Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) #32577792 válasza Laca0 (#3391) üzenetére


#32577792
törölt tag

telefonos ügyfsz. szerint már csak humax hd-t adnak ki

(#3402) Kronk válasza molvany (#3400) üzenetére


Kronk
őstag

Utolsó, de lehet legfontosabb kérdés, a tv-m (ue40c6000) az alábbi rendszereket ismeri csak: Digitális: DVB-T/DVB-C kell az S és az S2 is, mert akkor meg vagyok lőve :F

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#3403) molvany válasza Kronk (#3402) üzenetére


molvany
senior tag

Kell az S vagz S2 :K
Ha azzal nem rendelkezik a TV - d, akkor csak a beltéri marad ( vagy másik TV ) :K

WhatsApp :+491737182060

(#3404) csab2 válasza Kronk (#3402) üzenetére


csab2
veterán

Az "S" a satellite. Így azt hiszem egyértelmű, hogy az előttem szóló megoldása van mint lehetőség. 😉

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3405) Kronk


Kronk
őstag

Sajnos bukta minden :(
Boxot nem akarok, már lehetne iptv-m is akkor.
Családban nincsen olyan tv amit tudnék bizniszelni.
Ezért meg nem veszek egyelőre új tv-t sem.
Pedig már hogy megörültem, most mondhatom le a megrendelést...
:W :Y :O

http://totesz.myminicity.com/

(#3406) kaboska válasza Kronk (#3405) üzenetére


kaboska
aktív tag

Üdv!
Nekem UE46C6000-em van Box-al használom /humax hd/ és nagyon jó!
Nem tudom mi az oka hogy nem akarsz boxot?
De szerintem nem bánnád meg :N

"Fej vagy gyomor"

(#3407) _Norbi_ válasza Kronk (#3402) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

veszel saját stb és felupdateled okos szoftverrel hogy minden kártyát olvasson köztük upc kártyát ,

(#3408) Kronk


Kronk
őstag

Számomra semmi előnye nincsen a boxnak, nem akarok felvenni vele, epg-t a tv is tud, eszi az áramot, plusz egy távirányító, de ha tudtok előnyöket mondani amiért megéri, és nem jutott eszembe, szívesen fogadom őket.

http://totesz.myminicity.com/

(#3409) #32577792


#32577792
törölt tag

átnézve az akciós megrendelést: 12 hó hűségidő, azonban: * Havidíjak, 2014. június 5-ig tartó hűség vállalása mellett:

ez optimális esetben 9, max. 10 hónapot jelent. Tehát ha 2014. június 06-tól felmondom, akkor nem szegek szerződést?

(#3410) kaboska válasza Kronk (#3408) üzenetére


kaboska
aktív tag

Előnye csak hogy box nélkül nem tudsz műholdas UPC-it nézni ennyi :)

[ Szerkesztve ]

"Fej vagy gyomor"

(#3411) molvany válasza kaboska (#3410) üzenetére


molvany
senior tag

Ezt kifejtenéd bövebben ? :K

WhatsApp :+491737182060

(#3412) kaboska válasza molvany (#3411) üzenetére


kaboska
aktív tag

A tv-je nem tudja az S-t vagy S2-őt ezért írtam neki :)

"Fej vagy gyomor"

(#3413) _Norbi_ válasza Kronk (#3408) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

tudja e tv DigiPower SG 2100 tip. antenna forgató motort ???? szerintem nem
http://www.betacom.hu/antenna-forgato/megasat-diseqc-antenna-forgato-motor.html

esetleg több kártyás fogatást is tudja ?

[ Szerkesztve ]

(#3414) _Norbi_ válasza Kronk (#3408) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

HDDre is tud felvenni a tv ? diseq 1.0 elosztott is tudja kezelni a tv ?

[ Szerkesztve ]

(#3415) #32577792


#32577792
törölt tag

ma leadtam online a rendelést

mikorra várható az egyeztetés és szerelés kb?

(#3416) Ferke66


Ferke66
tag

Sziasztok!

