Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44201) ddt500hu válasza olivera88 (#44200) üzenetére


ddt500hu
veterán

És mi volt az Enterprise-al? ;] :P

(#44202) olivera88


olivera88
veterán

Ez gyors volt.. Képen nem látszik , a Vladinak 6x cit ment, full HP röl párolgott. :DDD Én meg kaptam 7 k sebzést összesen.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#44203) Tüzi válasza SoulReaver (#44180) üzenetére

gyerek a tirpákkal végig a cap-ben állt.
secondary-k meg leolvasztják 11km-ről.
jó ez a bismarck :) csóró player tirpitze.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44204) olivera88 válasza Tüzi (#44203) üzenetére


olivera88
veterán

Na most már nem takarod ki a neved? :))

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#44205) Tüzi válasza olivera88 (#44204) üzenetére

Mr Sherlock megfejtette a minap, kapott is érte új sapit... így meg már minek, a lényeget elérte a dolog :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44206) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Flamu twitch-e alapján azért igyekszik dd-t dd-vel összerakni az MM.

(#44207) LK válasza Tüzi (#44205) üzenetére


LK
addikt

Most komolyan. Mennyi további felesleges munkától szabadítottalak meg? :DDD

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44208) ledgeri


ledgeri
nagyúr


Eddig bírtam. 2015.03.24-én regisztrált accountjaimtól búcsúztam a mai nap....
45 nap múlva nem lesz többé ledgeri... .... .... .... az asia és RU szerókon... ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#44209) LK válasza ledgeri (#44208) üzenetére


LK
addikt

:C :K :R

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44210) sutyerák007 válasza ledgeri (#44208) üzenetére


sutyerák007
senior tag

áá micsoda plot twist a végén

(#44211) #21346560 válasza ledgeri (#44208) üzenetére


#21346560
törölt tag

De miért törlöd? Nekem volt egy "fölös" accom, odaajándékoztam valakinek...

(#44212) - = Zk = - válasza ST_Rock_ (#44102) üzenetére


- = Zk = -
félisten

elkezdtelek nézni.. élveztem is, egészen addig, míg meg nem szólalt az a magyar aslain hang... :(

:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#44213) ledgeri válasza #21346560 (#44211) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Csak azért készültek, mert még mikor be akartam jutni zárt bétára, akartam annyira, hogy a régió nem számított volna, legalább addig, míg EU-n el nem érhető... azóta hurcibáltam őket.
Az Asia-son nem volt semmi, a RU-son meg 300 dubi/gold, meg minimális Caliber haladás.... nem gondolom, hogy ért volna annyit (rögzített névvel), mint pl egy meghívós-prémhajós/tankos dolog nulláról, újonnan, saját névvel...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#44214) Tüzi válasza LK (#44207) üzenetére

Hálám üldözni is fog a sírig :D Ez neeem fenyegetés :DDD

btw:
[link] ezt érdemes megnézni.
kimitgondol?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44215) - = Zk = - válasza Tüzi (#44214) üzenetére


- = Zk = -
félisten

érdekes, nem nagyon csípem a faszit....
de tény, érdekes amit mond...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#44216) dokee78


dokee78
félisten

Tetszik ez az 1v1 Ranked,bár 2v2 esetleg 3v3 jobb lenne.

Nem nagy szám,de ma bevittem az Atagot!

Írja az ellenséges North Carolina:
-Atago :D

Hát szépen ki lett torpedózva!

Viszem a Worchester ágat,jelenleg a Seattlet nyúzom.
Az utolsó kiegészítő slotba jobban jártam a lőtáv növelővel,mint a dpm növelővel?

(#44217) belaazallat válasza Tüzi (#44214) üzenetére


belaazallat
addikt

Zanzásítva lehetne? Nincs 45 percem megnézni+ fordítgatni. Köszi! A ház elején a "bújtatott" ;] intel reklám...

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#44218) LK válasza Tüzi (#44214) üzenetére


LK
addikt

Természetesen soha nem írtam volna be ide a neved,ha te nem teszed. :N Tehát továbbra is kitakarhatod a neved ha akarod :D

Dokee78: ha egy torpos cirkás kicsit is tud játszani, a BB-snek annyi !

