Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) Mcray válasza Sontir Fel (#5150) üzenetére


Mcray
senior tag

Köszi! :R

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#5152) Mcray


Mcray
senior tag

Meg is ünnepeltem az ingyen kikötőt Dresdennel:

183 találat
53 000 Sebzés !!!
11 kigyújtás !!!
Bázisvédelem 7
Kill 2
Romboló motor kilövés 2

109 000 pénz
3800 XP :DDD :DDD :DDD
190 Szabad XP :Y

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#5153) ledgeri válasza Sontir Fel (#5150) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Pont mikor ide írtad, küldözgettem az ismerősöknek :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5154) Mcray


Mcray
senior tag

4900 XP. Na ilyet sem mentem még :DDD Azt hiszem kéne mennem aludni, mert sírás lesz a vége...Wargayming ciprusi centerében most tuti villognak a lámpák és szólnak a szirénák, hogy Tyutyu kétszer is nyert, amikor direkt profi csapatot raktunk ellene, neki meg csak bot csapattársakat adtunk :C

Ha nem vigyázok még Serbet is kirángatják a kupiból, hogy intézkedjen :DDD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#5155) D.Orion válasza Sontir Fel (#5150) üzenetére


D.Orion
veterán

Köszönöm! :R
Sikerült megszerezni a +1slot +24h prémium részt.

A további +1slot-ért mit kell tenni?
Razor FB pipa,
Warship FB pipa
Twitter follow pipa
Check Razor Com pipa
Invite Friend megtörtént és használták is, de mégse pipa...
Invite friend csak új játékosnál számít?

Kérdés, hogy az alap kódot többször is meg lehet szerezni? Át lehet verni a rendszert? :P

(#5156) Chabe89 válasza Sontir Fel (#5150) üzenetére


Chabe89
addikt

Köszi. :) Port Slot-ból sose elég.

(#5157) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

A javítás óta nálam nincs camouflage opció...vagyis van de nincsenek meg a skin-ek.A New Mexico-t most szereztem meg és nem tudom rátenni az álcázási festéseket.A régebbi hajóimnál megmaradtak de ott sem láthatóak a skinek.Másnál is ilyen vagy csak nekem nem látható? :F

ホンダシビッククーペ

(#5158) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

YOOOO ez a NEW YORK :Y

Nálam most ez a rekord.... :R

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#5159) Chris0321 válasza Sontir Fel (#5150) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm, hogy szóltál az akcióról.
Gondoltam megosztom a meghívókódot:

GHK594V5G9

Csak új játékosoknak, ezt tartalmazza:
• Diana
• Port slot
• 500 doubloons
• 3 days of premium account

Ha valaki felhasználja legyen szíves jelezni, hogy más ne próbálkozzon feleslegesen.

(#5160) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Annnnnnyira undorító ez a játék időnként... tulajdonképpen elég gyakran...
A két szorzós körre hová toszott be a Coloradóval?
Hát persze hogy T8 csatákba fragnek, Hotspotra. Spawnoltam, gyakorlatilag már kaptam az ívet az égből.
Éltem kb 5 percet, 20 találat, 0 süllyesztés.
Azután persze azonnal a saját tierembe tett. :U

(#5161) capulet75 válasza FoxiestFox (#5160) üzenetére


capulet75
addikt

Nekem ezt csinálja gyakorlatilag bármikor ha a +50% xp zászlót felteszem. ;) A Nagatoval már nem nagy kib@szás, mert az fullosan már elég jó bárhova szinte, de az Aoba pl elég nagy szívás. Egyszerűen nem haladok azzal a hajóval. :(

Napi kiakadás: Two Brothers, Nagato, a hosszú oldalú sziget felé megyek, 2 DD 2 CL kísér. Természetesen a két DD előrement ahol meghaltak pillanatok alatt. Előbújt egy Nagato és két New Mexico, két Cleveland társaságában. Az első NM-be beladaráltam két critet, vagy 60% HP minusz ráugrott, közben vadul nyomtam az f7-et, mert a flotta többi rész elment eprészni a másik oldalra ahol két darab hajót kergettek. Persze magasról tettek ránk. A mellettem levő Aoba egy szerencsétlen salvot követően elhunyt, a Clevelandal együtt kezdtünk taktikai visszavonulásba. miközben az első NM-et alakítottuk tengeralattjáróvá. Azért közben mi is kaptunk rendesen. Egy Clevelandet még kilőttem, a másik NM-et félig, mire megjöttek a bombázógépek meg az áldás a Nagatoról, és akkor lett annyi. A Cleveland nagyjából megúszta, de így már nem volt esélyük.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5162) Chabe89 válasza FoxiestFox (#5160) üzenetére


Chabe89
addikt

Én inkább örülnék, hogy nem T9-be dobott. :)

(#5163) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Orulok, hogy mukodik urak!

