Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) Rick4 válasza bluobluo75 (#2050) üzenetére


Rick4
félisten

Jópofa hogy belinkeled az előző hozzászólásodat, de van egy jó tanácsom: hívd fel a upc-t, megmondják.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2052) bluobluo75 válasza Rick4 (#2051) üzenetére


bluobluo75
őstag

A UPC-vel csak az a gond, hogy a 80%-a ügyfélszolgálatnak a "nyomja meg az 1-es, nyomkodja meg a 4,5,6,7,9 számokat és várjon..........
ezért tettem fel a kérdésem itt, hátha valami szakértő is akad :U

(#2053) Rick4 válasza bluobluo75 (#2052) üzenetére


Rick4
félisten

Írj nekik egy mailt.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2054) jozsi252


jozsi252
veterán

Felhívom a UPC-t hogy tele a tökünk azzal hogy csomószor lefagy a készülék teljesen és csak áramtalanítással lehet helyrehozni az egészet. És már tavaly is csomószor telefonáltam meg idén is telefonáltam már.

Küldik a nyomorult frissítéseket amik nemérnek 1 ft-ot se. Pár napja megint előjött. Mondom most van időm felhívom őket. Erre mondja a csaj akkor jelentkezzek ha fennáll a hiba. Jó mondom. Erre elkezdi részt akar venni a vevői elégedettségmérésen. Perszeeee mondom hogyne szeretnék. Kib@szottul elégedett vagyok veletek. :W

iPhone 13 Pro Max

(#2055) pipec16


pipec16
csendes tag

Szevasztok!

Segítséget szeretnék kérni! UPC Direckt+ csomagom van előfizetve. Ehez a "mezei" HUMAX UD-Fox beltéri egységet adták. Milyen megoldás létezik a műsorok rögzítéséhez? Természetesen a DRV csomagon kívűl. Ha beruháznék egy használt UPC-s felvevős beltérire és abba raknám bele a kártyát az megoldás lenne?

(#2056) jozsi252 válasza pipec16 (#2055) üzenetére


jozsi252
veterán

Az a baj hogy a kártyát nemtudod belerakni bármilyen más UPC-be. Mert most énis azzal szenvedek hogy tegnap visszavittem a beltérim mert sokszor fagy, erre ott a srác nemtudta összepárosítani az új beltérivel. Folyamatosan azt írja ki hogy a Smart kártya egy másik beltérihez tartozik.

iPhone 13 Pro Max

(#2057) Rick4 válasza pipec16 (#2055) üzenetére


Rick4
félisten

Olyan kártyát kérj ami nincsen összepárosítva, és lyan felvevős beltérit veszel hozzá amilyet csak akarsz.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2058) sanyaboy


sanyaboy
csendes tag

Hello! Kérdésem lenne (elnézést, ha már volt róla szó): ha előfizetek a Direct HD csomagra, kapok egy HDMI-s beltérit. Azt ugyebár jól gondolom, hogy attól, hogy nincs jelátalakítás (mint a régi SCART-os beltéri esetében) jobb lesz a képminőség? Eddig beltéri nélkül, Cryptoworks kártyamodullal tévéztem, azzal az a bajom, hogy nem csak a UPC csatornákat találja meg az automatikus hangolás, hanem kb 300 feleslegeset is és macerás a törlés, rendezgetés stb. Így visszaálltam a beltéris verzióra, csakhogy a tévés saját tuneres megoldáshoz képest iszonyat ratyi a képminőség :(
Tervben van a Direct HD, ezért kérdezem, hogy HDMI-n keresztül az SD adások is jobb minőséget adnak ugye?
Köszönettel

Aki sokat keveri a sz*rt, azt előbb-utóbb berántja a kanál...

