Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) CHaooSS válasza ledgeri (#4800) üzenetére


CHaooSS
őstag

Königsberg: Japanese vessel Tier IV or higher.

Kuma, eaaassy :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4802) Chris0321 válasza Chabe89 (#4799) üzenetére


Chris0321
addikt

Ez még nem jelenti azt, hogy kézem kell fogni a többieket és együtt menni mindenhova. Egy csatahajó egyébként sem biztos, hogy tudja tartani a lépést, plusz bekerítésről még eggyik sem hallott? A lemmingezéssel ugyan az a gond mint a wotban, a sok jtékos zavarja is egymást.

(#4803) capulet75 válasza ledgeri (#4800) üzenetére


capulet75
addikt

Nem az ágakat. Csak a Königsberg vagy a Gnevny a kipróbálható hajó.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4804) ledgeri válasza capulet75 (#4803) üzenetére


ledgeri
nagyúr

ja, bocs... és el is olvastam.. jaj..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4805) Chabe89 válasza Chris0321 (#4802) üzenetére


Chabe89
addikt

Inkább a többieknek kell a csatahajókkal maradni. DD-k dolga a pontfoglalás. Aki hamarabb szerzi meg a pontokat jó eséllyel az nyer. Ha kettéváltok az meg csak ahhoz fog vezetni, hogy szembe találod magad az ellenséges lemming train-nel és 2 másodpercig se maradsz életben. Ranked-ben nagyon fontos együtt mozogni szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#4806) ledgeri válasza ledgeri (#4804) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Na nekiültem, hogy na most meglesznek a feltételek, lenyomtam carrierrel egy 2400 base XP-s csatát aztán csak néztem, hogy ja tényleg 23:00 :W ( ;] )

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4807) AMD Power válasza ledgeri (#4800) üzenetére


AMD Power
titán

Jól hangzik. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4808) Chabe89


Chabe89
addikt

1 másodpercen múlott, hogy nem lopták le előlem az utolsó killt. :)

(#4809) sith7 válasza Chabe89 (#4808) üzenetére


sith7
nagyúr

majd írj róla pár szót lécci, hogy milyen

(#4810) Chabe89 válasza sith7 (#4809) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát még csak egy karikát mentem vele, hogy megnézem milyen skillek kellenek majd hozzá. Lőtáv nagyon jó 16km+ cserébe nagyobbat esik a lövedék, mint a cleveland-nél. Turretek nagyon lassan forognak, a törpök 6km-re mennek és aránylag gyorsak is (azt nem tudom, hogy pontosan mennyi így fejből). Páncél nem tudom mennyit bír, mert egy találatot se kaptam. :P T5-ben nem lesz rossz. Cleveland torpedókkal. :)

[ Szerkesztve ]

(#4811) sith7 válasza Chabe89 (#4810) üzenetére


sith7
nagyúr

T5-ben nem lesz rossz. Cleveland torpedókkal. :)

A netes bemutató alapján nekem is eléggé op - nak tűnt, főleg az a lőtáv :Y ... tier 8 -as Mogaminak nincs ekkora :(

(#4812) Chabe89 válasza sith7 (#4811) üzenetére


Chabe89
addikt

Jó az a Mogami csak nem szabad felrakni a 203mm-es ágyút. Kapitány skill-el úgy ki lehet húzni 17-18ra és a Cruisereket simán átlövöd AP-val a 155-sel is. A nagyokat meg gyújtogatod. Japán Cleveland majdnem. :)

(#4813) sith7 válasza Chabe89 (#4812) üzenetére


sith7
nagyúr

Hm ... csak ahhoz kell is némi xp, ehhez a skill - hez ... majd ha egyszer sok pénzem lesz , visszaveszem

(#4814) Chabe89 válasza sith7 (#4809) üzenetére


Chabe89
addikt

Na mentem még egy karikát. Páncélját inkább a Murmansk-hoz hasonlítanám, talán egy kicsit erősebb. Azért egész jól bírja a gyűrődést.

(#4815) AMD Power


AMD Power
titán

Meg lett ma az első csatahajóm. Egyenlőre a cirkálós játék jobban tetszik. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4816) Met


Met
nagyúr

Aoba-ra milyen upgrade-et javasoltok? Mennyire szokták ellőni a lövegét lőszerrekeszét, mennyire gyúlékony, mennyire gyakran szokták előnni a motort vagy kormánylapátot?

