Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) Szőrös  válasza Szőrös  (#4398) üzenetére


Szőrös 
veterán

Aham, ez már prémes kör volt, freeként kezdtem de most beletoltam 1 hónapot így azért jobban jön az xp. Mondjuk többet egyelőre nem tervezek, a wot után már óvatos vagyok.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4402) sith7 válasza Szőrös  (#4398) üzenetére


sith7
nagyúr

GG ! :C

Nagyon szerettem azt a hajót :K

(#4403) ledgeri válasza ddt500hu (#4368) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mert mátol, ha a kétbázisosban foglalás van, akkor az 1000+ pont

(#4379) Chabe89 Én is akartam volna egy hasonlót, bár abba minekaze lett volna, a 4.0-ás...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4404) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Áh nem OP-k ezek a tetves japán rombolók, egy cseppet sem :W
Fel van adva a lecke a WG-nek. Balanszolniuk muszáj lesz, viszont ha túlnerfelik akkor használhatatlan szemétkupacokat csinálnak belőlük.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4405) Chabe89 válasza mcwolf79 (#4404) üzenetére


Chabe89
addikt

Szerintem csak az álca értékből kellene visszavenni egy kicsit. Nevetséges, hogy 2-3 km-ről lehet csak spotolni úgy, hogy még a füstöt sem nyomja el. 5km mondjuk ideális lenne.

(#4406) mcwolf79 válasza Chabe89 (#4405) üzenetére


mcwolf79
veterán

Valami olyasmit.
Az nagyon idegesítő, hogy az embernek esélye sincs felspotolni, csak annyit lát az ember hogy jön a halraj.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4407) FoxiestFox válasza mcwolf79 (#4406) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Egyszer méltatlankodtam kicsit a cseten, miután kaptam úgy egy tucat torpedót az oldalamba a nagy semmiből, anélkül, hogy egy pillanatra is spotoltam volna rombolót..
Kérdezem wtf, srác beírta, hogy "ancient japanese cloaking device", nagyon röhögtem :D

(#4408) sith7 válasza mcwolf79 (#4404) üzenetére


sith7
nagyúr

Isokaze nagyon op a szintjén , most a 6- osnál vagyok, ez már annyira nem op ... sokkal lassabbak a torpedók, legutóbb 6 km - ről lőttem egy Fuso - ra, és simán kikerülte mind

(#4409) CHaooSS


CHaooSS
őstag

DD-k nagyon idegesítőek, előbbi csatában 5db volt és mind japán.. gondolom nem kell részleteznem, hogy mi volt.

Amúgy álcaértékkel nem tudom mi lesz.. WoT-ban is problémák vannak még mindig az álcákkal.. de remélem itt végre hajlandóak lesznek megcsinálni

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4410) Szőrös  válasza Chabe89 (#4405) üzenetére


Szőrös 
veterán

2-3 km ??? Az hogy ? Japók átlag 6 km-ről spottolhatóak és ilyen távolságból már látnak is mert jön a "Detected" felirat. Az más kérdés, hogy a server és/vagy netkód sem tökéletes mert tegnap is volt olyan, hogy böszme nagy dögök ( CV, BB ) csak úgy eltűntek 2-3 km távolságon aztán megjelentek.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4411) ddt500hu válasza Szőrös  (#4410) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem tudom de nekem is volt ilyen tier 5-ben. Megyek a New York-al, jobbra nem messze sziget. Be akarok fordulni mellé (micsoda mázli!!) mert egyszer csak a sziget felől jönnek a torpedók! 3km körül volt! Torpedókat kikerülöm mert már eleve kanyarodtam.
Egyszer csak felspottolódik a DD, elkezd füstölni és eltűnik 1,8km-ről!! A végén sikeresen kinyírtuk egymást.

(#4412) Chabe89 válasza sith7 (#4408) üzenetére


Chabe89
addikt

Tegnap egy Mahan vs. Hatsuharu szituban 1.6 km-ről spotoltam fel. Nyílt vízen!!! Engem Mahan-nal már 7.7 km-ről spotolnak, ha nem vagyok sziget mögött.

