Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) Chabe89 válasza tbundy (#5949) üzenetére


Chabe89
addikt

Komoly karika. :C

(#5952) FoxiestFox válasza tbundy (#5949) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az igen. :D :K

(#5953) tbundy


tbundy
csendes tag

elég izgi volt a vége, a csapatomból csak egy félig halott wyoming maradt elbújva, két oldalról meg jött 2 kongó meg egy wyoming, utóbbival az volt a szerencsém, h egy idő után nem tudott menekülni előlem a szigetek miatt, és fordulnia kellett, ott vége is volt, aztán odaért az egyik kongo, de pont belefutott az egyik menekülős szőnyegembe, de még maradt 3k élete, de már floodolva volt, erre megérkezett a másik oldalról a másik kongó, de ráharapott a kamu torpra, és elkezdett kanyarodni, aztán már ment az éles 2 csapat halacska RIP, arra meg elfogyott a másik kongó élete is, double kill :D

(#5954) - = Zk = - válasza tbundy (#5949) üzenetére


- = Zk = -
félisten

és ad érte 240K-át... hát nem értem ezt a gémet....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5955) tbundy


tbundy
csendes tag

prémmel 360k lett volna, mondjuk ennél fullosabb köröm nem lesz sztem, ahhoz képest max eredménynek tényleg nem sok...

(#5956) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Sikerült ma citadellát adni egy Tirpitznek. NC-vel. Soha nem tudtam még beadni neki... sebeztem rajta szépeket már, de a citadellát sosem tudtam belőni rajta. Most sem tudom, hová kell lőni rajta hozzá, csak messziről makkoltam, de úgy tűnik, van citadellája. :D Talán T10-es hajóval gyakrabban lehetne megtalálni rajta..
T9-es és 10-es csatahajókkal rendelkezők: lehet citadellákat adni a Tirpinek?

(#5957) ddt500hu válasza FoxiestFox (#5956) üzenetére


ddt500hu
veterán

Úgy egy hónapja néztem egy youtubes videót ahol a fickó Yamatóval megy és ő is azon őrjöng/röhögött, hogy nem lehet citadellát lőni a Tirpitznek.
YAMATÓVAL! 20 000-ket lőtt bele de ilyen 4-5-ös telitalálatokból de citadellát nem adott be neki.
Tiszta vicc a WOT-ban a prémium tankok összességében mindig gyengébbek voltak mint a simák, itt meg a Tirpitz messze a legjobb tier8-as csatahajó.
Persze ha kijön a Német ág (valaha is) némiképp értékét veszti a Bismarck miatt.

[ Szerkesztve ]

(#5958) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#5956) üzenetére


- = Zk = -
félisten

van benne citadella... az első két löveg között, alul ugye... oda kéne célozni és ott adja neki az ívet rendesen....
tudom ,a kezdetek óta Tirpim van és kapom a citákat rendesen xD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5959) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#5958) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az elméletet én is tudom, de hiába lövök oda. :D Illetve nem hiába, pár ezret legombol róla, de hát na. Előző peccsnél még a sebzések is nagyon bénák voltak, most már valamivel jobban kapja, de még mindig irreálisan erős. Néha jobban megéri gyújtogatni.. pl mikor menekül.

(#5960) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#5959) üzenetére


- = Zk = -
félisten

irreálisan erős?
sztem a japók erősebbek... "pofátlanul" :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5961) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#5960) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Háát nem tudom.. amíg az NC-vel az Amagi, Izumo oldalába minden salvoval becsúszik 1-2 citadella, én nem reklamálok. :B

(#5962) ddt500hu válasza - = Zk = - (#5960) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát az Amagi egyelőre nem adja. Mondjuk vicces amikor ezt kimondom utána megnézem a statomat és összesen 14 csatát mentem vele eddig. :N B hull van rajta semmi más.
De az ágyúját nagyon gyengének érzem. Japán cirkálókat beveri oldalról de ma volt egy csatám ahol a 12km álló!! ellenséges Amagiba nem tudtam citadellát lőni 3 sortűzből.
A tökéletes lőhelyzetben voltam. Eleve alig találta el valami 4-5 gránát sortüzenként, és összesen nem lőttem le róla 20 000-et. :(
Bár a múltkor egy Iowa kapott egy dupla citadellát. De kb. ez az össz sikerélményem 14 csatából.
Az ellenséges cirkálók egyszerűen jönnek rám, és szemből se el nem találja őket, de ha még is akkor sem sebez eleget.
Ja és kapom a citadellákat orrba-szájba! :W
De mindegy. A Yamatóig meg nem állok! Amcsi oldalon egyszerűen nem tudom rávenni magam, hogy megvegyem a Coloradot. Az a 21 csomós végsebesség elriaszt.