A másodlagos löveg azaz ami akkor puffogtat amikor közel van egy ellenséges hajó?
A torpedós és AA gun-os upgrade-ek nem izgatnak.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4817) CHaooSS válasza Met (#4816) üzenetére


CHaooSS
őstag

1.Main Battery Mod 1
2.
3.Steering Gear Mod 1
4.Steering Gear Mod 2

Nekem ezek válltak be, másodikat még nem tudtam eldönteni.. pontosak a lövegek,de néha eléggé szór, fordulásukra 31 nem rossz, de lehetne jobb mert manőverezésekhez kicsit lassúak.

AA eleve jó, kapitányi skill elég mellé nem kell upgrade, 10-20 repcsit simán le lehet vele szedni így.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4818) sith7 válasza Chabe89 (#4814) üzenetére


sith7
nagyúr

Egyre jobbnak hangzik :K

(#4819) AMD Power


AMD Power
titán

A légvédelem az automatikusan "bekapcsol" ha kell?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4820) Chris0321 válasza AMD Power (#4819) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen, ha a repülő elég közel került a hajódhoz. A jobb oldali részen a légelhárításnál lehet megnézni az adatokat mekkora távolságnál kapcsol be, csak felé kell vinni az egeret. Ki is lehet kapcsolni a P gombbal, ha tovább rejtve akarsz maradni.

(#4821) AMD Power válasza Chris0321 (#4820) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi szépen. Ránézek majd! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4822) CHaooSS


CHaooSS
őstag

ááh ez a Fuso eszméletlen :DD Eddig a kedvenc, nagyon durva hajó, 80-100k dmg simán megvan jobb köröknél.
Viszont néha nem érzem, hogy +102mm lenne a Kongohoz képest, elég érdekes találatokat bekapok néha, de hál Isten nincs sok.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4823) Chris0321 válasza AMD Power (#4821) üzenetére


Chris0321
addikt

Szívesen. Elfelejtettem írni, hogy előtte le kell nyitni azt a panelrészt egy kattintással aminek a részletei érdekelnek.

(#4824) Borote


Borote
addikt

Na megvan a Königsberg... De bakker, 6 kill, ténylegesen szétlövöm az ellenséges csapatot, rámászok egy Wyomingra, 10km-ről üldözöm, utolérem, széttorpedózom, ő meg pattog rólam szemből, de így is kikapunk, mert ezek totál inteligencs csapattársaim összevissza kóricálnak, amíg befoglal az utolsó ellenfél....

(#4825) Matyi_01 válasza Borote (#4824) üzenetére


Matyi_01
csendes tag

Az event végén vissza kell majd "adni" a hajót? Mert ha nem, hosszú estém lesz :D

(#4826) sith7 válasza Matyi_01 (#4825) üzenetére


sith7
nagyúr

Vissza kell, de az event végén mindenki számára elérhetővé válik :)

(#4827) KisApám


KisApám
addikt

Akit érdekel: kezdésnek nagyon jó INVITE KÓD.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#4828) Chabe89 válasza Matyi_01 (#4825) üzenetére


Chabe89
addikt

Vissza, de a kapitányt és az összegyűjtött XP-t megkapod a T1-es hajóra hétfőn.

(#4829) Mcray


Mcray
senior tag

Első csata Königsberggel:

46000 AP sebzés
10000 HE sebzés
11000 Tűz sebzés

3 kill
6 Citadella

1480 nyers XP :DD

A 4-es japán Kumához tudom csak viszonyítani és ahhoz képest ez egy álom :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#4830) sith7 válasza Mcray (#4829) üzenetére


sith7
nagyúr

Pedig az is egy nagyon jó hajó :K

(#4831) Chabe89 válasza sith7 (#4830) üzenetére


Chabe89
addikt

Papírból keményebb páncélt hajtogatok, mint ami a Kumán van. :D

(#4832) sith7 válasza Chabe89 (#4831) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem tudom ... nekem az volt az első ág amit elkezdtem húzni - aztán be is fejeztem :W - , de a Kuma úgy maradt meg az emlékeim között, hogy egy jó hajó, élmény volt vele a játék.

