Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) ledgeri válasza Chabe89 (#5799) üzenetére


ledgeri
nagyúr

... hogy meglegyen a BB :W

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5802) Chabe89 válasza ledgeri (#5801) üzenetére


Chabe89
addikt

T3-al ment 15 kört. Bőven elég, hogy meglegyen a BB.

(#5803) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na ezt a rohadék Nürnberget eladtam. Nincs olyan pozíció amiből ne kapna citadellát. :W 10 000-el kisebb az átlagsebzésem vele mint a Cleveland-el. 26 csatáig bírtam a szemétkedését. 4 vereség zsinórban betett neki. :(((

(#5804) FoxiestFox válasza ddt500hu (#5803) üzenetére


FoxiestFox
félisten

4 vereség zsinórban az nálad sok? Irigyellek.

(#5805) ddt500hu válasza FoxiestFox (#5804) üzenetére


ddt500hu
veterán

Alapvetően nem, de 1 hajóval sok amikor a másik 5-öt már ledupláztam. A 0-5000dmg közötti csatákról nem is beszélve. Bármelyik BB rám lő és eltalál azonnal -15000hp. Használhatatlan.

Helyette megvettem a Ryujo-t. Első csata!! :Y

Így kéne indítania minden hajómnak. :U

(#5806) FoxiestFox válasza ddt500hu (#5805) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem pár napja van meg a Königs, az eddig elég jó. Papír, de jók az ágyúk. Majd átküzdöm magam a Nürnin is. A Karlsruhe-nél úgysem utáltam még jobban cirkát, talán csak a Pensát. :D

(#5807) twi452 válasza ddt500hu (#5803) üzenetére


twi452
senior tag

Ez ilyen :)
Én is ezzel hajózom most, előbb szopatott rendesen az orosz t6-os dd...
simán csipegetett elég keményeket belőlem folyamatosan, én meg hiába küldtem neki a robbanót csak röhögött..

képzelem milyenek lesznek a komolyabb kicsit túltápolt orosz szarok a jövőben :D

(#5808) ddt500hu válasza FoxiestFox (#5806) üzenetére


ddt500hu
veterán

Königgel nagyobb az átlagsebzésem mint a Nürnberggel! :Y :(((

(#5809) twi452


twi452
senior tag

Megszereztem ezt az Emden csodát
Szépnek szép kis hajó...többet inkább nem mondok rá ;)
Gyűjtőknek ajánlott :D

(#5810) FoxiestFox válasza twi452 (#5809) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az mi?

(#5811) twi452 válasza FoxiestFox (#5810) üzenetére


twi452
senior tag

Német T2-es prémium cirkáló
ma indult rá mission
3 részből áll
első asszem 10 kill
második 300k sebzés
harmadik 20 tüzet gyújtani

http://worldofwarships.eu/en/news/special/get-emden/]

mondjuk sokáig él úgyhogy ha akarod ha nem úgyis megszerzed ha játszol egy kicsit :)

[ Szerkesztve ]

(#5812) FoxiestFox válasza twi452 (#5811) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Áhá. T2 prém, höh. Mik vannak.

(#5813) ledgeri válasza ddt500hu (#5803) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Háát, csak jól kell megválasztani a célokat és elszabadul a veszedelem (gondoltam játszok egyet vele ma is.. ez lett belőle...):

Csak hát a a csapat nem szedi le a nagyokat, ő sem tudja... :U (majdnem enyém lett egy BB torpedóval.. kifagyott szegény, de a kuma lenyúlta :)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5814) D.Orion


D.Orion
veterán

Erősen érdekes lett a játék, megszaporodtak benne a vérprofik. Pár héttel ezelőtt mindent halomra lőttem, teljesen mindegy volt milyen hajóval megyek. Most meg érdekes módon mindenki mindent kikerül, semmit se találok el. Bazira nem random, bedob a szopó oldalra és az istenért se tudsz eredményes lenne. Nicholas, Omaha, St. Louis és 100 feletti találat esetén 1-2 gyújtás és semmi sebzés. Se AP se HE nem fog semmit, elmehet a Wargaming random generátora a büdös francba. Szerencsére belőlem egy kanyi vasat se fog kiszedni ez a mocskos banda ilyen f2p játékkal. Unbalanced shit, tegnap este 9 csatám 6 különböző hajóval zsinórban +2Tier különbség...

