Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    Sziasztok!

    Egy kis tanácsra, ill. megerősítésre volna szükségem. Jelenleg egy Samsung Galaxy S Advance telót nyúzok már régóta. Tervezem a cseréjét, és a lehetőségek között van a Lumia 735 is. Tudom, hogy itt fórumon is ajánlják, jó a tesztje is, szóval jó telefon, gondolom. AZ a helyzet, hogy a T-nél tegnap megérdeklődtem, és meg tudnám venni egy összegben valami harmincegynéhányezerért. Meg is lepődtem! Már nem tudom pontosan, mennyit is mondott a srác, talán 34 körül. Ez azért elég jó ár, tekintve, hogy függetlenül 67 körül van. Nem is haboznék, csak még mindig van bennem egy kis félsz érzés, mert eddig Android telóim voltak, Windowsos még nem. SZóval arra lennék kíváncsi, hogy a WP esetén mitől "esek el", lesz-e vmi hátránya Androidhoz képest. Nem vagyok az a telefont agyon ROM-oló típus, alkalmazásokat sem töltögetek le agyba főbe, van kb 5-6 (időjárás widget, jegyzet, facebook, Viber, Youtube, FuelLog), amit használok és annyi. Szóval szerintem nem olyanok, amik a WP-s marketen ne lennének meg. Játszani sem nagyon szoktam. Netet használom, E-mailt (Gmail+T-s mail), telefonálok meg viszonylag sokat a GPS-t (iGO-t!). De úgy vélem, ezek WP-n is menni fognak, az iGO-is, ugye? Bár WP-n ott van a Here Map, ami úgy tudom elég jól használható. Szóval győzzetek meg! :)

    [ Szerkesztve ]

    eladó: Asus TUF Gaming K3 mechanikus bill.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés