzenetére


capulet75
addikt

Azaz. Nálam átlag 20-22 mp-el a csata előtt vagyok bent, pedig notiról megy a gém és wifin.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5073) FoxiestFox válasza capulet75 (#5072) üzenetére


FoxiestFox
félisten

SSD, vagy 7200-at pörgő vinyó van bent, gondolom. :D

(#5074) Chris0321 válasza Mcray (#5070) üzenetére


Chris0321
addikt

Az Amcsival mikor játszottál? Én pl. direkt nem nagyon hasonlítom össze az Amcsi és a Német ágat mert az Amcsi volt az első amivel elkezdtem kezdőként játszani és a Német a második. A Német hajókkal több az átlagsebzésem amin nem is csodálkozom mivel már csak tapasztaltabb vagyok a játékban mint amikor kezdtem és azóta is igyekszem fejlődni.

(#5075) capulet75 válasza FoxiestFox (#5073) üzenetére


capulet75
addikt

SSD természetesen.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5076) D.Orion válasza X Factor (#5068) üzenetére


D.Orion
veterán

WB Black winyóm van. Pont az említett BF4-ben remekül működik, mert beérek countdown alatt vagy pár másodperccel utána az említett géppel! Ez a tetű WoWs engine meg nem képes betölteni csata elejére. Egy nagy kupac trágya az engine, nem kell védeni.

(#5077) Borote válasza D.Orion (#5076) üzenetére


Borote
addikt

Az sem mindegy, hogy a HDD-n hova telepítetted a játékot, illetve mennyire töredezett. A lemez külsején majd' kétszer olyan gyors, mint a tányér közepe felé. Ha pedig töredezett a merevlemezed, és mindenfelé szét van rajta szórva a játék, akkor még vacakabb az elérés, még lassabban fog betölteni.
SSD minden tekintetben ajánlott, egy 120-ast már 20 alatt kapsz, és minden tekintetben fényéveket hoz a géped sebességén.

(#5078) D.Orion válasza Borote (#5077) üzenetére


D.Orion
veterán

:)) Remélem érzed az iróniát... Egy havi szinten nagyobb patch-ek formájában frissülő játék esetében teljesen felesleges az ilyen elemzés. Teljes mértékben egyetértek mindennel amit mondtál, mert igaz. Csak ennél a játéknál valahogy nem tetszik a gépemnek a rendszer. Tankos verzió érdekes beér csata kezdés előtt, repcsi szintén. Ez a hajókázás valahogy nem. Igazából nem érdekel, mert nem veszem annyira komolyan a játékot.
Jövő tavasszal ha minden igaz meglesz az utolsó gépcsere, akkor majd váltok SSD-re és valszeg AMD helyett Intelre is. Kell egy multifunkciós és energiatakarékos gép, és ezt a sok kompromisszumot nem lesz egyszerű összehozni. A tavaszi gépfejlesztés/váltás után már csak 4-6 évente cserélek gépek, öreg vagyok a játékokhoz és elfoglalt. :B :DDD

(#5079) D.Orion


D.Orion
veterán

Gondoltam akkor nekiállok a CCCP-nek, mert nagyobb a lőtáv:



Egyik toronyból leadott lövések hatására elszállt az egyik ütege, a második toronyból leadott lövéstől pedig ammo rack! Még ideje se volt a játéknak regisztrálni és felül feltüntetni a bevitt találatokat, mert jött is a KABUMM

Egyébként most gyorsabban tölt a be a játék. :B

[ Szerkesztve ]

(#5080) FoxiestFox válasza D.Orion (#5079) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha magazine-t adsz neki, azonnal pütty.
Múltkor láttam 18 km-re egy Omahát (vagy Kumát? dunno már) cikázni, mondom megküldöm, más úgysincs lőtávolban (NewMex)..
Hát egy hit ment be, de az detonálta szerencsétlent. :D

(#5081) Atlantis válasza FoxiestFox (#5080) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez így van...a legmegalázóbb nálam az volt, mikor a full HP-s Kongoval kergettem egy CV-t, ami rám küldte az egyetlen gépből álló torpedós "századát", ami egyetlen kilőhető torpedójával felrobbantott....54100 HP egy hallal, mákja volt a komának. Kicsit se lettem ideges, pedig ez ellen nincs mit tenni. Valahol a bal oldalát találta el, még a közepe előtt kicsivel...azóta próbálom azon a tájon lőni a Kongokat, de nekem még nem posszant egyik se...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5082) FoxiestFox válasza Atlantis (#5081) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Random ez is, mint minden. :D
Mikor BB-vel kaptam ilyet, akkor farnál talált a torp.. de szerencsére ritka... DD-vel gyakrabban kapok..

