Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44851) LK válasza FoxiestFox (#44849) üzenetére


LK
addikt

Myoko-hoz hasonlítva ? Heal T5-ben? Füst, torpedó? Torpi van, látom.
Sajnos 5 ládából egy sem esett nekem. Neked 3 ? :O
Na, hátha ma esik egy.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44852) FoxiestFox válasza LK (#44851) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A Myoko szerintem jobb.

(#44853) olivera88


olivera88
veterán

Pff. Nekem se esett még egy Brit CA se. :(

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#44854) project640 válasza LK (#44851) üzenetére


project640
csendes tag

füst nincs ... .myokom nincs :-)

, ami gyorsan szembetűnő, hogy könnyen beadja a cit-et ellenséges CA-n, ill. a kicsit lomhás mozgás

egyelőre OK ... T7-ben sem kellett szégyenkezni, mondjuk Lyon-tól csúnyán bekaptam egyszer egy citet, pedig már menekülőben voltam

a Lyonnal nagyon szeretek lenni, de utálom ellenfélként, mert a 16 lövedékéből tuti , hogy kapok egy csúnyát is, ha CA-val vagyok :-)

(#44855) LK válasza project640 (#44854) üzenetére


LK
addikt

Na, hátha sikerül egyet kapni ma. Nekem egyébként nem világos honnan jönnek a tokenek a napin kívül. Ráadásul ötösével. :F

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44856) project640 válasza LK (#44855) üzenetére


project640
csendes tag

napi 10-20-at lehet összeszedni ... máshonnan én sem tudom ... ill. még van a brit küldi, amin tegnap kaptam 80-at, de a következő stage 5 v. 6 nap múlva lesz

(#44857) capulet75 válasza project640 (#44845) üzenetére


capulet75
addikt

Totál nem érdekel hogy te erre képtelen vagy, meg a kis kacsintós szmájli sem. Én átéltem, és iszonyat frusztráló. Arról nem is beszélek, hogy 10 DD-s csatából 9-ben ott a CV. Ha beviszem a full AA Mino-t ( most tekintsünk el attól hogy az AA perk már sz@rt sem ér ), akkor érdekes mód nincs CV. Pár hete próbáltam, 6 kört mentem zsinórban vele, egyszer volt CV.
Külön köszi a WG-nek, hogy az amúgy AA monolit hajóknak, mint a Flint, vagy a KII, szépen porbahúzta a légvédelmét, mert nehogy már a félbites CV playerek ne tudják kettécsapni őket.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#44858) tbw válasza capulet75 (#44836) üzenetére


tbw
aktív tag

Somerssel nem nehéz meghalni. 0 AA-ja van.
Sajnos az nagyon szituációfüggő.
Amikor még a grozovoi AA is alig bír el néhány géppel, akkor egy 0 AA-s hajótól mit vársz?
Tegnap mentem Somerssel 225k dmg 16 torpedó találat. Defeat, epicenteren.
A csapatunk valami miatt allergiás volt a körre, pedig nyerhettünk volna.

TBW

(#44859) sith7 válasza capulet75 (#44857) üzenetére


sith7
nagyúr

De miért pont fél ?
Miért nem negyed, vagy nyolcad ? :F

(#44860) LK válasza sith7 (#44859) üzenetére


LK
addikt

Hát nem csoda hogy ezt sem érted... ;]

Peace :R :DDD

Apropó tegnap volt cv alázó nap nem ? Keddenként lehetne...

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44861) LK válasza tbw (#44858) üzenetére


LK
addikt

Egy T10 DD-nek 6-os AA-ja van? :Y Csak egy fincsi falat semmi más. :(

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44862) FoxiestFox válasza LK (#44861) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jap. Ugyanis a főágyúi nem dual purpose kialakításúak, mint mondjuk a Gearingnek, hanem eltérő design, ami csak felszíni célpontokat tud dakkadakkázni.
Emiatt van az, hogy nálam is a kikötőben rohad a steelért megvett, amúgy kifejezetten jól játszható DD.
Elég egy béna játékos CV, és a meccsnek vége van. Ha nem korlátozna coopba, a legtöbb Somers player azonnal kilépne a kikötőbe, amint látja, hogy van CV a meccsen.

