Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) kezman válasza nadpaat (#3593) üzenetére


kezman
őstag

De ha töltőre dugod vagy a géphez csatlakoztatod kábellel, akkor működik lezárt kijelzőnél is a wifi

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#3602) btudos válasza crey (#3597) üzenetére


btudos
Topikgazda

Magyar régiós beállításokkal, angol keresési nyelvvel is van Music és Vision, mint azt írtam feljebb ;)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#3603) MasterMark


MasterMark
titán

Hogy kell egy word fájlt törölni? :D

Switch Tax

(#3604) mrhitoshi válasza crey (#3450) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Drágák, irreális áron árulják őket, mint minden telefont manapság. :W
Amúgy nem értem, miért kell egyből másik országra mutogatni, ha az árak szóba kerülnek. M.o.-on élünk, magyar netes újság a PH, és ezen felül senkit nem érdekel, hogy mennyibe kerül egy telefon az AT&T-nél Amerikában, akkor miért is kell leszólni azt, ha az ember kifogásolja az árakat ?

PS4

(#3605) zoo8800 válasza #32711680 (#3599) üzenetére


zoo8800
veterán

mit is szerettél volna linkelni? :D

rip and tear, until it is done

(#3606) Oppenheimer válasza mrhitoshi (#3604) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Hát nem érted?! Hisz nem a magyar piac számít! Nem itt fog eldőlni a Nokia sorsa!!!!4!!4négy4! :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#3607) mrhitoshi válasza Oppenheimer (#3606) üzenetére


mrhitoshi
veterán

És ugye itt M.o. nem is élnek emberek. :DDD

PS4

(#3608) blex


blex
senior tag

történt valami érdekes az elmúlt már napban? nincs erőm egy rakás oldalt végigolvasni :D
egyébként használ valaki bluetooth fülhallgatót-beszélőkét? ha fölveszek egy hívást, nem kapcsolja ki a kijelzőt a zsebemben, úgyhogy szabadon nyomogatódhat a némítás, kihangosítás, meg ki tudja még micsoda... ez így elég wtf :F

MasterMark: office hub, locations

[ Szerkesztve ]

(#3609) andris811


andris811
tag

Valakivel történt már olyan, hogy telepített egy alkalmazást a marketplace-ről, és telepítés után nem volt sehol? Nincs az alkalmazáslistámban és a market meg úgy jelzi, hogy telepítve van...

(#3610) zoo8800 válasza andris811 (#3609) üzenetére


zoo8800
veterán

Velem még nem.

rip and tear, until it is done

(#3611) MasterMark válasza blex (#3608) üzenetére


MasterMark
titán

Köszi. :R

andris811: Játékoknál?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#3612) andris811 válasza MasterMark (#3611) üzenetére


andris811
tag

Istenem, de amatőr vagyok :O :) Xbox live^^

(#3613) csoki46


csoki46
aktív tag

Hello!
Egy kis segítséget kérnék, egy podcastot szeretnék a telefonra juttatni valahogy, próbáltam skydrive-ról és google drive-ról is, de sehonnan nem tudtam letölteni rá. Barátnőm gépe van csak nálam, ha erre letöltöm a zune-t akkor az első szinkronnál törli az összes fájlt a telefonról, vagy megmaradnak és csak ezt rakja rá? Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#3614) MasterMark válasza csoki46 (#3613) üzenetére


MasterMark
titán

A szinkronizálás nem töröl semmit.

Switch Tax

(#3615) csoki46 válasza MasterMark (#3614) üzenetére


csoki46
aktív tag

Oké! Köszi a gyors választ! Amúgy azért kérdeztem, mert jártam úgy saját gépen, hogy azt mappát ahol a szinkronizálandó zenéim voltak, véletlen kitöröltem és a zune letörölte az összes zenét ami abban a mappában volt.

(#3616) mukibuci válasza csoki46 (#3615) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igazából ezért hívják szinkronizálásnak :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3617) MasterMark válasza csoki46 (#3615) üzenetére


MasterMark
titán

Manuálisra kell állítani (mielőtt rádugod), és akkor magától semmit nem csinál.

Switch Tax

(#3618) Lall


Lall
veterán

Nem akarom az L920 topikba irni, mert igy is szettrolkodtak, de egyszeruen nem hiszem el, hogy a 920 kameraja ennyire szar kepeket keszitene. Dale! Nem nyomnal fel egy par tesztfotot valahova? Ott ugyis meg vilagos van. :D

Megjegyzem a teszt nekem sem nyerte el a tetszesem, de amit egyesek ott muvelnek...

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3619) csoki46 válasza MasterMark (#3617) üzenetére


csoki46
aktív tag

De ha akkor én lefrissítem saját kezűleg akkor is letörli amit nem talál a gépen, nem?

