Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44551) FoxiestFox válasza project640 (#44548) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A név wg kreálmány, ahogy elég sok másik is.
Nem konzisztens amúgy a hajóval, ki lehetne találni neki valami realisztikus nevet, a japánoknak is kiszámítható volt, mely osztályt mi alapján neveztek el.
De a legrosszabb névfosásuk eddig az Odin. :DDD

ddt: vágom. Csak mókás, hogy bizonyos ágakon nyüzsögnak a papíron (vagy ott sem pont úgy) létezett hajók, míg valóban megépített, jelentős hajós nemzetek hajói még nincsenek bent.
Orosz BB-kre gondolok itt elsősorban, gyakorlatilag MINDENNEK, ami BB, előttük kellett volna jönnie, lófasz se igényelte őket, főleg nem ilyen idegesítően tanky formában.

[ Szerkesztve ]

(#44552) ddt500hu válasza FoxiestFox (#44551) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ez igaz.

(#44553) LK


LK
addikt

[Innen a Yashima név]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44554) project640 válasza capulet75 (#44549) üzenetére


project640
csendes tag

Hagyjuk már ezt a japán fedélzeti légvédelmet. Ha ez a Yashima ezt tényleg megkapja, akkor tényleg szánalmas.
Hiába rakták szarrá a yamát is légvédelmi lövegekkel, szart sem értek. Szóval, ha kérhetem a WG-t, egy picit legyünk már autentikusak.

(#44555) sith7 válasza capulet75 (#44549) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem számít, japán légvédelem, 1000 - ből 999 CV - s egyből rá fog repülni, amint meglátja/megteheti
Tudod sok hp = sok dmg, más nem számít ;]

(#44556) project640 válasza sith7 (#44555) üzenetére


project640
csendes tag

brit BB csemege :-)

(#44557) LK válasza project640 (#44554) üzenetére


LK
addikt

Úgy mint az orosz BB-knél? A hivatalos fórumon megkérted őket, hogy töröljék a komplett orosz BB ágat mert nem autentikus? :U

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44558) ddt500hu válasza project640 (#44554) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ha közelítőleg autentikus lenne a játék nem játszanál vele. És senki más sem.

(#44559) project640


project640
csendes tag

persze igazad van ... , de ha már vannak amolyan nemzeti tulajdonságok, akkor a japcsik, érzésem szerint, a gyenge légvédelmű, de odabaszos BBk nemzete :-)

(#44560) FoxiestFox válasza project640 (#44556) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Amíg vissza nem lő.

(#44561) LK válasza FoxiestFox (#44560) üzenetére


LK
addikt

Az a baj bármilyen jóra is tervezte a wg, félő hogy az lesz a sorsa mint a Yamának Musashinak (mondjuk annak kevésbé) A csatába bejövő emberek nagy része jön 10km-t, megáll egy cap előtt, lő valamennyit megkapja a fókuszt, meghal. Uncsi. Pedig szénért lehet megvenném.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44562) project640


project640
csendes tag

Hogy egy kicsit tereljek: szerintetek melyik a legjobban játszható DD a játékban. És itt nem arra gondolok, hogy melyikkel a legnagyobb a dmg, hanem inkább arra, hogy melyikkel szerettek jókat játszani?
Én már elég sok DD túl vagyok, de nekem a legjobban a német T9, Z-46 jön be.
Miért? mert viszonylag gyors, van smoke rajta, kicsi erejű, de gyors torp reload .. a hátsó két ágyú menekülés közben is nagyon effektívvé teszi ... ill. igen hatásos AP lövedékek.

