Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30351) glehel válasza germinator66 (#30347) üzenetére


glehel
senior tag

szerintem ezt igazán live-nak nem lehet mondani a live az kb az ha max 5mp-ként frissül.

(#30352) germinator66 válasza hülyegyerek (#30348) üzenetére


germinator66
aktív tag

Persze, nem fogom emiatt eldobni a telefont, csak úgy tűnik, kezdenek visszavenni a kezdeti lelkes "forradalmi" hangulatból, és beállnak a sorba inkább ők is...

(#30353) germinator66 válasza glehel (#30351) üzenetére


germinator66
aktív tag

Nah igen, az más kérdés, hogy a hatékonysággal vannak gondok... Mondjuk a húsbavágó dolgok esetén (üzenetek/hívások) nincs probléma.

(#30354) batai15


batai15
félisten

Szerintem is mind2 jó dolog. Szvsz azért is csinálták,mert sok modell nem kapta meg a +1 sort,ez olyan kis kapu

(#30355) Воланд válasza glehel (#30351) üzenetére


Воланд
titán

miert? amelyik push-t hasznal, az azonnal frissul.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30356) Bogyó bá' válasza germinator66 (#30352) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Persze, mert a sok korlátolt, androidon szocializálódott júzer hiányol bizonyos, ott megszokott dolgokat. Pedig valójában nem is lenne rájuk igazán szükség... :(

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#30357) polonic válasza Bogyó bá' (#30356) üzenetére


polonic
félisten

Nekem életemben nem volt androidom, messziről kerülöm. Nem is valószínű, hogy lesz olyanom. Így is korlátoltnak gondolsz, ha kell nekem a notif center?

[ Szerkesztve ]

(#30358) istnag válasza Bogyó bá' (#30356) üzenetére


istnag
addikt

Ez korrekt hsz. Grat :W

(#30359) mukibuci válasza polonic (#30357) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nekem csak azzal lesz bajom, ha fentről lehúzos lesz :U

jelenleg is agyfabajt kapok attól, ha nem látom a toast message-t, akkor sose tudom meg mi csipogott. ebay app pl számmal se jelzi, ha ő volt az elkövető :(

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30360) Bogyó bá' válasza polonic (#30357) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Szó sincs róla, csak kifakadtam :B (már máskor is) a WP-ből "leginkább hiányolt" fícsörökön:
- "Mér' nem lehet a csempe mögé háttér képet tenni?"
- "Mér' nincs fájlkezelő?"
...
Kicsit tartok tőle, hogy az MS előbb-utóbb beadja a derekát az ilyen bazári júzer-óhajok előtt is, a könyvtárakba szervezett vackairól nekem legalábbis nagyon ez ugrik be. Hibái ellenére nekem nagyon tetszik a WP8 bizonyos fokú zártsága, "katonás rendje", az, hogy nem lehet szénné customizálni. Persze vannak benne olyan dolgok, amiket én is elfogadnék, de számomra most is szinte teljesen korrekt a rendszer.
A Notif. Centerre pl. nekem, egyszerű júzerként különösebb szükségem nincsen, számomra inkább zavarónak tűnik a dolog. De - előbb-utóbb - biztosan meg fogom szokni... :) (A felülről lehúzós tényleg marhára idegesítő lehet)

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#30361) pzstm


pzstm
titán

Xbox One-on is van notif center, és teljesen rendben van. Az pedig egy Win 8.1 post RTM build a verziószám alapján;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#30362) saiyajin válasza mukibuci (#30359) üzenetére


saiyajin
senior tag

Nekem is az a legnagyobb bajom, hogy fentrol lehuzos lesz. Nem ertem miert nem tettek be a fokepernyotol balra...

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#30363) istnag válasza Bogyó bá' (#30360) üzenetére


istnag
addikt

Ha majd nem tetszik nem használod...
Nem értem egy fájlkezelővel például mi a bajod, nekem pl nagy szükségem lenne rá. Tudom bazári júzer,bazári óhajokkal. :(((

[ Szerkesztve ]

(#30364) #97246720


#97246720
törölt tag

üdv, egy segítséget kérnék! a biztonsági mentés funkció csak egy adott tipusú wp8as készülékről csinál mentést és arra lehet visszatölteni vagy bármilyen más wp8as készülékre, az esetemben egy 520ról csinálnék mentést az 920ra vissazállítható-e?