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44219) Tüzi válasza dokee78 (#44216) üzenetére

Nem tudom, nekem a dakkadakka jobban bejön vele.
Második köröm, tegnap vettem meg.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44220) FoxiestFox válasza LK (#44218) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nope. Közelembe sem jut a torpos cirkás. Egyik se jutott. De Tirpitz sem.
Egész sprint alatt nem ettem torpot se BB-től, se cirkától. DD-től is kettőt talán.

(#44221) LK válasza FoxiestFox (#44220) üzenetére


LK
addikt

Hagytad hogy foglaljon? És megkerülve a szigeteket, és messziről kiszedted őket? Nem mentem sokat de csak 2x kaptam BB-t, 4X mást.....

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44222) FoxiestFox válasza LK (#44221) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A nagy capbe beálltam, de csak addig, míg nem jöttek túl közel.
A lényeg, hogy secondary-n belül tartsam őket.
Volt, hogy hagytam, hadd vigyék mindkét capet, akkor berusholtam, az utolsó pillanatban kikerültem a nyilvánvaló torpokat, és mentem a sziget mögé az immár torptalan hajóért.
Ahhoz, hogy ki tudj csapni egy BB-t torpokkal, cirkálóval, ahhoz a BB-nek nagyon bénának kell lennie.
Massával mentem végig, a cirkálóknak halvány esélyük sem volt egyszer sem.
Szerintem fasság így összeereszteni eltérő osztályokat...

(#44223) olivera88 válasza FoxiestFox (#44222) üzenetére


olivera88
veterán

:D
Még DD is csak egyszer tudott kiszedni, az 6-7 csatából. Cirka egyszer se szedett ki. Massa ellen nem igazán van esélyük. :( Ahogy felspotolodnak nár rögtön szedi sec őke, aztán főágyú HE salvó, közben secondary..
Ja sztem is fasság eltérő classokat ősszeereszteni.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#44224) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#44222) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja és a másik, target acquisition mod. :D Felesleges a camo, ez pedig sok fogócskánál hasznos.

(#44225) eventus


eventus
veterán

Eljutottam a north carolinahoz... utos! Bismarck ossze vissza lovoldozik hozza kepest, aa brutal, secondaryt sajnalom.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#44226) olivera88


olivera88
veterán

Megjelent a gomb nálam docykardban. 35 k dublonért tudnám befejezni a hajót jelenleg. Ma meg lesz 4 es direktíva, de még úgy is sokba fog kerülni sztem.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#44227) FoxiestFox válasza olivera88 (#44226) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Te vagy a célközönség, úgyhogy nem lesz más választásod, mint megvenni. :D

(#44228) olivera88 válasza FoxiestFox (#44227) üzenetére


olivera88
veterán

Miért lennék már pont én?? A pénzes nyugat europai gyerekek a célpont, nem holmi csoró magyaroszágiak, szerbiaiak stb...
Új telót veszek, nem holmi lebutított T10 es Alaskat. :U

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#44229) olivera88


olivera88
veterán

Berakom ide is hátha...

Üdvözletem!

A [WBF] Which Button Fires klán tagfelvételt hírdet, néhány gondolatban összefoglalnám a velünk kapcsolatos fontosabb információkat. - Mint tudjátok a klánunk egy fúzió gyümölcse, az aktívitási rátánk elég magas 85%-os (49 tag/ 42 aktív)

Ez azt jelenti, hogy nálunk nem okoz problémát a kláncsatákon való indulás, sőt inkább az a kérdés, hogy hány csapat indul az este folyamán illetve hogy mindenki részvételi lehetőségét megoldjuk. Mi ezen szeretnénk még tovább javítani, hogy még gördülékenyebben pörögjön a szezon.

Mindebből következik, hogy az aktív tagságunk szépen ki tudja farmolni az acélt nagyjából a Typhoon ligáig bezárólag, amelett hogy jatékélményt és rutint szerez a WoWs kompetitív részében. - Mi már régebben beláttuk, hogy az egyesülés, a minél aktívabb játékos közösség létrehozása és a kommunikációs csatornák napi használata a célravezető a klán fejlődését illetően. Ennek köszönhető a pezsgő klánélet, az ismét elért Typhoon liga és a kimaxolt klán kikötő, amelynek előnyeit az egész tagság élvezheti.

