Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) Borisz76


Borisz76
veterán

Ez is jó kör volt :

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#5652) Atlantis válasza - = Zk = - (#5650) üzenetére


Atlantis
veterán

Áfás számlát ne adjon? :D

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5653) Flayer válasza Atlantis (#5652) üzenetére


Flayer
senior tag

+1 :D

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#5654) - = Zk = - válasza Atlantis (#5652) üzenetére


- = Zk = -
félisten

de, Sulinetre szeretném venni a HE lőszereket... :v :D :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5655) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Kíváncsi voltam, miért telepít/frissít/tölt lassabban a game az indokoltnál (igen, tudom, patchek óta gyorsul), megnéztem a mappa tartalmát, 176k file, 29k folder.
Eszement. :DDD
Minden kis szutykot külön fájlból kell olvasnia a motornak...

(#5656) ledgeri


ledgeri
nagyúr

5.2

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5657) t.zolka


t.zolka
aktív tag

Sziasztok Srácok!
Nem tudja valaki, hogy miért nem lehet már napok óta Visa kártyával vásárolni a Shop-ban? (péjpálom nincs, és nem is akarok) :D
Szeretnék egy kis doubloon-t venni, de mindig hibát jelez, és hogy próbálkozzak később. :F

(#5658) DEV_NULL válasza Lavidaloka (#5628) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Akkor gyere Warplanes-ezni! :))

(#5659) FoxiestFox válasza DEV_NULL (#5658) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ahhoz kell botkormány?

(#5660) Borisz76 válasza FoxiestFox (#5659) üzenetére


Borisz76
veterán

Nem feltétlen.

Én bill/egér párossal használom...meglepően könnyű az irányítása.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#5661) Strauss válasza Borisz76 (#5660) üzenetére


Strauss
senior tag

Akkor már inkább Warthunder -- nekem pl. az sokkal jobban bejövős :)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#5662) belaazallat


belaazallat
addikt

Mi a @ van ezzel a játéknak felmagasztalt izének?

Egyik nap rendben tudok játszani, másik nap random időközönként kilép. Semmi mással nincs ilyen problémám. se BF, se AW.

Játék újra van telepítve, de nem használ.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#5663) FoxiestFox válasza belaazallat (#5662) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha Win10, akkor rossz hírem van: annak a hibája.
Ha nem az, akkor bármi lehet. Hardvertuning, memóriagond, túl alacsony swap, stb

(#5664) belaazallat válasza FoxiestFox (#5663) üzenetére


belaazallat
addikt

Win 10. De egyik nap hibátlan, másik nap meg nem?? :U

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#5665) FoxiestFox válasza belaazallat (#5664) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja.
Nálam is volt ilyen néhány programmal Win10 alatt, míg próbálgattam. Az enyém régi gép, de haveromén is csinál ilyet a W10, és az övé a tiédhez hasonló újabb AMD.
Biztos van rá valami megoldás amúgy... csak én nem nagyon szerettem volna workaroundokkal foglalkozni, úgyhogy pattantam is vissza 7-re.

(#5666) belaazallat válasza FoxiestFox (#5665) üzenetére


belaazallat
addikt

most nézem, a netem szórakozik. :W 1/4 mint szokott lenni.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#5667) FoxiestFox válasza belaazallat (#5666) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja hogy úgy kilép, hogy megszakad a kapcsolat, és a login screenre kerülsz?
Én úgy értelmeztem, hogy kidob a desktopra és kifagy a game. :D

Netsebességre amúgy nem igazán érzékeny a játék... a válaszidőre már annál inkább.

[ Szerkesztve ]

(#5668) belaazallat válasza FoxiestFox (#5667) üzenetére


belaazallat
addikt

bocs, dühömbe nem fogalmaztam pontosan. :(

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#5669) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

na most akkor ez a secret santa hol is vehető át?! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5670) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#5669) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Wut?

(#5671) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#5670) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem téma. megkaptam idővel... :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5672) ddt500hu


ddt500hu
veterán

170k dmg. :)

(#5673) ledgeri válasza FoxiestFox (#5670) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ho ho hooo Én is benne vagyok már...

(#5671) - = Zk = -Mit kaptál?

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5674) FoxiestFox válasza ledgeri (#5673) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ok, beszálltam. :D

(#5675) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Amúgy most, hogy az új vinyóm által a betöltési idő már jó, új bug van:
Torzít a képarányon a játék. 1680x1050 a natív felbontásom, de úgy nyögvenyelős, úgyhogy 1280x800-on játszom, ez ugyanaz a 16:10 képarány, ami a natív.
Natívon nem torzít, 1280-on viszont hiába fullscreen, vertikálisan meg van nyújtva a game.
Nagyon gyanús, hogy valamiért 1280x720-ban renderel, és azt kinyújtja a képernyőméretemhez, hogy fullscreen legyen.
Mókás, mert eddig ezt nem tette.
Config fájl már volt törölve, nem segített a dolgon.