(#5815) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Koszonom a valaszokat. Kar, hogy bundle-ben van, ennyiert nem kell.

https://www.coreinfinity.tech

(#5816) Máté94 válasza ledgeri (#5813) üzenetére


Máté94
addikt

Tegnap én is játszottam hasonlót, csak akkor éppen Königsberg carry voltam. Oh, és nyertünk is... :DDD :B

(#5817) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Na, ma megvolt az első szándékos csapattárssüllyesztésem.
König volt az áldozat, a chaten írták hogy kezdettől odalövöldözgetett baráti hajókra... :U mikor a vége felé mellé keveredtem, engem is elkezdett püttyögtetni (mikor nem volt ellenség a láthatáron)... elég gyorsan meguntam, mert low hp-n voltam már... kitettem rá a torpokat, süllyedt is.

(#5818) tbundy


tbundy
csendes tag

érdeklődnék cv ügyben, most volt egy csatám langleyvel (nmy szintén langley), amiben az ellenfél ledarálta a repcsijeim. upgradelve vannak a repcsik (air groups mod), commandernél 3as szintig meg van az aircraft fejlesztés. 5v5ben 4 repcsije maradt, 4v2es túlerővel támadtam akkor is 1 megmaradt neki az összecsapások után. mivel lehet ennyire felfejleszteni? :F

(#5819) Máté94 válasza Máté94 (#5816) üzenetére


Máté94
addikt

:B

(#5820) Tertius válasza Máté94 (#5603) üzenetére


Tertius
tag

Nem szoktam animéket nézni, de ez nagyon jó volt. :R

BTW bár hajós / tengeralattjárós témája van, és az akciójelenetek is jók, inkább a gépi értelemre koncentrálnak benne.

Ha van még hasonló, arra vevő lennék . . .

(#5821) ddt500hu


ddt500hu
veterán

3X-os XP?? Jáááááj! :DD Most kellenek a jó első győztes csaták! :K

[ Szerkesztve ]

(#5822) Máté94 válasza Tertius (#5820) üzenetére


Máté94
addikt

2 film van még. Az első a TV-széria egybevágva, plusz új jelenetek. A második film pedig teljes hosszában új anyag. Jövő március végén jön BR-en. :)

(#5823) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Kipróbáltam az Emden-t. Olcsó ingyen húsnak híg a... sebzése jelképes... viszont jól kanyarog, és szerintem tök jópofán néz ki. Ágyúhangjai is tetszenek. :D

(#5824) Tertius válasza Máté94 (#5822) üzenetére


Tertius
tag

Köszi a tippeket! :R

(#5825) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Van valami nyilvános képlet, hogy mire kapjuk a kreditet? Fubukival sebeztem 16 000-et, a Nagatóval 88 000-et. Kreditben alig van különbség. :F

(#5826) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nyertem egy Tachibana-t Clevernél. :D
Egész fun csata volt az Emden-nel. Ez a low tier móka százszor szórakoztatóbb, mint T7+.

(#5827) tbundy


tbundy
csendes tag

megvettem a fusót, még totál stock, csak bukóm volt vele eddig, ez a 6. zsinórban... :(((

[ Szerkesztve ]

(#5828) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Szaporodnak a 8-ok. :P

(#5829) FoxiestFox válasza ddt500hu (#5828) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jáj de rút az a festés. :D A hajó viszont remélem jó, bár mire eljutok oda..

(#5830) Luck Dragon válasza ddt500hu (#5828) üzenetére

Aha! Piros,fehér,zöld ez a magyar......ahh hajó:D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5831) ddt500hu válasza FoxiestFox (#5829) üzenetére


ddt500hu
veterán

2x-es XP-t ad! Csak az első győztes csatáig tettem fel. Nem sikerült valami jól de így is majdnem 8000XP-t adott. Egyelőre még stock de nem tűnik rossznak. Kicsit lassan fordulnak a lövegtornyok.