Mindezeket alapul véve nyitjuk meg a kapuinkat 5 olyan játékos felé, akiknél most a szokásostól eltérően nem a statisztikai mutatókat vesszük elsődlegesen figyelembe, viszont annál inkább az aktivitási szintet és a kommunikációs csatornáink aktív használatát. Úgy gondoljuk ez lökést adna a következő CB szezonhoz a klánnak és lehetőséget nyújtana ambiciózus, fejlődni akaró és arra képes jatékosoknak, hogy egy olyan klán tagjai legyenek és olyan célokat érjenek el, amire eddig nem volt módjuk.

Ha érdekel az ajánlat keresd Discordon vagy ingame a toborzással megbízott vezetőinket:
- Ares82_2015
- Mydgard
- oliver88 (unsinkable_sam_ ingame)

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#44230) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Lenyomtam a 6 killes fickót. :D

[ Szerkesztve ]

(#44231) LK válasza ddt500hu (#44230) üzenetére


LK
addikt

Az Akatsuki személyes kedvencem, a régi accomból azt sajnáltam a legjobban. Ágyúi is elég jók DD ellen. :K
De elindultam azon a szálon megint.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44232) olivera88


olivera88
veterán

Kléber fun. :D

Broadside Neptun 8 km re, AP betölt, majd reload booster. :))

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#44233) -Nomad-


-Nomad-
tag

Sziasztok!a magyarítást hova kell bemásolni?

(#44234) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

32ezer játékos van EU-n... de ennyi agyhalottat életemben nem láttam, mint most az elmúlt 6 körben, jesszusom...
WG valamit valamikor nagyon elqrt... nem kicsit

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#44235) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#44234) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én két meccs után adtam fel ma.

(#44236) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#44235) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#44237) belaazallat válasza FoxiestFox (#44235) üzenetére


belaazallat
addikt

amatőr! :P lassan meglesz ma a 100, ennyit még nem játszottam egy nap.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#44238) Chabe89 válasza - = Zk = - (#44234) üzenetére


Chabe89
addikt

Ezt mondjuk sosem értem, hogy miért a WG hibája, ha agyhalottak játszanak a játékaikkal...
Persze sok mindent elkúrtak, főleg mostanában, de ehhez nem sok közük van szerintem.

belaazallat : Szerintem nem is lehet egy nap ennyit játszani, max ha minden körben meghalsz az elején, mint a kutya. :N Legtöbb valami 30 volt amit egy nap bírtam.

[ Szerkesztve ]

(#44239) - = Zk = - válasza Chabe89 (#44238) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Persze sok mindent elkúrtak, főleg mostanában, de ehhez nem sok közük van szerintem.

wat?! :U
hát kiknek van közük akkor szted?!
mai napig nem értem pl ,a DD miért megy ki A1-re és röhög, ahogy elhal mellőle mindenki a csatában... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#44240) belaazallat válasza Chabe89 (#44238) üzenetére


belaazallat
addikt

Nem egyfolytában játszok, gyerekeket rendeznem kell itthon.
Ha kilőnek, kilépek és megyek másik hajóval. Nem vagyok jó játékos, gyakran keveredek olyan helyzetbe, aminek süllyedés a vége, viszont mindig igyekszem valakit magammal vinni, illetve törekszek a minél nagyobb sebzésre.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#44241) Tüzi

zsinórban a harmadik rankedet bukom, mert kétszer kifagyott a program, egyszer meg hagytam 4 percig elszámolni, miközben ment a homokóra... közben ment a meccs...

tegnap semmi baja nem volt, ma hirtelen elkezdett fagyni.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44242) ledgeri válasza Chabe89 (#44238) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az egész mostani accont-mozgathatóságnak az alapja egy indiai teszt volt. Nekik engedélyezték a szervervonulást, és talán ide jöttek sokan... Majd jött a mindenki mehet mindenhova (ennek az eredményeit nem csekkoltam). Mikor esti csatába emberünk beír pár téhlalapot, és mindenki mögött tölti a csatát, majd a végén a sarokban hal, akkor nem britt angolságot feltételezek...
Hogy a szétpromózott meghívásos dolgokat ne is részletezzem, az ingame mindenki után dobott ládák/zászlók és alapból a prém hajók tömkelege mellett.