(#30365) germinator66 válasza Bogyó bá' (#30360) üzenetére


germinator66
aktív tag

Igen, a mappás dolog még választható (ki is hagyom), de a Center már beépített lesz. Mind1, nem akarok előre hőbörögni, majd meglátjuk, milyen lesz a végeredmény! :))

(#30366) Воланд válasza #97246720 (#30364) üzenetére


Воланд
titán

visszaallithato.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30367) polonic válasza mukibuci (#30359) üzenetére


polonic
félisten

swipe jobbra és baloldalról bejönne a notif center, ez lenne a legjobb

(#30368) #97246720 válasza Воланд (#30366) üzenetére


#97246720
törölt tag

köszi, akkor ez a lehetőség nem készülék függő...köszi a segítséget.... ezt a a dolgot sehol nem írják sajna...

[ Szerkesztve ]

(#30369) polonic válasza Bogyó bá' (#30360) üzenetére


polonic
félisten

Értem. :)
Jó, hát a háttérkép tényleg nettó baromság a csempék mögé. Mert egyszerűen tényleg nincs értelme, semmit nem látni belőle.

(#30370) Bogyó bá' válasza istnag (#30363) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

De mégis, mi az a világrengető probléma, ami miatt elengedhetetlenül szükséges, hogy - egy zárt rendszerben - szabadon turkálhass a fájlok között? :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#30371) #97246720 válasza Bogyó bá' (#30370) üzenetére


#97246720
törölt tag

ez mondjuk nekem se kerek, androidnál még van értelme, de wp-nél felesleges, max annyi lenne az előnye hogy a felesleges scengőhangot ki lehetne törölni

(#30372) jockas válasza germinator66 (#30347) üzenetére


jockas
senior tag

A mappa csempe (vagy a kis ikonok benne) nem fogja jelezni, ha jött valami?

(#30345) Lalll! Remélem az összes...elvileg így lenne értelme. Mi értelme külön algoritmust használni 820,920,1020-nál? Persze, ha ennyire sok emberük van vagy ennyire ráérnek, akkor ez van... :D

[ Szerkesztve ]

(#30373) duo


duo
őstag

jó lesz az a mappa. a másodladosan használt , de fontos appok könnyedén elérhetőek lesznek.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#30374) istnag válasza Bogyó bá' (#30370) üzenetére


istnag
addikt

Engem a rendszer fájlok nem érdekelnek. sokkal inkább szeretném,hogy le tudjak tölteni pl egy exe fájlt,vagy zip -et stb,amikkel utána szabadon garázdálkodhatnék.
egy példa : [link]
vagy pl szeretném látni a pc-n megosztott mappáimat,hogy ne kelljen folyton kábelezni, felhőbe be,meg onnan le,az meg 2-3 szor annyi idő.

(#30375) Integrale válasza duo (#30373) üzenetére


Integrale
veterán

Ebben az esetben ott az alkalmazas lista balra lapozaskor. Fontosak de csak masodlagosak.

"Bad reklám is reklám too"

(#30376) Boonen007


Boonen007
őstag

Szeretnek venni egy 920at foleg sargaban, de piros es fekete is jo, de sehol sem kapni vagy elfogyott v nincs jo aron (75 alatt tartozekokkal), partnero ujmobilok kilove. Tudtok meg jo aron boltokat? Bocsi az offert...

ui: melozok surgos lenne.

[ Szerkesztve ]

(#30377) aero. válasza Boonen007 (#30376) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Veszel hozza hatlapot ebayrol 2 ezerert

(#30378) Kube válasza Boonen007 (#30376) üzenetére


Kube
senior tag

Talán még jön készlet, nézegetni kell még ha csak fekete is :/

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#30379) duo


duo
őstag

olyannal találkoztatok már hogy egyszercsak a telefonkönyvedben szereplő kontaktot nem írja ki a teló se bejövő hívás se kimenő hívás esetén? se kontakt kép se név. csak a telefonszám.
reboot után jó. egy héten belül másodszor fordul elő.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#30380) zsírsámán válasza duo (#30379) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Nekem akkor volt ilyen, amikor az illető valamit bénázott a facebookjával. Hirtelen megszűnt, de egy nap múlva minden a régi volt.

(#30381) Воланд


Воланд
titán

Sony still in discussions with Microsoft over Windows Phone - "We don't want to be a single OS manufacturer"

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30382) Boonen007 válasza aero. (#30377) üzenetére


Boonen007
őstag

De semmilyet sem talalok... Es 920 tudtommal unibody, fekete sincs sehol....

