Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) Chabe89 válasza capulet75 (#5450) üzenetére


Chabe89
addikt

Iowa egy torpedó mágnes. Advanced torpedo protection ide vagy oda, nem egyszer volt már, hogy épp a faromat betalálta egy torpedó és ammo rack. :U CV-k meg kifejezetten szeretik és a lassú rudder shift miatt nem tudsz olyan gyorsan irányt váltani, hogy kikerüld. Pláne ha két oldalról nyomják. Nem szabad vele egyedül maradni az a lényeg.

(#5452) capulet75 válasza Chabe89 (#5451) üzenetére


capulet75
addikt

Amikor egyedül vagyok BB-vel, kb 15-20 másodpercenként kis mértékben irányt váltok, még harc közben is. A DD-k bekephattttyák. ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5453) Chabe89 válasza capulet75 (#5452) üzenetére


Chabe89
addikt

Váltogathatod az irányt, ha van mondjuk 2-3 DD és 20km-ről nagy szórásban küldözgetik a 30-40 db torpedót ami lefedi a pálya nagy részét. Közben meg figyelj még a repülőkre is, de akkor még az ellenséges BB-ket is lőni kellene.

Az én véleményem az, hogy T9-10 egy jó nagy szopóka. :)

[ Szerkesztve ]

(#5454) capulet75 válasza Chabe89 (#5453) üzenetére


capulet75
addikt

High tierben már elvárt ( lenne ) a csapatmunka. Mivel ez ( még ) nincs, nem játszom T8-10-ben. T4-6 ami bőven játszható és élvezetes. DD-kel lehet jókat vadászni, aki meg sörétespuska elven harcol velük ( hogy majd csak eltalál valamit ) az szánalmas.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5455) ddt500hu válasza Plasticbomb (#5446) üzenetére


ddt500hu
veterán

Egész eddig BB-em úgy,hogy nekem ne mond. :U Egyébként nem olyan vészes. Low tierben sok az amatőr aki percekig megy egyenesen. Cirkálóval meg rombolóval is!! :F
Magasabb tirben a saját rombolókra hárul nagy feladat, hogy a kritikus helyeken spottoljanak. Ne tudjon 4-5km-ről lődözni észrevétlenül. Ha már felspottolódik 10km belül egy DD-én fordulok egy 90 fokosat.

(#5456) FoxiestFox válasza Chabe89 (#5453) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerintem már a T8 is, BB-vel.

Amúgy nem tudom, a kollégának mi baja az amcsi csatahajókkal, New York, NewMex nagyon jók, még a Colorado is jó, és előbbi kettő állat, hogyan fordul... oké, lassúak, de én sokszor olyan torpedókat mozogtam ki, amiket cirkálóval szokás. :D
Az pedig, hogy BB-vel nem megyünk egyenesen, teljesen alap... én 15-20 másodpercenként változtatok irányt (legalább 20-25 fokot), de még sebességet is elég gyakran váltok.
Így azért sokkal kevésbé frusztrálóak a DD-k, egy ügyes hordozóval meg úgysem tudsz mit kezdeni, mikor megjelenik egy torpedóraj, és ledob hatot közvetlenül a hajó mellé... főleg, ha két rajjtal tolja, és mindkét oldalról kapod, keresztben :DDD

(#5457) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Vettem egy Langley-t.
Lehetseges valahogy szukebbre venni hogyan dobjak le a torpokat?
Illetve tudok valahogy nezetet valtani, hogy a repulok nezopontjabol lassam az alattam levoket?
Es vegul, hogyan tudok valtani a terkepes, es hagyomanyos nezet kozott?

Vagy bevalt tutorial is johet.

(#5458) Chris0321 válasza FoxiestFox (#5457) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezt olvasd el, én is innen tanultam meg az alapokat.

(#5459) Chabe89 válasza FoxiestFox (#5457) üzenetére


Chabe89
addikt

"Lehetseges valahogy szukebbre venni hogyan dobjak le a torpokat?"