Ez mi lehet, tudja valaki?

BONUS CODE FOR GLEAM.IO CONTEST
1 Marblehead premium ship500 DoubloonsPort Slot7 Days of Premium

Tessek itt az en invite kodom is:

INVITE CODE TO SHARE WITH YOUR
FRIENDS:
GHK594V5G9
THIS CODE (FOR NEW WARGAMING ACCOUNTS) UNLOCKS THE FOLLOWING IN-GAME GOODS:
• Diana
• Port slot
• 500 doubloons
• 3 days of premium account

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#5164) FoxiestFox válasza Chabe89 (#5162) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kb. 35k xp kell a North Carolinához, úgyhogy addig még kihúzom valahogy.. persze fejleszteni még vagy kétszer annyi lesz, ahogy néztem. De legalább meglesz.
Amúgy tényleg nincs panaszom a Coloradora... amennyire utáltam az első megvételekor, annyira megvagyok vele most.
De T8-ban, ha az ellenfél tud játszani, nem sok esélyem van. Max kikapok 1-2 cirkálót, és annyi.

Amúgy a Hotspot sem rossz map, ha saját tieremben tolhatom... most is kikaptam egy Nagatot és egy New Yorkot (előbbit fullhp-ról), damage is volt elég, ráadásul a végén bementem oda a kis eldugott reptérhez, mert senkinek nem akaródzott, tudva, hogy ott sunnyog egy Mutsuki... pedig ha nem foglaltam volna, kikaptunk volna, mint a szemét.
Behajóztam, kerülgettem a DD-t, befoglaltam a capet, és megúsztam egy torpedóval.
Szép az a map. A kis reptér is hangulatos.

[ Szerkesztve ]

(#5165) Chabe89 válasza FoxiestFox (#5164) üzenetére


Chabe89
addikt

Én NC-re csak a motort húztam ki. 4 millát nem voltam hajlandó elkölteni a hullra. Iowa már más tészta, mert azt meg akarom tartani, de ott is 8.5 millió lesz a két hull együtt.

(#5166) FoxiestFox válasza Chabe89 (#5165) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha meglesz az NC, én a cruiser ágat folytatom, úgyhogy azt fogom használni egy darabig, mint BB. :B

(#5167) D.Orion válasza Sontir Fel (#5163) üzenetére


D.Orion
veterán

Elvileg, hogy ha meghívsz valakit akkor ezeket megkaphatod. Jobb oldalt van az a szép 5 pontos lista. Korábban beírtam én is ezt. Sajna két haverom is regelt és nyomott pár csatát, de nem kaptam semmit. Szerintem sorsolásos rendszerű.

(#5168) Chabe89 válasza D.Orion (#5167) üzenetére


Chabe89
addikt

Minél több embert hívsz be, annál több Entry-d lesz a sorsoláson. Én legalábbis ezt hámoztam ki belőle.

(#5169) sith7


sith7
nagyúr

Letöltöttem, kapcsolódtam a community - hez, de az acc verify - nál azt írja, hogy "Please join the official [Razer] World of Warships Community on Razer Comms to get your codes. "

Mi lehet a hiba ?
Hol a kód ? :F

(#5170) Sontir Fel válasza sith7 (#5169) üzenetére


Sontir Fel
őstag

A programon belul csatlakoztal a WoWShoz?

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#5171) sith7 válasza Sontir Fel (#5170) üzenetére


sith7
nagyúr

Igen

(#5172) D.Orion válasza Chabe89 (#5168) üzenetére


D.Orion
veterán

Thx én is erre gondoltam. Nem is erőltetem, mert biztos lesznek páran akik több száz kamureggel szállnak harcba a sorsoláson.