(#44863) sith7 válasza LK (#44860) üzenetére


sith7
nagyúr

Értékeld, hogy próbálom megérteni :DDD

Itt minden nap az van, ha szóba kerül ;)

Amúgy irónikus, hogy tegnap ahogy mondtad cv alázó nap volt, op, saját tier - ben mindent visz stb. ; erre Fox betesz egy brutál Atago kört, amiben ott volt a T8 cv a másik oldalon, és életben is volt végig, mégis vesztettek, és Fox is életben maradt, nem tudta a Cv kidobni, pedig saját tier - ben huhúúúúú ;)

Na, erre gondoltam, amikor azt írtam, hogy nem mindegy milyen cv játékos van az ellenfélnél.
Hiába vagyok én mondjuk pl.: a T8 brit cv - vel dmg - ben lila, ha egy másik T8 brit cv - s van a pályán , ő lehet , hogy nem tud annyi fájdalmat, szenvedést okozni, mint én. /jaj de szépen írtam ezt :D /

És ezt pont Fox képe is alátámasztja, hogy hiába ült az illető cv - ben , saját tier - ben, nem tudta úgy befolyásolni a meccset, hogy nyerjenek.

Ezzel arra próbálok utalni, hogy "ne dumálj, neked is lila a statod cv - vel" :D
Nekem igen ... de szerencsétekre nem mindekinek :R

Próbáltam szerény lenni, nem tudom mennyire ment át :P

szerk.
A szélsőséges full piros cv is kidob részt most hagyjuk :R

[ Szerkesztve ]

(#44864) LK válasza FoxiestFox (#44862) üzenetére


LK
addikt

Régen több BB-vel 65%, néhánnyal 55-58% wr körül voltam. Újrakezdtem a tudjukmi után, odafigyelve, szisztematikusan fejlesztve a játéktudásomat, három hajóval tudom hozni a 58%-ot, Sinoppal 53% körül. Jobban odafigyelve játszok, ennek ellenére szarabbul. Ez sem csak az öregedésemre fogható... Gyökeresen megváltoztak a (ki nem játszható, védhető) körülmények. DD-vel még jobb voltam, most küzdök, hogy 50% felett maradjak.

sith : neeee :O , szerintem korlátozzuk keddenkéntre egymás alázását, inkább szídjuk együtt a wg-t hétközben, na deal? Ha véletlenül elkezdem a brit cv ágat és jó leszek benne, akkor hivatalosan is alázhatom a cv-ket majd ;]

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44865) project640 válasza LK (#44864) üzenetére


project640
csendes tag

na ne mond nekem, hogy a CV rework miatt!!!!
capulet75,
'félbites CV playerek'

nincs olyan, hogy CV player .... hanem vannak player-ek, akik játszanak CV-vel is (bocsi, hogy játszok CV-vel is)

mit gondolsz? engemet nem támadott meg T+os CV, amikor BB-vel, DD-vel vagyok!!??? .... csak nem sírok ... és főleg nem egy olyan körböl hozom le az okost, amiben T10-es DD-ben 1 perc alatt kiestem!!!!

és igen, nekem is voltak ilyen köreim!!!!! ... amikor megyek DD-vel, még nincs spot, és azon gondolkozom, hogya sziklát egy inkább kívülről kerülöm .... aztán megbánom ... nincs menekülés, végig megyek a szikla mentén ... menekülök, cikázok ... közben ne jön le a spot, mert az ellen CV folyamatosan ott van, .... és a végén kidob :-(

tudod mit mondok akkor? ... balfasz voltam!!!!! ... és nem a 'félbites CV playerre' fogom

Foxi,
'Elég egy béna játékos CV'

most jöttem rá , hogy miért nem CV-zel!!!???? .... egy igazi lovag vagy!!!!
hát azért nem, mert ha egy lila játékost és 'kettéhuggyant' egy 'béna, félbites' CV player, akkor mit tudna művelni egy lila játékos CV-ben ülve?

