Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) poli27 válasza epsilon3 (#2649) üzenetére


poli27
veterán

Es ha eszreveszik mi van sajat tulajdonod,az a fej meg a tukor ,azt csinalsz vele amit akarsz!amugy meg egy szoval se irtad hogy osztas is van!!! Nyugodtan csereld ki csak forgas vissza oda ahol volt ennyi es semmi baj se lesz!

(#2652) Kardi70


Kardi70
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap kötötték be az superpak csomagot, a Philips 8111 beltérin nem tudja beolvasni a műsorújságot, mindent próbáltam már, kikapcsolás, árammentesítés, kártya ki-be, új telepítés, semmi. Viszont ha nézek egy csatornát, akkor alul kiírja mi megy rajta. Van esetleg valami ötlet mi lehet a probléma?

(#2653) gigi21hu válasza Kardi70 (#2652) üzenetére


gigi21hu
csendes tag

Én is így jártam. Ugyanez a csomag, ugyanez a beltéri. A válasz: azért, mert szar a beltéri. Egy lebutított ócskaság. Nekem folyton elmegy a kép, egy film alatt 30-szor legalább. Ma kicserélték ugyanolyanra és a fickó azt mondta: vicces, de az LG TV-kkel nem kompatibilis a beltéri. Még ilyet! Minden harmadik házban LG TV van! BEszóltam a központra és megerősítették, hogy LG-.vel akadnak a 8111-esek. Frankó. Mi a teendő? Várjak egy hónapot, míg jön az első számla a vevőkóddal. Az alapján majd írnak Pestre, hogy küldjenek Humaxot. Mondom nekik: tehát ez lesz 2 hónap. Válasz: igen. Erre én: akkor ezt oldjuk meg másképpen, mert havi 7000 forintot fizetek és nem tudok TV-zni, ráadásul az LG TV-m mellett iratták alá az 1 évet, akkor senki nem jelezte előre a bajt. Azt mondták erre, hogy akkor majd a kártyaszámom alapján és a TV típusát megjelölve küldenek másik gyártmányt. A hálóban egy kis Humax HD van, rögzítés nélkül és az sokkal komolyabb a 8111-nél. Egy csomó állítás, tetszetős menü, átláthatóbb információk. Remélem hamar meglesz a Humax-om.

(#2654) Laca0 válasza gigi21hu (#2653) üzenetére


Laca0
addikt

Én eleve mondtam a szerelőnek, hogy Humax-et hozzon, más nem is kell. És hozott.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#2655) prime77


prime77
aktív tag

Szervusztok!

Egy kis segítséget kérnék.Nagymamámhoz szeretnénk beköttetni a UPC Direct Medium csomagját.Csak a TV adásokat.64 csatorna.
Na most a kérdésem a következő lenne.Nagymamámnak egy régi 72 cm-es jácint márkájú Tv-je van ,sima, UHF koaxális csatlakozással.Ilyen Tv-re rá lehet kötni ezt a szolgáltatást?
Vagy most venni kell egy LCD vagy LED Tv-t ,hogy tudja ezeket nézni?
Vagy jó egy sima CRT Tv is csak legyen rajta scart vagy RCA?
Előre is köszönök minden segítséget!!!!!!!
Üdv!
Jani!

(#2656) Laca0 válasza prime77 (#2655) üzenetére


Laca0
addikt

Scart vagy RCA kell rá minimum. RF kimenete nincs a boxoknak tudomásom szerint.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#2657) prime77 válasza Laca0 (#2656) üzenetére


prime77
aktív tag

Istenem!De tudtam.Köszönöm akkor.:(

(#2658) Laca0 válasza prime77 (#2657) üzenetére


Laca0
addikt

Pár ezresért tudsz venni neki egy akármilyen tévét, ami biztosan jobb, mint ami most neki van. Emiatt szerintem ne tegyél le a tervedről.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#2659) gejzinho válasza Laca0 (#2656) üzenetére


gejzinho
csendes tag

Az Orion féle Jácint? :Y Amihez még távirányító sincs, és az előoldalon egy lehajtható ajtócska mögött kis piros műanyag csavarhúzóval lehet hangolni a csatornákat? :R Abból volt 72 centis? :Y azt hittem azok 55-56 centis képátlójúak. Akkor az lehet vagy 30 éves :) Nagyon retro . :)

Abban azért nem vagyok biztos a 2012-es Samsung led tévém 5--6 évet kibír majd.... :W

(#2660) prime77 válasza gejzinho (#2659) üzenetére


prime77
aktív tag

Szervusztok!

