Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) KisApám válasza FoxiestFox (#4550) üzenetére


KisApám
addikt

A Coop. :DDD
Random 1 van, 1 győzelemmel.

Most nézem, hogy ilyen is van... bocsi, kezdő vagyok, és a gyerkőcöm mondja mit és merre.

Asszem a COOP - TÖRÖLVE.
RANDOM - ELŐRE.

CHaooSS és dying_star - ÉRTETTEM. :K

EGYÉB:
Az viszont NEM tetszik, hogy a PRÉM hajók drágák.
A World of Tanks-ban legalább vannak olcsó PRÉM tankok, olyanok-amilyenek, de vannak.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#4552) CHaooSS válasza KisApám (#4551) üzenetére


CHaooSS
őstag

Menj random csatát, egyből más lesz :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4553) FoxiestFox válasza KisApám (#4551) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Majd gyere vissza először 500 random után. ;]
Coopban nekem 89% a win, de az csak gyakorlás.

(#4554) mcwolf79 válasza FoxiestFox (#4550) üzenetére


mcwolf79
veterán

Gondolom co-op meccsekkel.
Fog az lejjebb kúszni ha elkezd élő emberek ellen játszani (bár némelyik értelmi színvonala a bot-okkal van egy szinten).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4555) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Én eddig nem is foglalkoztam az Omaha repcsijével túlzottan, nem gondoltam, hogy ilyen erős :Y
Szerk: a két kill a két ellenséges CV.... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4556) Chabe89 válasza KisApám (#4549) üzenetére


Chabe89
addikt

Atlanta, Atago, Murmansk és Aurora. Azt hiszem ezeket ingame is meg lehet venni goldért nem csak shopból.

(#4557) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Na, most megfigyeltem a legjobb DD gameplayt, amit eddig élesben láttam...
Amit a tag tolt azzal a Wickes-szel, az nagyon tetszett, ment is a compliment neki.. nem bántam meg, hogy végignéztem, és nem léptem ki (én még az elején megmurdeltem, ő végül hozta a kört).

[ Szerkesztve ]

(#4558) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Mit jelentenek a vasmacska-ikonok középen néhány embernél?

(#4559) mcwolf79 válasza FoxiestFox (#4558) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hogy kaptak valamilyen plecsnit.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4561) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Alacsony csataszámosoknak akik nem sajnálnák az eddigi munkájukat pár jó cumóért, és új regisztrálóknak Aurora, 500 dublon, és +1kikötő, ha ezen a progin keresztül új accot hoznak létre: [link]

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4562) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#4516) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Most adja mintha muszáj volna. :DDD

(#4563) sith7 válasza FoxiestFox (#4562) üzenetére


sith7
nagyúr

Akkor amit nekem tegnap nem adott, azt most neked adja ... akkor most cc.10 óráig nem játszom, és ha letelt a prémed, akkor nekem fogja adni a rendszer

(#4564) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Mi a véleményetek a Fuso-ról?
Akárhányszor találkozom vele, egy tierrel erősebbnek tűnik, mint a New Mexiko... ha 1v1-be kerülök eggyel, biztos, hogy ő lő ki, olyanokat sebez, hogy el sem hiszem, citadellája pedig ha van is, még nem találtam meg. :D

[ Szerkesztve ]

(#4565) Máté94 válasza FoxiestFox (#4564) üzenetére


Máté94
addikt

Pedig én úgy tapasztaltam, hogy neki könnyebb belőni a "testét", mint a New Mexico-nak. Akár Kongo-val is. :)

(#4566) Chabe89 válasza FoxiestFox (#4564) üzenetére


Chabe89
addikt

Mindkettő jó hajó szerintem. Fuso nyilván gyorsabb, de szerintem a páncélja gyengébb, de ezt nem merem 100%-ra mondani így fejből. :)

(#4567) FoxiestFox válasza Chabe89 (#4566) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor csak núb vagyok. :D

(#4568) Chabe89


Chabe89
addikt

(#4569) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Két dolog azért kiakaszt. CV, a repülők közlik, hogy lövik őket a célzó szétugrik úgy, hogy ellenséges gép a környéken nincsen. :Y
Másik éppen most. Megyek a Fusoval majd full hp-val. Kuma megtámad!! 13-14 km-ről. Rálövök kb. 6 sorozatot HE-vel mert szemből lófaszt nem sebez az AP, a végén ő 10 000hp-val röhögve elmegy én kipurcanok. 10 találattal 1x gyújtottam ki. Én égek mint a Reichstag. Nevetséges.
Ezt tegnap Clevlendel szoptam be. DD 8-9 km-ről képtelenség eltalálni ő meg 3-4 találattal kigyújt 2x.