Daenerys sárkányai ártatlan denevérek lennének, ahhoz a pusztítsához képest :-)

(#44866) sith7 válasza LK (#44864) üzenetére


sith7
nagyúr

okay :DDD
cél a szerver legjobb 5 % - ba bekerülni dmg alapján :K

[ Szerkesztve ]

(#44867) FoxiestFox válasza sith7 (#44863) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha ebből azt akarod kihozni, hogy a CV nem tudott volna kicsapni, ha akar, akkor benézted, mert a közelembe sem jött. Nincs is lelőtt gépem, pont ezért.
Végig a másik flanket farmolta, és ott amit talált, ki is kattingatta. Azért kellett visszamennem a bázisunkra, és elintézni azokat, akik jöttek capelni, mert az ottani flankünket eltávolította.
Még mindig békén hagyott, mert addig a Leninünk beúszott az ő bázisukra, és őt potyogtatta, hogy ne foglaljon be. Meg is ölte, elég gyorsan (70% hp Lenin volt ha jól emlékszem) de akkor már késő volt, mert fél perc kellett a meccs végéhez, és pontokkal nyertünk.
Ha még van kb 25 másodperce, kikattint engem is, kb 2k hp-m volt, és biztos vagyok benne, hogy már úton volt a repülőkkel.

[ Szerkesztve ]

(#44868) sith7 válasza FoxiestFox (#44867) üzenetére


sith7
nagyúr

ezt én nem tudhatom , de a mondanivalóm lényegén nem változtat
saját tier volt, mégse nyert/döntötte el a meccset, ergo nem minden meccs totál kuka , csak mert cv van a pályán

(#44869) FoxiestFox válasza sith7 (#44868) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az a baj, hogy a sztori azon részét látod, amelyiket látni akarod.
A 4 szerencsétlen, aki counterplay nélkül döglött meg tőle, gondolom nem számít, mert NEM NYERT.
Whatever. :(

(#44870) project640 válasza FoxiestFox (#44867) üzenetére


project640
csendes tag

nyilvánvaló ... hiszen ahogy leírtam már sokszor, saját tierjében vérengzést tud rendezni a CV .... egy shokaku-nak csemege egy Nagato, vagy egy orosz BB ..., de, ahogy írtam (te pedig ezt kerülöd meg mindig) a páros tier miatt 2/3 részben T10-ben nyomja a T8-as CV

azért egy Monti nem egy Lenin :-)

megjegyzem ügyes manőverezéssel pl. egy charles martellel nem tudna mit kezdeni egy T8-as CV (szóval ott már beszélhetünk counterről?) ... tudom, mert az egyik kedvenc CA-m és számtalanszor talált meg magányosan T8-as CV

(#44871) LK válasza project640 (#44865) üzenetére


LK
addikt

Azt mondom hogy a cv rework nem biztosított megfelelő körülményt egy full BB acc elindításához. Egyébként jól tettem hogy elindítottam, mert egyszerűen dől a credit, pénz híján sose voltam. Nem csak az a probléma. Változott a játékmechanika, amikkel játszottam és működtek, kiöregedtek. Új nemzetek felé kellett vennem az irányt.
Fox meg egy Grál lovag, aki nagyon magas lovon ül, de észrevehetően változott a jelleme. Most már a nubiaiakkal is szóba áll néha ;] Az építő jellegű finom és kevésbé finom kritikák után még most a szebbik oldalát látod. (és látom hogy küzd ezzel)
És 12 nap 42 hsz után sikeresen a topic lakóinak a szívébe loptad magad :DDD De ne csodálkozz, ha beírsz néhány abszurditást , és beszólnak utána. De hagyjuk is ÉN túllendültem ezen, ha nem kóstolgatsz elmehetünk egy wg-orosz hajó gyűlölő-brit cirka téma irányba. Magam részéről. :D Innen rajtad áll.
A félbites,gyökér,zombi,agyhalott cv playerek elnevezéstől meg teljesen elhatárolódok. A klikker az nem degradáló, az maradhat. :)

