Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) FoxiestFox válasza papadzso1 (#5850) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor tényleg nem az, nálam Radeon 3650-nel is látszik a menü. :D
Driverfrissítés?

(#5852) papadzso1


papadzso1
tag

most volt

(#5853) papadzso1


papadzso1
tag

Meg van a probléma: surroundba nyomom 3-rom monitoron és az nem tetszett neki.

(#5854) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ez a Mikhail Kutuzov elég erős hajónak tűnik. Alig tudtam kiszedni 1v1-ben NC-vel. Eléggé kerekedtek a szemeim, mikor egyszer csak benyomta a füstöt... :Y Tiszta találatokból sem kapott túl sokat.. olyan Atago effekt.. p2w
De nagyon csinos vas. Mondta a srác, hogy prém lesz majd.. én azt hittem, alap hajó lesz az orosz cirkaágban. :(

(#5855) Tenken válasza FoxiestFox (#5854) üzenetére


Tenken
őstag

Ez is van már egy ideje.
Csatacirkáló amúgy, japóknál sok BB-knél szerepel.

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#5856) Chabe89 válasza FoxiestFox (#5854) üzenetére


Chabe89
addikt

Komolyan nem értem én ezt amúgy. Ha jön is valami új hajó az meglepő módon prémium. Mikor óhajtják kiadni a Brit ágat mondjuk? Vagy befejezni az orosz és a német ágat és utána prémium hajókat csinálni? Lassan már komplett prémium ág lesz.

[ Szerkesztve ]

(#5857) FoxiestFox válasza Tenken (#5855) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jézus, ezt jobb lett volna, ha nem látom. Eszement ez is. :D

Chabe89: gondolom, szeretnék maximalizálni a bevételeket, úgy tűnik, már magát a fejlesztést is előre a vásárlókkal kívánják finanszíroztatni, és ők meg is veszik ezt a sok méregdrága cuccot.
Talán csak a Star Citizent tudnám mondani, ami szintén félkész még, és ennyi drága motyót lehet venni bele.. csak az már most egy eszméletlenül kidolgozott, művészi részletességű űr-hangulatbomba, így nem nagyon játszanak egy ligában semmilyen szempontból.

[ Szerkesztve ]

(#5858) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#5854) üzenetére


- = Zk = -
félisten

fain a Kutuzov..Krúzer vadász a kicsike....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5859) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#5858) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Elhiszem hogy jó, ennyiért tán még a WG sem ad kakát. ;]

(#5860) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#5859) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ebben a hónapban vagy 34 hajót vettem, abból 2 eladva, még 3 kifarmolva freexp-ből...
had ne mondjam, hogy picit bánom :C :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5861) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Második Mikhailt szedem ki ma, lehet, hogy nem is annyira OP....
Valamiért elmakkolom őket 15-20km-ről az NC-vel... ebbe két citadella ment be, két külön püttyögtetős lövésből, ez szokatlan ilyen messziről.
Az előző gratulált ,hogy jól céloztam, ez meg leaimbotozott. :U Olyan szar érzés rossz vesztesek ellen játszani. :(
Én sem írom be az engem kilövő Tirpiknek és Atagoknak, hogy szép p2w kill, bazzeg.

(#5862) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#5861) üzenetére


- = Zk = -
félisten

qrva _NC.. imádom ,de nagyon bénázom vele
lehet nem jól játszom vele...T8.. ez már nem T3-5 :D :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5863) Chabe89 válasza - = Zk = - (#5862) üzenetére


Chabe89
addikt

Az első két tornyot szabad csak használni. A hátsót max akkor, ha menekülsz. Oldalról iszonyat pontatlan az a hajó.

(#5864) FoxiestFox válasza Chabe89 (#5863) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jaja. Viszont ha orral vagyok az ellenfél felé, az első torony lövedékei állati távol vannak egymástól, a másodiké pedig szorosan egymás mellett. :DDD
Én eddig a kicsit oldalasan lövést tartom legpontosabbnak vele.