Másik vicces dolog, hogy villognak olykor a szigetek árnyékai. Látószögtől függően, ahogy mozgatom a kamerát, eltűnik-feltűnik a tükörképük a vízen.
Erre először legyintettem, 10 éves VGA, régi driver, oké, belefér. Na de tesóméknál R7 240-en is ugyanez, és haverom gépén GTX760-on is. :D A GTX-en még a füst is képes villogni.

(#5676) ledgeri válasza FoxiestFox (#5675) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nekem rendre a szigetek csillanása (különösen a jeges pályán) "poppan be", mert van egy távolság ahol nincs renderelve, utána meg igen... nem mintha hiányozna előtte alapból, de azért még is nézek, hogy mi volt most, amitre nem számítottam...

(te mit kaptál?) (nekem is megjött már valami, csak ha prémium nap akkor nem kezdeném el most)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5677) FoxiestFox válasza ledgeri (#5676) üzenetére


FoxiestFox
félisten

100 dubli, és 5 holiday camo.

(#5678) ledgeri válasza FoxiestFox (#5677) üzenetére


ledgeri
nagyúr

OK köszi! Nekem, a weblapon belélpve: 250 doubloon
Amit hogy ha, mint minimum szeretnék akkor SMS-sel szemben jobban megérte, míg ha weboldalon vettem volna (arányban) kevésbé érte meg...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5679) FoxiestFox válasza ledgeri (#5678) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Huncut pénzmosodagyár ez a WG, annyi szent.
Nemhogy nesztek 500 dubli, és hétvégén prém, neeeem :D

(#5680) ledgeri válasza FoxiestFox (#5679) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mondjuk ezt sem értem, hogy lesz ebből "felajánlott" prémium hajó, ha csak annyit lehet tenni, hogy "1 euro, nesze!'...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5681) - = Zk = - válasza ledgeri (#5673) üzenetére


- = Zk = -
félisten

3x toltam be zsét, és 1x 100 dublont meg speckó camot ingyen

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5682) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#5681) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én kétszer, mindkétszer ugyanazt adta.

(#5683) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#5682) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hmmm... megcsekkolom akkor... bár mondasz vmit..... 500 dublonom volt, most van 700..sanszos, hogy.... :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5684) ledgeri válasza - = Zk = - (#5681) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Milyen Camo?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5685) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Hehehe, a lokalizáció a Santa-n is meglátszik :) (EU, és NA Vs RU ) ;] Asia meg kilőve

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5686) Bingisz


Bingisz
addikt

Nektek adja a legtöbbet, úgyhogy ide is berakom.

3 nap prémium+35 consumable. Akinek nem megy a finn, annak ez a rész a lényeg.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#5687) FoxiestFox válasza Bingisz (#5686) üzenetére


FoxiestFox
félisten

:R

(#5688) capulet75 válasza Bingisz (#5686) üzenetére


capulet75
addikt

Invalid.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5689) FoxiestFox válasza capulet75 (#5688) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nálam működött.

(#5690) ledgeri válasza Bingisz (#5686) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi, bár azt írja, hogy elfogyott (+1 for Klayman)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5691) - = Zk = - válasza ledgeri (#5684) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a 3 közül az utolsó... meg nem mondom így hirtelen, melyik az :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5692) ledgeri válasza - = Zk = - (#5691) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Láttam, csak már kiírta, hogy no more left.. pontosabban: No keys remaining, sorry

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5693) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Mogamit használja valaki? Szemre nagyon tetszetős az a 15 ágyú de még se látok túl sokat belőle. Mi a baj vele?

(#5694) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

A vízbetörést az "R" gomb nem javítja? Második eset hogy hiába nyomom meg csak inaktív lesz az ikon és nem történik semmi.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#5695) Chabe89 válasza ddt500hu (#5693) üzenetére


Chabe89
addikt

Nem rossz, de kicsi a lő táv. Nem szabad rárakni a nagy ágyúkat és akkor kapitány skill-el tudsz rajta javítani és így olyan Cleveland érzése lesz, csak vékonyabb a páncél.

(#5696) ddt500hu válasza Chabe89 (#5695) üzenetére


ddt500hu
veterán

Kapitány skillt kapott, GFCS mod.2, felszerelve, bezászlózva. Lássuk.

(#5697) FoxiestFox válasza ddt500hu (#5696) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem a Myoko lett meg az előbb. Remélem, jó. :)

(#5698) ddt500hu válasza FoxiestFox (#5697) üzenetére


ddt500hu
veterán

Jó. Kifullozva.
Szörnyen elrontott csata még is egész jó eredmény elsőre.

(#5699) - = Zk = - válasza ddt500hu (#5696) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az Upgrades-nél az utolsó, az mi a bánat?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5700) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah ezt nem értem.. nagyon nem xD

Tirpitz

North Carolina

két Tier VIII BS... az egyik prémium, a másik sima... ugye a NC még nem fullos.. bár nem hinném, h ez lenne a baj...

a két repair összege ami bosszant. az már más, hogy mióta megvan a NC nyertes köröm nem volt vele, amit túléltem... :C :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.