Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

mé' ilyen fos ez az Aoba? :W
a Furutaka jobban adta.... Wicc :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5552) ledgeri


ledgeri
nagyúr

WOWSALIENWARE egy bóuszkód, ami 1 nap premium-ot ad, és zászlókat, + most indul 2 szakaszos event szintén jutalmakért. aki az utóbbit csinálná az megtalál...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5553) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#5551) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerintem jobb a Furunál. Azt nagyon nem szerettem... Mondjuk ez sem igazán jó... talán majd a következő.

(#5554) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#5553) üzenetére


- = Zk = -
félisten

max 90 fokos torpedók?!... O.o kénytelen vagyok a hajót berántani, ha vki elé szeretnék torpedózni..... vicc -.-

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5555) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#5554) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát nem egy DD. :P

(#5556) capulet75 válasza FoxiestFox (#5555) üzenetére


capulet75
addikt

A japán csirkeólak T7-ig elég szarok, T8-am meg még nincs. Jó, a Kuma nem rossz, de a többi... :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5557) - = Zk = - válasza capulet75 (#5556) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csirkeól, lol baszki xDDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5558) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Hali,

Nagy csatahajo manias vagyok, de ahogy nezem, ezok itt a jatekban nem annyira nyerok a sebesseguk, es a lassu toltesi idojuk miatt. Erdemes e fele menni, vagy inkabb utosebb lehet egy sokkal furgebb cirkalo, meg akar fele akkora folovegekkel is? Ahogy nezem, ezt pont az elejen kell eldonteni.
Azt az XP-t, amit egy adott orszag hajojaval szerzek, csak ugyan ott tudom felhasznalni, vagy siman atviheto mas orszagokhoz is?

En csak tegnap kezdtem el vele jatszani, szoval nagyon uj meg. :B

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#5559) - = Zk = - válasza MPowerPH (#5558) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem nagyon bejön a csatahajó kaszt.. az amcsi....
Coloradoval jó köröket szoktam menni.. arra is figyelni kell a WoWsnál, hogy ha már sokadjára nincs sikerélményünk, várni kell vele. később elővenni..
de persze ha 3-5 kishajó körbevesz minket, ofkorsz, a fehér zászló sem segít....

de húzom a cirkáló ágat is... Cleve, Pensacola perpill....

nem, az XP csak az adott ország/hajóhoz tartozik... max ha freeXP-vé alakítod, akkor vihető ahova szeretnéd :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5560) FoxiestFox válasza MPowerPH (#5558) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Elég sok órát kell beletenned, mire jó csatahajód lehet... Nekem a New York tetszett elsőként, az azelőttiek elég esetlenek-ügyetlenek.
New York és New Mexiko között élveztem a csatahajó-vonalat, afölött már nem.
A legmókásabb és legintenzívebb a romboló játék, a cirkálós a kettő között helyezkedik el.
Viszont cirkák között már tier3-ban zseniális hajó van, amcsiknál legalábbis. :D

Más:
Eladtam a Mutsut, jöhet a Hatsuharu (két kör, és lesz kessem megvenni). Nem mondom, hogy nem volt jó a Muc, de az Isokaze és a Minekaze sokkal jobb nála utóbit meg is tartottam végleg, haladni meg kell. :D

(#5561) FoxiestFox válasza ledgeri (#5552) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ezt meg kösz, most jól jött, mert van időm játszani, mission is van, és így már adja is rendesen a kesst-kredidet.