(#5865) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Új rekordom. 181 000dmg! :DDD

(#5866) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

az mi már, hogy örültem a North Carolinának mint majom a farkának. de mióta 2 hónapja megvan, egy értékelhető köröm nem volt vele.... semmi DMG...ha összejön 10-15K DMG vele, boldog lehetek.. de 10ből 1x ha túléli ak ört... vicc.. nem hiszem el, h ilyen ratyi hajó...
Wyoming, MExico, Colo?! iszonyatosan adják... de ez az NC?! :W

most én vagyok a béna vagy tényleg ilyen xar?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5867) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#5866) üzenetére


- = Zk = -
félisten

életemben először kilövök egy Iowa-át, túlélem, de aztán mégsem, mert a bantuagyú Baltimore leszakad mellőlem....
nem, nem hiszem el, hogy ennyi hülye van... imádom ezt a játékot de ne már.... :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5868) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#5866) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jó az NC. Ami szar, a high tier. Leszakadó, hülyén játszó csapattársak, szar matchmaking.
A hajót magát megszerettem... mikor nagy ritkán helyzetbe tudok kerülni vele, akkor pusztít, azzal nincs gond.

(#5869) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#5868) üzenetére


- = Zk = -
félisten

remélem igaza lesz cimborámnak, és tényleg csak a sok agyhalott kisiskolásokkal van tele a szeró...
iskolaszünet végétől visszatér a normális MM.... és játékos mert nagyon nem pálya ez így....

jah, a másik fele?! kedves WG? köszi... annyi Tirpitz van, csak lesek... én még az első időkben vettem, de már kedvem nincs elővenni xD

jah, Kagero, Gearing-ek csak torpedóznak? 20km range ugye...?! :W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5870) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#5869) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor szoktam nagyon húzni a szám, mikor a cirka és DD oldal kiegyensúlyozott a két csapat között, de ott van 4 Tirpitz, nálunk meg 4 NC. No comment. Vagy fordítva, nálunk van 3, náluk 0. Ezt nem értem, miért nem lehet normálisan megoldani.

(#5871) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#5870) üzenetére


- = Zk = -
félisten

vicc... lövöm full lövegekkel az Atagot, sebez 1310!!!-et?!... wtf?!... ha én megyek, lekaszálnak.. Yamato is meglő, és csatt, megfeleződöm.. NC-vel...
egyszerűen nem értem, hogy a bánatba van ez?!... csalnak?! hogy? nemlehet! nemlehet?!... szal... :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5872) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#5871) üzenetére


FoxiestFox
félisten

At 1310 az gyakori mindenféle hajóval, ha AP-t lősz. Gondolom lepattan, vagy overpen.
De ja, az Atago egy visító cheat.10 esetből 6-szor tiszta lövések sebeznek rajta nevetségesen keveset.
Torpedókkal meg lehet fogni, de egy, hogy neki is van, kettő, hogy DD-vel a közelébe sem megyek mert egy sorozat. és nekem helló van.

(#5873) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#5872) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jahogy aha. oké.
... de nem 7másodperc a HE AP váltások között az idő NC-nél ugye...?! laza 29mp...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5874) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#5873) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Iowa is ilyen lesz, meg a Montana is, csak az eggyel több ágyútoronnyal. Ez van.

(#5875) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#5874) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát ez szomorú..... :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5876) Tenken


Tenken
őstag

Nekem még nincs high tierem, de azt tippelem citadellát akarjátok lőni. Az a része van legjobban páncélozva a hajóknak. Tirpitz eleve "közelharcra" lett tervezve, Atago meg az egyik legfejlettebb japán nehézcirkáló.
Próbáltátok már az orr-t meg a far-t lőni? Azok kevésbé páncélozottak és a sebzésmodell miatt, ha nincsenek még nagyon leamortizálva, akkor elég szépeket lehet lecsípni.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#5877) ddt500hu válasza Tenken (#5876) üzenetére


ddt500hu
veterán

Talán mert 18-20km-ről az is szép ha 2-nél több lövedék eltalálja az ellenséges hajót nem még az elejét vagy a hátulját. :U

Zk

Amagival ugyan ez a tapasztalatom. Nem sokat mentem még vele de orrba-szájba kapom vele a dupla citadellákat, én meg lövöm az 1200-kat a Japán cirkálókba! :W

[ Szerkesztve ]

(#5878) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nekem mar nagyon kezd elegem lenni, hogy tier 7-nel sorozatban olyanokkal pakol ossze, akik magasabb szinten vannak. Elobb 2db Montana es 2db Jamato volt, es persze megtalaltak.