(#44563) capulet75 válasza project640 (#44562) üzenetére


capulet75
addikt

Benham, Akizuki T8-9-10

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#44564) SoulReaver válasza project640 (#44562) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ez engem is érdekel, mert a Kagero-nál jarok a japcsiknál. Elvagyok vele, de közelharcban béna vagyok vele. Majd a t10 15db torpedóval :DD

(#44565) FoxiestFox válasza project640 (#44562) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem a Cossack, Daring a kedvenceim, de más DD-t nem is nagyon játszom.
Azt mondják, a Kitakaze még mindig szemét mód op, a német DD-k pedig attól függ, mennyire retardált az ellenfeled, ha nagyon, akkor easy, ha nem, akkor rip.
Sok másikat is lehetne mondani amúgy, de a DD kín ebben a CV metában.
A Daringről végleg lemondtam, amíg nem ritkulnak a CV-k.

(#44566) Tüzi válasza project640 (#44562) üzenetére

Yugomo reload boosterrel :))
Meg a 46 ja. Azok az ap-k csapnak 4-5kt simán bb-be is. Oldalról. Csak rng ugye. De a jugó az meg a torpedoleves miatt jön be.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44567) Tüzi válasza FoxiestFox (#44505) üzenetére

Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar bejön a szuperyami tipped...
Kíváncsi vagyok, hogy raknak-e rá 46 centis övpáncélt.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44568) FoxiestFox válasza Tüzi (#44567) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szinte kizárt, egyszerű Yamato hull.

(#44569) Chabe89 válasza redzsi (#44538) üzenetére


Chabe89
addikt

Mondanám, hogy lázba hozott, de valahogy mégsem. Pedig a Japán hajók a kedvenceim. Nem nagyon motivál már semmi, hogy egyáltalán elinditsam a játékot.

(#44570) Tüzi válasza FoxiestFox (#44568) üzenetére

"Historically accurate"
:C

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44571) Tüzi válasza Chabe89 (#44569) üzenetére

Én a napi két kontenert kiveszem, aztán altf4.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44572) gaboka75 válasza FoxiestFox (#44565) üzenetére


gaboka75
tag

A Daring elég jó DD. Legutóbb egy Haku kipécézett engem, de végül is ő hagyta ott a fogát :)

Csak 1 torpedót kapott, a összes többi 3 km-tól AP az oldalába.

[ Szerkesztve ]

(#44573) FoxiestFox válasza gaboka75 (#44572) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem nem kell bemutatni a Daringet, 3k PR-om volt vele kb 100 csata után, aztán elkezdtem kapni a CV fókuszt minden egyes meccsen, és úgy már nem volt annyira fun. Eddig hagytam dropolni, és kiszálltam belőle.
Előtte is kijutott bőven, de leginkább az idiótákból, akiket sikerült kijátszanom a gyors füst reloaddal.
Csak hát jó CV-k ellen a Daring kb 4 perces élettartammal bír.

(#44574) scyllarus


scyllarus
veterán

Megtaláltam a WG szerint ideális játékost:

1 random és 4 co-op csata után vett egy Tirpitzet.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#44575) olivera88 válasza FoxiestFox (#44551) üzenetére


olivera88
veterán

"Orosz BB-kre gondolok itt elsősorban, gyakorlatilag MINDENNEK, ami BB, előttük kellett volna jönnie, lófasz se igényelte őket, főleg nem ilyen idegesítően tanky formában."

Hát az Orosz BB k jöttek igy is utoljára. Az Olaszok hiányoznak még csak.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#44576) redzsi válasza Tüzi (#44570) üzenetére


redzsi
senior tag

És valóban az. A Yamato és a Musashi tornyait pl eleve úgy tervezték hogy csereszabatos legyen majd a később elkészülő 510mm-es lövegekkel.

Tavi: legalább vedd ki az ingame ingyen santa kontikat, hátha.