Más kérdés, hogy így kéne default, de ok. :D

(#5562) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Belefutottam az előbb egy rózsaszín divízióba, és mesélték, hogy arra is beadja a küldetést, ha csapattársat lő ki az ember... ők ezzel szerezték meg, azért színeződtek.
Létezik ez? :D

(#5563) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#5562) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lol :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5564) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#5563) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mert ha igen, valaki beállhatna velem egy ruszki hajóval, letékáznám két meccsen, és kész is vagyok. Cserébe ő is letékázhat. :DDD

Kihagytam egy b-t a 60-as hszből, uh, ez nálam már bajokat jelent, kéne aludni. :B

[ Szerkesztve ]

(#5565) Skyhunter válasza FoxiestFox (#5564) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Utóbbi egy b-vel? Neked mi a foglalkozásod irl, hogy ilyenekre is figyelsz? Magyartanár? :C

(#5566) capulet75 válasza MPowerPH (#5558) üzenetére


capulet75
addikt

Csatahajókból ami már használható az a (USA) New York,főleg New Mexico, az nagy daráló, de ezek még lassúak, és az USA ág T8-ig az is marad. Sajnos magasabb tierben (T7+) többnyire csak szívás a játék. Japán oldalon a Myogi már nem sz@r de a Kongo fejlesztett kapitánnyal és felrakott upgradekkel elég durva, és azok már gyorsak is. A Fuso is jó de nem egy nagy ugrás a Kongo után. A Nagato az eléggé adja, csak ott is a 25 csomó kissé karcsú.

Régen rinyáltam már, de majd most ;] : napok óta szívok a BB-kel, szitává lövök egy hajót, beleverek 90% sebzést meg citadellát, mindent, és jön vmi thief, és lelövi az utolsó HP-t róla. Folyamat ez van. Bedarálok 5 hajót és jó esetben 1 sunk. A multkor már annyira ideges lettem hogy seggbelőttem a sunkhalász Clevelandet. A másik meg, egyfolytában utolsónak maradok, mert lehal az egész csapat. Totál agyatlanul játszik mindenki, és ez kb T7-8, ahol azért már elvárható lenne némi agymunka.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5567) FoxiestFox válasza Skyhunter (#5565) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Csak mezei nyelvtannáci vagyok. :P

(#5568) Borote válasza capulet75 (#5566) üzenetére


Borote
addikt

Örülj neki, hogy az utolsó 100HP-t nem Neked kell lelőnöd róla a potenciálisan 10k-t sebző ágyúkkal, aminek 30s-es újratöltési ideje van :DDD
Ilyenért belelőni a csapattársba valahol a slaver nigger szintjén van, hogy Tarantino-t idézzem. (Mondjuk majdnem minden másért is). Sz'al ez csapatjáték, mindegy, hogy ki lövi ki, csak süllyedjen minél hamarabb az ellen, hogy ne tudjon még lőni, ne fogyassza tovább a csapat HP-t. Összességében ügy is az a lényeg, hogy nyerjen a csapat (meg hogy jól érezzük magunkat).

(#5569) FoxiestFox válasza Borote (#5568) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Meg vannak bosszantóbb dolgok, én pl Minekazéval torpedóztam az ellen CV-ket, tőlem pár km-re lemaradva a divíziótársam Clevelanddel... mindkét CV-be beküldtem pár torpot, gyújtogatást, 3-4k hp-ról lelopta mindkettőt...
Úgy, hogy a csatahajókat is gyújtogathatta volna, amik felénk tartottak...

(#5570) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Na, most belekóstolhattam a T10 csatába, Ocean mapon, 3 Shimakaze ellen, NC-vel.
Olyan mértékben lesz fos a játék, mintha egy teljesen más game lenne... T6-hoz képest pl.. eszement.

Több, mint 40 torpedó van a képen.

Limitálhatnák ezeknek a vackoknak a számát meccsenként.. mondjuk nullára ;] De legalább egynél több ne legyen már, így is dögunalom T8 felett, mert mindenki rejtőzködik az irreális javítási költségek miatt, de így még játszhatatlan is.

(#5571) Borote válasza FoxiestFox (#5570) üzenetére


Borote
addikt

OMG mennyi torp :Y kb 35 ellen és 15 saját? I'm not even mad :DDD

(#5569) dying_star: és ő csak hajókázott mögötted néhány km-rel, és nézte ahogy gyújtogatsz, malmozott, tartalékolta a lőszert, kímélte az ágyukat, majd amikor látta hogy kevés HP-n vannak, akkor jól kilőtte?

