Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) Mcray


Mcray
senior tag

Q-ship (Angolok így nevezték) : Felfegyverzett szállító. Ellenséges tengeralattjárók ellen jók voltak , mert ha feljöttek agyúzni, akkor volt meglepi.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#4702) zarew válasza Mcray (#4701) üzenetére


zarew
senior tag

Jönnek a vasszivarok?

(#4703) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok!

Ha valakit érdekel:

1 db Invite kód (1 kártya, sértetlenül) a World of Warships-hez 2000 Ft-ért.
TIER II Diana hajó + 1000 doublon + 7 nap prém.

Azért ide írok, mert nem hiszem, hogy a prohardver apróhírdetési között bárki keresgélne utána.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#4705) Chris0321 válasza ertewrtewrtw (#4704) üzenetére


Chris0321
addikt

Az a gond, hogy annak a hajónak a látótávja is olyan rossz, hogy már rég fogy a hp-m de még mindig nem látom ki lő és honnan. Azt pedig tudtommal nem lehet megnövelni, így pedig elég nehéz vele játszani.

(#4706) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Visszatertem egy honapnyi alaplap gariztatas utan :O
Ha valakinek van kedve szakaszolni 5-6-7 szinten, akkor sikitson :B

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#4707) AMD Power


AMD Power
titán

Hali!

Nektek sem jó most a magyarosítás a 5.0.2 alatt!? :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4708) FoxiestFox válasza Sontir Fel (#4706) üzenetére


FoxiestFox
félisten

nightismyuniform
Akár most is tolhatjuk. Most kezdtem a mai játékot, eddig 3 defeat, úgyhogy elkél az erősítés. :D

(#4709) Chabe89 válasza AMD Power (#4707) üzenetére


Chabe89
addikt

(#4710) Chris0321 válasza AMD Power (#4707) üzenetére


Chris0321
addikt

Én délelőtt még használtam a régit mert nem volt még új de csak a beállításoknál akadt ki amire számítottam is mert abba került új opció. Egyébként is írták, hogy frissítések után gond lehet mert a wg szokott ezt azt változtatni ezért csak a legfrissebbet használjuk ami már ezeket is tartalmazza.

(#4711) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Tud azért az Aoba, ha akar


Vége elég húzós volt mert a Fuso már fordult rám, megmentettek a torpedók. Amúgy érdekes, hogy kb. ez a 2. olyan meccs ahol torpedókat lőttem ki vele, pedig 10km távval lehetne azért többet használni, bár nagyon nem szeretem a torpedókat

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4712) sith7 válasza CHaooSS (#4711) üzenetére


sith7
nagyúr

Majd megszereted ;]

(#4713) Chabe89 válasza sith7 (#4712) üzenetére


Chabe89
addikt

Főleg kapni jó. :DDD

(#4714) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Én úgy látom megérkeztünk a Wot szintjére a meccsek végeredményét tekintve!
Eltelik 5-6 perc mire a csapatom 50%-a halott az ellenfél pedig még egy hajót sem veszttett!:(
Egyre többet találkozom AFK játékosokkal vagy tényleg ennyi agyatlan került a játékba!? :Y

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#4715) AMD Power válasza Chabe89 (#4709) üzenetére


AMD Power
titán

Most már jó lett ,köszönöm! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4716) KisApám válasza Flayer (#4714) üzenetére


KisApám
addikt

Agyatlan játékosok? BŐVEN!

Legutóbb St. Louis-zal voltam, nagyobb hajók ellen, kisebb lőtávval.
Bal oldalon az ellenféltől megjelent EGY battleship és EGY destroyer, mi voltunk ott NÉGYEN, én + 2 battleship + 1 destroyer.
Mondom OK, van támogatás bőven, bementem az ellen lőtávjába, elkezdem lőni, kigyújtom, miegyéb.
Erre látom, hogy valamiért csak én lövöm és csak engem lő.
Szétnézek, és mi a helyzet???
Egyedül hagytak... Ott van 2 ellenséges hajó, vagyunk rájuk 4-en, bőven kilőhetőek lett volna 1-2 perc alatt, a bal oldal tisztázva, oldalba-hátba kapható az ellen... de NEM, a többiek elmenekültek... idióták... ki is kaptunk...

