Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) K3NZO válasza Borisz76 (#4750) üzenetére


K3NZO
senior tag

Igen

"Per aspera ad astra"

(#4752) AMD Power válasza Máté94 (#4739) üzenetére


AMD Power
titán

Citadella az mit takar?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4753) K3NZO válasza AMD Power (#4752) üzenetére


K3NZO
senior tag

A hajó kb központi részét. Ha itt sikerül átütni a páncélt akkor tudod elérni a legnagyobb sebzést. (Állítólag itt tárolták a lőszert vagy legénységi részlegek voltak itt vagy a kazánok amiket a kémények alatt találni).

"Per aspera ad astra"

(#4754) FoxiestFox válasza AMD Power (#4752) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Citadelláról jut eszmbe, ma többször is sikerült eljátszania az ellenfeleknek, hogy lőttem nekik 1-2 citadellát, és el tudott menekülni valami jelentéktelen hp-val... egyik 130-cal oldalgott el, másik 28-cal...
Úgy utálom, mikor szépen belövöm őket, de egy hajszál megmenti az irhájukat. :DDD

(#4755) AMD Power válasza K3NZO (#4753) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi szépen. :R

dying_star Ez valóban bosszantó. :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4756) Máté94 válasza AMD Power (#4752) üzenetére


Máté94
addikt

(#4757) Flayer válasza FoxiestFox (#4754) üzenetére


Flayer
senior tag

Akkor ez olyan mint a WOT-ban az utolsó esély vagy mi volt a neve!Úgy látszik ez WG specialitás!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#4758) Borisz76


Borisz76
veterán

Fuso-val egy jól sikerült karika....



Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#4759) FoxiestFox válasza Flayer (#4757) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Azt sosem játszottam, így nem tudom. :N

(#4760) sith7 válasza Borisz76 (#4758) üzenetére


sith7
nagyúr

HE ? :F

(#4761) Borisz76 válasza sith7 (#4760) üzenetére


Borisz76
veterán

Ja...megint elfelejtettem váltani.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#4762) sith7 válasza Borisz76 (#4761) üzenetére


sith7
nagyúr

ejnye :N ... BB csatakezdés, "W" fullon, majd "2"-es :)

(#4763) Borisz76 válasza sith7 (#4762) üzenetére


Borisz76
veterán

Na igen de úgy szoktam - ha éppen nem felejtem el - , hogy HP-val ha tudom kigyújtom aztán AP-vel folytatom.

Ezen alkalommal sajnos egyedül maradtam 2 BB ellen és inkább a manőverezésre, menekülésre koncentráltam.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#4764) Chris0321 válasza Borisz76 (#4763) üzenetére


Chris0321
addikt

Csatahajóval nem szokás gyújtogatni, betöltöd az AP-t csata elején és kész. Nem egy csatában lőttem már citadellát AP-val cirkálónak a New York-al is, soha nem váltok lőszertípust még anyahajó miatt sem. Egyszer kétszer kipróbáltam de kevesebbet sebeztem HE-vel mint AP-val.

(#4765) CHaooSS válasza Chris0321 (#4764) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hordozó ellen AP? mennyit sebez az? mert én eddig 1-2x lőttem rá, de akkor röhejeset sebzett és utána már csak HE-t lőttem, azzal 15-20 ezret sebzett

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4766) Chris0321 válasza CHaooSS (#4765) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem sokszor szoktam hordozóra lőni csatahajóval mert általában mire lőtávolba érnék a cirkálók és a rombolók már elkapják ezért pontos számra nem emlékszem de abban biztos vagyok, hogy amikor HE-vel lőttem nem sebeztem rajta 15-20 ezreket. Mostanában New York-al mentem sokat, tegnap lett meg a New Mexico, azzal még csak pár kört mentem de nem sikerült hordozó közelébe jutnom.

[ Szerkesztve ]

(#4767) CHaooSS válasza Chris0321 (#4766) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nekem már volt párszor, hogy Kongo-val eljutottam oda és, ha rendesen találtak a lövések akkor 10-20 ezer között sebez, ha rosszabb a találat akkor 5-10k között

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4768) Chris0321 válasza CHaooSS (#4767) üzenetére


Chris0321
addikt

A Kongo csúcssebessége 30 csomó, a New York-é 21 és a most megvett New Mexico-é alap hajtóművel 19 amivel nem igazán lehet tartani a tempót a gyorsabb hajókkal. A Zuiho 28 csomóval simán megléphet előlem, talán a Bogue-t utol lehet velük érni ami max. 17 csomót tud ha nem előznek meg a csapattársak.