[ Szerkesztve ]

(#5832) FoxiestFox válasza ddt500hu (#5831) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jaja, én is használtam, míg volt. De míg az új prém festések elég jók, ezt kissé túlcsicsázták, holiday ide vagy oda. :D Mondjuk egy zöld fenyőfás még jól is nézhetett volna ki.

(#5833) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hááát..
Pensacola, és New Orleans semmire nem jó... két BS lövés, citadel, csá.... hiába megyek közel vadászgatni a DD-ket, vagy pár Cruisert semmi... egy hulladék sajnos

remélem a német Cruiser vonal ér valamit... :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5834) Chabe89 válasza - = Zk = - (#5833) üzenetére


Chabe89
addikt

A New Orleans teljesen jó, de a Pensa még mindig a legrosszabb cruiser a játékban szerintem. Azzal mindegy hogy fordulsz, minden irányból átlövik.

(#5835) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#5833) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A németeket még könnyebb átlőni.

(#5836) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Amúgy jó lesz ha vigyáz a wg mert tényleg okádék ami tier8 felett folyik. BB-vel szinte nem érdemes AP-t használni mert nincs hajó amelyik az oldalát mutatná. Folyamatosan csak menekülő ellenséget látok. 1:5-re vezetnek és 3 full hp-s BB fordít hátat nekem nehogy megsérüljenek. :Y
Valamit csinálni kéne a javítási költséggel mert ez így egy vicc. :(((

(#5837) FoxiestFox válasza ddt500hu (#5836) üzenetére


FoxiestFox
félisten

+1. NC-vel nem használok AP-t szinte egyáltalán :DDD

(#5838) - = Zk = - válasza ddt500hu (#5836) üzenetére


- = Zk = -
félisten

+1.. baszottnagy +1..

Valamit csinálni kéne a javítási költséggel mert ez így egy vicc.
ha a NC megdöglik, 100800 + az ammo.... :W
jó ha pluszba vagyok néha.. de ilyen 50-60ezrekkel....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5839) Chabe89 válasza FoxiestFox (#5837) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát most, hogy felöltöztettem az Amagi-t azt kell mondjam 1000x jobb hajó, nem csak az NC-nél, de még az Iowa-nál is. Komolyan bánom, hogy ennyire elhanyagoltam a japán ágat.

(#5840) - = Zk = - válasza Chabe89 (#5839) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sajnos a japán ágat nagyon felturbózták.. igen, az amagi nagyon adja....

más:!
input laggal mi a bánatot lehet kezdeni?! Tv belőve, játékban nem tudom mit mire kell beröffenteni... ilyen kersztbe csíkos villódzások vannak... meg FPS drop.. nagy... észrevehető :W
monitor+TV... csak monitoron jó

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5841) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#5840) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megoldva....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5842) sith7


sith7
nagyúr

Egy ideje nem játszottam, ma beléptem, és kaptam több, mint 8 millió kreditet ... miért ? :F

(#5843) Tenken válasza sith7 (#5842) üzenetére


Tenken
őstag

Raktáron maradt nem használt moduljaid eladták patchel.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#5844) sith7 válasza Tenken (#5843) üzenetére


sith7
nagyúr

szuper :C

(#5845) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Már megint updatelünk?

(#5846) twi452 válasza ddt500hu (#5845) üzenetére


twi452
senior tag

(#5847) ddt500hu válasza twi452 (#5846) üzenetére


ddt500hu
veterán

Köszi. :U

(#5848) papadzso1


papadzso1
tag

Sziasztok. Nekem az opcio menü grafikai beálításnál minden része üres. Se felbontás se semmi. tud valaki segíteni miért van ez.

(#5849) FoxiestFox válasza papadzso1 (#5848) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Milyen géped van?

(#5850) papadzso1


papadzso1
tag

I7 proci nvidia strix gtx970 vga 8gb ram nem hiszem hogy ez agond

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.