(#4833) Flayer válasza Chabe89 (#4831) üzenetére


Flayer
senior tag

Jó hajó a Kuma csak találatot nem szabad kapni vele!:)
Viszont messziről a BB-ket nagyon jó lehet vele folyamatosan gyújtogatni!:D

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#4834) Chabe89 válasza Flayer (#4833) üzenetére


Chabe89
addikt

Tűzgyorsaság tényleg jó, de még egy T2-es DD is citadellát lő neki. Nem volt az rossz, de nem is volt a kedvencem. Azon az ágon eddig a Myoko a legjobb szerintem.

(#4835) sith7 válasza Chabe89 (#4834) üzenetére


sith7
nagyúr

a Myoko a legjobb szerintem.

A mai napig azzal van a legtöbb kill -em, sebzésem egy csatában: 5 kill / 136k sebzés

(#4836) Chabe89


Chabe89
addikt

Na meglett ez az orosz csoda is, de ez valami borzasztóan sz@r. :( Nem tudom, hogy gondolták ezt a 4km-es torpedót T8-ba. :U Ágyúi meg sem közelíti az amerikaiakét, de még a japánokét se nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#4837) Borote válasza Mcray (#4829) üzenetére


Borote
addikt

Viccelsz? Kuma az egyik kedvenc hajóm :D Az más kérdés, hogy az ellenséges Kumát két sortűzből süllyesztettem el... de hát nem kell az oldalát mutogatni :P Mindezt 110k sebzéssel...

(#4838) sith7 válasza Chabe89 (#4836) üzenetére


sith7
nagyúr

A valóságban sem volt komoly az orosz hadiflotta, és ha a wg ragaszkodik az elveikhez, miszerint történelmileg hűen adják vissza a dolgokat, akkor a játékban sem lehetnek jók ... ez alól kapásból kivétel a Murmansk :D

(#4839) CHaooSS válasza sith7 (#4838) üzenetére


CHaooSS
őstag

Sajnos tudjuk, hogy milyenek az oroszok. :(((
WT-ben is vanna érdekes dolgok..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4840) Chabe89 válasza sith7 (#4838) üzenetére


Chabe89
addikt

Szerintem a Kiev-ig elvergődök valahogy és majd utána meglátom. Elég lenne +2km a torpedóknak és akkor máris elviselhetőbb lenne, de jelenlegi állapotában egy vicc.

(#4841) Mcray válasza Chabe89 (#4840) üzenetére


Mcray
senior tag

Orosz torpedók

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#4842) Chabe89 válasza Mcray (#4841) üzenetére


Chabe89
addikt

Én kérek elnézést. WG és a történelmi hűség. :U

(#4843) AMD Power


AMD Power
titán

Jól érzem ,hogy jelenleg az Amerikai vonal "erősebb" összességében mint a Japán!?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4844) sith7


sith7
nagyúr

Meglátjuk mi lesz ... már csak pár nap

(#4845) AMD Power válasza sith7 (#4844) üzenetére


AMD Power
titán

? Mire gondolsz?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4846) sith7 válasza AMD Power (#4845) üzenetére


sith7
nagyúr

Az orosz rombolókra

Kérdésedre válaszolva, mindegyik nemzetnek megvan az előnye/hátránya

pl. japán BB gyorsabb, de az amerikai páncélozottabb ...stb.

(#4847) CHaooSS válasza sith7 (#4846) üzenetére


CHaooSS
őstag

És sokszor a páncél jobban számít, pl. New Mexico.. Fusoval eléggé megszoktam izzadni mikor 1v1 van.
eszméletlen, hogy milyen lövéseket elnyel. Kíváncsi vagyok milyenek lesznek majd a 410-es lövegek.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4848) FoxiestFox válasza CHaooSS (#4847) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én fordítva szoktam ezt átélni valamiért... mumusom a Fuso, mikor NewMexet hajtok... lehet, szar helyen lövöm, de már mindenhol próbáltam, alig ad be rajta citadellát.. ellenben ő 3 salvoból süllyeszt.. :DDD

(#4849) sith7 válasza CHaooSS (#4847) üzenetére


sith7
nagyúr

A Fuso brutális, örök kedvenc marad :K

Ezt az előbb mentem vele ... 99k dmg

[ Szerkesztve ]

(#4850) CHaooSS válasza sith7 (#4849) üzenetére


CHaooSS
őstag

Szeretem nagyon, de néha megizzasztanak az amcsik. Eddig a legtöbb sebzésem Fuso-val van 118.810
cirkálókat nagyon jól lehet lőni :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.