Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) Chabe89 válasza sith7 (#4450) üzenetére


Chabe89
addikt

Írják sokan, hogy jó lett.

(#4452) sith7 válasza Chabe89 (#4451) üzenetére


sith7
nagyúr

pontosabb lett, az 100 % ... előtte volt olyan, hogy 12 km - ről lőttem egy salvo - t és csak jakuzzi - t csinálta vele a hajó körül, örültem, ha 1 betalált

(#4453) CHaooSS válasza sith7 (#4450) üzenetére


CHaooSS
őstag

Én 4 citadellát kaptam Kongoval.. örültem nagyon.. 11k HP-n volt a NY 6km-re mondom ráfordulok és egy salvo-val megvan, erre mind talál szépen, de 3k dmg ő meg visszalő és -42k

Azóta se fordulok be csak akkor, ha elég messze vannak.. amúgy nagyon tetszik ez a Kongo. 60-80k dmg megvan

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4454) sith7 válasza CHaooSS (#4453) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez az RNG sajnos mindig akkor nincs a mi oldalunkon, amikor kellene

(#4455) CHaooSS válasza sith7 (#4454) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát ja.. most már kezdem megszokni ezeket a dolgokat, de néha azért fel tudnak idegesíteni

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4456) sith7 válasza CHaooSS (#4455) üzenetére


sith7
nagyúr

Elhiszem, nekem az alábbi körben is volt 1200 dmg, meg 4-5000 dmg is, és citadella ... eredménye 106k dmg

Ne idegeskedj, az ellenfélnek is van, hogy nem adja, ez van :))

(#4457) FoxiestFox válasza sith7 (#4450) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem tudom, csináltak-e valamit a NewMexszel, de amit ma mentem vele, adta mint a szemét.. ami félhp-s hajóra rálőttem, akármilyen messzire, legyen cirkáló vagy csataladik, azt vitte is a tengerfenékre a salvo...
Gondolom, holnapra elmúlik. :D

(#4458) sith7 válasza FoxiestFox (#4457) üzenetére


sith7
nagyúr

NM az nagyon jó hajó, nekem is megvan, és meg is lesz mindig, .... szerintem most éreztél rá :B :R

(#4459) D.Orion válasza sith7 (#4450) üzenetére


D.Orion
veterán

Bezzeg a Myogi-n nem javítottak. Haverral most mentünk 17 csatát. Ebből 4 lett győzelem. Zászlók és prém nélkül 3500xp-t szedtem össze. Ő is kb. ennyit. Nekem az x1.5 lett 267xp! mivel abban az egy csatában volt egy bulldozer csapatunk, ezen kívül meg lófasz. Két vesztes csatában szereztem 792xp és 890xp-t. Az utolsó győztesben pedig 800xp-t.

Ki lehet számolni, hogy mennyire egy sz&rláma bandával játszhattunk. Összesen 3 csata volt olyan amiben valamelyikünk kihalt. Többit mind a ketten túléltük, osztottunk ahogy csak lehetett, de találati pontosság és főleg csapat nélkül nem lehet nyerni Myogi-val. Mondjuk lesz&rnám a csapatot, hogy ha 12km-ről már mind a 6 kilőtt töltet találna, nem csak 3-4.

(#4460) FoxiestFox válasza sith7 (#4458) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Úgy legyen. :D

(#4461) sith7 válasza D.Orion (#4459) üzenetére


sith7
nagyúr

Myogi - hoz annyit fűznék hozzá, hogy 11k free xp - t toltam bele, hogy minél előbb túllépjek rajta :o
Halál az a hajó :(((

(#4462) - = Zk = - válasza sith7 (#4450) üzenetére


- = Zk = -
félisten

miféle mod ez amit használsz?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4463) sith7 válasza - = Zk = - (#4462) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez csak hajóikonokat + dmg panelt használom.

[ Szerkesztve ]

(#4464) CHaooSS válasza sith7 (#4461) üzenetére


CHaooSS
őstag

Borzalom.. ilyen szart, hogy hátul több ágyú van és ráadásul szar a citadellája..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4465) sith7 válasza CHaooSS (#4464) üzenetére


sith7
nagyúr

Minden nemzet, minden ágán van egy sz@r hajó, amit túl kell élni, itt ez az.

(#4466) CHaooSS válasza sith7 (#4465) üzenetére


CHaooSS
őstag

Japán cirkálóknál amúgy mi a szar? mert most Aoba már megvan, de eddig még nem volt, ugye nem utána lesz valami fos?
Mogami-ra hallottam panaszt, de gondolom nem olyan szinten szar mint a Myogi

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4467) sith7 válasza CHaooSS (#4466) üzenetére


sith7
nagyúr

A Mogamit 2 napja adtam el, a Myoko - val a tier 7 -essel a mai napig tartom a sebzés, és kill rekordomat a játékban 136k dmg, 5 kill; de a Mogami nem jött be ... fullos volt már, de valahogy nem adta ... persze lehet csak az én noobságom az oka, de nem jött be.