Don't Tread On Me

(#5879) belaazallat válasza MPowerPH (#5878) üzenetére


belaazallat
addikt

6-os szinten is ez megy. Én az NM-mel futottam bele egy Colorado, Tirpitz, NC triászba, visszafordulásra már nem is tudtam gondolni az első sortűz után.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#5880) MPowerPH válasza belaazallat (#5879) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ki is lottem a fenebe. Atago -val probalkozok, egyetlen hajo, amit megvettem, de hiba volt, mert azzal mindig ilyen bandaba dob, ahova meg bele sem tudok szagolni. 2db Yamato, 1db Montana, 1db Iowa, 2db Izumo, North Carolina. Ugye lotavom az nulla ezekhez kepest. Gondoltam majd akkor torpedozom az egyik Jamatot. 18km-rol indultam hozza, a 13. -ban mar a viz alatt volt a hajo.

Don't Tread On Me

(#5881) Chabe89 válasza belaazallat (#5879) üzenetére


Chabe89
addikt

Tirpvicc ellen mindegy mivel mész. Nem is értem, hogy pl. a NM-nak miért nincs torpedója, ha valójában neki is volt?

(#5882) D.Orion válasza belaazallat (#5879) üzenetére


D.Orion
veterán

T4-el alig volt overtier csatám, T5-et olyan 50%-ban vagyok T7 csatában, 30% T6 és csak 20% az ami T5 vagy én vagyok kicsit jobb helyzetben. Eredetileg is meg akartam állni T5-nél, de ha ilyen ganyé a helyzet feljebb, akkor már tuti.

(#5883) MPowerPH válasza D.Orion (#5882) üzenetére


MPowerPH
félisten

Vagy huzod felfele az egyik agat alacsonyabb szinteken, es T8-9 -nel mar van ertelme azzal szenvedni.

Don't Tread On Me

(#5884) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

imádom, mikor nézem a videókat, hogy "how to train your NC".. és mennek ilyen több százezres köröket...vicces, na....
este volt Colo-val egy köröm, aztán kiléáptem inkább, két pont, A und B. körözök a saját pontunk körül, látom a többiek is követik a példám, oké.
2 kör után huss, lelépnek... nézem, nem jön velem senki, és ugye NC, Amagi, pár krúzer jön felém... aha, köszi...megfordulok, követem őket, puffogtatok, 2 citadel a másik colonak. jujdejó, aha, majd a mély kedves hang " u are the last hope... " felnézek, sehol senki, enemyből kilőttek 4et. azt köszi. megindulnak felém, de szerencsére egy kis DD befoglalta a pontunkat, így "túléltem".
hiába akarok taktikus lenni, buták vannak fent... ha előremegyek, leszarnak. ha hátul maradok, úgyszintén...
nem hiszem el :W

ne mutasd az oldaladat soha.. oké, egy Mutsukival csak csak, de egy North Carolinát billegtess így, ha tudsz... aha.

csóri Kutuzovval sem volt még jó köröm.... kicsit bánom, h megvettem.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5885) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#5884) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ebben majd talán az hozhat változást, ha lesznek olyan lehetőségek, mint a tankosban.. ha jól láttam, ott lehet menni ilyen gyakorlómeccseket, ahol össze lehet válogatni a csapatokat magunknak.
Az azért nagyon megdobhatná ezt a játékot... szerintem már csak ebből a topikból is le lehetne halászni egy kisebb csapatnyi jó játékost.

(#5886) ddt500hu


ddt500hu
veterán

344 000 netto! :)

(#5887) ledgeri válasza FoxiestFox (#5885) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Trainingroom már van, max 24 játékos, az a pálya ímit szeretnél, olyan játékmód (ami vanazon és) amit szeretnél... Csak mod kell hozzá, és a WG kis erőforrásokat tart fenn annak.

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5888) sith7 válasza ddt500hu (#5886) üzenetére


sith7
nagyúr

Minekaze kb. ua., mint az Isokaze ... a Minekaze jobb ? :F

(#5889) ddt500hu válasza sith7 (#5888) üzenetére


ddt500hu
veterán

Kb. ugyan az csak sokkal gyorsabb. És emiatt jobb is. :U 39 csomó az alaptempó ami Sierra Mike-val és engine boost-al valami 45knt körül van.

(#5890) sith7 válasza ddt500hu (#5889) üzenetére


sith7
nagyúr

ja ...a a sebességet nem néztem ...