(#30383) saiyajin válasza duo (#30379) üzenetére


saiyajin
senior tag

Nalam is volt ilyen, egy restart megoldotta. Nalam nincs bekotve a facebook btw.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#30384) Bogyó bá' válasza Воланд (#30381) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Lassan rájön a többi gyártó is, hogy nem is olyan rossz a WP! :R

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#30385) istnag válasza Воланд (#30381) üzenetére


istnag
addikt

Androidra úgysem tudnak egy normális szoftvert kiadni,wp -vel talán sikerül nekik ;]

(#30386) viewdetails válasza Bogyó bá' (#30384) üzenetére


viewdetails
addikt

Nem. Kezdenek rájönni, hogy ha nem lépnek időben, pénzt, vagy esetleg a komplett mobil divíziót veszíthetik. A Sony is csak azt látja, hogy a Google spannol mindenkivel rajtuk kívül is, és nem szeretnének hoppon maradni egy számukra kedvezőtlen döntés nyomán, ezért tapogatóznak, hogy tudnának több lábon állni (és nem mellesleg keresztbe zsarolni egymással az OS gyártókat, ha érdekeik úgy kívánják.)

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#30387) AMD Power válasza SpongyaBob (#30343) üzenetére


AMD Power
titán

Ami szerintem is maradni fog.

Sokak által várt funkcióval rukkolt ki a Nokia
Megérkezett a Mappák, és úgy tűnik, nem kell hozzá Black update – videóval

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30388) Jofi81 válasza duo (#30379) üzenetére


Jofi81
őstag

Nálam nem, de a barátnőmnél már előfordult.

(#30389) hülyegyerek válasza Bogyó bá' (#30356) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Az hogy neked nincs szükséged rá, nem jelenti azt, hogy másnak sem. Ami nem kell neked, ne használd, de ha lefikázol másokat érte, akkor szerintem te vagy a korlátolt, meg a begyöpösödött.

De úgy tényleg, honnan a fittyfenéből veszed a bátorságot, hogy az igényeik miatt megszóljál másokat ? Te tojtad a Lánchidat, vagy mi ?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#30390) SpongyaBob válasza AMD Power (#30387) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Egyébként Ilyen mappás cucc Samsungra van ezer éve :U Nem értem miért olyan nagy szám.

[link]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#30391) moleculez válasza Воланд (#30381) üzenetére


moleculez
veterán

Pont tőlük vártam már WP-t, az Ő design-jukhoz illik a WP.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30392) kezman válasza AMD Power (#30387) üzenetére


kezman
őstag

Nálam ok , rendesen műkszik! :C

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#30393) duo válasza Integrale (#30375) üzenetére


duo
őstag

bele lehet rakni az összes kapcsolót is. nem kell külön app. én nem foglal külön helyet a kezdőképernyőn. (persze nem rábeszélni akarlak, de nem haszontalan azt gondolom. meg nem is kötelező kitenni)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#30394) mukibuci válasza duo (#30393) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

izé, nem azért ment a sírás, hogy a kapcsolók csak a beállításokba dob be és hogy mennyit kell fölöslegesen kattintgatni? Most meg plusz egy kattintás jó dolog?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30395) Blyan válasza mukibuci (#30394) üzenetére


Blyan
félisten

Hát nem logikus? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#30396) SpongyaBob válasza duo (#30393) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Egy kalap kaki hidd el. Arról nem is beszélve, hogy az élő csempét el lehet felejteni..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#30397) duo válasza mukibuci (#30394) üzenetére


duo
őstag

én ugyan nem sírtam, ne nekem mondd. amúgy ja a plusz kattintás nem olyan jó, de ha meg sok a csempéd, akkor meg nem győzöl swipeolni hogy elérd amit akarsz.

szerk: system tiles-t használok most erre a célra. nekem kényelmes.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#30398) mukibuci válasza SpongyaBob (#30396) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

lehet, hogy bent élnek tovább a csempék :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30399) Kyller válasza duo (#30397) üzenetére


Kyller
senior tag

Én ezt használom, itt lehet látni az egyes beállítások státuszát (be/ki van kapcsolva):
Status Tiles

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#30400) kezman válasza Kyller (#30399) üzenetére


kezman
őstag

De minek ha itt van [EZ] :F

Ja bocs ez lehet hogy a kapcsolókat nem tudja :F DEDE azt is tudja :K

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.