A Samsung TV-ben modult fogok cserélni,így kifejezetten csak azoktól kérnék gyakorlati tanácsot,akik a Samuban ezt "SMIT CA module Irdeto CI+" modult használják.Hazai és külföldi oldalakon is egyaránt kifejezetten ezt a típust "favorizálják" a Samsung TV-hez.A gyakorlati tapasztalatok (csat.váltásnál a gyorsasága,HD csat. nyitása/kezelése,OTA frissítés stb...) nos ezek,illetve a külső HDD felvétel ezzel a modul-al amik érdekelnének ebben az esetben,köszönöm előre is üdvözlet!

(#3417) Rick4 válasza Kronk (#3393) üzenetére


Rick4
félisten

Ha a hellohd-t műholdról nézted, akkor az antennán tekersz kicsit, upc kártyát a neki megfelelő másik modulba bedugod, lekeresteted a csatikat és tévézel.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3418) molvany válasza Ferke66 (#3416) üzenetére


molvany
senior tag

Az egyik Samsung TV - ben ( UE60ES6300 ) ez a modul van:

[link]

Elismerten az egyik legjobb modul ( ha nem a legjobb ). Van HD csomagom is.
Csatornaváltás szerintem kifogástalan, Független hogy HD vagy nem. Nem tapasztaltam különbséget.
Vételezni gyakorlatilag eddig csak " próba szinten tettem ". Tehát hoszabb felvételt még nem
készítettem vele külsö HDD - re.
Az a néhány perc rendben volt.

WhatsApp :+491737182060

(#3419) CrAck69


CrAck69
senior tag

Hali srácok! Nekem ez a modul van egy UPC Direct+ előfizuval

Az lenne a kérdésem, hogy a műsornál
azaz az infónál és a csatorna nevénél nincsenek ékezetes betűk
helyette mindenféle krix-kraxosan néz ki :(
Anyunak nem igazán tetszik ez a megoldás
tudok ezen változtatni?
Szoftverfrissítéssel már próbáltam
lg 42la640s ez a TV-nk
Köszi

Egyszer fenn....

(#3420) molvany válasza CrAck69 (#3419) üzenetére


molvany
senior tag

Nálam legtöbb csatornánál ( INfonál ) Csehül, vagy szlovákul, vagy a nyavaja tudja sokszor milyen nyelven oplvasható ( na nagyritkán Magyarul is ).
Engem pl. nem zavar, nem érdékel, megnézem a müsorinfót máshol.
Tehát nálam is ez van, de nem foglalkoztam a " kiküszönbölésével ". :(

WhatsApp :+491737182060

(#3421) Ferke66 válasza molvany (#3418) üzenetére


Ferke66
tag

Köszönöm a válaszod,több helyen is megerősítettek hogy ez a legjobb választás a Samu TV-hez.A felvételt (rögzítést) azért kérdeztem mert egy Szlovák fórumon volt egy összehasonlító teszt kifejezetten az említett Samsung-modul párosokkal "best-buy" szinten, igaz 2012-es bejegyzés szerint akkor még ez a modul nem tudott rögzíteni külső HDD-re,bár azóta gondolom a FW ezt már megoldotta....a kételyeim ezért voltak.Mindenesetre köszönöm az infót még egyszer,kellemes napot,üdv!

CrAck69: Van egy ilyen modulom is,ha az EPG-re (műsorújság) gondolsz én úgy oldottam meg hogy az országot Szlovákra a TV menüt Magyarra állítottam.Ez nem a modul hibája,hanem a UPC "sara" sajnos...

(#3422) Zicky válasza CrAck69 (#3419) üzenetére


Zicky
tag

Nekem is ugyanez a problémám! Nekem egy Samsung UE37ES6300 tévém van.
A kártyaolvasó is ugyanilyen, de szerintem a UPC-nél van a hiba a műsorújság karakterkészletében.
Ha behangolod az összes csatornát a Thor-ról (kb. 780 csatorna) akkor benne lesz a DIGI-Tv is és - igaz hogy kódoltat ír ki- de a műsorújság az bejön tökéletes magyarsággal!!
Már gondoltam rá, hogy küldök egy fényképet a kriksz-krakszos műsorújsággal a UPC -nek , de még nem volt ráidőm.
És az is idegesítő hogy nem midegyik trasponderen jön "magyarul" :(((

(#3423) Zicky


Zicky
tag

Hali!
Egy kis segítséget kérnék én is!

UPC Medium kártyás csomag HD-val, a tv Samsung UE37ES6300 Tehni Sat irdeto ci+ kártyával.
A gondom az lenne, hogy a 12034MHz -es V transponderen -ahol az RTL Klub HD és a Eurosport 1-2 HD jönne- 0% a jelszint; a 12015-ön 12051-en 12073-on 100%, továbbá a szükséges transzpondereken szintén 100%.
A műsor egyébként HD-ban is akadásmentes még vihar esetén sem kockásodik, ezért gondolom a tányér beállításával nem lehet gond.
Ha végigballagok a "Vevőfej beállítása" menüpontban a transzpondereken, vannak olyanok amik elég alacsony jelszitűek és akad még más 0% -os is de a többség 100%

Valami ötlet? Talán fejhiba? Vagy forgassam még a tányért? :F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#3424) Ferke66 válasza Zicky (#3423) üzenetére


Ferke66
tag

Ugyan ezzel a "felállással" Samu-modul most néztem meg az említett 12034-es transpordert,nálam a jelerősség: 89 jelminőség: 100.A beállításokat mindig az alacsony jelszintű TP-en kell eszközölni általában,ha helyes a tányér iránya,dölésszöge utána a fejet kell óvatosan elforgatni.Ebben az esetben ha háttal állsz a tányérnak akkor balra kell.

[példa]

(#3425) 641147 válasza CrAck69 (#3419) üzenetére


641147
csendes tag

A Samsung tv-n a menü>csatorna>ország állítottam át Cseh Közt.-ra és azóta minden rendben a karakterekkel.

(#3426) CrAck69 válasza 641147 (#3425) üzenetére


CrAck69
senior tag

Én is megtettem a nyelvet átállítottam és az összes csatorna eltünt.
Aztán mind a 700at kereshettem és rendezhettem ujra :(

Egyszer fenn....

(#3427) Rick4 válasza Ferke66 (#3424) üzenetére


Rick4
félisten

A fejforgatás lehetne tudatos is próbálkozás helyett, ugyanis az elforgatási szög a műholdpozíció- vétel földrajzi helye összefüggésből egyszerűen kiszámolható, jobb tükrökön pedig szögmérős a fejtartó. Ha minimális hozzáértéssel rakod fel, akkor egyszeri alkalommal ez is belefér, viszont ebben az esetben ne felejtsd ki azt sem, hogy a fej előre- hátra tologatható a tartóban, és ha egy rossz összeszerelés miatt nincs fókuszpontban, ott is további decibelek illanhatnak el.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3428) Flevo


Flevo
tag

Nagyon meggyűlt a bajom a rögzítős készülékkel (DSR8111 / Philips HDDVR). Sokadikat cserélik, de volt már újratelepítés, frissítés, kábel áthúzás, fejcsere is. Most megint rossz. Jól rögzít, viszont bizonyos csatornákra azt írja, nem vagyok jogosult nézni, holott kellene látnom. A sima kis HD FOX simán gond nélkül hoz mindent már évek óta. Ezzel meg nem jutok dűlőre. Létezik valahol másik, rögzítős készülék a Philips helyett??? :R

(#3429) Flevo válasza molvany (#3418) üzenetére


Flevo
tag

Hol lehet ilyet kapni? A kártyát hogyan lehet hozzá párosítani?

(#3430) Rick4 válasza Flevo (#3429) üzenetére


Rick4
félisten

Szinte minden műholdas üzletben van ilyen, a kártyád meg tuti párosítva van?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3431) Flevo válasza Rick4 (#3430) üzenetére


Flevo
tag

Jól értem, ezzel külső meghajtót a TV-re dugva rögzíteni is tudom a műsorokat?