(#4570) Borisz76


Borisz76
veterán

Jó reggelt.
Sziasztok.
Az általam kevésbé kedvelt ( 4.5 km-es torpedó , nevettséges ) T6-os Farragut amcsi rombolóval bedobott a mély vízbe :

Az egyetlen killem egy figyelmetlen T7-es japán romboló volt.
Annyira el volt foglalva az anyahajónkkal , hogy engem nem vett észre.
Első körben kilőttem rá a torpedókat aztán az ágyúkkal vettem célba.
Pár találat után felfigyelt rám....de akkor már késő volt neki.
Ment úszni a halacskákkal :)



[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#4571) h1mpi válasza Borisz76 (#4570) üzenetére


h1mpi
nagyúr

leszel még tier9-ben is vele :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#4572) Borisz76 válasza h1mpi (#4571) üzenetére


Borisz76
veterán

Bánja a fene, ha ott is ilyen jó kört tudok menni :D
Bár kicsi rá az esély...

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#4573) h1mpi válasza Borisz76 (#4572) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én szeretek nagy tierben menni. Ott sokkal nagyobb a lehetőséged a sebzésre. Pl. amikora a t7-esel top tier voltam, a Clevelandek szarrá lőttek. 8-9-10-ben nincs ilyen piromán beteg hajó :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#4574) h1mpi válasza h1mpi (#4573) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Most is 1 kibaszott Cleveland szarrá lövi a tier8-as DD-t hiába menekülök... Kivehetnék már ezt a szart a játékból.. nem is játszok ameddig nem nerfelik ezt a szart... :W

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#4575) FoxiestFox válasza h1mpi (#4574) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem tudom, mi a gond ezzel, A Cleveland nagyon lassú lövedékekkel operál, ha annyira közel mentél, hogy el is tudjon találni, még szép, hogy szétszed, alacsonyabb tier ide vagy oda.. akármelyik másik cirkáló is szétszedne.
Igaz, hogy nagyon pontos a Cleveland, de csak abban az esetben jó rombolók ellen, ha azok nyílegyenesen mennek, vagy ha közel vannak. Akkor hamar pirítós lesz belőlük. :D

(#4576) h1mpi válasza FoxiestFox (#4575) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az a nagyon közel 10 km volt csak spotolt egy repcsi.... kb folyamatosan okádta a lövedékeket... gondolhatod, hogy nem nyíl egyenesen mentem, mivel szinte csak rombolóval játszok nem vagyok noob.
Semmi ész nem kell ehhez a hajóhoz minden retard ezzel nyomja. Aztán más hajóval meg csak néz, hogy jé oda skill is kell.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#4577) FoxiestFox válasza h1mpi (#4576) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Tökre megértem az álláspontod, bár nekem egy rombolóm sincs.. viszont én mint cirkálós és csatahajós, a rombolósok egy részéről gondolkodom pont ugyanígy. :D
Túl későn lehet észrevenni őket, túl gyorsak, túl jól kanyarodnak, némelyiknek még a hala is túl messzire úszik... ha van egy kis eszük, némelyik romboló kb legaláis cheat a játékban még skill nélkül is, ha pedig játszani is tud az illető, akkor végképp OPok tudnak lenni... és sok jó romboló van, főleg japcsi ágon, míg az amcsi ágon eddig összesen két jó cirkálóval találkoztam, a St Louissal és a Clevelanddel.
Szóval ezúton is bocsi, ha van egy cirka, ami meg tudja zavarni a ragadozó játékmenetet. :P

(#4578) h1mpi válasza FoxiestFox (#4577) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor játssz rombolóval, azzal se csak fenékig tejfel az élet. Sith7 is megtudja mondani :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#4579) FoxiestFox válasza h1mpi (#4578) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha addig nem készít ki a játék, biztos kipróbálom majd őket. Most egyelőre a South Carolina-ig akarom elvinni a BB ágat, Des Moinesig a cirkákat (bele fog telni egy kis időbe.. :D ), aztán a japcsi rombolók jönnek.
A CV-k annyira nem foglalkoztatnak, de azért azt is ki kéne próbálni előbb-utóbb.