(#4413) sith7 válasza Chabe89 (#4412) üzenetére


sith7
nagyúr

a spot rendszer még nem 100 % - os, az 100 % :D :DDD

(#4414) CHaooSS válasza sith7 (#4413) üzenetére


CHaooSS
őstag

Még a WoT-nál sem 100% :))

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4415) - = Zk = - válasza smisa (#4400) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jól látod....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4416) Chabe89


Chabe89
addikt

Imperator Nikolai

(#4417) - = Zk = - válasza Chabe89 (#4416) üzenetére


- = Zk = -
félisten

neked is elérhető?!...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4418) X Factor válasza Chabe89 (#4416) üzenetére


X Factor
addikt

A jobboldali részletes leÍrás mod, vagy alapból elérhető csak én nem találok valamit ? :D

Make things work

(#4419) Chabe89 válasza - = Zk = - (#4417) üzenetére


Chabe89
addikt

Nincs még bent a játékban. Van egy mod amivel meg lehet nézni az olyan hajókat amik a játék fájllaiban benne vannak, de a játékban még nem elérhetőek.

X Factor: Le kell nyitni a füleket és akkor látni fogod :)

[ Szerkesztve ]

(#4420) Szőrös  válasza Chabe89 (#4416) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nnna ez egy szép nagy lassan mozgó céltábla lesz . :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4421) X Factor válasza Chabe89 (#4419) üzenetére


X Factor
addikt

Oh, utána észrevettem... :B

köszi, nem láttam a szememtől.

Make things work

(#4422) capulet75 válasza Chabe89 (#4416) üzenetére


capulet75
addikt

T4-en ez elég ultimate lesz.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4423) ledgeri válasza capulet75 (#4422) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kb: "csak jött, és lőtt, és jött..." egy túlélő elbeszélései -hangulatú

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4424) D.Orion válasza Chabe89 (#4416) üzenetére


D.Orion
veterán

Mi a mód neve amivel ezt meg lehet csinálni?

(#4425) Chabe89 válasza D.Orion (#4424) üzenetére


Chabe89
addikt

TheSeeker's Extended Tech Tree

Csak saját felelősségre.

(#4426) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Egyszerűen nem értem.. most ennyire hülyék tényleg a játékosok vagy direkt csinálják?
3 pontot lehet foglalni és erre mindenki elindul 1 pont felé és ott szépen megmaradnak.. mégis mit gondolnak ezek? :W

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4427) Chris0321 válasza CHaooSS (#4426) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen, ennyire hülyék. Én amint lehetőség lesz rá kikapcsolom ezt a játékmódot, a wotban is csak az alap csata van bekapcsolva és még az is túl sok néhány embernek.

(#4428) Atlantis válasza Chris0321 (#4427) üzenetére


Atlantis
veterán

Az alap csatákkal itt az a baj, hogy igen nagy %-ban draw a vége...szerintem ebben a játékban jól működnek a foglalásos csaták, más kérdés, hogy a játékosállomány mennyire érzi át a lényegét.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4429) Chris0321 válasza Atlantis (#4428) üzenetére


Chris0321
addikt

A foglalásos résszel az a gondom, hogy többen berongyolnak foglalni és meg is halnak vagy az istennek nem akarnak bemenni foglalni mégha mellette mennek is el.

(#4430) Atlantis válasza Chris0321 (#4429) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez kétségtelenül így van, mégis nekem jobban bejön, mint a standard csata, ahol a végén csatahajóval kellene megtalálnom az elbujdokolt CV-t és emiatt lesz döntetlen.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4431) Flayer válasza sith7 (#4408) üzenetére


Flayer
senior tag

Én is itt járok de ez a japó tier 6 DD nem az igazi!
Ha a gyorsabb 6 km-es torpedókat rakom rá az a gond,hogy 6.2Km már észrevesznek az ágyúi egy kalap szamócát sem érnek! :(

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#4432) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Öcsém.. valamit kezdhetnének az AP lövedékkel mert vicc, hogy hogyan viselkedik... csomószor van az, hogy tökéletesen oldalba lövöm és alig sebez.. rohadt idegesítő

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4433) sith7 válasza Flayer (#4431) üzenetére


sith7
nagyúr

igen, és aki túl van rajta, ő azt írta, hogy az utána lévő is kb. ugyanez, csak azon jobbak az ágyúk, viszont rosszabb camo, mozgás, ugyanezek a torpedók :((

(#4434) Chabe89 válasza sith7 (#4433) üzenetére


Chabe89
addikt

Na igen. Japó high tierben szopóka, az amcsi meg low tierben. :) Én nem bántam meg, hogy kitartottam az amcsik mellett. A Mahan azért már elég jó, de a Benson lesz majd az igazi.