Egyébként, ha a BIF-en belül játszanánk is néha együtt, többen, jobb lehetne a hangulat, és az összetartás.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44872) sith7 válasza FoxiestFox (#44869) üzenetére


sith7
nagyúr

Az a baj, hogy a sztori azon részét látod, amelyiket látni akarod.

ez ugyanúgy elmondható rólad is

(#44873) project640 válasza LK (#44871) üzenetére


project640
csendes tag

hát persze, hogy sokat írok be .. az újdonság ereje :-) ... aztán majd biztos lesz 'kifáradás'

őszintén: szerintem mehet minden, ... mehet CV alázás is, csak az adott jelzők nélkül

én is szoktam bőven anyá*ni ... tegnap ugye kihúztam a hawkins-t ... tökre örülök neki, ... mentem elősször egy szar kört, aztán másodjára bedobott T4-5-be ... szuper .... a csata elején elkezdődik az ütésvéltás, szépen úszok egyik irányba, egyenesen mozogva már vagy 3 perce, és eregetek .... mondom magamba: finom kör lesz --- egyszercsak torp jelzések a hátam mögül ... egy saját 'dugó troá' kinyomta az első salvoját a tőlünk 10 km-re lévő (már csak 10 k-s) Kaiser-ra ... éles manőver, éppenhogy sikerül elkerülnöm, és nyomok neki egy NOOB-ot :-) (lehet nem kellett volna :-) ) ... visszaállok az eredeti irányba, közben a kaiser már süllyed is, erre megint torp alert -- indult a 2. salvo .... 1,5 km-re tőlem ... 2-t kaptam be .... elküldtem a jó édes anyjába ... erre visszaírta, hogy 'fuck you' (nem tudok angolul, szóval csak remélem, hogy ez valami szépet jelent)

miért kell ez!? ... egyébként mindkét oldalon 2-2 CV volt, de ez az angol CA szépen szedte őket, ha támadtak (van légvédelem fogyó cucc is)

(#44874) LK válasza project640 (#44873) üzenetére


LK
addikt

A történet mindennapos. Én is csináltam ilyet, de véletlenül és elnézést kértem. Annyit mondok, hogy legközelebb írd vissza hogy "your mom" "your mom and dad" "My name is James...., James bond. So you are dead." és hasonlók :)
A mai világba meg ajánlott megtanulni angolul. szvsz

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44875) sith7 válasza project640 (#44873) üzenetére


sith7
nagyúr

hogy 'fuck you' (nem tudok angolul, szóval csak remélem, hogy ez valami szépet jelent)

Hülye !
Ordítva felröhögök az irodában, és mindenki engem néz :D :DDD :DDD :DDD :DDD

(#44876) LK válasza sith7 (#44875) üzenetére


LK
addikt

Ha tényleg nem tudja, egy lépés hátra.... Hújajj...... rá kellett szólnom a 13 éves lányomra, mert TF2 közben már hallottam tőle. :DDD
Remélem 12 év felett van azért :))
Hát én most 16 éve vagyok fent a ph-n, lehet fiatalabb? :DDD

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44877) FoxiestFox válasza sith7 (#44872) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én úgy gondolom, hogy elég objektíven ítélem meg a dolgot. Sosem állítottam pl olyasmit, ami ne volna igaz egy adott mechanikával kapcsolatban, csak azért, hogy nekem legyen igazam.
Ha megkérdezel egy random uni klánból egy random jó játékost, pont ugyanezeket fogja neked mondani a CV témakörben, szimplán csak azért, mert ezek a tények.
Lehet, valaki kicsit kedvesebben, de lehet, valaki elküld nagyon csúnyán. Én a kettő között vagyok.

