Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás

Hozzászólások

(#20678) kymco válasza D1Rect (#20677) üzenetére


kymco
veterán

Hálás vagyok, hogy igazolod minden szavam a személyeskedés miatt.
Egyszerűbb lett volna leírnod, hogy nem vágod, mit értek a politikusban hinni alatt, és akkor kifejtem, de neked muszáj ezt alpári szintre vinned. Nagyon sajnálom. Tényleg sajnálom.
Mert a vita alapja nem volt rossz, bár nem a vallás fórum profilja. Izgalmas téma, hogy a gyermeki képzelet és a gyermeki valóság hogyan viszonyul egymáshoz. Nem személyeskedtem, sőt személyes példákat hoztam. Ez a részemről egyfajta bizalom, mert magamról, a családomról írok...
Erre te jössz a félreértelmezéseiddel, és mikor korrigálom, akkor pedig a személyeskedő vulgarizmusoddal.
Az utóbbi hozzászólásokban jó párszor sértegettél, minősítettél, nem szolgáltam rá.
Annyi a "bűnöm", hogy nem értek veled egyet. Ez nem engem minősít.
Egyetlen konkrétumot nem tudtál megfogalmazni velem szemben, max, hogy maszatolok. Te nem, mert te személyeskedsz és sértegetsz.
És hogy pontosítsunk nem a "hit" fogalma volt kérdéses, hanem, hogy "kiben hiszek".
Te is megkülönbözteted, hogy hiszek a fiamban, nem hiszek a jeti létezésében, és hiszek neked.
Ugyanaz a szó, és három különböző jelentése van...és mindhárom köznyelvi fordulat...
Nem lett volna egyszerűbb visszakérdezni, ha nem teljesen világos, hogy mit akarok mondani?
Hibám, és ezt el is ismerem, hogy azt gondoltam, hogy a politikusi párhuzam világos mindenkinek. Sajnálom, tévedtem. De ez csak akkor vált világossá, mikor kikeltél magadból....
De azok után, hogy pontosítottam, mire jó ez? Szerintem nem én vagyok gusztustalan....
Veled szemben ezzel én tényleg lezártnak tekintem ezt a vitát...

Sokat tanultam ebből... az emberi rosszindulattal szemben a kitérés a legjobb stratégia, én nem fogok lesüllyedni alpáriba...

www.refujvaros.hu

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.