Bár ebben az évben csak 2 tnkjatek.hu-s reklámot láttam a TV-ben, nem lepődnék meg, ha jövő karácsonykor a flotta jönne szembe!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#44243) Tüzi

szegény derpitzre egy heal-em sem ment el :(

Bedobott egy baltimore-t.
Mondom, neki, hogy bocs tesó... dumáltunk, spot. Elkezdtem secondary-vel lőni.
100 találat körül beírtam neki, hogy "is this fair enough?"
:D

Kaptam egy complimentet :DDD

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44244) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Flamu tier10 BB meccs: [link]

(#44245) olivera88 válasza Tüzi (#44243) üzenetére


olivera88
veterán

Hát így én is jártam. :DDD
Lelkesen követett egy Bismarck, közben szedte a secondary és főgyágyukkal aprítottam.

Én leszedtem róla 90 k t, ő meg rólam 14 et. :C

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#44246) gaboka75


gaboka75
tag

Ez egy érdekes meccs volt, vesztesként több base XP-t kaptam mint a nyertes csapat legjobbja.

Standard battle, kb. 8 percig egyedül védtem a bázisunkat egy Lyon, Scharni, Budyonny, és egy T-22 ellen. Nem voltak túl okosak, és bénán is lőttek.

25 decap, 700 defense point!!!!, és közel 2M potential egy Gorizia-val.

Egyébként egyetértek azzal, hogy elég sok agyhalott van mostanában a játékban...

(#44247) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Csak ránéztem warthunderre, és láttam ott is van év összefoglaló video... nézem mi került bele:
Hipper
Graf Spee
Kilőhető torpok, hogy csak az itt relevánsokat említsem...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#44248) dokee78


dokee78
félisten

Tegnap volt egy "jó" Ranked csatám!
Massachusetts B-t vittem,látom enemynél Vladivostok.
Gyengébb overall PR.

Gondoltam szét szedem a tagot.
Aztán jött a fekete leves,2 első tornyom javíthatatlanul el lőve.
Csak a hátsó torony működött.
Lehet valami profi meg tudta volna nyerni,de nekem így nem ment.

Aztán következő csatában megint el lőtték az egyik tornyot. :(((

(#44249) FoxiestFox válasza dokee78 (#44248) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kiperkelheted és felmodulozhatod ez ellen, de ha célzottan az ágyúidra lő, csak kis időt nyersz ezzel. Vladi ellen amúgy valszeg csak bementem volna, és elpukkantom. Kitingolva cska sokára lehetne kiszedni az orosz dmg con miatt.
Ne feledkezz meg az ágyú páncéljának szögeléséről, ugyanúgy fontos, mint magának a hajónak a szögelése.
Ha nincs betöltve, ne nézzen pont az ellenfél felé, inkább 45 fokban valamelyik irányba tőle, legalább add meg a torony páncélzatának az esélyt, hogy pattintson pár lőszert.
Ha folyamatosan az ellenfélre nézel, a torony elejének front platingje fogja kapni az összes pent, és azt sokáig nem fogja bírni egy orosz hajó ellen.

(#44250) Chabe89 válasza - = Zk = - (#44239) üzenetére


Chabe89
addikt

Most ez megint a WG hibája, hogy egy ilyen retard bemegy DD-vel és ezt csinálja? Te, hogy szűrnéd ezt ki áruld már el... :U

ledgeri : Eddig is csináltak az emberek más szervereken accountot, köztük te is. Most, hogy át lehetett vinni a szarjaidat másik szerverre, nem sokat változtatott ezen. Ha így folytatják úgy sem fognak 80 szervert üzemeltetni minden régiónak, lesz egy globál jó kis 200-as pinggel és csókolom. Szerintem ez a költözősdi ennek az előszele.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.