(#5173) Sontir Fel válasza sith7 (#5171) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Akkor utana vissza kell menned a fooldalra, amit linkeltem. Ott bejelentkezel es kapod a kodot.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#5174) sith7 válasza Sontir Fel (#5173) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi, így már sikerült, a chat - be kellett bejelentkezni, és aztán adta a kódot

(#5175) John_Doe válasza sith7 (#5174) üzenetére


John_Doe
senior tag

Remélem másnak is feltűnt hogy felesleges az invite kódot mindenkinek belinkelni mert mindenkinek ugyanaz.

Shal'kek nem'ron!

(#5176) gabyka válasza CHaooSS (#5143) üzenetére


gabyka
aktív tag

Nekem a legutóbbi frissítés óta néha 7-8fps szokott lenni. A gép jó, egy ilyen meccs előtt ill. után rendesen megy 35-40fps...i5+gf555m. Próbáltam állítgatni mikor xar, de semmire nem reagál. Na ezek szoktak lenni a fasza meccsek :D szó szerint mintha diavetítőn játszanék :D

(#5177) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Meggyőződésem, hogy valami nincs rendben a játékban a repülőkkel. TB-vel menve rendszeresen szétugrik a célzó úgy, hogy a környéken nincs egy vadász se.
Most meg a Pensacolan mint a hülye lövi a légvédelem a látszólag üres eget!!!! :Y

(#5178) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Lol, volt egy köröm 1 hittel, kb 4 percig tartott, és nyertünk.
DD-k jól végezték a dolgukat, elfogyott az ellen pontja. :DDD

(#5179) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Enyhén volt szoros a meccs. :D Nyertünk^^
Nürnberg nagyon gyengének tűnik... kettő volt az ellenfélnél, mindkettőt citadellával lőttem ki... egyiket oldalról, másikat féloldalasan hátulról..

[ Szerkesztve ]

(#5180) Sontir Fel válasza FoxiestFox (#5179) üzenetére


Sontir Fel
őstag

60nal 2x kapok clear skyt?

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#5181) FoxiestFox válasza Sontir Fel (#5180) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én már a kérdést sem értem, de lényeg, meglett nekem is őkelme NC:
A Colorado meg adja ma, mint a szemét. :D

Ennyi röppencset hogy szedtél le amúgy? Én sosem tudtam 20-nál többet, még akkor sem, mikor direkt kísérgettem a CV-t, és kaptam le róla a torpedósokat. :D

(#5182) Sontir Fel válasza FoxiestFox (#5181) üzenetére


Sontir Fel
őstag

30nál ad egy plecsnit, érdekel, hogy 60nál 2 jár-e :B
Passz, jol helyezkedtem es szerintem a repcsiket rosszul kuldtek + minden skill es kiegeszito repcsik ellen van nalam ;]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#5183) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#5181) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Na, és egyből szembesültem is azzal, mennyibe kerül a javítása. Ez elég nagy fail, kár, hogy csak most tudtam meg, hagyom is a francba mára.. majd holnap gereblyézek össze valamelyik hajóval kesst, hogy egyáltalán meg tudják javítani. :U
Ok, ez valószínű indokolt, hisz amúgy mindenki Tier8 vagy afölötti hajóval tolná állandó jelleggel.

Sontir: na, akkor legközelebb én is megpróbálom elérni ezt a Clevelanddel... bár a reppencsek messze el szokták kerülni... :D De majd a CV-k seggében leszek, őket úgyis mindig támadja az ellen CV.

[ Szerkesztve ]

(#5184) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hát próbálok rájönni, hogy az Aoba miben jobb,mint a Cleveland. Chat-en páran azt írták, hogy jobb. De egyszerűen nem tudok rájönni, miben?!? Cleveland-del egyszerűen élvezet játszani, jobbára a bukó mecseket is élvezem. Az Aoba sem rossz játékélmény tekintetében, de vagy nem éreztem még rá, hogy kell kell játszani vele, de érzésre jóval gyengébb,mint a Cleveland.
Mondjuk a Cleveland legénysége 4 skilles, és ott van a lőtáv és AA skill növelő skill, de nem hiszem hogy ezen bukna el a dolog.