Szerintem nagyon sérülékenyek lettek a cirkálók, vagy az emberek tanultak meg a csatahajókkal játszani, nem tudom, én most csak csatahajókat, meg a rombolókat tolom, a cirkálókkal kezdtem, tier 4-5 - ben még azt mondom erősek, de felette már, elég 2-3 találat / citadel/ és vége a meccsnek.

(#4468) Atlantis válasza sith7 (#4467) üzenetére


Atlantis
veterán

Van benne igazság, amit mondasz, most T6-os cirkálóim vannak, de az elődjeik jobban tetszettek. Kövezzetek meg, de még a Furutaka is jobban bejött, mint az Aoba....nagyon nehéz hozzászoknom a lassú lövedékekhez, mind a Cleveland, mind az Aoba esetén. Emiatt közelebb szoktam menni az ellenhez, ami nem túl jó gondolat, mert amilyen sérülékenyek ezek a bárkák, hamar a halakkal kell étkeznem.... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4469) Chabe89 válasza CHaooSS (#4466) üzenetére


Chabe89
addikt

Eddig a Furukaka volt, most a Mogami. Igaz nekem még nem fullos, de Myoko után óriási érvágás az a hajó.

(#4470) D.Orion


D.Orion
veterán

Mai Myogi: nincs prémem

1. kör defeat, agyhalott csapat:

2. kör 1st Victory x1.5: Agyhalott ellenfél, 3 Wyoming nem mert letámadni. Egyikük kétszer ment neki a szigetnek. Mi csapatunknak nagyon nehezére esett cap-re menni 1 hajó ellen... Én meg 4 BS, 2 Cruiser, 1 DD ellen védtem a cap-et az egyik AC-vel.


Lehet ezzel lőni, hogy ha 15percig csak párszor lőnek vissza. De akkor is egy :O a Myogi

[ Szerkesztve ]

(#4471) sith7


sith7
nagyúr

Én abban látom a legnagyobb gondot magas tier - ben cirkáló esetén , hogy kicsi a lőtáv .... már a tier 6 -os csatahajók is ellőnek 15-20 km - re, nem egy tier 8 -es, Mogami esetében akár tier 10 -es is, mert beteszi abba a tier - be is.

Persze ne lőjjön olyan messze, mint egy csatahajó , de valahogy így nem jó, hogy én 15 km - ről tudok lőni, de ők már 20 -25 km - ről elkezdenek lőni.

Küzdöttem én is már a Mogami - val , mint malac a jégen, fordultam , lassítottam, de annyira nem voltam mozgékony, hogy egy Nagato, Tirpitz, ne adj Isten Iowa salvo - ból ne kapjak be 1-2 találatot, és akkor a 39k hp - ból lett, 21-25k hp, ja, és 1de volt már rá példa, hogy 2 ágyút is javíthatatlanra lőttek.

Kigyújtom a csatahajót, és ? Eloltja, kigyújtom megint, és ? Megvárja míg le tellik az égési idő - ezt jól megfogalmaztam :DDD - és visszajavítja magát. És akkor közbe küzdök, mint a gép, és akkor összejött mondjuk 15k dmg ... tier 8 - ban nagyon sok :(((

Tudom, mert én is ezt csinálom, tettem már be ide nem egy képet, talán tegnap este is, amikor fél, meg 3/4 hp - n lévő cirkálókat egy salvo - val kilővöm, mert egy nagy citadella néha mindegyik.
Többek között ezért is volt sok ember, aki visszaadta az Atago - t.

Lehet, hogy tier 9 - 10 - ben már használhatóbbak a cirkálók, mivel itt már megkapják ők is a javítási képességet, mint a csatahajók, ennek ellenére, pl.: sok Zao - t nem láttam még ... de Yamato - t, Montana - t annál többet ... gondolom ennek is oka van.

Nézegettem az új német cirkáló ágat, ott a tier 5 - ösnek már alapból 15 km (!) a lőtávja - mint a Mogami - nak tier 8 - ban - és ez fejleszthető 16,5 - re, de ha jól rémlik a tier 10 - esnek is ennyi marad végig.