Amúgy én nem láttok ebben semmi kivetnivalót, minél hamarabb elfogy az ellen, annál kevesebb kárt tud tenni a saját csapatban. Velem is esett már meg sokszor, ez van, nem az enyém a kill... máskor meg pont én lövöm ki. BB-vel pont várni is szoktam, hátha kilövi valaki az 1-2k HP-s ellent, mint hogy egy salvo-t elpazaroljak rá. DD a torpokkal dettó. CA-k tökéletesek ilyen befejezőmunkára.

[ Szerkesztve ]

(#5572) capulet75 válasza Borote (#5568) üzenetére


capulet75
addikt

Tudod, amikor végig mögötted megy a paraszt és kivárja azt amikor már alig van HP és csak akkor kezd el lőni az a pofátlanság csúcsa. És ezt megcsinálja háromszor. Örüljön hogy nem lőttem szét.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5573) Máté94


Máté94
addikt

Na, nem mintha a kill-re járna az XP... ;]

(#5574) capulet75 válasza Máté94 (#5573) üzenetére


capulet75
addikt

De jár, bár csak a killért nem sok.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5575) FoxiestFox válasza Borote (#5571) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem, addig is püttyögtetett mindenfelé,de számottevő sebzést nem ért el, a kiszemelt fragjeimtől eltekintve.
Hordozókra pl nem is tüzelt egyáltalán, mikor már mindkettőben benne voltak a torpok, és alig volt pár km közöttük, akkor kezdett el rájuk fordulni.

Pedig a CV-vadászat az egyik legjobb móka.
Sok map eléggé kedvez is neki, illetve a csapatok viselkedése is, mert jellemzően kétfelé elindulnak, a középen meg 1-2 romboló lézeng max... na, én ott szoktam átvágni. :D

Ez a legutóbbi küldetés amúgy, a zászlókért, elég necces volt a végére, mert orosz hajóból nagyon kevéssel találkoztam... a legutolsónál úgy megörültem a Gnevny-nek, hogy tojtam a két cirkálóra, ami engem lőtt, ráfordultam, és két salvoból vége is volt (Cleve) szegénynek..

Mikorra várhatók amúgy a küldetések? Jó lenne, ha legalább hetente lenne valami... kis színt vitt a játékba, hogy bizonyos hajókra jobban vadászok, mint a többire. :D
Illetve eventeket várhatók a közeljövőben?
Tesztszerón már volt minden, lehetne élesíteni már.

Ja és, csatahajóval továbbra sem tudok AP-t használni, folyamatosan 1310 damage (10 esetből 8-szor legalább)... kivéve, ha totál oldalba sikerül salvozni valakit, akkor azért sebez (de citadellát emberemlékezet óta nem adtam pl NC-vel csatahajónak, csak cirkáknak.. HE-vel nagyobbakat sebzek, és az legalább gyújt is. :U

Warspite-ot nem lehet már szerezni valahogy? Piszkosul tetszik az a vas, nagyon komor kinézete és badass felépítménye van... olyan, mint egy erőd. Kéne. :D

(#5576) gabyka


gabyka
aktív tag

És a lőtáv hol marad? Egy Kongóval, vagy Fusóval nem megyek közel a "csatához"... majd elintézem az apraját.... :DDD

(#5575) dying_star "Pedig a CV-vadászat az egyik legjobb móka..."

Ez igaz :)

[ Szerkesztve ]

(#5577) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Es azt mar kitapasztalta valaki, hogy a Jamato vagy a Montana az alkalmasabb hajo a jatekra? Mert nem mind1, melyik nemzettel indulok el folfele. Ha valasztok, mar nincs visszaut, es azert eleg sok ido, mire meglesz. Ugye a Jamato -nak hiaba vannak rohadt nagy fo lovegei, csak 9db van, mig a Montananak 12, igaz kicsit kisebbek, de azok igy is pusztitoak. A tobbi skilljuk nagyjabol ugyan az, nagyobb kulonbseg igazabol csak itt van.