Nem, ez nem olyan mint a DD-k esetében. Alt-tal tudsz manual dropot és ennyi.

"Illetve tudok valahogy nezetet valtani, hogy a repulok nezopontjabol lassam az alattam levoket?"

Shift, de szerintem úgy elég átláthatatlan.

"Es vegul, hogyan tudok valtani a terkepes, es hagyomanyos nezet kozott?"

M

(#5460) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Köszik. :)

(#5461) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Komédia. :Y
Első csatám az Isokaze-val.

Második csatám!

[ Szerkesztve ]

(#5462) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ha a csapat hulladék egyedül mit tegyek (azon kívül amit tudok) :F


[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#5463) Borote


Borote
addikt

Replayt szoktatok feltölteni? Ez ugyanis vicces kör volt, ha hamarabb észreveszem a BB-ket, akkor még lett volna 1-2 torpedó találatom.

(#5464) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ez a Fuso szívós kis vadállat :K :Y
A meccs kb. felétől nem hittem volna hogy túlélem a csatát :Y



Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#5465) Máté94


Máté94
addikt

Egyébként teljesen "fucked up" az új penetration mechanics", már a WG-sek is észrevették. :))

(#5466) FoxiestFox válasza Máté94 (#5465) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mit takar?
Mert én NC-vel nem lőttem citadellát a patch óta...
Az Aobával meg T8 cirkába lőttem egyből hármat is... Oo Szóval fura.. de mi történik?

(#5468) FoxiestFox válasza Máté94 (#5467) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hűha, még a végén játék lesz a dologból. :D
Remélem, a nagy peccselések elvezetnek majd egy messzi-messzi galaxisban egészen odáig, hogy a high tier is jó móka legyen. ;]

(#5469) Máté94 válasza FoxiestFox (#5468) üzenetére


Máté94
addikt

(#5470) FoxiestFox válasza Máté94 (#5469) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hozzászólásokat nézve (és sokkal egyet is értve) tényleg korai béta állapotban van az egész damage model..

(#5471) Met


Met
nagyúr

Most hogy volt a patch, egyből 11-es szintre léptem de nem kaptam meg a credit bónuszt csak az 1 nap prémet de az a 10. szintért jár. :F

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#5472) TESCO-Zsömle válasza Met (#5471) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mert nem a 11. szint az új. Az eddigit vitték egyel feljebb és az aljánál lett betoldva +1. Én megkaptam az 1 nap prémiumot, ami egyébként nem volt.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5473) capulet75


capulet75
addikt

Ezeket az egy nap prémeket igazán oszthatnák úgy hogy én döntöm el mikor. Marhára nem értem értem rá, kb egy óra maradt belőle mire igen.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5474) FoxiestFox válasza capulet75 (#5473) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Csak ne rókaprém legyen, mert a rókákat szeretjük^^

(#5475) ddt500hu


ddt500hu
veterán

New Orleans-nak milyen a páncélja?

(#5476) FoxiestFox válasza ddt500hu (#5475) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Tesztszeron jobban birta a bundaja, mint a Pensae vagy a Clevelande. Azert az oldalad ezzel se surun mutogasd :D

(#5477) Chabe89 válasza ddt500hu (#5475) üzenetére


Chabe89
addikt

Pensánál mindenképp jobb, de még mindig nem egy Cleveland.

(#5478) Máté94 válasza Chabe89 (#5477) üzenetére


Máté94
addikt

Nincs gáz, jövőre Tier VIII-as lesz. :))

(#5479) FoxiestFox válasza Máté94 (#5478) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A Cleve?

(#5480) Máté94 válasza FoxiestFox (#5479) üzenetére


Máté94
addikt

Igen.

(#5481) FoxiestFox válasza Máté94 (#5480) üzenetére


FoxiestFox
félisten

:D Hááát... de akkor nem ártana, ha kapna még egy kis páncélt..