Elírtam.orion Orchidea a TV neve és azt hiszem 66 centis.
http://aprod.hu/hirdetes/orion-orchidea-mukodokepes-szines-tv-taviranyitoval-IDDM6j.html
Ő az.Az irányítóján van egy sárga gomb is.:)
Nagyon régi tv kb 1987-es lehet.
Sajnos nem pár ezres mert akkor 72 cm-eset vennék és már normálisat.Nézegettem olyan 20-30 ezer között van ez.És hát plussz a 13 hónapos hűség idő is ott van.Az 34 ezerre jön ki.Olyan 60 ezer minimum ez a fejlesztés.De meg kellene csinálni mert szegény ahogy áll.Tavaly még 83 év helyett 60nak nézték a kórházba de mióta elesett és a fejét nagyon beverte elég nagy bajok vannak nála.:(((Szédül reszket nem tud aludni.
Legalább ez lenne neki még életében.Sosem volt normális adása mindig rossz UHF antennája volt neki.
Valami jó kis TV kellene.72 cm-es azért kell mert messze van a tv-től.Ez az orchidea sem olyan nagy és 66cmes.
Mindegy azért köszönöm az információt! :R
Üdv!
Jani!!!!!!!

(#2661) poli27 válasza prime77 (#2655) üzenetére


poli27
veterán

Ilyennel igen ha veszel.Csak lesz minőségromlás sztem !

(#2662) gigi21hu


gigi21hu
csendes tag

Dobna valaki egy linket, hogy milyen is az a bizonyos felvevős Humax amit a Philips helyett adnak, ha az ratyi? Mert a UPC oldalán ugye ez még nem nyilvános. Köszi. A Humax oldalán vannak termékek, de nem tudom, hogy a freesat, a freeview, vagy a youview termékeket nézzem.

Egyébként ennek szebb képe, mint a Philipsnek? A kis FOX HD igen jónak tűnik, gondolom a tesó is szuper lehet. Apropó: a FOX HD...minden bekapcsolásnál megy egy 15 másodperces szórakozás ( ami alatt ugrál a kép és a UPC felirat látható ), majd mindig azt írja ki, hogy új csatornák. Aztán már minden OK. Ez miért van?

[ Szerkesztve ]

(#2663) bogabi válasza gigi21hu (#2662) üzenetére


bogabi
senior tag

Volt már nem egyszer: [link]

A Philips képét nem ismerem, de az "csak" 720p-t tud, ez 1080i-t.

[ Szerkesztve ]

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#2664) Laca0 válasza gigi21hu (#2662) üzenetére


Laca0
addikt

Nálunk nem csinál ilyen ugrálást egyik sem. Amire várni kell bekapcsoláskor ill. kikapcsoláskor, az az update. De közben fekete a képernyő.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#2665) poli27 válasza bogabi (#2663) üzenetére


poli27
veterán

Neked van HD előfizetésed? Ha igen te meg tudod állítani a csatikat,mert nálam szinte egyiket se lehet, és a visszatekerés se megy,sőt hangerőt se állít a box!

(#2666) bogabi válasza poli27 (#2665) üzenetére


bogabi
senior tag

Nekem SuperPak van, ami gyakorlatilag Direct+ plusz HD plusz DVR. Nekem simán megáll a HD csati is, tekerni is lehet ide/oda. Éppen most próbáltam ki.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#2667) #73959936


#73959936
törölt tag

Segítséget kérek:

Otthon upc direkt előfizetésem van 2 beltérire. Most szeretnék váltani az egyik helyen, mert ott alkalmas a tv direkt hd.vételre.

A kérdésem a következő: ha kicserélem az upc pontban a beltérit hd-s humaxra, akkor a nem hd-s csatornákon semmi nem változik a tv-n és jön hozzá az új 11 hd csatorna ? Képméret, minőség stb.

Valaki????

Köszönöm Csaba

[ Szerkesztve ]

(#2668) tolvad


tolvad
csendes tag

Sziasztok!

Minap csendes szép estén néztem a tv-t, egy pillanatra elhalványodott a lámpa, és abban a pillanatban azt írta a beltéri, hogy megsérült a kártya, keressem fel a szolgáltatót!

Szerencsére a sima ki-be kapcsolással, kártya ki-be rakással visszajött minden, de megijedtem mert külföldön használom, és nem olyan egyszerű hazaugrani vele.

Ez gyakran előfordul áram ingadozásnál? Érdemes lenne vennem egy fesz. ingadozás mentes elosztót (vagy mi a neve)?