Kicsit szomoru vagyok, hogy beraktak a Montana osztalyt, mikor ha jol tudom, akkor maximum egy makett letezett belole. Lefujtak a dolgot, Iowa volt az utolso, de abbol is a 6 helyett csak 4db keszult el, mert rajottek, hogy inkabb anyahajoba kell invesztalni az eroforrasokat.

Don't Tread On Me

(#5578) - = Zk = - válasza MPowerPH (#5577) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én az amcsi BS ágat húzom. mellé az amcsi/japó Cruisereket, japó Destroyerek

van 2 prémium hajóm és ennyi :C
Tirpitz, Atlanta.. ( bár az utóbbbi lóf@szt sem ér, mert a Cleve, ami alacsonyabb rangú, 3x körbehuggyantja :C :W )

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5579) ledgeri válasza MPowerPH (#5558) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én párhuzamosan húzok mindent: vannak eseti kódok portért, és így minden nemzet minden jelenlegi ágára van slotom +1 Albani +1 üres . T7-be múlt hét végén léptem be, t5ből most létem ki.

Mindezt csak azért írom, hogy a kettő egymás mellett simán mehet, mert ugye, ha kilövik a kedvencet akkor lesz mire váltani... :)

//

Ez a csapattárs kilövés ez tényleg megy?

//

dying_star: bátorkodtalak felvenni steamen. Nekem is már csak egy orosz kell, meg 2 CV, mert persze a multkor is ezeket nyúlta le a div-mate...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5580) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten


Colo, én így szeretlek :C
imádom ezt a dögöt :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5581) ledgeri válasza - = Zk = - (#5580) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azért pár infót, hogy miket lőttél, és milyen bónuszokkal... mert ez így lövés a semmibe...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5582) ddt500hu válasza MPowerPH (#5577) üzenetére


ddt500hu
veterán

WOT-tal sosem játszottál? Jobb ha megszokod a csak rajzasztalon létező hajók megjelenését a játékban. Biztos lesz ruszki BB fa és az kb. tier 6-7-től már csak ilyet fog tartalmazni. A német, francia, angol, olasz BB osztály is megállna tier8-nál ha a valóságot tartanánk szem előtt. :U

(#5583) capulet75 válasza MPowerPH (#5577) üzenetére


capulet75
addikt

Úgy gondolkozz hogy nem feltétlen high tierben jó a buli, sőt. Én mindkét BB vonalon a T7-nél járok ( japán már majdnem T8) de az odavezető út szerintem fontosabb mint a tophajók. Máshogy kell játszani velük, más a taktika mert a japán hajók gyorsabbak és messzebbre lőnek, az US pedig több páncélzat és löveg. Legalább T5-ig vidd el mindkét ágat, az nem olyan sok idő, és úgy válassz.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5584) capulet75


capulet75
addikt

Éééééés 200. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5585) - = Zk = - válasza ledgeri (#5581) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" lövés a semmibe" pff, sry. oké :C
nem szokásom nézegetni, amit idebök, az érdekel csak

szerk
am meg a kép több, mint 1 hetes...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5586) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

mestörök

Aslain mod pack-ban hol a bánatban van a DMG "panel"?.. ami a bal sarokban jelzi, mennyi damage-nél járok?! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5587) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na ezt magyarázza meg nekem valaki. Elvileg az AP-nak 12600-at ír legnagyobb sebzésre.

(#5586) - = Zk = -

A kiválasztós részen, az alsó harmad tetején. Minimap and damage logs-ból elég a Damage counter+... részt kipipálni.