(#3620) MasterMark válasza csoki46 (#3619) üzenetére


MasterMark
titán

Ehh. :W
Manuális azt jelenti, te raksz rá amit akarsz, te törölsz amit akarsz, stb...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#3621) catroot válasza Lall (#3618) üzenetére


catroot
veterán

Megy a dedó ezerrel! :o

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#3622) mukibuci válasza Lall (#3618) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én már nem is olvasom, elég volt ennyi abból a topikból :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3623) csoki46 válasza MasterMark (#3620) üzenetére


csoki46
aktív tag

Okok, bocsi az értetlenkedésért, csak féltem a képeket, videókat. Nagyon szépen köszönöm a segítséget és kitartást :D

(#3624) Barthezz2 válasza mukibuci (#3622) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én meg beírtam, de minek.. Viszont most meg már nem állok neki magam után törölgetni, pedig lehet azt kellene.. :)

Everybody lies.

(#3625) mukibuci válasza Barthezz2 (#3624) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kb az egész topikot lehetne törölni ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3626) Lall válasza Barthezz2 (#3624) üzenetére


Lall
veterán

Torold magad! :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3627) Blyan válasza Barthezz2 (#3624) üzenetére


Blyan
félisten

Térdelj a sarokba és vesszőzd meg magad! :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3628) Barthezz2 válasza Lall (#3626) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Inkább csak töröltem a nagyját, hogy csak a lényeg maradjon. Aki meg ebbe beleköt, nem az én hibám, na de ezzel menjünk az OFF-ba:)

Everybody lies.

(#3629) Oppenheimer válasza Barthezz2 (#3628) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Pedig pont a dedót akartam most elolvasni ott. A telefonról tudok mindent, viszont a trollok és a fogyik HSZ-eit imádom olvasgatni. :DDD Igazából ezért szeretem a MA fórumát. PH!-ét és az IT café-ét, meg az érdekes szakmai HSZ-ek miatt olvasom :P

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#3630) catroot


catroot
veterán

32 szabadalom miatt perli a Nokia a HTC-t

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#3631) Oppenheimer válasza catroot (#3630) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Jól teszik.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#3632) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Megvárom a tavaszt, és Huawei-t veszek :))

[wmpoweruser]

Everybody lies.

(#3633) Dale válasza Lall (#3618) üzenetére


Dale
aktív tag

Kisétáltam pár képet csinálni, meg a megvételkor is csináltam néhányat, ezekből párat felraktam Skydrive-ra, publicba. Teljes méretben is letölthetőek. Semmi glamour, nincs semmi az utcánk közvetlen közelében. :)

Lumia 920 fotók

A szakvéleményem az hogy ez lehetne jobb is. Kis méretben, tehát mondjuk webre vagy tweetbe még megfelelő lehet, de ha 100% nagyításban nézed akkor csalódás (nekem). Lehet hogy minden mobil kamera ilyen, de ez az élesítés vagy nem is tudom mi megy rajta, szörnyű eredményt ad pixel szinten.

Minden Default beállításon volt, lehet hogy kihozható ebből jobb is, de valahogy kétlem.

Szerk: kicsit átgondolva annyira azért nem borzalmas ez, főleg az Optimus 7 kamerájával összevetve, és ha nem akarja az ember 100% kivágással használni akkor "webre" leskálázva tulajdonképp jó. Az előző telefonjaimhoz képest mindenképp, és úgyse ezzel fotózok ha nem csak valami hangulatképet akarok megörökíteni.

[ Szerkesztve ]

https://enginedesigns.net

(#3634) Blyan válasza Barthezz2 (#3632) üzenetére


Blyan
félisten

Jól néz ki. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3635) Lall válasza Dale (#3633) üzenetére


Lall
veterán

Koszi szepen. Tenyleg botranyosak ezen a szinten. Erthetetlen. Mar csak az a kerdes, hogy az erzekelo ilyen szar vagy a kamera firmware-t nem sikerult megalkotni rendesen. Remelem a masodik, mert azt kicsit egyszerubb javitani. Ezt a Nokianal sem gondolhatjak komolyan, hogy igy maradjon. :(((

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3636) Blyan válasza Dale (#3633) üzenetére


Blyan
félisten

Azért ezek bőven jobbak, mint ami a tesztben van. Azok kb 20000 forintos telefon szintjét hozzák.

Persze messze nem PW.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3637) catroot válasza Blyan (#3636) üzenetére


catroot
veterán

Szerintem teljesen vállalhatóak.