(#2669) bogabi válasza tolvad (#2668) üzenetére


bogabi
senior tag

A kérdés, milyen gyakran van fesz. ingadozás? De mondjuk elég lehet egy is, amitől tönkremegy valami... Ez ellen szünetmentes tápegységet lehet beiktatni a fogyasztók és a 230-as hálózat közé. Ha csak a beltéri és egy kisebb fogyasztású TV menne róla, ahhoz elég lehet a legkisebb teljesítményű is, amik már kb. 10 ezer Ft-tól elérhetőek.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#2670) tolvad válasza bogabi (#2669) üzenetére


tolvad
csendes tag

Utánanéztem, és nem szünetmentes kell nekem (felesleges sztem a tv-hez) hanem úgynevezett túlfeszültségvédő elosztó. Kb 3000 Ft-tól. Van is itt erről forum, beleolvasok kicsit.

(#2671) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!
Ma kiírta a beltéri, hogy "új csatornák".
Tudja valaki, hogy milyen új csatornák vannak?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#2672) bogabi válasza tolvad (#2670) üzenetére


bogabi
senior tag

A túlfeszültségvédő egy esetleges fesz. ingadozás esetén nem fogja pótolni a "kimaradt" feszültséget. Az arra való, aminek hívják: túlfeszültség ellen. A leírásod alapján nálad feszültség esés történt (ennek tipikus jele a hunyorgó lámpa, amikor a névleges 230V feszültség lecsökken annyira, hogy azt már hagyományos égő esetén szemmel észre lehet venni), ez ellen pedig a túlfeszültség védő nem ér semmit. Ha nem stabil a hálózat, akkor javasolt a szünetmentes tápegység legalább az értékesebb elektronikai eszközök elé. Ezek közül is van rengeteg típus (átkapcsolós, online, kvázi sinus, full sinus, stb.). Az okosabbak a drágábbak természetesen.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#2673) Laca0 válasza bogabi (#2672) üzenetére


Laca0
addikt

Arra azért figyeljetek, hogy a sima "back" ups-ek nem igazán védik az eszközöket!
Nagyon széles a beavatkozási tartománya: 190V-260V. Csak akkor avatkozik be, ha ettől alacsonyabb, vagy ettől magasabb. A tartományon belüli hirtelen ingadozás pedig gyorsan tönkre tud vágni egy számítógépet vagy akár tévét is.
Tehát egy ilyen ups-el semmire sem menne a kérdező, neki mindenképpen komolyabb eszköz kellene!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#2674) bogabi válasza Laca0 (#2673) üzenetére


bogabi
senior tag

A legtöbb - normális - szünetmentesen állítható az alsó és a felső határfeszültség. Bár az is igaz, hogy ezek nem feltétlen 10 ezernél kezdőd(het)nek. Nekem már egy őskövület APC 300VA-es legegyszerűbb szünetmentes is tökéletesen tette a dolgát, ilyet pedig már elég olcsón lehet szerezni, max. akksi kell bele. De hogy szünetmentes miatt tönkremenne egy PC vagy egy TV, az szerintem elég ritka, hiszen ezeket pont ilyen esetekre találták ki. Persze vannak nagyobb tudású, folyamatosan online kettős konverziós full szinusz kiementű UPS-ek, de egy TV-hez, STB-hez szerintem nem kell ilyen technika.

[ Szerkesztve ]

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#2675) bogabi


bogabi
senior tag

Már kifutottam a szerkesztésből: a legtöbb ilyen eszközben ráadásul kapcsolóüzemű tápegység van, ezek pedig elég jól tolerálják a primer oldali fesz. ingadozást.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#2676) vkp


vkp
aktív tag

Valaki írt a napokban egy Anysee kártyáról (http://www.anysee.com/eng/product/anyseeE30S2Plus.php)
Azóta szereztem én is egyet, megtalálja a csatornákat, de nem nyitja ki őket, annak ellenére, hogy van benne egy UPC Direktkártya.

Van valakinek ötlete, hogy merre induljak?

Köszi

(#2677) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Üdv!