(#3432) molvany válasza Flevo (#3429) üzenetére


molvany
senior tag

Mondjuk én náluk vettem :

[link]

Gyakorlatilag mindent náluk, velül intéztem.
A Direct+ megrendeléstöl kezdve a kártyáig, a Modulok kiválasztásáig mindent.
Ha neked megfelel az hogy ezek hol vannak ( BP ), akkor telefonálj velük és érdeklödd le,
milyen moduljuk van, van - e ez a tipus, stb.
Pl. a Társkártyámat kb. 1 hónapüpal késöbb rendeltem meg náluk, akkor már ezzel a
Modullal küldték ki :

[link]

Ez a másik Samsung TV - m ben van és ez is teszi a dolgát :K

WhatsApp :+491737182060

(#3433) Flevo válasza molvany (#3432) üzenetére


Flevo
tag

Köszönöm!

Ha ilyet veszek, akkor is kell fizetni a rögzítős dekóder esetében fizetendő felárat, azért mert rögzíteni tudom a műsort külső meghajtóra? Milyen formátumban rögzít?

(#3434) molvany válasza Flevo (#3433) üzenetére


molvany
senior tag

Fizeted a Kártya havi díját. Semmi mást. Ha Kártyád van ( DirektKártya ) akkor nincsen dekódered.
Milyen formátumban rögzít ? Nem tudom. TV - t nézek, nem rögzítek.
1x próbáltam ( vételeztem ) néhány percet, csak hogy lássam azt is. Ennyi volt.

WhatsApp :+491737182060

(#3435) Rick4 válasza Flevo (#3431) üzenetére


Rick4
félisten

Ebbe a kártyát dugod, hogy a kódoltat nézhesd. A felvételhez nincs közvetlenül köze..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3436) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Lenne egy problémám / kérdésem.
UPC Direct lett bekötve hozzám nemrég, egy kártyás Philips beltéri egység meg egy külső antenna formájában (gondolom általában ez a felállás...). A beltéri egység SCART kábellel csatlakozik a tévéhez (ami egy régebbi Samsung képcsöves kövület... :) ).
Mostanában azt tapasztalom, hogy bekapcsoláskor nem azonnal jön be a kép, ugrál össze-vissza, néhány csatorna mindig bejön elsőre, de a többi csak egy bizonyos idő után "marad egyben". Az látszik, hogy bejön a csatorna, ha a menüt előhívom, az is látszik, csak ugrál - így elméletileg a beltéri is műkődik és adás is van rendesen, ügyfélszolgálat szerint a tévé lehet a bűnös.
Erre a kora miatt nyilván megvan az esély, mármint arra, hogy esetleg kontaktos lehet a SCART bemenet.. :F
Amit viszont nem értek, az az, hogyha kontaktos a csati, akkor
1. miért van néhány olyan csatorna, ami bármikor bejön rendesen? :F
2. a többi csatorna miért jön be ugyanúgy, csak később (15-20 perc múlva)? :F
A SCART kábelen minden érnek megvan a maga funkciója, ha az adott csatornáknál a hang, kép, színek, minden esetben rendben kommunikál, akkor a többinél miért "válogat", hisz ugyanúgy kapja a jelet? Nincs mozgatva, piszkálva semelyik eszköz, mégis fennáll a probléma...
Valaki esetleg találkozott már ilyennel, mi lehet a gond, esetleg lehet rá valami megoldást találni (új készülék vásárlását kivéve :) )?
Köszönöm előre is a válaszokat.
:R

Up the Irons!