(#2059) Rick4 válasza sanyaboy (#2058) üzenetére


Rick4
félisten

Gondolom nem sejted, hogy neked nincsen UPC direct szolgáltatásod, tehát rossz helyen jársz.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2060) sanyaboy válasza Rick4 (#2059) üzenetére


sanyaboy
csendes tag

Köszi kb 7 éve vagyok UPC Direct előfizető, a topik címe "UPC Direct (műholdas TV)". Most akkor miért is vagyok rossz helyen?
Ha nem lennék előfizető, a kérdésem akkor is megkockáztatható szerintem itt, persze csak félve, félszemmel hunyorítva, nehogy megcsapjanak érte.. A választ meg amúgy már megkaptam egy másik segítőkész fórumon, de azért köszönöm az útbaigazításod. Üdvözlettel

Aki sokat keveri a sz*rt, azt előbb-utóbb berántja a kanál...

(#2061) Rick4 válasza sanyaboy (#2060) üzenetére


Rick4
félisten

Eddig beltéri nélkül, Cryptoworks kártyamodullal tévéztem, azzal az a bajom, hogy nem csak a UPC csatornákat találja meg az automatikus hangolás, hanem kb 300 feleslegeset is és macerás a törlés, rendezgetés stb.

Ha műholdvevős tévéd van, (tehát DVB-s tuneres, meg egy parabolatükröd fent) akkor vagy itt jó helyen, de úgy 750 csatornát kellene találjon, sehogyse jön össze a kép.. Nem a kérdés mivolta volt a probléma, hanem hogy amit kérdezel, arra tudják-e a választ itt. Egyébként meg ha máshol megkérdezed, miért nem várod meg ott rá a választ? Nem szokás ugyanazt a szöveget több társtopicba betolni egyszerre...

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2062) powerup2


powerup2
addikt

Tudna nekem segíteni upc dolgozó itt mert mostanság 5500 helyet 7000 forintról küldenek számlát és nem értem miért .

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#2063) Watt25 válasza powerup2 (#2062) üzenetére


Watt25
veterán

Lejárt a hűségszerződés?
Az esetleg nem opció, hogy összehasonlítod az új számla tételeit egy régebbi számla tételeivel? :)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2064) Intruder2k5 válasza powerup2 (#2062) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Esetleg kérj telefonos segítséget a 1221 számon, vagy email-ben! :)

(#2065) powerup2 válasza Intruder2k5 (#2064) üzenetére


powerup2
addikt

Köszi valami lesz mert ez igy drága

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#2066) powerup2 válasza Watt25 (#2063) üzenetére


powerup2
addikt

Régebbi számla papir nincs meg de leirom mit számitanak fel meg mennyiért
Direct DVR 500 huf
Direct+ 3900 huf
2. médibox 2605 huf

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#2067) Watt25 válasza powerup2 (#2066) üzenetére


Watt25
veterán

Leírom, hogy én innen hogy látom a dolgokat:
Annyira nem vagy képes, hogy előkeress egy régebbi számlát (vagy annyira okos vagy, hogy kidobálod rögtön a számlákat) és most azt várod el, hogy valaki látatlanba mondja meg, hogy mi változott NÁLAD.
Lehet megsértődni! Nyugodtan! Nem is várok mást, tudom, hogy ilyen választ fogsz erre adni.

De innen nézve ez így látszik...

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2068) powerup2 válasza Watt25 (#2067) üzenetére


powerup2
addikt

Figyelj 3 hónapja fizetek ennyit először fel sem tűnt és a csek mellett lévő papiron van miért mennyit fizetek azt nem őrzöm meg csak a csekket a csekken meg ezek az infok nincsenek rajta .

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#2069) Intruder2k5 válasza powerup2 (#2065) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ehh... Bocsi, most nézem csak, hogy én benéztem a topik címét, ez Direct, tehát a 1221 nem jó Neked, de ha már elcsesztem, akkor utánanéztem, a jó számot itt találod! :)

http://hu.upcdirect.com/ugyfelszolgalat/kapcsolat/

Vagy kérdezz rá írásban...

http://hu.upcdirect.com/ugyfelszolgalat/kapcsolat/irjon-nekunk/

[ Szerkesztve ]

(#2070) powerup2 válasza Intruder2k5 (#2069) üzenetére


powerup2
addikt

Köszi hát valamit teszek mert ez nem állapot

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#2071) #16729600


#16729600
törölt tag

Elérhető már a natgeo-kon a Magyar hangsáv műholdon?