Mondjuk én annyit nem is vártam el a nappali képektől.

btw: azért a tesztben lehetett volna több éjszakai kép is.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#3638) #32711680 válasza csoki46 (#3615) üzenetére


#32711680
törölt tag

én a podcast alkalmazást használva telefonra töltöm egyből a podcasteket, próbáld ki sztem egyszerűbb

(#3639) tybsen válasza Barthezz2 (#3632) üzenetére


tybsen
addikt

Aztaaaaaaaa, ez gyönyörű!! Én viszont nem bírom ki tavaszig a galaxy s-sel, úgyhogy addig mindenképpen kell valami átmeneti megoldás.

(#3640) Blyan válasza Dale (#3633) üzenetére


Blyan
félisten

Dale, linkelhetem a fotóidat a teszt topikba?

Thx! :R

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3641) Dale válasza Lall (#3635) üzenetére


Dale
aktív tag

Kicsit átjavítottam mert közben belegondoltam hogy a Canon 450D-m képei se annyira mesések 100% nagyításban, de kezelhető méretbe skálázva kellemesek. így nézve a Lumia kamerája se rossz, hiszen a színek nem fakók, nem elmosódott minden, nem kell rajta első lépésként mindenféle balance beállításokat eszközölni... Arra amire a legtöbb ember használja majd, egész jó. A családi albumot nem ezzel töltöm majd meg úgyse, desktop wallpapert se ezekből a képekből csinálok, szóval elfogadható a saját keretein belül, csak nem fényképezőgéppel kell összevetni.

Blyan: persze, nyugodtan. Uhh most néztem a cikk tesztfotóit, hát valóban előrelépés az amit én csináltam. :)

[ Szerkesztve ]

https://enginedesigns.net

(#3642) Lall válasza Blyan (#3636) üzenetére


Lall
veterán

Azert kertem kepeket, mert mostansag az MA tesztekben valamilyen okbol, nagyon gyatra minosegu kepeket lonek. Ez sem valtja meg a vilagot, sot szerintem ezen a szinten pocsek, de egy fokkal jobb, mint a tesztkepek.

Dale: En azert kicsit tobbet vaortam, olyan mintha az algoritmus szetcseszne. Persze boven vlallalhato es jo, de ahhoz kepest ahogy reklamoztak... Koszi megegyszer.

Blyan: Betrollkodtad a trolltopikba? ;]

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3643) Blyan válasza Lall (#3642) üzenetére


Blyan
félisten

Szerintem nem rosszak, de valóban, ha már PW, akkor ez azért még mindig nem az a szint, bár szerintem az N8 szintjét hozza.
Nem komázom a Symbiant, de el kell ismernem, a PW 808 iszonyatosan durva jó fotós cucc. Bár az is igaz, hogy ennek a Symbiannak vajmi kevés köze van.

Szrk:

Zsugabubus, simán. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3644) Lall válasza Blyan (#3643) üzenetére


Lall
veterán

Szerintem nem hoza az N8 szintjet. Ez pedig nagy hiba szvsz.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3645) nadpaat


nadpaat
csendes tag

Na szóval, ha a képernyő le van zárva, akkor kikapcsol a wifi, kivéve ha töltöpre van dugva, vagy letöltés vagy feltöltés épp folyamatban van ugye ?

De jól gondolom, hogy ha mondjuk elindítok egy skype-ot és beszélgetek valakivel mondjuk szöveges formában, akkor ha közben lezárom a képernyőt, akkor is megy a wifi a levesbe. Vagy ezt bármilyen "chat" programmal végrehajtom.

(#3646) Blyan válasza Lall (#3644) üzenetére


Blyan
félisten

Hát nem tudom, ránézésre hozza azt szerintem. De sosem volt N8-am, szóval nem tudom.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3647) Воланд válasza Blyan (#3643) üzenetére


Воланд
titán

a 808 a vesztesegmentes zoom miatt lett pw, a 920 meg az ois, meg az ejszakai fotok miatt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3648) Shalala válasza Lall (#3644) üzenetére


Shalala
senior tag

Elvileg már dolgoznak rajta: [link]

(#3649) Lall válasza Blyan (#3646) üzenetére


Lall
veterán

Nekem sem, csak igy egy par felhasznalo altal linkelgetett N8 kepekkel osszehasonlitva nem az igazi. Picit zajosnak tunnek.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3650) Blyan válasza Воланд (#3647) üzenetére


Blyan
félisten

Hé, én ezt értem... de ez lószar sajnos. Vagy is nekem. Szvsz nem kellett volna PW nevet kapnia, egy akkora durranás után, mint a 808. Mert annak nem kell ilyen trükk, egyszerűen a xenon vaku kiváltja ezt a sötét képes szórakozást. És cserébe olyan képet csinál, hogy le a kalappal.

Nem, én továbbra is mellényúlásnak érzem ezt. A PW név elvárást támaszt... és annak ez nem felel meg.

Ez a 808 Low light képei: [link]

Rendben, automatán a 920 alkot egy jobbat, mint az automatán. Aztán itt végetér a buli.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.