(#3437) Rick4 válasza EmberXY (#3436) üzenetére


Rick4
félisten

A scart 8-as lábán különböző feszültségek mérhetőek képaránytól függően, 16:9-es képarányú műsornál 6-8V, 16:9-esnél 10V fölött, sőt, ez még egy kapcsolójel is szokott lenni, egyes készülékek bekapcsolnak, ha ezen a ponton 3V fölötti jelet kapnak. Simán lehet, hogy pl ez zavarja meg, erre első körben egy nagyon olcsó próbát javasolnék: [link] Kell két ilyen, küzé meg egy sztereó scart kábel. Így csak a hangot és a képet viszed át, tehát ha ezzel is csinálja, akkor gyaníthatólag tévé probléma lesz, de szerintem ez jó lesz, picit drágábban egy jó lcd tévé beszerzése az igazi megoldás..

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3438) EmberXY válasza Rick4 (#3437) üzenetére


EmberXY
addikt

Ezzel szerintem megoldottad a problémámat!... Emlékeztem rá, hogy a bekötés után közvetlenül jó volt egy darabig... De az zavart, hogy a kép érzékelhetően (de nem túl zavaróan) "nem fért rá" a képernyőre, bizonyos csatornákon a feliratok kicsit lecsúsztak a képről, ezért a menüben a képméretarányt átállítottam az ott lévő másik opcióra, ekkor összébb vette a képet, és minden látszott...
Valószínű, hogy az ugrálás is ezóta áll fenn, de gondolni nem mertem volna, hogy emiatt...
Amit a különböző feszültségekről írtál, egyből ezt juttatta eszembe, visszaállítottam, a kép ismét lelóg egy kicsit, de sehol nem ugrál (egyelőre)...
Remélem, hogy csak ez volt a gond (a tévé korát tekintve logikus lehet, hogy esetleg "nem bírja" a nagyobb méretarányt), ha később sem jelentkezik az ugrálás, akkor megnyugodtam.
Nagyon szépen köszönöm a segítséget és a hasznos infót! :R

(Már nagyon idegesített, nem sok hiányzott hozzá, hogy kettérúgjam.
Szerencse, hogy valaki ért is hozzá... :DDD :R)

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#3439) Ferke66 válasza Rick4 (#3427) üzenetére


Ferke66
tag

Valóban így helyes a szakszerű beállítás ahogy írtad,csak nem akartam nagyon belemenni...de azért köszi a kiegészítést,üdv!

(#3440) Rick4 válasza EmberXY (#3438) üzenetére


Rick4
félisten

Egészség, a lényeg, hogy jó lett.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3441) EmberXY válasza Rick4 (#3440) üzenetére


EmberXY
addikt

Azóta is jó, úgyhogy tutira ez volt a probléma.
:R

Up the Irons!

(#3442) csab2 válasza Flevo (#3433) üzenetére


csab2
veterán

A Tv-k általában seciális formátumban rögzítenek. Csak azon a Tv-n tudod visszanézni, amivel rögzítetted.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3443) _Norbi_ válasza Flevo (#3429) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

1, sehogy nem lehet párosítani mivel már párosítva van philipsel , kicsi humax ud fox sd beltérinek kártyáját lehet saját készülékben használni de saját készülék oscamot tudnija kell upc készülékböl rsat kikell olvastatni csak szaki tudja aki evvel foglalkozik

.box amiben megy amiko alien 1-2 ,dreambox ,vu+, gigablue ,most nagyon divat lett CLOUD IBOX (Vu+Solo klón) készülék

2 , vidd vissza philipset mond fel szerződést ,és köss családban valaki nevére direct+kártyát .és avval nem kell bohóckodni meg rsat olvasni mert nincs párosítva készülékkel bármibe használható ,

(#3444) Rick4 válasza _Norbi_ (#3443) üzenetére


Rick4
félisten

Ez 0D02-es kártya, vagy 0D97-es?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3445) _Norbi_ válasza Rick4 (#3444) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

mind2 családi képes 0d02 , virágos kártya 0d97

[ Szerkesztve ]