[ Szerkesztve ]

(#44577) Tüzi válasza redzsi (#44576) üzenetére

Most nem tudom hirtelen, hogy a yaminak milyen belt-je van, de a szupiyamira 456mm-et terveztek. Vagy 457. Lényegtelen is.
Ezt tuti nem fogják berakni a játékba (hacsak a yaminak nem ilyen vastag már most is)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44578) FoxiestFox válasza olivera88 (#44575) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor mégsem utoljára jöttek. ;)

(#44579) - = Zk = - válasza scyllarus (#44574) üzenetére


- = Zk = -
félisten

még mikor elkezdődött a PR event, akkor volt egy orosz acc, Flamu sztrímben nézte, 1es Hashi és egy Puerto Rico... ennyi volt az account :D...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#44580) tbw válasza - = Zk = - (#44579) üzenetére


tbw
aktív tag

Ebben a métában a dd egy kín.
Nekem megvan minden Xes.
Legjobb a kitakaze a szintjén. Vagy a black somers azzal is mentem jókat.
De ha cv rádszáll annyi.
AAt kellene visszahozni amit kitaláltak a múltkor és szedte is a gépeket.

TBW

(#44581) project640


project640
csendes tag

szerintem az AA-val nicns gond ... ami tudja szedni a repcsiket, az szedi is ... , ami pedig nem tudja, az pedig nem ... ezt nevezik ballansznak
, ha minden hajónak Colbert, Mino szintű AA-ja lenne, akkor nem lenne értelme a CV-nek .... , ha nincs értelme a CV-nek, akkor mindenki a DD-k miatt kezdene sírni ... aztán a végén lenne mondjuk 3 féle BB-m, amik lőnék egymást, és szuper izgi lenne a játék

CV-vel játszani ugyanolyan hektikus, mint bármi mással ... bőven van tapasztalatom még a régi CV korszakból, és akkor sokkal félelmetesebbek voltak

(#44582) FoxiestFox válasza tbw (#44580) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Somers inkább kompetitívben ütős gép.
Teljesen kiváltja a Shimát úgy, hogy még a füstje jobb is.
Randomban viszont nem nagyon működik - nálam legalábbis. CV megkeres, kivárja a füstöm, aztán klikk klikk, és mivel nincs heal, gyorsan vége, illetve mindenki tudni fogja, hol vagyok (Somers tipikus flankelő DD, célszerű menni a szélére rögtön, miután behúztad az útbaeső capet).

(#44583) sith7 válasza project640 (#44581) üzenetére


sith7
nagyúr

(#44584) Nordic válasza project640 (#44581) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

cv-knek alapból semmi értelme a játékban, mert nem lehet rájuk balace-olni a játékot. Arról meg ,hogy Vannak olyan hajók amik szedik a gépeket csak annyit, hogy a blaensk/friesland/colbert trión kívül ha cv kinéz magának akkor annyi, legyél te BB-vel/DD-vel vagy cruiserrel, és igen ebbe a mino is beletartozik. Semmi értelme AA-ra gyúrni semmilyen hajóval, mert előnyöd se lesz belőle. Def AA egy vicc.

(#44585) tbw válasza FoxiestFox (#44582) üzenetére


tbw
aktív tag

Igen.
Klán csatán jó lesz szerintem.
Teljesen area denial dd.

TBW

(#44586) LK válasza project640 (#44581) üzenetére


LK
addikt

Szerintem nem normális dolog, hogyha meglát a cv, le is állíthatod a hajót, mert mindegy mit csinálsz. Nincs semmihez sem kötve a végeredmény. Klikkelsz, és az rng dönti el a sebzést. Kanyaroghatsz, gyorsíthatsz, lassíthatsz, a cv olyan mint a fej fölött lévő pallos, és ugyanolyan pallos egy noob kezében is, mert lehetsz te okos akarhatsz izgalmas csatákat, DD-vel foglalsz cap-et, másikat bevéded utolsó hajóként a csapatodból. De nem, odajön 3 adag szarral és már az első kivégez. Játékgyilkos, balanszgyilkos. Régen egy cirkával volt esélyed kikerülni a torpokat, DD-vel jó esély volt kikerülni a torpokat, droppot. És most? Semmi. Talán kifordulhatsz egy torpot a sokból ha szerencsés vagy. Milyen alapon kaptak rakétásokat is a cv-k ? Ilyen erős hajótestet? Melyik más típus kapott ekkora segítséget még? Mineden más hajóra is kérünk plusz vadászokat és még két ágyút. Na, balanszos?