(#2072) Balázs80


Balázs80
csendes tag

Sziasztok!

Milyen a műholdas HD minősége?
Műholdas kártyát is belehet tenni arra alkalmas tv-be vagy csak a kábeles upc kártyát?
Superpac-ra szereték előfizetni, de nem tudom igaz-e hogy felkonvertálják a HD adást....
Viszont a többi szolgáltató elég gyenge HD felhozatalban :( és elég drágán is adják..

(#2073) bopeti98


bopeti98
őstag

Sziasztok! Nektek sem jön be az Mtv Hits,Rocks,Dance tévécsatorna? Azt írja ki hogy
CryptoWorks
Ez egy előfizetéses program.
Kérjük, hívja az ügyfélszolgálatot, ha meg kívánja tekinteni.
Eddig ezt csak a HBO-nál írta ki amíg elő nem fizettem rá viszont most meg a fent említett 3 zenecsatornánál írja ki. Mi lehet ez? Remélem hogy nem vették el azokat a zenecsatornákat amiken még zene is van nem úgy mint a Viván és társain :U
Valamint nektek a Discovery Science-n, kiírja hogy mi megy? Nekem nem csak ha belépek a műsörújságba de az fél óra míg betölti.

[ Szerkesztve ]

(#2074) Balázs80 válasza Balázs80 (#2072) üzenetére


Balázs80
csendes tag

Itt senkinek sincs HD :o?

(#2075) #16729600 válasza Balázs80 (#2074) üzenetére


#16729600
törölt tag

Kifejezetten jók a HD adások,akár még kábel Tv-s összehasonlításban is megállja a helyét.

(#2076) Balázs80 válasza #16729600 (#2075) üzenetére


Balázs80
csendes tag

Köszönöm!

(#2077) bopeti98


bopeti98
őstag

A UPC Direct-nél szerintetek várható RTL2 meg SuperTV2 ? :F Nem mintha annyira érdekelne az a két tv csatorna de azért jó tudni :D

(#2078) Gubek-Einste válasza bopeti98 (#2077) üzenetére

Az RTL II az átnevezett Reflektor TV, nagyon valószínű, hogy lesz SuperTV2 is.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2079) bopeti98 válasza Gubek-Einste (#2078) üzenetére


bopeti98
őstag

Köszi! Nem is tudtam hogy van Reflektor TV, még sohase hallottam róla :DDD Amúgy engem ezek a csatornák egyáltalán nem érdekelnek. Én csak a Discovery-t, Discovery Science-t meg a HBO Pak csatornáit szoktam nézni.

[ Szerkesztve ]

(#2080) lambda5


lambda5
tag

Sziasztok!

Mivel ez egy szakmai fórum.. azon gondolkodtam, hogy nem lehetne-e a fórum első lapjára kirakva összefoglalni a tapasztalatokat (mint sok más helyen), megelőzve ezzel ugyanazoknak a kérdéseknek az ismétlését ...és közvetlen segítséget nyújtani az előfizetésen gondolkodóknak, illetve előfizetőknek.
Pl.:
- UPC Direct beltéri egységek, alapvető tulajdonságok, hiányosságok.
- Műhold és csatorna térkép, adatok. (a beállításhoz)
- UPC Direct vétele saját HD-s beltérivel (Kártya beszerzése/problémák, ajánlott beltéri egységek árkategória szerint... pl.: 25/50/75/100+ ezer forint főbb pozitívumok...)
- DVB-S -es Tv-k, a Tv-hez támogatott CI modul típusok..
- Antenna tányér, LNB ajánló "barangolóknak" (típus, méret...)
- stb. ...
:F

...Szürkék vagyunk. Félúton állunk a fény és az árnyék között!