(#5482) gabyka válasza FoxiestFox (#5481) üzenetére


gabyka
aktív tag

Irígység ON/ Már nem is elég ha csúnyán nézünk? :DDD /Irígység OFF

[ Szerkesztve ]

(#5483) FoxiestFox válasza gabyka (#5482) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Gondolom, BB-zel főleg. :D

(#5484) ledgeri válasza capulet75 (#5473) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én pl ezért nem indítottam rá addig, míg nem volt annyi időm, hogy kihasználjam... Én is gondolkodtam, hogy úgy jobb lene, hogy pl 24 óra felosztva 20 percekre: na ennyi prémium meccset kapnánk. Addig tart ameddig tart, úgysem 20 percesek meccsek mindig, de kompenzálna ez a rövidség.......

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5485) capulet75


capulet75
addikt

2015-ben így néz ki egy játékban a kötélzet ( most tekintsünk el attól hogy az nem az).
És ez nem a hardver hibája az biztos.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5486) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Tegnap összefutottam egy Kitakamival, szerencsére az én csapatommal volt. Elmebeteg az a hajó, basszus...
40 torpedót kitol....

(#5487) Lalllerrr


Lalllerrr
tag

Nálatok is akad egy marha nagyot, mikor Shiftel kiléptek a "távcső" nézetből? 0.5.1 előtt ilyen nem volt.

(#5488) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Jééé 3x-os XP! :DD

(#5489) Spenike válasza FoxiestFox (#5486) üzenetére


Spenike
tag

"Tegnap összefutottam egy Kitakamival"

Hogy hogy elvileg kivették a játékból nem ?

(#5490) sith7 válasza Spenike (#5489) üzenetére


sith7
nagyúr

Erre én is nagyon kíváncsi lennék ... :F

(#5491) FoxiestFox válasza Spenike (#5489) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem tudom.
Én még sosem láttam, azután kerestem rá videón, hogy mi is ez, miután láttam, mekkora felhőt kiterít magából.
Írták neki a cseten, hogy hogyhogy ilyen hajót hajt, de csak troll válaszokat adott, "top secret", meg ilyenek. :D
Talán dev volt.

(#5492) TESCO-Zsömle válasza FoxiestFox (#5491) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vagy supertester. Azoknak kussolni kell.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5493) Spenike válasza TESCO-Zsömle (#5492) üzenetére


Spenike
tag

Jah olyannyira kussolni hogy a mecsen végig csak fűst felhőből torpedózhat hogy azt se tudd milyen hajó az ! :DDD

(#5494) TESCO-Zsömle válasza Spenike (#5493) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

NDA...

Kitakamira meg nagyon ráfér a balance, mert a látszat ellenére nagyon használhatatlan volt. Ne feledd, hogy az nem egy romboló, hanem egy cirkáló annak láthatóságával és mozgékonyságával. Ha jól tudom, a test lényegében egy alap Kuma. 10km-ig mennek a halak, de majdnem ennyiről már észre is veszik. Pár száz méter a különbség csak. Ha meg feltennék rá a történelmileg hű 25km-es torpedókat, akkor az lenne a baj, de akkor is tölt 2,5 percig, se ágyúja se páncélja, semmi. Elvégre egy T4-es gép T8-ban...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5495) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Hajnali 100k dmg. :)

(#5496) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Intim együttlét... és túléltem.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5497) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Máááá megin ápdételünk.

(#5498) Ice_Man22 válasza Lalllerrr (#5487) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Jah, nalam is.

(#5499) belaazallat


belaazallat
addikt

Updattel visszatért a régi bug, hogy random időközönként megáll a képernyő. Csak itt, ebben a játéknak nevezett valamiben.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#5500) D.Orion válasza belaazallat (#5499) üzenetére


D.Orion
veterán

+1 nálam is előjött megint ez a hiba. Van, hogy egy teljes meccs időtartama alatt végig darabos képernyőm van. Másodpercek kimaradnak a játékból.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.