Putyin vagy a fia/unokája szeret cv-zni vagy mi a franc? :DDD

sith : kb. :D
megismétlem: aki szerint ezek a cv-k balanszosak, igencsak szeretnek cv-vel játszani, nem igazán objektívek

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44587) sith7 válasza LK (#44586) üzenetére


sith7
nagyúr

cv olyan mint a fej fölött lévő pallos, és ugyanolyan pallos egy noob kezében is,

ha ez így lenne, akkor minden cv játékos lila lenne, de nem így van, vannak mindenféle színű cv játékosok ... :U
Azért egy DD - t kidobni torpedóval nem olyan egyértelmű dolog

(#44588) LK válasza sith7 (#44587) üzenetére


LK
addikt

De gondolkodj már egy picit légyszi. Nem attól lesz valaki jobb vagy rosszabb cv-s, mert nem tudja kiszedni azt az átkozott célt. Hanem mert nem jól választja meg a célt. Plusz, ha gyorsan fogy a csapat, van egy határ ami után már a cv sem tudja befolyásolni a meccset. Egy szar hajó fajta sem kap ekkor találati valószínűséget mint ők. Én BB-vel 1-1 torpot tudok kikerülni, rakétát, bombát sosem sikerült. DD-vel a rakéták ,és a bombák 70-80%-a talál. Egyszerűen nincs miről beszélni.
Egyszerűen akik szerint ez jó, azok védik a mundér becsületét, mert nem létezik hogy valaki vakon játsszon, és ne lássa a nyilvánvalót.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44589) FoxiestFox válasza sith7 (#44587) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Összefüggésben nézd.
Tegyük fel, van egy CV, ami vörös, és stat alapján azt mondanád, hogy fos. Mit tudom én, 30-40k átlag, negatív wr.
Mi fér bele ebbe az átlagba? 2-3 DD carry potenciáljának teljes eltávolítása, ellehetetlenítése, spoton tartása a meccs nagy részében úgy, hogy önvédelemre esélyük sincs, majd szarba klikkelése rakétásokkal.

Egyszerűen nem fun játszani ellene, nincs mód kikerülni, nincs mód, hogy kifogyjanak a gépei (hacsak nem TELJESEN fogyatékos és küldi AA blobokba keringeni őket a meccs nagy részében).
És akkor az AP bombákat, vagy a torpedókat, amikkel 3-4-szer megdob ugyanabból a squadból, ne is említsem.

Azt is gyakran hallom (CV játékosktól persze), hogy a CV torpedók nem okoznak olyan gyakran floodingot.
Ez is mekkora szemtelen kamu. Olyan, mintha azt írnám, hogy a Thunderer HE nem gyújt ki túl gyakran semmit. :DDD

(#44590) sith7 válasza LK (#44588) üzenetére


sith7
nagyúr

Én nem azt írtam, hogy ez így jó :N

Azt írtad egy noob kezében is ugyanolyan halálos fegyver, mint egy jó cv - s kezében

Ez nem igaz, nekem is volt olyan BB - vel, hogy 1 torpedót kaptam be, vagy egyet se, de volt olyan is, hogy az összeset. Tudom, voltam a másik oldalon is.

FoxiestFox

Te is tudod jól, hogy egy piros cv - s sose b@szakodna DD - vel, ...
Tudod első a dmg, nem a csapatjáték ;) ....a térkép szélén felmegy megkeres egy BB - t, és azt dobálja ahogy tudja, ebből van neki a 30-40k átlag

Egyszerűen nem fun játszani ellene,
Ezt aláírom, ha egy jobb cv játékos kinéz magának, és nem 4-5 hajóval együtt mozogsz végig a meccsen, akkor neked meszeltek.