(#4580) Szőrös  válasza FoxiestFox (#4577) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ha nincs rombolód akkor honnét tudod, hogy legál cheat skill nélkül ?
Próbáld ki aztán majd meglátod, hogy nem egészen így van.
Pont azok szoktak meghalni leghamarabb akik nem tudnak rombolóval játszani.

A Clevelandre meg némi nert ráférne mert az aztán mindenre veszélyes nem csak a rombolókra.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4581) FoxiestFox válasza Szőrös  (#4580) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Videókat azért nézek elég sokat. A rombolókét legizgalmasabb nézni. :)
Amúgy akadtam már össze Atlantával... úgy szedte szét a Clevelandem, hogy sej.. tehát ha a Clevelandet lejjebb kéne tekerni, akkor azt is, márpedig az prém hajó, szóval nem fognak hozzányúlni szerintem.
Ok, magasabb tier.. de annyival tűnt erősebbnek, hogy.. nagyon. :D

[ Szerkesztve ]

(#4582) Chabe89 válasza Szőrös  (#4580) üzenetére


Chabe89
addikt

Fel lesz pakolva T7-8-ba a Cleveland. A cruiser ág is szét lesz bontva light meg heavy cruiser-re. Azt, hogy mikor azt ne kérdezd. :)

Borisz76: Szép karika. :) Jók ezek az amcsi rombolók csak más játékstílust képviselnek, mint a japánok.

(#4583) FoxiestFox válasza Chabe89 (#4582) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Keves lesz oda a Cleve, igaz, hogy jol lo, es zsir a legvedelme, de papirbol van kb..

(#4584) ddt500hu válasza Chabe89 (#4582) üzenetére


ddt500hu
veterán

Meg a WTE100-at is lecserélik a WOT-ban. :DD

(#4585) Chabe89 válasza ddt500hu (#4584) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát na! Tudod, hogy megy ez akkor. :DDD

(#4586) kócos87 válasza FoxiestFox (#4577) üzenetére


kócos87
csendes tag

Én eddig a Claevelandig jutottam és egyenlőre jobban tetszett az Omaha. Nem értem miért írtad ezt is a jók mivel nagyon jó adottságai vannak annak ellenére, hogy papír. Egyébként nekem még csak 500 csatám van kb 47% wr, 733 XP, és 30k dmg. Ez jónak számít?
Én játszom mind a 3 fajtával (romboló, csatahajó, cirkáló) és az anyahajókat is kipróbáltam. Szerintem mindegyiknek megvan a maga varázsa. Szeretek mind a 3 fajtával játszani csak az anyahajók állnak egy kicsit messzebb tőlem. Tényleg igaz, hogy sokkal jobban kijönnek a hajótípusok közötti játéksítuls külömbségek, mint például a wot-ban és itt sokkal több esélyed van egy 2 szinttel magasabb ellen mint a tankosnál.
Jelenleg van egy Minekazem, Clevelandem, New Mexicom és egy Furutakám. Szívesen játszanék szakaszban csak nincsenek a játékban ismerősök és így hamar beleunok. Várom a jelentkezőket.
A nevem: Bummmer. :R

[ Szerkesztve ]

(#4587) FoxiestFox válasza kócos87 (#4586) üzenetére


FoxiestFox
félisten

nightismyuniform
Engem is vehet fel, aki akar.
Hajóim: St. Louis, Omaha, Cleveland, New York, New Mexiko, Kuma.

(#4588) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Első tier 7-es megvéve. :) Mit legyen a 4-ik upgrade? Jól fordul alapból vagy kell rá a fejlesztett kormány?

[ Szerkesztve ]

(#4589) FoxiestFox válasza ddt500hu (#4588) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Majd számolj be, hogy milyen.
Lenne már rávalóm, de panaszkodtak rá... inkább gyűjtök tovább a Carolina-ra.