(#2081) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

Sziasztok! 4 beltéri egységünk van, az egyik beltéri egység, amelyik DVR/HD-s, pontosabban philips dsr8111-es, olyan hibaüzenetet ad, hogy "nincs hozzáférése ehhez a csatornához.....", minden egyes csatornánál. A számla ki van fizetve, ez nem lehet a probléma, a másik három beltéri egység gond nélkül működik. Leellenőriztem a jelerősséget, ami teljesen rendben van, illetve kihúztam 1 percre a hálózatról, majd újra visszadugtam, de nem változott meg a dolog, plusz még a smart kártyát is kivettem/visszaraktam. Mielőtt kihívnám a szakembert, gondoltam itt felteszem a kérdést. Ha tudtok kérlek segítsetek.....

(#2082) Nagynozi válasza Nagynozi (#2081) üzenetére


Nagynozi
aktív tag

UP!

(#2083) Amarth válasza Nagynozi (#2082) üzenetére


Amarth
aktív tag

Hard reset?

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#2084) Nagynozi válasza Amarth (#2083) üzenetére


Nagynozi
aktív tag

sima reset megvolt, hard resetet, hogyan nyomok rajta?

(#2085) Amarth válasza Nagynozi (#2084) üzenetére


Amarth
aktív tag

Kihúzod/kikapcsolod a dekódert,vársz egy picit, és mielőtt újra áram alá helyeznéd akkor nyomva tartod a legbalabb gombot(ha jól rémlik)

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#2087) #81556480


#81556480
törölt tag

Üdv!

Problémám a következő:

Hibaüzenet: a smart kártyához rendelt ország nem egyezik a beállítottal.

Ezért Humax HD beltéri egységem állandóan frissíti magát és Czeh, FREESAT-ra áll be alapból.
Én rámegyek gyári beállítások visszaállítására ( kód 0000) újraindul, beállítom országnak: magyar,majd másnap megint frissül automatikusan és czeh-re áll be. Telefonba ügyintéző5x igérte frissítik: jó lesz.
Semmi változás. Erre a gyári beállítás visszaállítására is magamtól jöttem rá, meg a négy 0-ra. Már gondolkoztam rajta hogy panaszt teszek aztán visszamondom az egészet a *csába. Pénteken szerelték be, 1db beltéri van, végül azt mondták keressek fel szerelőt. ÉN? hát én bejelentem a hibát, oldják meg. Még annyit fogok jelezni hogy a számlázást onnétt indítsák, amikortól normálisan működik a rendszer.

Arra tudok gondolni hogy a smart kártya nem jó ? czeh ??

(#2088) rii


rii
nagyúr

sziasztok

azt szeretném megkérdezni, hogy UPC DIrect-nél

Direct Medium előfizetés
+ 2 műholdas antenna
+ 2 set top box

az mennyi lenne?

illetve a UPC-nél is úgy van, hogy egy év hűség után emelkedk a díj, hogy újra hűséget vállalj?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2089) bopeti98 válasza rii (#2088) üzenetére


bopeti98
őstag

2 parabola? Az meg minek? 1 parabolára 4 boxot is rá lehet kötni. A Direct Medium 2690Ft, a második box bérleti díja 500Ft. Ha minden igaz akkor 3190Ft lenne a havidíj de ez mind fent van a honlapon.
Második kérdésre a válasz: Nem, a UPC-nél nem emelkedik a havidíj.

(#2090) rii válasza bopeti98 (#2089) üzenetére


rii
nagyúr

nm tudom minek két parabola :B
itt így van megoldva

ha az egyik box-on szeles meg zovataros időben is zavartalan a vétel
míg a másik boxon meg ha szél van, akkor el-elmegy, az mitől lehet?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2091) bopeti98 válasza rii (#2090) üzenetére


bopeti98
őstag

Lehet hogy a másik parabola erősebb.

(#2092) csimpas


csimpas
tag

sziasztok

sajnos megjártam a UPC-vel elég rendesen (a jelenlegi állás szerint :F )

pár évvel ezelőtt megvásároltam egy Philips 8111 -es készüléket a upc-től, cirka 60 ezer forintért. úgy adódott, hogy nem tartok egy darabig igényt a upc szolgáltatásra, ezért megszűnt az előfizetésem, készülék + kártya maradt.