(#4769) CHaooSS válasza Chris0321 (#4768) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát igen így elég nehéz.. :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4770) sith7 válasza Chris0321 (#4768) üzenetére


sith7
nagyúr

Nyugalom, a fullos New Mexiko örökre a kikötődben fog maradni, ez 100 % :K

(#4771) Chris0321 válasza sith7 (#4770) üzenetére


Chris0321
addikt

Most itthon leszek két hétig szabin így lesz időm fejlesztgetni, majd kiderül mennyire leszünk jóban de eddig a pár csata alatt amit mentem vele jobban tetszik mint az alap New York, pedig volt 8-as csatám is. Az alap sebessége sem olyan rossz, lehet inkább a lőtávot fejlesztem először és csak utána a hajtóművet. Még a +16%-os modullal együtt is zavar a mostani lőtáv, főleg a New York 18.1 km-ével összehasonlítva kellemetlenül közel kell mennem a nagyobb hajókhoz ami egy stock csatahajóval nem igazán egészséges.

(#4772) sith7 válasza Chris0321 (#4771) üzenetére


sith7
nagyúr

Jól gondolod, szerintem is első a lőtáv növelés :K

(#4773) Chabe89


Chabe89
addikt

Egy utolsó kör a Mahan-nal. Jöhet a Benson. :)

(#4774) sith7 válasza Chabe89 (#4773) üzenetére


sith7
nagyúr

Az igen ... :C

(#4775) Borote


Borote
addikt

Mai első csata, egy Florix321 és egy ComanderFire nevű hígvelejű elkezdi egymást, majd a csapattársakat, köztük engem is lőni, összesen 3TK-val befejezve a kört... vajon az ilyenek miért nem kerülnek azonnali tiltásra a játékból?

(#4776) ddt500hu válasza Chabe89 (#4773) üzenetére


ddt500hu
veterán

Valaki a múltkor ízt írta, hogy nem a kill fizet hanem a sebzés. Szerintem marhára megérezni.
Reggel volt egy csatám Aobaval. Kb. 5 perc után meghaltam de kitorpedóztam egy DD-t, egy másikat meg szimplán kilőttem és 250 000-et fizetett holott max. 30 000dmg volt.
A Pensacola-val meg a 70 000dmg-re adott 200 000-et.

(#4777) Chabe89 válasza ddt500hu (#4776) üzenetére


Chabe89
addikt

XP-t killre kapsz, kreditet meg sebzésre, ha jól tudom.

(#4778) D.Orion válasza Chabe89 (#4777) üzenetére


D.Orion
veterán

Nettó badarság. :N

(#4779) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Wot-ban sem volt olyan, hogy killre adott volna XP-t, csak díjat adott, ha megvolt X kill.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4780) Chabe89 válasza D.Orion (#4778) üzenetére


Chabe89
addikt

Nekem aztán édes mindegy. :) Én is csak olvastam valahol.

(#4781) sith7


sith7
nagyúr

NC tulajdonosokat kérdezem, nektek mennyire pontos ? :F

Én örülök, ha cc 17-20 km - es távolságból 2-3 betalál a 9 - ből ... :U

(#4782) Chabe89 válasza sith7 (#4781) üzenetére


Chabe89
addikt

Mondtam neked, hogy nem egy mesterlövész. :) Szembe fordulj mindig ne oldalra akkor nem szór annyira. Hátsó ágyúkat csak meneküléskor használom.

(#4783) sith7 válasza Chabe89 (#4782) üzenetére


sith7
nagyúr

De ennyire ? :F

Amagi ehhez képest egy orvosi műszer ...

