Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) Spenike


Spenike
tag

Detto nálam is :( 4-és 60 fps között ugrál :(

(#5502) belaazallat válasza D.Orion (#5500) üzenetére


belaazallat
addikt

Nálam nem droppol az FPS, hanem meg áll a kép. 1-2 percre, majd folytatja. Kis térképen zajlik tovább az ütközet, tudom nagyjából követni az eseményeket.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#5503) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Szerintetek itt hogy kell érteni a feladatot?
Szedjek ki 5 USA BB-t, ÉS 5 japcsit, esetleg 5 USA, VAGY 5 japcsit?

(#5504) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Második csatám vele! :Y

[link]

(#5505) capulet75 válasza FoxiestFox (#5503) üzenetére


capulet75
addikt

Mindkettőből ötöt.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5506) FoxiestFox válasza capulet75 (#5505) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor szopó, az sose lesz meg, nemhogy határidőre. :DDD
Ha nem adtam volna el a NewMexet... nyáh.

ddt500hu: miért ugrándozik a torpedós kamerád? oO

[ Szerkesztve ]

(#5507) ddt500hu válasza FoxiestFox (#5506) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem tudom. Ilyen a visszajátszás nálam. :( Játékban nem ugrál.
A célzót is rosszul jeleníti meg és egyebek. :(((

[ Szerkesztve ]

(#5508) FoxiestFox válasza ddt500hu (#5507) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jaaa, replay. Azt még nem próbáltam. :B

(#5509) capulet75 válasza FoxiestFox (#5506) üzenetére


capulet75
addikt

USA BB-t kilőttem már vagy 15-öt a Kongo-val mióta van ez a event, japán meg három. Nincs csak USBB a mapokon. :F

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5510) FoxiestFox válasza capulet75 (#5509) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én látok jó sok japánt is. De kilőni csak amcsit sikerült néhányat eddig.
Sajnos csak NC-m van, de T8-ban szinte mindenki puncimódra játszik, nagyon ritka a jó helyzet, amiben tényleg ki tudnék szedni szükséges számú japán csatahajót... főleg, hogy nagyon erősek, nekem pedig még alap az NC. Ráadásul a pontossága jelzésértékű, ha mind a három löveggel szeretnék tüzelni.
Ha csak első kettővel, akkor so-so.

(#5511) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Az első 8-as. :) Remélem jól szuperál majd. Bár 12db 203-al jobb lenne. :DDD

(#5512) FoxiestFox válasza ddt500hu (#5511) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem annyira sokára nekem is meglesz, csak nem nagyon akaródzik sokat játszani a Pensával... nem fun. :(
Majd számolj be, milyen, bár azon a két körön, amit tesztszerón mentem, elég jól adta.

(#5513) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Még nem vagyok otthonos Warshipsben, de jó volt ez a csata

(#5514) capulet75 válasza FoxiestFox (#5510) üzenetére


capulet75
addikt

Nekem van Nagato és Kongo is, de T5-ben csak USA van kb, pedig ott arat a halál ;] , T7ben meg elég nehéz kivadászni a Nagatokat... :(

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5515) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

remélem hamarosan kezdenek vmit az Atlantával... kicsit uncsi, hogy egy 6os Cleveland is jobb nála. Pensacolát nem is említem már mellé.... bár az van most, alap test, meg mittomén... elég idegtépő semmitmondó hajó... a Cleve legalább olyan... olyan... frankó. :C de a Pensa kész agyrém.... :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5516) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#5515) üzenetére


- = Zk = -
félisten

viszont egy Nürnbergnek lőttem vele 4 citadellát egy sorozatból :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5517) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#5516) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A Nürnbergnek egy csúzlival is lehet citadellát lőni. ;]

(#5518) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#5517) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pff :D
oké bocs :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5519) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Most meg egy 120k dmg Isokaze-val.