CHaooSS: Attól függ mire lősz és milyen szögben.

Naval Academy: Shell Types

[ Szerkesztve ]

(#4435) sith7 válasza Chabe89 (#4434) üzenetére


sith7
nagyúr

:F 52 kts - es torpedókkal ? [link]

(#4436) FoxiestFox válasza CHaooSS (#4432) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Simán le tud pattanni. Mivel lősz mire?

(#4437) CHaooSS válasza FoxiestFox (#4436) üzenetére


CHaooSS
őstag

nem panaszkodnék, ha jogosan pattanna le, de ez így..
Közvetlen oldalról vlt 5km-re kongoval, myogi-ra. , de NY-nál is volt, hogy 8 találat jó szögben és csak 3k dmg
másik esetben meg az istenért nem tudtam szétlőni omahát furutakával, pedig ezeket simán megeszi, 5-15k dmg , BB-be is közelről beleküld 3-6 ezret.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4438) Chabe89 válasza sith7 (#4435) üzenetére


Chabe89
addikt

Neked csak azért tűnhet furcsának, mert a japókhoz szoktál hozzá. :) Én meg amúgy sem 6-8 km-ről szoktam lövöldözni hanem bujkálva. Azokkal az ágyúkkal meg még a cruiserekkel is lehet szórakozni.

(#4439) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na eljutottam odaáig, hogy farmolnom kell. Ugyebár 5 ágat viszek egyszerre és eddig mindig két fejlesztés között összejött a következő hajó ára is. Most a Pensacolahoz már hiányzik 300 000. :D
Mondjuk ha lenne aranyam és nem pedig eladnám féláron a felszerelést valszeg nem lenne ilyen gond.
Majd ha megjön a fizu. :D

(#4440) sith7 válasza Chabe89 (#4438) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, értem :)

(#4441) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok!

Mi lehet a probléma?
Feltelepítem a játékot, játszom vele, ok.
Legközelebbi újraindításkor a játéknak NEM indul el. Semmi változtatás nem történt pedig...
Vagy ha "elindul", akkor megjelenik a betöltési rész és ennyi, vége...
Csak az újratelepítés segít, de kicsit fárasztó, hogy minden egyes nap újratelepítsem...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#4442) Chris0321


Chris0321
addikt

Megvan az első hatos szintű hajóm a Cleveland és ezzel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni mert nem tudom, hogy a 4. fejlesztésből melyiket vegyem meg. A harmadikra gondoltam, a Kárelhárítási rendszer módosítása 2-re de mivel 1 milla előbb gondoltam tanácsot kérek.

(#4443) Chabe89 válasza Chris0321 (#4442) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát a sebességre nem lehet panasz, kanyarodni is egész jól kanyarodik, szóval maradt az amit te is mondtál. :) Speciel én T6-ra még nem vettem 1 milliós cuccokat csak BB-re.

[ Szerkesztve ]

(#4444) Chris0321 válasza Chabe89 (#4443) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm. Meg akarom tartani, ezért szerelem fel teljesen. Sok jót hallottam róla és kell a ranked miatt is.

(#4445) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah...
atlanta vs cleveland

hát, vmit kell majd eszközölnie a WG-nek az atlantán, mert... ugyan prémium és 7es, de.. .a félig felrántott cleveland fényévekkel jobb nála, és az CSAK 6-os... hm.... nesze neked pár fontocska :W
ofkorsz leszedtem mindent az atlantáról és átpakoltam cleve-re. sáfőr, kiegek, mindent....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4446) sith7


sith7
nagyúr

Na, most kijött a lépés :)
72k dmg

(#4447) Chris0321


Chris0321
addikt

Ezt láttátok már? Azon kívül, hogy elég elkeserítő, hogy csak 2x-es első győzelem van kiírva mindenhol ha jól olvasom okt. 16.-án jönnek a Német és Orosz hajók és ez elvileg hivatalos.

(#4448) Chabe89 válasza Chris0321 (#4447) üzenetére


Chabe89
addikt

Múltkor még 19 volt, de én aztán nem bánom azt a 3 napot. :D

(#4449) Chris0321 válasza Chabe89 (#4448) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a gyenge angolommal így értettem és az aktuális event ami egy német-orosz csata évfordulóján lesz is akkor kezdődik.

(#4450) sith7


sith7
nagyúr

Ennek a hajónak jót tett a patch

dupla citadella 18km - ről

és a végeredmény 80k

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.