A rework óta a legjobb klánok is küzdenek azzal, hogy megtartsák valahogy a játékosaikat.
Az OMNI ezekben a pillanatokban vérzik el, mert nem maradt elég pro játékosuk, strangers feladta, egyik fele megy a -TWA- -ba, másik a RAIN-ba. Úgy tudom, az utolsó kláncsata-szezont fogják játszani, ami az OMNI (ha valaki nem ismerné, az egyik első igazán erős kompetitív klán, aminek elég sok mindent köszönhet a komp közösség) hattyúdala lesz.

Nem élvezet a játék randomban, nem élvezet a játék rankeden (most fogjuk kapni a második CV-s T10 rankedet), a többség nem fog kizárólag a kláncsatákért a játékban maradni.

Az emberek egy bizonyos szint felett azért játszanak, hogy az évek alatt megszerzett tudásukat az ellenfél legyőzősére használják fel, és minél ügyesebbek, annál nagyobb élvezetet tud okozni a dolog, főleg szakaszban, vagy kláncsatán.

Mikor jön egy CV, az évek skillje egyszerűen mehet a kukába. Whack-a-mole, ahogy írtam fentebb.
Ezt sokan viseljük nehezen, és még hozzájön az, mikor éppcsak zöld, vagy zöld alatti CV-sek elkezdik védeni a CV mechanizmusait de olyan ótvar low iq érvekkel, mint hogy "DE HÁ ÉN ASZTAT NEMTOM MEKCSINÁNI AKKÓ AZ NEM ÚGYFAN, CSAK DOCCSOLJÁL" és "DE HÁT NEKEM A JEPÜJŐJIM MEKHAAANAK HA FÖLÉ FISZEM AZ ÖT HAJÓNAKKK AKKOR BISZTOS VAN É É A HAJÓKKON"
És ilyenkor a legtöbb, amúgy béketűrő jobb játékosban megfogalmazódik a gondolat, hogy.. a CV-sek ezen aktívan védekező rétege vajon _tényleg_ ennyire fogyatékos, vagy szándékosan megpróbálja széttrollkodni az arcunkat. :D
Mert ha uttóbi, akkor kalapunk emeljük, de tényleg, mert ilyen, különböző fórumokon, feedbackeken, játékcseteken átívelő trollkodást azért nem minden nap lát az ember. :))

Tételesen cáfoljuk meg az összes hülyeséget heti rendszerességgel. és ellenérv helyett csak ugyanazt hajtogatják, és nem lehet az eszmecserét azzal lezárni, hogy belátásra bírjuk őket.
Egy kezemen meg tudom számolni, hány CV maint ismerek, aki elismeri, hogy hát igen, ő bizony azért játszik, mert élvezi, hogy senki sem tud csinálni ellene semmit, lehet közben kajálni, szép a madártávlat, és mégiscsak egy legál exploit. Konkrétan négy ilyet ismerek, ebből 3 super uni nagy klánokban, egy pedig közepes.

[ Szerkesztve ]

(#44878) LK válasza FoxiestFox (#44877) üzenetére


LK
addikt

Foxi. Eszembe jutott vmi. 1-2 uni cv-st nem tudnál megkérni, hogy írja be ide a véleményét röviden? Magam részéről hiszek egy jó játékosnak, hiszen a tudása miatt jobb nálam...
Érdekelne.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44879) sith7 válasza FoxiestFox (#44877) üzenetére


sith7
nagyúr

A zöld alatti cv -s alatt mit értesz ?
A cv - vel van zöld vagy alatta ?
Vagy összességében ?

LK

szerintem elmúlt 16 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44880) FoxiestFox válasza LK (#44878) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem ismerek magyar uni cv-st.