[ Szerkesztve ]

(#5963) FoxiestFox válasza ddt500hu (#5962) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A Yamato az durva cucc, épp előbb néztem róla gameplayt. :D Kicsit megpakolták légvédelemmel is..

(#5964) Chabe89


Chabe89
addikt

Húzós volt. :D

(#5965) - = Zk = - válasza ddt500hu (#5962) üzenetére


- = Zk = -
félisten

amcsi BS oldal nagy kedvencem..
Colo és a Tirpitz akikben még nem csalódtam eddig :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5966) ledgeri válasza FoxiestFox (#5956) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kanyarodó Tirpi ívbelső oldalán a páncél megemelkedik, és át lehet lőni alatta...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5967) FoxiestFox válasza ledgeri (#5966) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Wtf did I just see? Oo
Mióta van Tirpitz, azóta próbálkozom eltalálni úgy, hogy kanyarodásakor a vízvonala alá kapja... soha nem sikerült belőnöm, nem hogy New Mexikóval lol, semmivel. Számtalanszor mutatta már az oldalát kanyarodás közben, becsúsztak neki 6-8ezrek, cit soha. Az az egy alkalom volt, amit említettem múltkor, állat messziről.

(#5968) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát, nem bírtam ki.... bukott amcsi 7-8 krúzer után remélem a Hipper 1 fokkal jobb lesz... dublonból kiszedtem.
úgy bánom a New Orleans-t, el sem hiszem. a Pensa még csak-csak, de az se :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5969) Chabe89 válasza - = Zk = - (#5968) üzenetére


Chabe89
addikt

Na a Kongó pipa. :)

(#5970) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Amagi újabb mélypont. Atlanta-ra első salvo 8300m-ről 5 találat 6000dmg.
Itt meg a második salvoról egy képsorozat. (Az elsőt is pontosan ilyen szögben kapta.)

Kijelenthetem, hogy mind a 11 találat az 1260-as minimumot sebezte. :Y :W

[ Szerkesztve ]

(#5971) FoxiestFox válasza Chabe89 (#5969) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hijj de ronda. :Y Ahogy nézem, nekem is belátható időn belül meglesz mondjuk.

(#5972) ddt500hu válasza Chabe89 (#5969) üzenetére


ddt500hu
veterán

Zsír. És ez mire jó amúgy? Rendes prémium hajó? Megmarad végleg?

(#5973) Chabe89 válasza ddt500hu (#5972) üzenetére


Chabe89
addikt

Csak akkor látod, ha a Yokosuka port van kiválasztva. Amúgy meg nem rendes prémium és pont ezért csináltam így a képet, mert látszik, hogy mik az előnyei. Nem jár vele több kredit meg semmi.

dying_star: Nekem tetszik. Bár a Harunának jobban örültem volna. :) Gondolom majd ez is jön idővel.

[ Szerkesztve ]

(#5974) FoxiestFox válasza Chabe89 (#5973) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én nem szeretem az ilyen keverjük a műfajokat-dolgokat. Ez olyasmi mint a Ferrarivá maszkírozott Opel.

Más: most, hogy az Atagoba már bele tudok küldeni 2-3 citadellát egyszerre, már a Mogamitól kapok agyfszt.
Ugyanaz az effekt, mint az Atagoval volt korrában. 9 ágyúval lövöm az oldalát 8 km-ről, vízvonalon, a hajó közepét, és 1310-1310-1310. Valami nagyon nagy gáz van a sebzésmodellekkel ebben a játékban. :DDD

(#5975) ddt500hu válasza Chabe89 (#5973) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ja igen látom.