[ Szerkesztve ]

(#5520) mcwolf79 válasza - = Zk = - (#5516) üzenetére


mcwolf79
veterán

A legtöbb német hajó egy nagy bazi citadella.
Én Cleveland-del nem ritkán szoktam dupla citadellát lőni neki. Meg amúgy is, ha talál a közepén az nagy valószínűséggel citadella találat is. Jók a német hajók, csak ne találják el az embert ha benne ül :K

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#5521) FoxiestFox válasza mcwolf79 (#5520) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Német hajóval kizárólag akkor mutogatom az oldalam, ha tudom, hogy az ellenfél nem rám fog tüzelni...

(#5522) capulet75


capulet75
addikt

Az a vicc hogy az Imperator Nikolai, ami aztán tényleg mindenhol citadella, na annak nem nagyon lehet olyat lőni.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5523) FoxiestFox válasza capulet75 (#5522) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Annak még én sem tudtam... bele kell vágni egy halom torpedót, vagy felgyújtani a pcsába, akkor pusztul elég jól. :D

(#5524) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Érdekesség. Felraktam az aslain-t (csak a sebzés számlálót) és találatkor nem ugranak fel a fehér számok, hogy mennyit sebeztem. Csak az aslain számlálójának változásából tudom kikövetkeztetni. Az aslain nyúlt bele vagy az utolsó patch állított át valamit? :F

(#5525) Strauss válasza ddt500hu (#5524) üzenetére


Strauss
senior tag

Nekem felugrik, és nincs Mod, tehát aSlain a ludas ---

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#5526) ddt500hu válasza Strauss (#5525) üzenetére


ddt500hu
veterán

Valszeg. De néha az aslain se számol. Mindegy. Új sebzésrekordom!

(#5527) Borisz76


Borisz76
veterán




Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#5528) Cooper911


Cooper911
senior tag

Bocsi az off-ért, de találtam egy jó kis játékot: Steel Ocean. Olyan mint a Warships, de pl van benne tengeralattjáró is. Steamen is elérhető.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#5529) FoxiestFox válasza Cooper911 (#5528) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nahát. Klón? Én kipróbálom. :D

(#5530) Spenike válasza Cooper911 (#5528) üzenetére


Spenike
tag

Jónak tűnik!

Nem tudom ezek a bambinó WGsek mért nem tudták belerakni a játékba a tenger alatt járókat :(

(#5531) - = Zk = - válasza Cooper911 (#5528) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áh, már a practice mód első küldije után azt mondtam, nem köszi :C...
horrible... sztem persze

(#5530) Spenike
na az kéne még csak... így is eleget idegeskedem a torpedós genyók miatt, hát még ha... :C :W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5532) capulet75 válasza - = Zk = - (#5531) üzenetére


capulet75
addikt

Retek lassúak voltak víz alatt a régi tengeralattjárók. Ilyen 7-12 csomó környéke kb.

Egyébként szvsz lesz később tengeralattjáró.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5533) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ranked első évad számokban, kitekami tesztet kapnak az elsők!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5534) - = Zk = - válasza ledgeri (#5533) üzenetére


- = Zk = -
félisten

milyen tesztet?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5535) ledgeri válasza - = Zk = - (#5534) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ohh: A következő Ranked évad végéig... (csak átfutottam posztolás előtt...) Ami így azt jelenti, hogy őket fogjuk látni legközelebb is... :W

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5536) Borisz76


Borisz76
veterán

0.5.1.2 - Verzióváltás

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#5537) ledgeri válasza ledgeri (#5535) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Játékből informálódva:

Következő ranked évad 16 óra múlva indul, T7-es,T8-as lehet benne, 18-1-es szintig megy, a 15-ös még nem veszíthető, és én a 13-as szintről kezdem, ahol abbahagytam az előbbit...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5538) FoxiestFox válasza ledgeri (#5537) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Majd benézek T8-ba... de ha olyan élezhetetlen, mint eddig, hagyni fogom.