(#44881) LK válasza FoxiestFox (#44880) üzenetére


LK
addikt

Angolul tudunk annyira/beírjuk google fordítóval. :DDD
Kérdezd meg Discordon őket, aztán másold be ide. Aztán aki akarja megérti. Ez is több mint a semmi cv-s társaink lelki üdvéért :DD Szerintem nekem mindig jó ötleteim vannak :DDD

De most nem viccelek, tényleg jó lenne más véleményét is hallani. Nem csak ilyen belterjesen mint itt. Most én keressem ki a klántársaidat és írjak nekik angolul, hogy itt a homályos Magyarországon bajban van egy klántársuk segíccsék mán ki pár mondattal. Ne már.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44882) Tüzi válasza LK (#44878) üzenetére

rng-t ne hagyd ki.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44883) LK válasza Tüzi (#44882) üzenetére


LK
addikt

A jobb játékosok jobb rng-t kapnak? Hol kell érte fizetni? Én is én is! Csak prémmel mennek, vagy mire gondolsz? Figyi évek óta kutatom a titkot. Nekem is áruljátok el. :DDD

Én már a wg supportot is megkérdeztem , hogy hol kell fizetni jobb MM-ért és RNG-ért, de ők sem árulták el. Szomi lettem most :(

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44884) FoxiestFox válasza LK (#44881) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Fölösleges ennyire elautistáskodni a témát.
Ha uni CV-sek mókás "bizonyítékai" kellenek, wows hivatlos fórum, és youtube/twitch tetszőleges streamer a legnézettebb 5 közül.
Mindent elmondtam a témáról, amit el lehet mondani, játszottam uni CV mainekkel szakaszban, játszottam ellenük, itt voltam a rework előtt is, mi kellene még? :F

(#44885) Akagi válasza FoxiestFox (#44877) üzenetére


Akagi
tag

Megértünk, de te meg azt fogadd el, hogy itt a PR pirosabbik végén, nekünk tök mindegy, hogy a CV vagy akármi más küld vissza a kikötőbe. Lehet nem játszunk eleget a lila CV ellen aki tényleg jó és így kevésbé érzékeljük a gondjaitokat, de hidd el _nekem_ a CV a legkisebb gond mostanság. Más sokkal jobban zavar amit te simán kikerülsz engem a halálba szívat. A DDk élete nehéz lett és amikor bejönnek (mert be fognak) a tengeralattjárók akkor még nagyobb lesz rajtuk a teher. A játék meg változik, ha levonom a cv-ket akkor is, egyre passzívabb mindenki cv nélkül is...

Segítség eltévedtem!

(#44886) FoxiestFox válasza Akagi (#44885) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Igen, ezt már én is írtam ebben a topikban. Amíg valaki nem válik igazán jóvá, nem nagyon érzékeli a különbséget.
És sajnos ezért is fals nagy részben a feedback, amit a wg kap a rework után.

(#44887) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Na végre! 2 menekülő BB-vel úsztam, torpedóztam az üldözőket... Izgalmas volt :) Végén 2 foglalót is elkapott 1-1 torp, csak nem lett double kill, ha van is olyan.. :D

(#44888) LK válasza Akagi (#44885) üzenetére


LK
addikt

Én közepes játékos vagyok. Mindent meg tudok szokni, de a He spam és a cv zavar. A He spam ellen már próbálkozok, több kevesebb sikerrel. De hullámsírba küldöm őket előbb utóbb. A he, dd terrort is elfogadom, mert az ügyességemen taktikai érzékemen is múlik a végeredmény. De ami ellen semmit nem tudok tenni, az nagyon zavar. A bb-k is meg fogják szívni ne aggódj.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44889) FoxiestFox válasza LK (#44888) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hogyhogy meg fogják? A DD után a BB a leginkább használhatatlan class perpill. És én BB mainként mondom ezt.
A HE spam és a CV jelenlét minden eddiginél erősebb, a BB-nek van legtöbb HP-ja, és ő látszik mindig, mindenki HE-vel lövi, mert a játékmechanika azt jutalmazza, a heal képességeket pedig nem állították át a növelt terhelés elviselésére.
Az egyetlen mód, ahol van értelme és haszna BB-t játszani, az a kláncsata, és talán a ranked, már ha nincs CV.