(#5976) Chabe89 válasza FoxiestFox (#5974) üzenetére


Chabe89
addikt

Én sem szerettem különösebben az animét, de ennek adtam egy esélyt és teljesen jó volt.

(#5977) FoxiestFox válasza Chabe89 (#5976) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja, nem arról van szó, hogy az anime rossz, azt nem tudhatom.
Csak kicsit furcsa egy világháborúk korabeli hajós játékban.. de akkor holnaptól meg legyen Star Wars küldetés, adjunk star destroyer skint pár hajónak, a hangokat meg cseréljük ki pew-pew-ra. :DDD

(#5978) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Jaj, amúgy ismét megtörtént a csoda, és ismét csak távolról. :D

(#5979) Chabe89 válasza FoxiestFox (#5977) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát annyi, hogy nem választod ki az a portot és nem is látod. :) Minden esetre szerintem jó pofa, de lehetett volna külön külön voiceover mindegyiknek, nem pedig u.a. Most azért mert nem tetszik még kár lenne nem megcsinálni. Így legalább van még 1 fix T5-öm a Murmanskon kívül. Persze egyből mindenki fikázta, hogy elvittem egy karikára, de tudom, hogy csak irigyek voltak. :P Azt nem tudom, hogy a sima kongónak mennyi volt fejlesztve a lőtávja. Volt 21 km?

(#5980) Máté94 válasza FoxiestFox (#5977) üzenetére


Máté94
addikt

Volt olyan event. :DDD

(#5981) Chabe89 válasza Máté94 (#5980) üzenetére


Chabe89
addikt

(#5982) FoxiestFox válasza Chabe89 (#5981) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja ezt láttam, ez kész. De a film is szórakoztató. :D

(#5983) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ilyenkor hagyja magát kedvelni a hajó. :D

(#5984) Máté94 válasza FoxiestFox (#5983) üzenetére


Máté94
addikt

dat level of detail :DDD

(#5985) FoxiestFox válasza Máté94 (#5984) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Örülök, hogy natívon van, nemhogy még detail, baszki. :D Minden off kb, felbontást kivéve. :D

(#5986) ddt500hu válasza FoxiestFox (#5983) üzenetére


ddt500hu
veterán

VGA felbontás. ;]

(#5987) FoxiestFox válasza ddt500hu (#5986) üzenetére


FoxiestFox
félisten

1280-on már elmegy közepesen, árnyékkal, növényzettel, közepes vízzel, de inkább szép éles kép legyen, mint jobb graf. :B
Patchről patchre gyorsul amúgy, szóval szerintem azért optimalizálnak is a srácok.
Csak ezt a recés kötélzetet felejtenénk már el, mert ez maxon is recés... :DDD

(#5988) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#5983) üzenetére


- = Zk = -
félisten

de jó neked :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5989) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#5988) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Közel már az Iowa. Mondjuk hogy kreditet honnan gyűjtök rá... Eszement ára van. :Y

(#5990) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#5989) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én dublonból... colorado óta így tolom... horror árak vannak ilyen magasan... :F
nincs annyi türelmem, hogy egy NC-val kifarmoljak anyagilag, XP ügyileg egy Iowa-át... kizárt :D

mióta megvan az NC( 1,5-2hónap), nincs értékelhető köröm, olyan mint amiket a videókban mutogatnak :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5991) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Én most megterveztem a folyamatot.
Amcsi-Japán BB-Cirkálókat elviszem tier 8-ig. Illetve a Japán rombolókat. A CV-ket nem tudom még. De a lényeg, hogy tier 8-nál megállok és eladok mindent.
Marad a Murmanks-Minekaze-Mogami hármas és egyenként viszem el az ágakat tier10-ig. Szerencsére ez a három hajó elég jól hozza a pénzt. 5-6 csatából meg van 1 misi.
Elsőnek valszeg a Shimakazet húzom ki mert az lenne a legolcsóbb talán. Utána ahogy lesz kedvem.
De nem lehet az összes ágat egyszerre húzni. Nem is a hajó ára a sok hanem a rohadt moduloké. Már tier 8-ban is 2 misi egy B hull. :W