Ja, arról nem is beszélve, hogy az Aoba-ról pillanatok alatt lekapják a HP-ját, a Cleveland azért tovább bírja.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#5185) sith7 válasza FoxiestFox (#5183) üzenetére


sith7
nagyúr

Add el a Colorado - t

(#5186) capulet75 válasza mcwolf79 (#5184) üzenetére


capulet75
addikt

Az Aoba szép. Kb ennyiben jobb mint a Cleveland. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5187) Chabe89 válasza mcwolf79 (#5184) üzenetére


Chabe89
addikt

155mm vs. 203mm + Torpedók. Alacsonyabb a FR, de nem is esik akkorát a lövés, mint a Clevelandnél. Légvédelemben az amcsik jobbak ez nem kérdés, de az Aoba is tud aprítani azért. Páncélban jobb, mint az Aoba, de élvezd ki, mert a Pensa már nem ilyen lesz. :) Aoba után a Myoko pedig egy nagyon jó hajó.

dying_star: Mikor megvettem az NC-t csináltam vele pár -100.000-es kört mire megszoktam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5188) FoxiestFox válasza capulet75 (#5186) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Cleveland is szép szerintem. Sőt, az T7-ig a legszebb amcsi cirka.
De papír.. ezért csodálkozom, hogy írjátok, hogy az Aoba még gyengébb... én ebből nem vettem észre semmit, mikor lőttem. Sőt, nehezebben lőhető szerintem, mint a Cleve... utóbbit két salvoból le lehet rendezni sokszor.

(#5189) Chabe89 válasza FoxiestFox (#5188) üzenetére


Chabe89
addikt

Nagyon kicsi citadellája van azért tűnik keményebbnek.

(#5190) ddt500hu válasza FoxiestFox (#5188) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én nem ezt tapasztaltam. A japánok nagyon lőhetőek, az amcsikról sokszor pattan a 203mm-es AP.
A Pensacola kezd tetszeni. Tegnap első sortűz AP-val Aoba-ba 4 citadella!! :Y
Clevelendről pattogok, meg 3-4000-ket sebez.
BB-vel persze más a helyzet az minden cirkálót beüt. De C vs C-nél az amcsi masszívabbnak tűnik.

(#5191) mcwolf79 válasza ddt500hu (#5190) üzenetére


mcwolf79
veterán

+1

A japóknak valahogy nekem is jobban adja a citadella találatot. Amcsi hajóknál kevesebbszer van ilyen találat. A japó cirkálók ellen nálam sem ritka a többszörös citadella találat.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#5192) capulet75


capulet75
addikt

Japánoknél ( és a németeknél is) nagyon könnyen lesz motorprobléma.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5193) Chabe89


Chabe89
addikt

Ez a Karlsruhe ritka nagy fostalicska. :U

(#5194) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Mikor jön a következő patch?
Mintha olvastam volna, hogy a crosspawningot kiveszik Hotspotról.. nagyon ideje lenne, mert így okádás. :(
NC-vel nagyon gyakran tesz oda, legtöbbször lehetetlen pozíciókba..
Eddig ez a T8 egy rakás szar.
Nem volt meccs, amit élveztem volna, és nem a hajó hibája, hanem vagy a mapé, vagy az ökör csapaté...

(#5195) Chabe89 válasza FoxiestFox (#5194) üzenetére


Chabe89
addikt

Még nincs pontos dátum. Pontosabban semmilyen dátum nincs még. :)

(#5196) sith7 válasza Chabe89 (#5193) üzenetére


sith7
nagyúr

Az ... de a Königsberg már sokkal jobb :R

(#5197) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ez már tényleg a nem hiszem el kategória.
Ez nem matchmaking, ez híg tudjátok mi.

Erre gyűjtögettem az XP-t olyan sokáig? :(

Szerk. meg is haltam a csába 3 perc alatt. Igaz, két cirkát magammal is vittem, de ez akkor is wtf.

Minőségért bocs, nincs több tárhelyem, tömöríteni kellett. :D

[ Szerkesztve ]

(#5198) Máté94 válasza FoxiestFox (#5197) üzenetére


Máté94
addikt

Welcome to World of Uptier

:DDD

(#5199) FoxiestFox válasza Máté94 (#5198) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Egyszerűen nem értem meg, paszki. Semmi gond, ha van ellenem T9-es... de ha több is van... miért nem lehet normálisan elosztani? Komolyan, ha erre valaki tud logikus magyarázatot, akkor ne féljen megosztani, mert nagyon érik a shift-del ennek a paytowin randomszámgenerátornak...

(#5200) Chabe89 válasza sith7 (#5196) üzenetére


Chabe89
addikt

Az tudom, de odáig el is kell vergődni valahogy és az az igazság, hogy még a kedvem is elmegy a játéktól egy kör után ezzel a hajóval. A T4-es orosz DD viszont eddig tetszik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.