Azt is gyakran hallom (CV játékosktól persze), hogy a CV torpedók nem okoznak olyan gyakran floodingot.
Ez viszont igaz, ritkább lett, és nem is okoz akkora sérülést már mint régen, nem tart annyi ideig.
Régen ha volt 2 rácsapásból 1-1 flooding, és közben javított pl. egy Yamato, akkor az min. 30k dmg volt.

(#44591) FoxiestFox válasza sith7 (#44590) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Te is tudod, hogy csak olyan példát írok, ami megtörténik.
Vörös CV-k fosták ketté a Cossack, Daring, Kidd (!) meccseimet, ezért hagytam fel minddel. És akkor ezek után kezdte dobálni a lilákat is.
37% wr Graf Zeppelin ellen a Cossackom 6 percet bírt, ez külön megmaradt. És a GZ nem is a legjobb prém CV.
Ennyire könnyű.
Vagy mikor a 42%-os Kaga megdobálja torppal 3 irányból a Massachusettst (legjobb T8 torpvédelem, ha nem tévedek), és a beltnél okoz floodingot... sorolhatnám.. elég pár jó klikk, hogy megsemmisítsd valaki játékát, nem kell hozzá lilának lenni. :N

[ Szerkesztve ]

(#44592) project640


project640
csendes tag

A CV-k jelenléte színesíti a játékot ... szerintem ez nem kérdés. 'Pallos'? mégis milyen pallos az, amelyik 1 rácsapással max be tud neked vinni 20k-t? Márha szerencséje van a CV-nek? ... tapasztalatból mondom, hogy még T10-es CV-vel sem tudok egy körben 2x rácsapni egy CA,BB kötelékre, mert lelövik az összes gépemet.
Színesíti ..... miért? mert pl. ilyen asashio féle sunnyogó DD-knek is van félnivalójuk ...., mert egyébként nem nagyon lenne :-) .... mert pl. amikor egy BB-re rácsap a CV torp bombázói, akkor választhat: hogy elkezd kanyaropdni, ezzel mondjuk az oldalát mutatva az ellen BB-nek, van hagyja, hogy bekapjon mondjuk 2 torp-ot? ...
, ha DD-vel vagyok, és látom a minimapon, hogy az ellen CV repülői pont a másik oldalon vannak, akkor felélegzek, de ha nem , akkor figyelni kell
Valaki cap-el. Az ügyes CV-s már viszi is oda a gépeket. mit csinál a cap-elő DD? Az ügyesebb már húz is el ... az ügyetlenebb fohászkodik, és füstöt csinál .... aztán, amikor a füst elmegy, és a spot még mindig rajta van, akkor meg fröcsögve szidja a CV-ket!!!
A CV-k sem istenek ... szar team esetén nem tudják eldönteni a csatát, de ügyes rácsapásokkal, spotolással tudnak a mérleg nyelve lenni.
1 vs 1-ben egy CV nyílván lenyom bármit ... de egy csoport ellen repülni, ugyanolyan esélytelen, mint pl. egyetlen BB 3 cirkálóval szemben.
Valljuk be sz őszintét: a legtöbb magas tier-ű játékban, átlagban, nem szenvedünk többet egy CV-től , mint pl. egy állandóan gyújtogató Smolensktől.

(#44593) FoxiestFox válasza project640 (#44592) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Megtekinthetem a statisztikáid? :D

Mert az írásaid alapján pont az a típusú játékos vagy, aki igazából minden más hajó ellen is ugyanúgy szív, mint CV ellen, így nem tudja felmérni a különbséget azok között a classok és hajók között, amik ellen ügyes játékkal lehet védekezni, és azok között, amik ellen nem lehet.