Meglátjuk, egyelőre nem fogok belekezdeni egyik új ágba se, megvárom a tapasztalatokat :B

A fent leírtak ne tántorítsanak el senkit a cirkálóktól, lehet csak én nem vagyok elég ügyes velük. :R

szerk.:

D.Orion

2 tanácsot adnék, ha elfogadod :R

1. amint tudsz, lépj túl ezen a hajón
2. BB - vel ne lőj HE - t, csak AP - t :)

[ Szerkesztve ]

(#4472) D.Orion válasza sith7 (#4471) üzenetére


D.Orion
veterán

AP-vel túlüti az esetek 80%-ban a kisebb DD-ket és néhány Cruiser-t is. Nagyobb darab hajókra AP-val lövök. Pl. a Murmanks-ot csak azzal lövöm, mert bazi páncélos dög.

Nekem eddig nem jött be az only AP, de van még hátra 8K xp-m a Kongo-ig. Lesz időm kipróbálni.

(#4473) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na vegre de jo menetem volt a NC-val. Bevettem a lesz..om tablettat es mbementem a surujebe. Nagy elmeny volt es oriasi mazlijaim voltak.
Amagi kapott egy 47K salvot orult neki, aztan kettedurrantottam egy Aoba-t egy salvoval.
Egyszer 445HP-rol kezdtem magam javitani, mikozben mentek el felettem a lovedekek, aztan 9700HP-vel mentem egy 36K HP-s NC ellen, lelott 1400-ra, megint onnan javitottam, es mivel mentem fele, az osszes lovese lepattant, aztan mivel lattam hogy sokaig azert nem huzom, lerammoltam :) Meg kozvetlen kozelrol is belem eresztett egy salvot az elso agyukbol, de az is mind lepattant a hajo orrarol..aztan BAMM ;] ;]

Allat volt. Videot is nyomok fel rola

(#4474) sith7 válasza D.Orion (#4472) üzenetére


sith7
nagyúr

Te tudod :R

Malibutomi

Egyelőre még csak ellenfélként van tapasztalatom az NC - vel kapcsolatban, de hogy kemény, mint a kő, az 100% :K

Videóról majd egy linket pls. :R

(#4475) Malibutomi válasza sith7 (#4474) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Megy fel a video, csak meg ido amig felkuszik :)
Vegul ket killel zartam, lehetett volna akar 4 is, de pl az Amagit is otthagytam hogy a cirkalok fejezzek be (miutan lelottam 54K-rol 7-re :)

(#4476) sith7 válasza Malibutomi (#4475) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, úgyis csak este fogom tudni megnézni

Más

Akit érdekel , Warspite ismét a shop - ban, szokásos WG csomagban.

(#4477) FoxiestFox válasza sith7 (#4476) üzenetére


FoxiestFox
félisten

És csak egy frissen megjelent PC-s AAA játék ára. Tiszta haszon. :DDD
Hogy viszonyul erőviszonyokban a New Mexikohoz amúgy?

(#4478) sith7 válasza FoxiestFox (#4477) üzenetére


sith7
nagyúr

Passz ... Waspite - m nincs :N , de láttam már vele futni 3-400k kredites kört, és mivel tier 6 - os, gondolom nem 100k a javítása, mint a Tirpitz - nek

Itt össze tudod hasonlítani: NM , Warspite

Talán utóbbi pár dologban minimálisan jobb, lőtáv 14,9 - 16,3; sebesség 21 kts - 24 kts, HP, stb.

[ Szerkesztve ]

(#4480) Chris0321 válasza Chabe89 (#4479) üzenetére


Chris0321
addikt

Sajnos, én azt sem bánnám ha már holnap beraknák a Német ágat a játékba. Féláras kikötőhely már nagyon kellene mert nem lesz elég helyem. :(

(#4481) Malibutomi válasza sith7 (#4476) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Fent van a video :) [link]

Kulcs momentumok kb. 5 percnel, 8:10-nel, meg a vegen kb 10 perctol :)

En tuti hulyet kapnek ha 4.3 km-rol az 1400HP-s ellenfel pattintana az osszes lovesem ahogy en tettem vele :)

[ Szerkesztve ]

(#4482) sith7 válasza Malibutomi (#4481) üzenetére


sith7
nagyúr

Hello Amagi :D

Nem semmi ... most menj lottót venni, nagy mákod volt. :K

(#4483) Malibutomi válasza sith7 (#4482) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Az tuti :)
Megusztam par halalt. Mikor 445Hp-m volt es nem talaltak el, ennyi lepattanot meg mint a NC ellen meg nem lattam osszesen :) Csodalom hogy nem lettem cheaterezve :D

azt nem is ertem hogy a rammolas elott hogy pattant le 1km-rol

[ Szerkesztve ]

(#4484) gabyka


gabyka
aktív tag

Ez most hogy? Ellenség egy (szarrá lőtt, menekülő) hajóval, mi néggyel, bázisukat befoglaltam erre vesztünk...és ez ma a második hasonló... :(((

Szerk.: ...ma 3 órán belül...