Vagy még ahogy ITT írtam.

AFK?
Átlagban kb. minden 3. csatában találkozom velük.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#4717) sith7


sith7
nagyúr

Nekem ami nagyon tetszik, hogy elkezdtek a hajókkal tolatni ... ellenfél jön, meglátja, megáll , és tolat ... :F

(#4718) joergie


joergie
őstag

Most láttam,hogy egyes asus monitorokhoz lehet kapni bónusz kódot:.
Igazából..nem kell hozzá megvenni, csak a szériaszám kell ;]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#4719) Skyhunter válasza joergie (#4718) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Már megyek is az MM-be. :C

(#4720) Chris0321 válasza joergie (#4718) üzenetére


Chris0321
addikt

Biztos meg lehet majd venni az ebay-en ezeket a kódokat is. Azt nem írják meddig lesz ez az akció?

(#4721) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Rájöttem, mi az egyik nagy hátránya a Cleveland-nek:
Ha egyszer kipróbálja az ember, más hajóval nem nagyon van kedve játszni :N

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4722) CHaooSS válasza mcwolf79 (#4721) üzenetére


CHaooSS
őstag

Aztán majd, ha nerfelik megy a sírás :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4723) Flayer


Flayer
senior tag

Egy fecske nem csinál nyarat!:(
Nem volt időm figyelni a többikket bár szerintem semmit nem csináltak!


Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#4724) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Tier 5-6-ban van fent valaki? "Ynexx" néven csónakázok...

(#4725) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Szervezhetnénk amúgy játékot valamikor, mert egyedül elég szar a sok hülyével..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4726) FoxiestFox válasza Skyhunter (#4724) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Már válaszoltam neked, csak kifagyott ez a rohadalom, amint írtál. Nekem rendszeresen kifagy, ha rám ír valaki játékon belül.. azaz mozog minden, de folyamatosan karikázik, és nem engedi át, amit írok.

(#4727) Skyhunter válasza FoxiestFox (#4726) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Csatában vok, gyertek fel a WoWs.hu ts szerverébe, előszobában leszek. Sry a nagyon OFF-ért.

(#4728) FoxiestFox válasza Skyhunter (#4727) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem nincs ts-em.
De aki szakaszozni akar, bármikor megbeszélhet velem egy időpontot. :D

(#4729) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Prém nélkül ez jó körnek számít a Mexikómabékával? :D

(#4730) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Bejöttem wows.hu ts-re....lespanoltam egy "SilentFlash" nevű kollégával, rávett, hogy vegyem meg a Murmansk-ot, mondom ok. Első kör : 6 kill, 200k kredit. :C Képet később teszek fel. :D

(#4731) X Factor válasza Skyhunter (#4730) üzenetére


X Factor
addikt

Lehet, akkor majd én is felnézek valamikor, ha ezen múlik h. legyen kill. :)

Make things work

(#4732) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Na elkezdtem komolyabban játszani a csatahajókkal, eddig annyira nem jöttek be, de kezdek ráérezni.


A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4733) capulet75


capulet75
addikt

A képen a Peder Skram, amely a dán hadiflotta zászlóshajója volt a hidegháború alatt. A hajó véletlen kilõtt egy Harpoon-rakétát 1982-ben a Kattegat déli részen. Az 500 kg-os rakéta 34 km-t repült, majd
Észak-nyugat Sjællandon, Lumlås környékén, a hétvégi házaknál robbant fel, letarolva a fákat és romba döntve négy nyaralót is. Hála Istennek, személyi sérülés nem történt. A rakétabalesetet " Hoppá rakéta " - ügy ( Hovsa missil ) néven ismeretes :DDD . Az állam beperelte a gyártásért felelõs amerikai cégeket, amelyek kárpótlást fizettek a romba döntött nyaralókért és a tönkretett áramvezetékekért. ( A dánok tényleg ilyenek, tavaly vagy tavalyelőtt egy F-16-os hagyott egy egy rakétát, a kormány közleménye annyi volt hogy ha megtalálod, ne baxtasd mert veszélyes, és kb vicceket faragtak az emberek belőle.)
A hajó hétemeletes, 250 kisebb-nagyobb helyiség található benne. A kulturnatten a 127 mm-es dupla ágyút is meg lehetett tekinteni.