[ Szerkesztve ]

(#5588) capulet75 válasza ddt500hu (#5587) üzenetére


capulet75
addikt

citadella?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5589) - = Zk = - válasza ddt500hu (#5587) üzenetére


- = Zk = -
félisten

úúú, mivel iratod ki Aslain-ban azt a DMG-et oda fentre?! :R

(#5588) capulet75
a cita az full AP sebzés, nem?!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5590) ddt500hu válasza capulet75 (#5588) üzenetére


ddt500hu
veterán

Azt világos de nem tudtam, hogy az többet sebez az elvi max-nál. Szóval a nem citadella, átütő találat sebezhet 12600-at? 8000 volt eddig a legtöbb. Oké köszi.

(#5591) - = Zk = - válasza ddt500hu (#5587) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszönöm székem :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5592) capulet75 válasza - = Zk = - (#5589) üzenetére


capulet75
addikt

Sztem nem, hisz volt amikor az 50k HPás csatahajóm 60%-át lelőtte egy dupla citadellával. De megmondom őszintén, nem tudom. A számolási adatokat nagyon dugdossa a WG.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5593) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

persze WG, persze :W

egy "fos" North Carolina ellő 24km-re, DE egy fos kis DD-t NEM VESZ ÉSZRE, csak 5!!!!km-en belül?!..
fck logic :W :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5594) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#5593) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jah, és a másik.. délután 2 óta megvan a NC... és NINCS nyertes köröm vele... WTF?! :F
most komolyan?! ez vár Tier8+ -ban?!... neb@sszunk már szekéren :W

Colo, NM hibátlanul adja... 250K, 3-5K XP.... -.-

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5595) D.Orion válasza - = Zk = - (#5594) üzenetére


D.Orion
veterán

Az haggyám, de amikor egy Wyoming tűnik elő 3km-re a DD-m orra előtt azért az se semmi röhögést eredményez. Nem tévedés a DD elől elbújt egy BB. :)))

(#5596) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#5594) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Welkám túdökláb.
Én is sokáig így voltam. Kimaxolva már jobban adja az a hajó is. Illetve pontosabb, ha orral valaki felé tüzelsz, nem pedig oldalra fordított ágyúkkal.
De tény, soha nem fog annyit adni, mint egy NewMex.
Iowa-t még megveszem egyszer, ha összegyűlik rá az XP, de azzal vége is a bulinak BB fronton, megyek át japánra.. Myogim már van. :D
Megveszem majd a NewMexet is ismét, hogy használható csatahajóm is legyen.

(#5597) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Az én jelenlegi terveim: Kihúzom a két tier 8-as BB-t de meg már nem veszem őket mert csődbe visznek. Cirkálókat végig viszem tier 10-ig, a Japán romboló ágat szintén. CV-k egyelőre talonban maradnak.
Persze a patchekkel és az esetleges új ágakkal változhat a helyzet. Bismarck, Hood, Jean Bart, Littorio mind igencsak vágyott hajócska! :)
Illetve ha végigvittem a terveimet jöhetnek a BB-k, CV-k.

[ Szerkesztve ]

(#5598) FoxiestFox válasza ddt500hu (#5597) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem is kb ennyi. Amcsi , japán, német cirkaágat húzom, japánból a DD-ket is.
Vettem Langley-t is, de még csak egyszer használtam. :B
Elképesztő papírok a német cirkák sajnos... tűzgyorsaságuk jó, de a sebzésük kicsi.. hátha magasabb tierben jobb lesz.
Hatsunál tartok DD fronton, de még mindig a Mine-Iso a kedvenc...

(#5599) ddt500hu válasza FoxiestFox (#5598) üzenetére


ddt500hu
veterán

Detto. Hatsu annyiból jobb, hogy már van rendes tüzérsége. De az Isokaze "örök megtartós".

(#5600) capulet75


capulet75
addikt

Csak japán BB. Nagato már elfúja az NC-t ami azért röhej. Tartottam az NC-ktől nagyon, de az ötödik szétlőtt után már nem hat meg ha jön egy. Amagi meg überbrutál, arra gyúrok most nagyon, próbáltam és ó yeah.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.