(#44890) T_Stark


T_Stark
őstag

Na pont most jövök egy marhára élvezetes CV-s meccsből...
A sokat szidott, OP-zett Smolensk kb 4 percig bírta a Haku ellen, egy dobás, közel fél HP off... aztán fordul. Füstben is nyomatta rám, addig amíg ki nem kapott, miközben a szarja még fel sem lett soha spotolva. Na elmehet a f..szomba az összes CV...

(#44891) LK válasza FoxiestFox (#44889) üzenetére


LK
addikt

Na ez az, amiért Conqueror függő lettem. Imádom a retardbooster miatt. Kb. így egál a játék. Kapjon minden bb retardboostert :) Teljesen fp-re belőttel játszok, és eddig ezzel megy a legjobban. Smolensk, DM, Hindi bármely megküldve HE-vel, megy a levesbe. A Thundererekkel van legtöbb bajom mostanság. Cv-k valahogy ritkábban találnak meg mint a többi bb-vel. (Csak Conqiról beszélek)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44892) SoulReaver válasza FoxiestFox (#44889) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az biztos... Hamar leégetik mind1ik BB-met... :D

(#44893) tbw


tbw
aktív tag

Rendben hogy a CV OP. De eddig ezt nem is tudtam hogy 1 percig megy rajta az autómata javító.
Conquerorral kijött nekem 12 kmre első salvó 2 tűz második salvó 2 tűz és így tovább.
És bazmeg csomó ideig kellett szenvednem hogy meghaljon.
Istenem noobok játéka ez a CV.

TBW

(#44894) FoxiestFox válasza LK (#44891) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nincs retard booster a Conqueroron.

(#44895) LK válasza FoxiestFox (#44894) üzenetére


LK
addikt

Én azt gondoltam, a javítást hívod annak :DDD Mert 10% Hp-ról majdnem feltölt. Akkor mi a retard booster?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44896) FoxiestFox válasza LK (#44895) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Amivel az ágyúkat vagy a torpokat töltöd gyorsabban egy kis ideig.
A heal az a retard heal, becenevén 3D nyomtató, vagy zombi heal. :)

[ Szerkesztve ]

(#44897) LK válasza FoxiestFox (#44896) üzenetére


LK
addikt

Akkor a Zombi heal-t kedvelem. :)
Most nézem, hogy az új accomon T4-6-8-10-ig ki vannak fejlesztve a brit cv-k. LOL. Nem is kell szenvednem ha ki akarom próbálni. :C

Most néztem meg őket, erre lefagyott a játék. A wg sem akarja, hogy cv-zzek.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44898) sith7 válasza T_Stark (#44890) üzenetére


sith7
nagyúr

Hova menjek pontosan ? :U

tbw
Te meg egy pro vagy

(#44899) T_Stark válasza sith7 (#44898) üzenetére


T_Stark
őstag

Sehova, elég ha értelmezed amit írtam. Összes CV mehet el, nem CV-s.

(#44900) Akagi válasza LK (#44888) üzenetére


Akagi
tag

A he ellen max annyit tudok tenni, hogy nem vagyok a lőtávjukban ami Gascone-al megy is, de Massaval nem igazán. Meglepően jól szokott menni a cv támadások ki/elkerülése. Ha a tengeralattjárók a mostani formában kerülnek be akkor a bbk kihalnak, a ddk már most is túlterheltek, ha még a tengeralattjáró vadászatot is megkapják...

tbw: elvették a manuális dct és kapták ez a retaldált automatát, amit meg kéne szüntetni...

[ Szerkesztve ]

Segítség eltévedtem!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.