[ Szerkesztve ]

(#5083) Chabe89 válasza Atlantis (#5081) üzenetére


Chabe89
addikt

Még Mahan-al volt az első köröm ilyen, hogy rárongyoltam a Lexington-ra, hogy én most jól megtorpedózom és a secondary nyomott egy detonation-t full HP-ról. :DDD

(#5084) AMD Power


AMD Power
titán

Örülök az új ágaknak, de egyenlőre hanyagolom őket. Jó lenne az Amcsi illetve a Japó ágat fejleszteni. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5086) capulet75 válasza FoxiestFox (#5085) üzenetére


capulet75
addikt

Kíváncsi vagyok hogy a Harpoon meg a Tomahawk melyik hajótesthez lesz a játékban. Overpower. :DDD

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5087) D.Orion


D.Orion
veterán

Elite státuszra fejlesztett hajónál miért gyűlik még mindig az XP a hajón? Miért nem kapja meg az egészet a kapitány? :F

T1 Hermelin, netto 1000xp/5kill. Kijött a csónakázás, HE-vel 3 Citadella. :U
1 2 3
Örültem volna, hogy ha ezt megkapja a kapitány...

[ Szerkesztve ]

(#5088) Mcray válasza D.Orion (#5087) üzenetére


Mcray
senior tag

Szándékosan. Ez a WG lehúzása...Nincs gyorsított képzés mint Wotban

"Válcsá XP-t pénzé kötsög"

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#5089) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Nem követem figyelemmel de itt nem úgy van, hogy a kapitány minden xp-t megkap minden csata után? Nekem eddig úgy tűnt. Mint ha folyamatosan gyorsított kiképzésben lenne. :U
Azután is, hogy a hajó elit lett. Ezért gyűlik az XP a hajón mert nem számít.

[ Szerkesztve ]

(#5090) Mcray válasza ddt500hu (#5089) üzenetére


Mcray
senior tag

Passz. Nem számoltam utána. Az hogy gyűlik az xp és semmit sem tudok vele csinálni, csak ha fizetek, engem nagyon idegesít.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#5091) Chabe89


Chabe89
addikt

DD-nek nem jött össze. :DDD

(#5092) Chabe89


Chabe89
addikt

Szexi. :)

(#5093) sith7 válasza Chabe89 (#5092) üzenetére


sith7
nagyúr

Majd írd meg lécci, milyen az NC - hez képest, mert annak a pontatlansága kezd a sírba vinni ... jó, jobb, mint a Colorado, de azért nem egy Amagi :(

(#5094) Chabe89 válasza sith7 (#5093) üzenetére


Chabe89
addikt

Ha jól tudom ugyan azok az ágyúk vannak rajta. Majd este kipróbálom. :)
Így a vége fele már nem volt olyan rossz az NC se szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#5095) sith7 válasza Chabe89 (#5094) üzenetére


sith7
nagyúr

ok

(#5096) FoxiestFox válasza Chabe89 (#5092) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Yubari milyen?

(#5097) Chabe89 válasza FoxiestFox (#5096) üzenetére


Chabe89
addikt

Borzalmas.

(#5098) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Szoktam kifogni fura csapatokat, de eddig ez volt a legmókásabb:
Megszólalni se nagyon tudtunk. :DDD

(#5099) Chabe89 válasza sith7 (#5093) üzenetére


Chabe89
addikt

Na kipróbáltam. Ugyan azok az ágyúk, mint korábban írtam, de valamiért érezhetően jobb. Gyorsabban repülnek a lövedékek úgy vettem észre. A lövések ugyan úgy szétesnek nagyobb távolságra, de ez függ attól is milyen szögben állsz a lövés pillanatában. Igaz csak egy kört mentem vele és nekem eddig jobban tetszik, de mint írtam korábban a végére már az NC is elég jónak tűnt.

(#5100) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Izé kaptunk plusz slotokat?
Nekem fullon volt a kikötőm, aztán adta a két új hajót, azokat eladtam, és a helyeik megmaradtak.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.