Hátsó ágyúkat csak meneküléskor használom.
Azokkal már én se foglalkozom, nagyon be kell forgatni, ha azokkal is lőni akarok, annyit nem ér :(

(#4784) AMD Power


AMD Power
titán

Ahhoz képest ,hogy St.Louis csak T3 hajó valami brutál tűzerővel rendelkezik. Bejövős nagyon. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4785) capulet75


capulet75
addikt

Lesz jobb a Mutsuki? B hajótest és fejlesztett torpedó már van, de borzalom mennyire szétlövik pillanatok alatt. Akárki eltalál, vagy kigyullad (30%) vagy leáll a motor (50%). Belém lőnek, leáll a motor, nyomok egy javítást, jön a következő találat, megint leáll a motor. Nagyon sok esély van így. Igazi papírhajó.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4786) Chabe89 válasza capulet75 (#4785) üzenetére


Chabe89
addikt

Last Stand kapitány skillt rombolókra mindenképp rakd ki, szerintem nagyon sokat segít az ilyen szituációkban. Legalábbis menekülni biztos több esélyed lesz. Amúgy meg a japánoknak nevetségesen jó az álcájuk, messzire mennek a torpedóik és nagyon is sebeznek. Cserébe kell valami ami gyenge pl. ágyúk vagy páncél, mert másképp meg túl erős lenne már.

[ Szerkesztve ]

(#4787) capulet75 válasza Chabe89 (#4786) üzenetére


capulet75
addikt

BB-k elől akármikor elmegyek, de a dühös csirkeólak alig lassabbak mint a DD-k. Mindegy, ráálltam a cirkáló/csatahajó kíséretre, így valamivel jobb. Azért remélem hamar megszabadulok ettől a hajótól. Van egy csomó szuper hajó, mint a Kongo, Minekaze, Omaha, Clemson. Minél feljebb megyek, annál szenvedősebb a játék, és én szórakozni akarok, nem szívni folyamat.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4788) Chabe89 válasza capulet75 (#4787) üzenetére


Chabe89
addikt

Én az Isokaze után abba is hagytam azt az ágat, mert nem tetszik, hogy ennyire be kell fordítani, ha torpedózni akarsz.

(#4789) capulet75 válasza Chabe89 (#4788) üzenetére


capulet75
addikt

Mindennel ez van. Van most egy stock Aoba, szop@s. Full Colorado, szop@s. Stock Nagato, kicsit kevésbé szop@s. B Mutsuki, fejlesztett halakkal, szop@s. :(((

A jó öreg Clemson vagy Kongo, szuper körök, élményjáték.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4790) X Factor válasza capulet75 (#4789) üzenetére


X Factor
addikt

Én most tartok T5-nél, de akkor ezek szerint nem éri meg kapkodni.

Make things work

(#4791) Atlantis válasza X Factor (#4790) üzenetére


Atlantis
veterán

A stock hajók nem a legjobbak és mivel tovább tart kifejleszteni a modulokat, hosszabbnak is érzed és kellemetlen marad az emlék. Nálam ez már a Kongonál így van, fullosan tényleg nem rossz, de stock állapotban annyit szívtam vele, hogy szeretni sosem fogom. Aoba is ilyen, sőt a Cleveland is, bár az fullosan tényleg nagyon jó, ha nem kell vele messzire lőni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4792) Flayer válasza capulet75 (#4785) üzenetére


Flayer
senior tag

Nem lesz jobb papír sérülékeny marad!Ha 2-szer rendesen eltalálnak vége a dalnak!:(

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#4793) capulet75 válasza Flayer (#4792) üzenetére


capulet75
addikt

Taktikai tipp? XP kell, különben sosem szabadulok meg ettől a ....-tól.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4794) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ma sem szarozik az Omaha. :D

(#4795) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Akinek Fuso-val vannak tapasztalatai attól kérdezném, hogy mit rakjak fel rá? pontosabb ágyúk vagy a forgási sebességükre menjek rá?
Nekem elég pontosnak tűnnek itt, Kongo jóval pontatlanabb volt, mondjuk itt van +2 torony így több esély van a találatra, de elég pontosnak tűnik.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4796) Flayer válasza capulet75 (#4793) üzenetére


Flayer
senior tag

Sunnyogás más nem marad!Az amcsi azonos tiernek legalább vannak használjató ágyúi de ennek még az sem!
Nagyon utálom alig várom,hogy átlépjek rajta!

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#4797) h1mpi válasza capulet75 (#4785) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én a Mutsukit megtartottam az egyik kedvencem :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#4798) Chris0321


Chris0321
addikt

Rangsorolt csatában mi ez a lemming vonat majd minden csatában? Lemaradtam valamiről?

(#4799) Chabe89 válasza Chris0321 (#4798) üzenetére


Chabe89
addikt

Ha egyedül mész meghalsz, ilyen egyszerű. :)

(#4800) ledgeri


ledgeri
nagyúr

TEST DRIVE 19-éig ki lehet próbálni az orosz és német ágakat, ha 4-kill van egy menetben

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.