(#5992) - = Zk = - válasza ddt500hu (#5991) üzenetére


- = Zk = -
félisten

úgy meg eléggé egyhangú.... nekem legalábbis

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5993) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Állati jó lenne, ha limitálnák végre a rombolók számát meccsenként. Ilyeneket fogok ki, hogy 5-6 romboló csapatonként (tier 8-10), és a játék játszhatatlan. :U

(#5994) sh4d0w válasza FoxiestFox (#5993) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Az is vicces, hogy csatahajoval menekulnod kell barmilyen DD vagy cirkalo elol. Meg a DD-k az elso vh soran csak-csak kepesek voltak onmagukban is veszelyesek lenni, a masodikban mar nemigen (pl. a Bismarckot egyszerre 5 tamadta, megsem ertek el egyetlen talalatot sem). Cirkalo meg sosem tudott vegezni egy csatahajoval, a legkozelebb a Prinz Eugen jart hozza a Prince of Wales karara. Itt meg kigyujtanak, aztan ha elotte volt dc, akkor szopo...

https://www.coreinfinity.tech

(#5995) FoxiestFox válasza sh4d0w (#5994) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kb ja. Túl gyorsan halnak a hajók, át kéne balanszolni az egészet.
Én pl fél órás csatákat sem bánnék, vagy akár a limit offolását.. ha 2-3 cirkáló támad egy csatahajót, ugyan ne égessék már le 5 perc alatt, hanem legyen szükséges küzdeni akár negyed órát is.. gyakran veszem észre, hogy mire belejönnék és élvezni kezdeném a meccset csatahajóval, már leégtem, felrobbantam, belementem 436727 torpedóba. :U
Az is mókás, tegnap találkoztam több high tier orosz rombolóval (9 vagy 10, nem tudom már), és minden különösebb nehézség nélkül csak az ágyúikkal leszedték a hp-m nagy részét. Füstből ágyúzva. Hát ez mi.
Tudom hogy árkád game, de ennyire.. :D
Ja, meg kérem a másodlagosaim irányítását csatahajón és cirkálón... az is mi, hogy ott suhan mellettem egy romboló, lőnek a másodlagosok mint a fene, és eltalálja 1-2 lövedék jó esetben... azért ez sem így működött anno, abban biztos vagyok. Közelre sokkal jobban lőttek ezek a fenevadak.

[ Szerkesztve ]

(#5996) belaazallat válasza FoxiestFox (#5995) üzenetére


belaazallat
addikt

Akkor arról ne is beszéljünk, hogy esetleg külön vezéreljük a fő tornyokat.

Meg a torpedóvetők szállhatnának alacsonyabban, ne 100-200 méter magasból dobálják a torpedókat.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#5997) FoxiestFox válasza belaazallat (#5996) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja, a normális ágyúforgatás hiánya volt az egyik első, ami feltűnt a játékban.. 4 tornyos hajónál teljesen alap kéne legyen... főleg csatahajónál, ahol örökkévalóság átfordítani.
Pedig milyen double strike-okat lehetne lőni értelmesen megválasztott célpontokkal így. :D

(#5998) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Égéskor a BB-k-nek kevesebb hp-t kellene veszíteniük. Végül is csak a fedélzet ég nem a lőszerraktár. :U
És ne gyulladjanak ki ilyen rohadt könnyen a hajók. Murmanks-al rendszeresen van 10 feletti gyújtásom.

(#5999) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát igen, ezek már engem is bosszantanak a kezdetek óta....

de nagyon bosszantó az egészben a csapatod... egyszerűen agyrém...T7-8 körül már illene vmi ész is egy játékhoz... pl pár krúzer ha ott legyeskedik egy BS körül, igencsak okos döntés... Tirpitz, két atago , meg én a NC-vel és simán visszafordítottunk egy fél flottát... csak lestem... aztán mindenki szétszéledt és buktuk :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6000) sh4d0w válasza FoxiestFox (#5995) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ah, ez nem annyira arkad, mint a Steel Ocean... Ott aztan pillanatok alatt fordulnak a tornyok, megallsz egy pillanat alatt, reload nehany mp meg egy Bayern-nel is, a Sourcuff-fal agyuzhatsz, torpedozhatsz, repulot indithatsz... Szoval az meg a masik veglet. Meg nem probaltam, de valsz nem 60 juro egy Tirpitz benne...

https://www.coreinfinity.tech

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.