(#44594) project640 válasza LK (#44586) üzenetére


project640
csendes tag

visszakérdezek: és a Thunderer balanszos? hogy 24 km-ről lő, és szinte mindig gyújt? ... hogy 15 km-ről cit-et is nyom, meg gyújt is egy cirkálót .... hogy miközben a BB-nek beszab 10+k-t, közben 2 helyen gyújtja ... super hela-je van, és 12,5 km a láthatósága .....ez balanszos? ....nem! .... de ez nem azt jelenti, hogy be kéne tiltani

(#44595) LK válasza project640 (#44592) üzenetére


LK
addikt

"mit csinál a cap-elő DD? Az ügyesebb már húz is el ... az ügyetlenebb fohászkodik, és füstöt csinál .... "
:C Aki szerint a füst a DD-ken az ügyetlenebb játékosok fegyvere, azzal nem szállhatok vitába. Legyőztél. :R

Fox : szerintem inkább ebédeljünk, felesleges szócséplés és időpazarlás az egész

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44596) project640 válasza FoxiestFox (#44593) üzenetére


project640
csendes tag

Foxi:
őőő, persze... mert letiltottam a megtekintést? :-)

LK: ja, hogy Foxi-val 'bratyók' vagytok? ... hát akkor mehettek ebédelni, oszt visszagyertek ám :-) .... addig én is eszek valamit

(#44597) FoxiestFox válasza project640 (#44594) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nincs szuperheal a Thundereren, és ugyanolyan hegy méretű citadellája van, mint a Conquerornak.
Ettől még egyetértek, a HE gusztustalan rajta, de sosem volt problémám egy ellen sem.
Ha olyan hajóval vagyok, értelemszerűen nem fogok pusholni egy olyan flankre, ahol van Conq / Thunderer.
Megyek máshová, dolgozom ott. Counterplay.

[ Szerkesztve ]

(#44598) LK válasza project640 (#44596) üzenetére


LK
addikt

De legalább vicces vagy +1 :D

sith7 : "A WG megoldja, hogy a piros cv -s nek is legyen sikerélménye, de sajnos ennek az a vége, hogy a lila meg örömmámorban úszik ettől a "balansztól", mert így neki még nagyobb a sikerélménye." Teljesen egyetértek.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#44599) sith7 válasza FoxiestFox (#44591) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha ez tényleg így volt, akkor nem szóltam :R
Magányos DD - vel oké, ha rádszáll, nem hagy békén, akkor oké, de CA, BB játéknál még mindig tartom, hogy 4-5 fős csoportot 2x is meggondol az ember, hogy megtámadjon - e.

Lehet a szélső hajó bekap pár találatot, de a raj megsemmisül az utolsó gépig. Ezt valaki eljátssza 2x, ne adj isten 3x, ezt követően percekig nézegetni fog.

Amúgy ki van ez balanszolva, csak nem neked, nekem, hanem a WG - nek, és ezt erősíti meg a Te írásod is.
Egyszer régebben még a wot topicban olvastam, hogy állítólag zöldtől lefele van a legtöbb fizető játékos ... magyarázzam még ?

A WG megoldja, hogy a piros cv -s nek is legyen sikerélménye, de sajnos ennek az a vége, hogy a lila meg örömmámorban úszik ettől a "balansztól", mert így neki még nagyobb a sikerélménye.

De akkor visszakérdezek, és erre is mindenki próbáljon objektíven választ adni :R

Milyen lenne szerintetek egy jó DEF AA egy BB-n ?

Jön a repülőraj, és ?
Leszedi az összeset ?
Csak 2 - t ?
Attól még ugyanúgy ledobja a 3 torpedót, ha mindet lelövi, akkor senki se cv - zne ... :F

(#44600) project640 válasza FoxiestFox (#44597) üzenetére


project640
csendes tag

Ezt úgy mondod, mintha mondjuk egy montival lennél, és a túloldalon pedig lenne egy midway, és az egeret az asztalhoz csapnád, és hagynád az egész game-t a francba, mert úgyis minek játszanál
az a midway a túloldalon pont annyi eséllyel fog tégedet csetszetni, mint pl. egy smolensk, vagy egy khaba...., de pl. ha 2 shima lökködné felétek a torpokat, akkor persze sírva hisztiznek a játákosok (mellesleg joggal), hogy spotolja már azokat a DD-kez

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.