1-2 hónappal ezelőtt, szerettem volna újra upc előfizető lenni, ezért bementem a hozzám legközelebb eső boltba, elmondtam hogy szeretnék kérni 1 kártyát, nem kell beltéri, mivel annó vettem egy készüléket a upc-től.

mondták az hogy ez nem igazán lehetséges ebben a formában, mivel össze vannak párosítva a készülékek a kártyával, és nagra 3 kártya kell hozzá

mondtam hogy semmi baj, megvan a régi kártyám, akkor aktiváljuk be azt.
válaszuk: ez sem lehetséges, hívjam az ügyfélszolgálatot.

ügyfélszolgálatot hívtam, mondták meglehet oldani, csak a szerződéskötéskor, az én készülékem számát kell feltüntetni.

kiderült hogy így sem lehet.(felhívott egy másik ügyfélszolgálatos hölgy) napokig tartó telefonálgatás és személyes beszélgetések során az derült ki, hogy amikor én megvettem a készüléket akkor upc magyarország volt a neve a cégnek, most meg upc hungary (lehet hogy pont fordítva), és mivel "másik" cégtől vettem a beltérit, ezért azt nem használhatom a jelenlegi upc-vel...

(amikor rákérdeztem hogy akkor mit kezdjek a beltérivel? az volt a válasz hogy nem volt kötelező megvenni a készüléket...)

tehát most itt vagyok, ezzel a dsr 8111 -es készülékkel amit nem tudok használni.

tudnátok valami ötletet adni hogy hogyan tudnám beüzemelni hogy működjön? házilag nem lehet összepárosítani valahogy a készüléket meg a kártyát?

sajnos nem tudom hogy kihez lehetne fordulni, mivel a upc csak a magáét fújja :F

(#2093) lambda5 válasza csimpas (#2092) üzenetére


lambda5
tag

"1-2 hónappal ezelőtt, szerettem volna újra upc előfizető lenni, ezért bementem a hozzám legközelebb eső boltba, elmondtam hogy szeretnék kérni 1 kártyát, nem kell beltéri, mivel annó vettem egy készüléket a upc-től."
Engem a Nagra3 -as kártya ára érdekelne... 1 új előfizetést szeretnék, de saját HD-s beltérivel... és sehol sem találom a pontos árat...

[ Szerkesztve ]

...Szürkék vagyunk. Félúton állunk a fény és az árnyék között!

(#2094) bopeti98


bopeti98
őstag

A 22-es csatornán mi az a Test ? :F Nekem azt írja ki rá hogy ez egy előfizetéses program.

[ Szerkesztve ]

(#2095) phanfantom válasza bopeti98 (#2094) üzenetére


phanfantom
senior tag

Lehet ott lesz a super tv2, de csak tipp.
Nagyon sok új csatornát pakoltak arra a környékre az elmúlt néhány hónapban.

(#2096) poli27 válasza lambda5 (#2093) üzenetére


poli27
veterán

Nagra3 as kártyát te nem fogsz saját beltériben használni....

(#2097) Lacpac


Lacpac
őstag

Üdv mindenkinek.

Mi van mostanában a UPC-vel?
Az HBO HD-n van felirat is. Amit nem tudok kikapcsolni.
Másnál is így van?

(#2098) NyalokAA válasza csimpas (#2092) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Akkor te azt okosba vetted valahol kéz alatt vagy csak nem szolgáltattad vissza a beltérit mikor felmondtad a szerződést . A upc sohasem adott el beltérit a kártyát is vissza kellett volna vinni mikor megszűnt velük a kapcsolat :) Ennek fényében inkább ők járták meg veled .

(#2099) rii


rii
nagyúr

hello

ismerősöm édesanyja szeretné nézni az rtl2-t
medium csomag van
a 19-es programhelyre igérték
de ott csak a nagy üresség fogad, hogy a "kibálasztott csatorna nem létezik"

kellene lennie rtl2-nek?

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2100) Amarth válasza rii (#2099) üzenetére


Amarth
aktív tag

Kellene.
Esetleg egy csatornakeresés?

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.