(#5539) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ilyet még nem láttam: Hátul a homályos ShipXP, és az igényelt nem egyezik. + A Free XP-m is 8000 körül volt e pillanatban... Sehogy se jön ki... Ha olyan akart volna leni, hogy ha rányomok az OK-ra, és azt mondja "nem-Nem" nincs elég, akkor se érteném, hogy miért nem a max FXP-t számolja...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5540) ledgeri


ledgeri
nagyúr

na most akkor ez hogy van: A ranked első évadánál ki volt írva a játékban: T6-7 lesz benne, úgy is volt... Most meg ki volt írva, hogy 7-8, és 5-6 ban játszhatok... Még jó, hogy az Aobámat, meg a Cleveland-emet, szépen beváltottam egy 7-es Japán Cruiserre még tegnap :W

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5541) FoxiestFox válasza ledgeri (#5540) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Lol, te elpasszoltad a Clevelandet? Nem szabad ilyet... :P

(#5542) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Na, megnéztem ezt a Steel Oceant..
5 perc után kidobál olykor csájníz hibaüzenettel, és sokkal árkádosabb még ennél is.

Mindazonáltal, ezernyi jó ötlet van benne, és sok részlete klasszissal igényesebb, mint a WoWS-é.
- a hajócsavaron látszik, mikor milyen sebességre kapcsolsz, ha megállsz, nem forog
- a betöltési idő másodpercekben mérhető
- nincs annyi céltalan keringőzés
- gyorsabban fut a régi vasamon is
- csatahajóval te irányítod a másodlagos lövegeidet is, és azok épp olyan erősek, mintha egy, azok kaliberével megegyező főfegyverzetű cirkálóval lőnél - tehát a csatahajók épp olyan erősek, mint amilyennek lenniük kéne itt is
- vannak tengeralattjárók
- szimpatikusabb célzásmegoldás torpedókkal
- nem olyan undorítóan darabos a kötélzet-antennák
- lowpoly modellek, mégis jobban tudnak festeni, mint itt

Én nem nyergelek át egy másik ilyen játékra, de remélem, figyelik a Wargamingesek a konkurenciát, mert tudnék örülni a felsorolt részleteknek itt is, főleg a BB-k esetén a másodlagos fegyverzet irányításának lehetősége hiányzik... ne mindent a gép csináljon már. :U

(#5543) Máté94 válasza FoxiestFox (#5542) üzenetére


Máté94
addikt

Jövő ilyenkorra talán már WarThunder-éknél is lesz... :DDD

(#5544) ledgeri válasza FoxiestFox (#5541) üzenetére


ledgeri
nagyúr

OK na.. szerintem az lesz, hogy még a heteseket nagy nyűggel kimaxolom mindenből, és ott a vége, és max 1 valamivel elmegyek 10-ig mert ahogy sokan mondták már, anyagi csőd (legalábbis annak látszik.)
Volt egy menetem 7-es ranked 8-esok között. Túléltem: 6xk bevétel 5xk kiadás... + alapból is magasabb árak..

Tényleg: mi van, ha nincs pénz még újratölteni, és javítani se az utolsó ("mindent eladtam már") hajót? (és a dubloon- vétel előtti utolsó esélyre gondolok most...)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5545) ddt500hu


ddt500hu
veterán

:P

(#5546) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Mentem egy rankedet Mutsukival, és adta eléggé. Csapat sem volt használhatatlan, adott is eleget, illetve jó sok zászló járt érte, úgyhogy eddig nem rossz.

(#5547) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#5546) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ok, elkiabáltam, azóta folyamatosan veszítek, csakúgy, mint az előző évadban.
De már tudom, hogy nem szabad folytatni, mert nem lesz jobb, úgyhogy tolom tovább a simát. :B

(#5548) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Anyám borogass micsoda csata volt! :)

(#5549) FoxiestFox válasza ddt500hu (#5548) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mondanám, hogy szakaszozzunk, de nem hagynál nekem fraget. :DDD

(#5550) ddt500hu válasza FoxiestFox (#5549) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát azért ez nem általános. De azért csinálok egy videót! :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.