Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93090) repvez


repvez
addikt

üdv. vettem egy ilyen usb hubot: [link]
A 7es foglalatut, de mikor rádugom a laptopra akkor nem ismeri fel a windowa, az esközkezelöben felkijáltó jeles , de nem is talál hozzá meghajtó drivert.azt érzékeli, ha rádugom ,meg kihuzlm a foglalatbol, csak épp a sajátgép meghajtói között nem jelenik meg az eszközre dugott pendrive.

hogyan tudnám müködésre birni? a legfrissebb win10pro 64bit van a lenovo legion y520as laptoopon

(#93091) Cs1csó válasza repvez (#93090) üzenetére


Cs1csó
félisten

- közvetlenül a notebookba dugod - tehát nem még egy USB hosszbbítóba és az megy a gépbe?
- a tápot is csatlakoztatod a hálózati konnektorba, egy ilyen monsturmnak már kell a külön tápellátás

Ezt megcsinálhatnád mondjuk kikapcsolt állapotban - mindent összedugsz - majd bekapcsolod a gépet vagy ha működő gép esete akkor restart.

(#93092) repvez válasza Cs1csó (#93091) üzenetére


repvez
addikt

igen ez az usb hub közvetlenül van a gépre dugva és a hubba van a pendrive, természetesen a hálózati adapter is bedugva a hubba.
reggel kikapcsolt állapotban dugtam össze a gépre, most ujra is inditottam,de semmi változás
ha a foglalatok melletti gombot megnyomom, és vissza akkor kiirja, hogy ismeretlen eszközt talált,de hiba lépett fel és nem tudja telepiteni a meghajtót

(#93093) Cs1csó válasza repvez (#93092) üzenetére


Cs1csó
félisten

Másik usb-portban próbáltad már?

(#93094) tordaitibi válasza repvez (#93090) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Kipróbál másik pc, másik oprendszer, win linux. Ha ugyanez, akkor hibás.
Nekem hasonló van, 3 is, made in china-ebay, persze belül lehet teljesen más de tökéletesen működik.

(#93095) King Unique válasza repvez (#93092) üzenetére


King Unique
titán

Nem írtad, hogy mi a hibakód, de az alapján kellene az előbbi leírásban lévő megoldásokat kipróbálni. Valamint a gépházban eltávolítani a hibás bejegyzést, majd újracsatlakoztatni az eszközt, plusz akár a Windows újraindítását közbeiktatni és utána. Aztán ha asztali PC-ről van szó, akkor nem az előlapon, hanem a hátlapon lévő USB-portba csatlakoztatni és úgy kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#93096) repvez


repvez
addikt

A kábelhez legközelebbi usb foglalatba probáltam, ott nem ismerte fel. a laptopon másik foglalatban is ugyan ez volt.
majd megprobáltam a legtávolabbi hub foglalatban ott felismerte a pendrivot, ezutánn végigprobáltam az összes 7 foglalatot is és igy meg már felismerte minden foglalatban
nem tudom, hogy ez miért lehetett, de most müködik rendesen.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.