(#5891) FoxiestFox válasza ledgeri (#5887) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ezt nem is tudtam. Azért én várok official megoldást, nem szeretném moddolni a játékot, a legkisebb módosítást sem érzem fair-nek másokkal szemben.

Más. Többször megnéztem, mert alig hittem el, hogy ilyet beadott, de íme.
Atagoba beszaladt 3 citadella, egylövéses kill volt. Kb 18 km.
Én ilyen messzire sosem salvot lövök, hanem az ellenfél hajójának útvonalát figyelembe véve (és azt, ha esetleg van incoming jelzése), én merre rántanám a hajót a helyében, ennek fényében kicsit módosítva a magasságon és elétartáson, minden ágyú elsütése előtt módosítok kicsit, és ha jól láttam, most mindhárom ágyú lövéséből kapott 1-1-1 citadellát. :Y
Most akkor 1-2 napig befogom, ha nem tudok ellőni egy Atagot, mert most egészen csatahajós érzésem volt, konkrétan az, hogyha odalövök valahová, akkor az számít.
Vége ez lett.
Amúgy azokban az NC csatákban, amikben ma értelmes sebzést sikerült elérnem, mindig kikaptunk... :D

(#5892) FoxiestFox válasza sith7 (#5888) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kb ugyanaz, de magasabb szintű csatákba tesz be a Minekazéval, így több lehetőség van sikerélményt elérni vele, ha 1-2 szinttel magasabbakat piszkál ki az ember.
Legsunyibb hajó a játékban amúgy. Nem egészen super-easy-mód, de nekem eddig az a hajó áll legközelebb hozzá. Persze igazán jól játszani vele itt is kihívás, meg is tartottam örökbe, mert nagy fun.
De már nem a kedvencem, mióta megvan az Izyaslav. :D

(#5893) ledgeri válasza FoxiestFox (#5891) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát ha mások ellen használsz az teljesen más, mintha magadnak használod... + másoknak is elérhető ugyanannyi munkával mint magadnak + ez nem az aim assist (ami sajna visszatért...).
(Egyébként itt van, ebben sok jóság...

A másra: Lehet, hogy nekem is át kéne szoknom majd a a tornyonkénti lövésre a full salvo hellyett, ha van benne ekkora lehetőség.... :))

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5894) FoxiestFox válasza ledgeri (#5893) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Messzire mindenképp megéri szerintem... mert ha a full salvo téveszt, akkor kb mind mellé... így viszont van esély, hogy valamelyik talál egy jót.
10-15km-nél közelebbre szoktam csak salvot lőni csatahajóval, főleg, hogy mennyire képesek szórni. :U

(#5895) ddt500hu


ddt500hu
veterán

3135 alap XP!! :Y Az egyedüli foglalásra sokat fizet szerintem.

Össze is jött a 15km-es torpedóra az XP. Tiszta röhej, hogy 1,9 millióba kerül. :(((

[ Szerkesztve ]

(#5896) MPowerPH válasza ddt500hu (#5895) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azt hiszem kicsit huzok a rombolo osztalyon, brutalis szamok. :Y

Don't Tread On Me

(#5897) ddt500hu válasza MPowerPH (#5896) üzenetére


ddt500hu
veterán

Igazság szerint a rombolókkal is csak tier 5-6-ig élvezet menni.
Ez azért messze a legjobb csatám Fubukival. Ha megnézed csak két torpedótalálatom volt.
Amúgy szerintem addig rombolózzunk amíg fel nem fedezik a tömegek ezt a játékot. Ha itt is bejönnek a modok csak idő kérdése, hogy rögtön a lövés pillanatában mindenki lássa a torpedókat. És akkor onnantól kezdve szart sem érnek majd.
Mondjuk az se jó ami most van. 4-5 romboló mind a két oldalon. :(

Ja és a Fubukinak is 100 rugó a javítása. Itt 4000hp-ra lőttek le és valami 60 000-et fizettem.

[ Szerkesztve ]

(#5898) twi452


twi452
senior tag

Amikor engem dobott be először T8-as csatába akkor 2 fubuki volt az ellenfélnél
csak jöttek a torpedófalak folyamatosan a semmiből.. rohadt nagy élmény volt mondhatom :)

(#5899) Chabe89 válasza twi452 (#5898) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát még az milyen nagy élmény lesz mikor egy Shimakaze-vel találkozol. :)

(#5900) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ez egy tök jó kis motorcsónak eddig. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.