Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1406) sakal83


sakal83
addikt

Sajnos újra a segítségeteket kell kérnem (pedig 8 év vagyok ph tag) rövid időn belül másodszor.

Megpróbálom röviden tömören.

Vettem az Auchanben egy Philips tv-t két hónapja bontatlanul, de utolsó darabosként 3 év kiterjesztett garival. Mivel sajnos nem váltotta be a hozzáfűzött reményeimet SMART terén vettem egy másikat (aminek szintén nem meggyőző a SMARTJA).

Már itt megjegyezném, hogy csak analóg kábelen használtam, a HDMI-t még ki sem próbáltam

Meghirdettem a Philipset aránylag nyomott áron, hogy elvigyék gyorsan, mert az új tv-t csütörtökön még vissza tudtam volna vinni 3 napon belül (nem voltam a SMARTTAL kibékülve, ennyit a Philips is tudott). Az akkor még vevőjelölt megkért csütörtökön, hogy érdekelné a TV, de ki tudnám-e vinni a XVIII kerbe.

Nem mondta teljesen biztosan a vételt, de komoly szándéka volt (a glossy jelenséget szerette volna megnézni).

Így kivittem csütörtök este a TV-t (értelemszerűen kicsúsztam a 3 napból így), hogy nézze meg.
Kipróbálta T-s boxon hdmi-vel. Majd a vétel után eljöttünk.

Értékeltük is egymást. Majd jelezte, hogy HDMI több eszközön hibát produkál (elmenő hang, zöld kockák). Én mondtam, hogy beszéljen a Philipssel vagy akár vissza is hozhatja, a pénzt visszaadom, mert 3 napon belül voltunk.

Nem hozta vissza, mert a Philipset fel szerette volna hívni - én is pártoltam-. Ma kaptam egy privit, hogy a menüből -szerintem a szervizből- kiolvasható, hogy a TV 4600 órát ment.

Feltehetőleg rám sóztak egy bemutató darabot bontatlan csomagolásban...

A vevő két lehetőséget ajánlott fel:
1. Elmegyek a TV-ért és visszaadom a pénzt.
2. Engedek az árból.

Véleményeteket kérném:

Én amellett vagyok, hogy természetesen visszaadom a pénzt -3 napon belül jelezte a hibát-, de a TV-ért oda vissza nem szívesen megyek városon át 40-45 km-ert, mert az eladásnál is csak szívességből vittem el.

szerk.: miközben ezt írom, már kezdek csaló lenni priviben...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.