Youtube.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4734) FoxiestFox válasza capulet75 (#4733) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez nagy :D

(#4735) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hát ezt nem hiszem el :W :W :W
30-as ping-gel folyamatosan keresztülmegy a hajókon a lövedék. Kb. 50 találat a Murmansk-kal mint a papírhajókon keresztülmegy a lövedék,és közvetlen mögötte csobban. 4 km-ről nem tudok sebezni, mert egy fos az egész.Mi a faxt csináltak ezzel ???? Eddig ezt nem csinálta.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4736) Malibutomi válasza mcwolf79 (#4735) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem csomoszor volt mar. De jo a celzas, hu pont bele...helyet siman keresztulrepult rajta es csobb a vizbe.

(#4737) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Eddig legjobb Aoba-s köröm. Volt itt minden mint a búcsúban. :D A végén 1X 000hp-val nekimentem 3 BB-nek és két sorozat torpedóval 5 találatot értem el. Mondjuk az egyik idióta megállt. :D :D Tán egy videót is megérne.

(#4738) CHaooSS


CHaooSS
őstag

De mi a.. mind a két csapat foglalja a bázist, mi befoglaljuk és semmi.. erre ők is elfoglalják rá pár másodpercre és mi veszítünk, ez most mi?

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#4739) Máté94 válasza ddt500hu (#4737) üzenetére


Máté94
addikt

Óó, hasonlóm nekem is volt ma. :B

(#4740) K3NZO


K3NZO
senior tag

Sziasztok!

Tegnap este vásároltam PayPal-al egy három napos premiumot, de a játékban "standard" maradt, míg a netes profilom jelzi a premium fiókot. Írtam már pár "ticket"-et de semmi válasz ez idáig :(. Valakinek valamilyen ötlet?

"Per aspera ad astra"

(#4741) Atlantis


Atlantis
veterán

Nem semmi. Jók vagytok az Aoba-val, nekem nem tetszik igazán. Még a Furutaka is jobban szuperált nálam.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4742) h1mpi válasza K3NZO (#4740) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha nem kapod meg kérj visszatérítést a paypaltól, de még ilyen nem volt nekem soha.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#4743) Borisz76 válasza K3NZO (#4740) üzenetére


Borisz76
veterán

PayPal-om nincs. Visa Hitelkártyával megvettem az éves prémiumot majd az oldalt bezártam.
Beléptem a játékba és már meg is volt a prém fiók.
10 mp sem volt...

Mod : Mindezt a Wot-hoz de szerencsére itt is "adja" a prémet.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#4744) Chris0321 válasza K3NZO (#4740) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha a netes profilod jelzi akkor meg kellett, hogy kapd a prémiumot. Nincs fenn valami mod ami bezavarhat? Nézted a csata utáni jelentést ahol a kreditet és az xp-t írja, hogy a jobb oldali prémium rész-e az aktív?

(#4745) K3NZO válasza Chris0321 (#4744) üzenetére


K3NZO
senior tag

Mostanra érdekesebbé vált a dolog, mivel a statisztikám is eltűnt de a jobb felső sarokban még mindig mutatja a prémiumot. (Közben meg a játékban lassan meglesz a "langley" :D)

[link]

[ Szerkesztve ]

"Per aspera ad astra"

(#4746) Borisz76 válasza K3NZO (#4745) üzenetére


Borisz76
veterán

Nálam bejön a statisztikád.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#4747) K3NZO válasza Borisz76 (#4746) üzenetére


K3NZO
senior tag

Nálam semmi. Ezt a problémát mi idézheti elő?

"Per aspera ad astra"

(#4748) Chris0321 válasza K3NZO (#4747) üzenetére


Chris0321
addikt

Milyen böngészőt használsz?

(#4749) K3NZO válasza Chris0321 (#4748) üzenetére


K3NZO
senior tag

Kipróbáltam Chrome-al és explorer-el (azaz edge-el) is. De ez sem magyarázza a premium problémám :(.

"Per aspera ad astra"

(#4750) Borisz76 válasza K3NZO (#4749) üzenetére


Borisz76
veterán

Win10 ?

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.