(#3446) Rick4 válasza _Norbi_ (#3445) üzenetére


Rick4
félisten

Utóbbit melyik oscam frissíti?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3447) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Sziasztok!
Van egy upc direct medium csomagom ( műholdas tv csomag).
Múlt hónapban kb 5 napig olyan csatornák is elérhetőek voltak amiket a csomag nem is tartalmaz.Most ez alatt nem a külföldi csatornákról beszélek hanem pl.:tlc,discovery world . Aztán 5 nap után megint nem voltak elérhetőek ezek a csatornák. Nem mint ha ez baj lenne mivel olyan csatornát is nézhetek amely már 1el nagyobb csomagba tartozik.
Ilyen miért szokott előfordulni?
Illetve egy kis turpissággal nem lehetne megoldani , hogy az előbb felsorolt csatornákat nézni tudjam úgy ,hogy nem váltok nagyobb csomagra .
Köszönöm válaszaitokat előre!
Üdv.:AsusBoy

(#3448) axlfsi válasza Laca0 (#3324) üzenetére


axlfsi
veterán

Szia(sztok)!

En elmondom mi a tapasztalatom vele; egy honapja rendeltem meg a Direct HD szolgaltatast, pont azert, mert milyen jo, mehet a routerre kotott nas-rol dlna-n a filmezes, zenehallgatas, valamint a laptopot sem kell mar tobbe odavinni a tv-hez, hogy youtube-t nezzunk, mert van TV Portal (nem erdemli meg, hogy nagy betukkel irjam...). Ehhez kepest nem mukodik: a youtube portal elindul, de lejatszani keptelenseg, DLNA funkciora meg siman csak azt irja ki, hogy "nem engedelyezett", mint amikor kozpontilag egyszeruen nincs aktivalva.
Azonnal jelentettem a hibat, azt mondtak javitjak es hivnak. Azota 8-10x hivtam mar oket, es mindig a kovetkezo tortenik:
- mindig el kell mondanom, hogy mi a hiba, mi a bajom, mintha csak egy papirfecnire jegyzetetlnenek es a muszak vegen a kukaba landolna az. Ezeknel nincs hibajegykezelo rendszer?
- szabalyszeruen ugy folytatodik a kommunikacio, hogy kis turelmet kernek es felreteszik a kagylot 15-20 percre (eskuszom, nem tulzok, mindig ez van. vagy elmennek egy cigiszunetre, vagy mintha tunguziaban kellene ezutan elerniuk az egyetlen technikus embert, aki erdemben tunda valaszolni...)
- 2 alkalommal azzal is beprobalkoztak, hogy olvassam le a TV-m pontos tipusat es diktaljam be. megtettem ugyan, no de keremszepen! (wtf?!)
- a beszelgetes vegen pedig mindig csak annyi van, hogy turelmemet kerik, a "kollegai szerint" kozponti hiba van, melynek az elharitasan dolgoznak... :W

Egyaltalan, ez valaha mukodott barkinel is, amiota aruljak?! Pofatlansag teteje. Erosen gondolkodom a Nemzeti Fogyasztovedelmi Hatosaghoz fordulok. Ha jelentkeznenek masok is, csoportosan nyilvan gyorsabb es hatekonyabb megoldast erhetnenk el (biztos vagyok benne, hogy senkinel nem mukodik, hiszen ez nem helyi problema, kozpontilag nem mukodik a szolgaltatas, amire nem mellesleg husegidot irattak ala).

Kivancsi vagyok, Ti mit tapasztaltok. Akinek van elmenye, ossza meg batran.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#3449) Laca0 válasza axlfsi (#3448) üzenetére


Laca0
addikt

Ugyanezt tapasztaltam én is. Benne vagyok egy esetleges fogyasztóvédelmi levél aláírásában. A fogyasztók félrevezetése egy olyan szolgáltatás megrendelésére buzdítás, ami -hetek óta- nem működik!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#3450) axlfsi válasza Laca0 (#3449) üzenetére


axlfsi
veterán

Egyaltalan nem egyedi esetekrol beszelunk, amit telefonon tobb izben is elismert az ugyintezo (konkretan mondtak, hogy kozponti a hiba), ehhez kepest, azert akit tudnak, igyekeznek haritani: https://www.facebook.com/UPCDirectHU/posts/563216403725433 :(((

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.