[ Szerkesztve ]

(#4485) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Elkeserítő ez a játék.... :((( Nagyon tetszene, de hát az eredményességem, minden este 8-10 csatából 1 győzelem. Én vagyok ennyire balfasz, vagy nem lehet tenni ez ellen semmit... (?) 350 csata után 42%-on vok. Az átlag xp-m 557, az átlag dmg 24k. NY-vel mentem a legtöbbet. Milyen átlag értékek ezek?

(#4486) gabyka válasza Skyhunter (#4485) üzenetére


gabyka
aktív tag

Szerintem majd 1350 csata után térjünk vissza erre :)
Viccet félretéve, sok csatát megjársz mire kitapasztalod, Neked melyik hajó jön be...

(#4487) smisa


smisa
őstag

utálom szinte vicc tier 5 ben de most jól kijött a lépés persze csak nekem a csapatból :( így bukta
[/

[ Szerkesztve ]

(#4488) sith7 válasza Skyhunter (#4485) üzenetére


sith7
nagyúr

Én átlagos játékosnak tartom magam, nekem az xp 1344, a dmg 31825 ... és ennél vannak sokkal jobb eredmények is :K

Nézz pár rep - et, youtube videót , sokat segít :K

Más

Ezzel a 2 körrel búcsúzom a Mutsukitól, mindkettő 80k körül van, jöhet a következő :)

[ Szerkesztve ]

(#4489) Borisz76


Borisz76
veterán

Nálam is hullámzik - no nem csak a víz - a teljesítmény...vagy inkább szerencse ?!

Volt olyan napom, hogy 20 csatából 16 nyerő.
Ma meg 20/2 kb...

Még jó , hogy abba kell hagynom és mehetek dolgozni :)

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#4490) Atlantis válasza Skyhunter (#4485) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem ne foglalkozz a statisztikával, megöli az élményt, ha erre görcsöl az ember. Tedd meg, amit lehet és tojni kell rá, milyen a stat, győzelem van-e vagy vereség. Érzésre nekem is több a vereség újabban, valószínűleg mert kezdik elérni a T5-T6 szintet azok a gyógyegerek is, akik csak OBT idején indultak neki a vizeknek és emiatt hígul a játékosállomány.

Én megtanultam örülni a vesztes csatáknak is, elégedett vagyok, ha a végén top 3-ban vagyok a csapatban és megtettem, amit lehet.

Azt se tudom, hol lehet megnézni a statot... :B

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4491) Borisz76 válasza Atlantis (#4490) üzenetére


Borisz76
veterán

Ide írd be a játékbeli nevedet és meg tudod nézni a statisztikát.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#4492) Chris0321 válasza Skyhunter (#4485) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem is hasonlóak a statjaim, engem csak az érdekel az átlagsebzésem javuljon. Mikor találtam egy statos oldalt 16.000 volt, azóta léptem pár tiert és közben folyamatosan javult, nemrég léptem át a 25.000-et. Tudom magamról, hogy nem vagyok egy ász játékos és mivel folyamatosan fejlődöm nem zavar. Tudom, hogy vannak nálam jóval rosszabb játékosok is. Ha nagyon statra hajtanék rombolóval játszanék kis tierben mert azzal elég tűrhetően játszom, de az túl unalmas lenne.

(#4493) AMD Power válasza Borisz76 (#4491) üzenetére


AMD Power
titán

Pont ilyet kerestem. Köszönöm.

Ez vagyok én! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4494) h1mpi válasza AMD Power (#4493) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sokat nem mentél még :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#4495) Atlantis válasza Borisz76 (#4491) üzenetére


Atlantis
veterán

Mik vannak...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4496) AMD Power válasza h1mpi (#4494) üzenetére


AMD Power
titán

Nem igazán..... Tudod ,hogy van. Munka és gyerek mellett napi 5-6 csata a maximum.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4497) h1mpi válasza AMD Power (#4496) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tudom :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#4498) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hmmm, mit is mondtam a japó rombolókról nemrég?
Több mint 300 pontos hátrányból hoztam le a meccset.


Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4499) mcwolf79 válasza mcwolf79 (#4498) üzenetére


mcwolf79
veterán

Kár hogy ez a torpedós WG verseny csak T5-ös rombolókra érvényes :W :(

Ja,meg most látom hogy már le is járt.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4500) sith7 válasza mcwolf79 (#4499) üzenetére


sith7
nagyúr

Amióta nerfelték, azóta a Minekaze ugyanez, mint az Isokaze, csak az magasabb tier- be megy

Isokaze nagyon OP :K

szerk.

Ja, és szép kör :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.