Más:
Úgy le lettem teamkillezve, mint a kaka.
Kötelékben haladtunk indulás után egyenesen (jó 500 méterre egymástól), egyszer csak rám fordult a srác, lőtt egy salvot, az utolsó lövege még pont mellettem volt, azonnal kaptam egy detonationt tőle...
Rá is tette a játék a pinket azonnal.

[ Szerkesztve ]

(#4590) Borisz76 válasza FoxiestFox (#4589) üzenetére


Borisz76
veterán

A 750 csatámból kb 2x fordult elő, hogy hogy csapattársat öltem.
De nem lettem lila.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#4591) FoxiestFox válasza Borisz76 (#4590) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerintem kell pár alkalom hozzá. Velem is megesett, hogy beleszaladtak a torpedóimba, eddig egyszer szerencsére.
Gondolom, nála már megtörtént ez párszor... de cseten sem reagált, úgyhogy vagy idióta, vagy kisgyerek.

(#4592) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ena minap DD-vel mentem, meccse elejen raengedtem egy ellenfelre a halakat, erre a sziget mogul eloront a csapattars, es benyel egyet beloluk, aztan egesz meccsen engem uldozott, es ram lodozte a barom a torpedokat. Mar gondoltam hogy direkt belemegyek, kapja meg a TK-t magara.

(#4593) Flayer válasza FoxiestFox (#4579) üzenetére


Flayer
senior tag

A cv-kel az a gond,hogy nagyobb tierben már némelyik hajónak nagyon jó légvédelme van és leszedi a gépek nagyrészét mielőtt még ledobnád a bombát vagy a torpedókat!:(

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#4594) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Nna ha már nem szeressük a DDket akkor egy mai jó eredmény :

Ezzel meg is lett a T6-is DD. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4595) Chabe89 válasza ddt500hu (#4588) üzenetére


Chabe89
addikt

Grat! Gyűjtsed az a FreeXp-t, mert most vetted meg a legrosszabb T7-es hajót a játékban. :DDD

Amúgy az egyik leggyorsabb hajó, szerintem nem kell rá kormány meg semmi ilyesmi. Én a Damage Controll-t raknám rá. Elég gyúlékony egy hajó. Ha elfogadsz egy jó tanácsot: sose mutogasd az oldaladat (mondjuk egyik hajóval se :D ), mert az egész egy hatalmas citadella és jó eséllyel egy salvoból eltüntetnek. :)

Más: Torpedó TK-ra nem igen szokott beszínezni csak ha direkt lövöd. Akkor is figyelmeztet vagy 3x és majd utána. Egyszer csináltam csak, mert a gyerek annyira agyhalott volt, hogy mindenki elé odalőtt, hogy ő "lemossa a hajókat" na. :) Aztán eltalált én meg visszalőttem. Beírtam neki, hogy hagyja abba a hülyeségét és csinálja a dolgát, de ő csak lő tovább. Erre fogtam magam és kilőttem a picsbe. :))

[ Szerkesztve ]

(#4596) ddt500hu válasza Chabe89 (#4595) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ok. Köszi. :U

(#4597) KisApám


KisApám
addikt

Megvan az Arkansas Beta, TIER IV - a legrosszabb prém hajó, bár ingyen volt.
Lőtávja 2-4 km-el kisebb (ennek CSAK 12,1 km...), mint a többi hasonlónak, írtó lassan fordul a hajó és a lövegek is.
10-ből 8 alkalommal vereség van vele, de kit érdekel. Akkor is felbaszom magamat vele ;]

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#4598) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Eddigi legjobb köröm CV-vel. 126k dmg. Persze alap felállás. :) Most a bombák is jól működtek.

(#4599) sith7 válasza h1mpi (#4578) üzenetére


sith7
nagyúr

De meg ám ... tier 7 -esnél tartok, ha van 5-6 torpedó találat egy meccsen, akkor már boldog vagyok
Próbáld ki, én is azt hittem, hogy hi, meg há, aztán csak há van ... igaz az Isokaze az nagyon op, aztán utána egy kicsit megváltozik a játékmenet

(#4600) h1mpi válasza sith7 (#4599) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A 8-as meg már úgy mozog, mint egy cruiser és 34 csomóval repeszt.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.