Nekem UPC direct+ előfizetésem van 3 beltérire sima Humax UD-FOX beltéri mind a 3, a UPC direct+ honlapján láttam akcióban, hogy a Direct HD csomag 3 beltérinél 790Ft és olyan kérdésem lenne, hogy ha ezt megrendelem:
- kicserélik mind a három beltérimet HD csatornákat fogható beltérikre?
- ez a csomag ha megrendelem meddig érvényes?
(a UPC-vel 2 éves hűséget kötöttem ami tavaly májusától indult)
Köszönöm előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#2678) bluobluo75


bluobluo75
őstag

....most látom, hogy csak 6 hónapig él a 790Ft :( akkor nem éri meg sajna

(#2679) csab2


csab2
veterán

Nemrég vettem egy S2 tuneres TV-t (Samu UE40ES6560). UPC direct előfizetésem van, Cryptoworks kártyával. Megvettem a szükséges modult. Automata kereséssel nem talál semmit a TV.
Kérdésem, hogy ilyenkor meg kell adni valami adatot? Azt tanácsolta itt valaki, hogy be kell állítani a Thor 5-6 műholdat. Nálam csak Thor Intelsat 0.8W van a listában.
Tudna valaki segíteni?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#2680) poli27 válasza csab2 (#2679) üzenetére


poli27
veterán

Csak 1 oldalt kellett volna visszaolvasnod : [link] A Thor Intelsat 0.8W az kell neked!

(#2681) csab2 válasza poli27 (#2680) üzenetére


csab2
veterán

:R
Visszaolvastam - írtam is - csak nem volt egyértelmű, hogy ez jó-e nekem. Viszont amit ott írtál többi adatot (pl. ghz) olyanokat én nem találok.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#2682) csab2 válasza csab2 (#2681) üzenetére


csab2
veterán

Megoldódott. Talált több mintl 500 csatornát. :Y

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#2683) poli27 válasza csab2 (#2682) üzenetére


poli27
veterán

Megtaláltad hogy kell beállítani?

(#2684) csab2 válasza poli27 (#2683) üzenetére


csab2
veterán

Igen. Elég volt megadnom a műholdat - amiről szó volt - és a 11727 MHZ-et. Nem ghz! Mást nem adtam meg.
Köszönöm a segítséget!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#2685) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!
Az egyik beltérimen nem jönnek be a HD csatornák. Azt írja, hogy kódolt. Tudok vele valamit kezdeni, vagy hívjam a ügyfélszolgálatot? (Humax HD)
Köszi!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#2686) csab2


csab2
veterán

A TV beépített S2 tunerével nézem a UPC direct-et. Mi lehet a gond, hogy néhány csatorna nem jön be? Nem találom pl. az MTV dance, rock, hits csatornákat. Ezen kívül több csatorna bejön, de mikor odakapcsolok mindig megjelenik egy ablak, hogy ellenőrizzem a smart cardot. Ezt leokézom és akkor jö, csak mindig beadja ezt az ablakot. Kicsit idegesítő.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#2687) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! UPC előfizuhoz szeretnék saját beltérit venni. Milyen márkákat ajánlotok?! A legtöbb helyen Strong, Amiko, Alma stb márkákat látni.
- Ami nekem kellene: HDMi kimenet, minél jobb képminőség, jó lenne ha gyors lenne a csatornaváltás is és majd valamikor szeretnék egy másik tükröt feltenni, h elsősroban ingyenes német adókat tudjak nézni. Tehát olyan cuccos kellene, amivel a UPC előfizetés és az ingyenes adók is letudhatók.
- Ami jó lenne, de nem létfontosságú: felvételi lehetőség külső meghajtóra
- Ami egyáltalán nem kell: média lejátszó képesség, utp csatlakozás, vagyis netezési lehetőség
Mindezt pedig jó lenne minél olcsóbban megúszni, tehát egy best buy, jó ár/érték arányú cucc kellene.

Kérdés: mitől függ, h milyen beltérit kapsz a UPC-s szakembertől?! Nekünk Direct+ csomagunk van és egy alap szürke kulát kaptunk mindkét helységben, pedig LCD tévéink vannak. Korábban volt HD vevő, de mivel nem néztem a HD adásokat, lemondtam. A Philips beltéri sokkal jobb képet adott hdmi-vek összekapcsolva, mint a scart és a hang is jobb volt. Most erősebbre kell állítani a tévén a hangot is!
Jah, unokatesómék viszont most köttették be a UPC-t, egyel kisebb csomagjuk és katódos tévéik vannak, erre ők valami kis dizájnos fekete beltériket kaptak, hdmi-vel, usb csatlakozóval. Milyen alapon megy ez?!

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2688) poli27 válasza tylerddd (#2687) üzenetére


poli27
veterán

Azért kaptak olyan fekete hdmi-set,mert már az az alap box a upc-nél,régen mlg nem volt csak a philips felvevős a hd-s,és ezek a régi boxok voltak a kiadott boxok!

(#2689) tylerddd válasza poli27 (#2688) üzenetére


tylerddd
veterán

1 hónappal előttük cserélték ki a mienket ... Reklamálhatok valahol ez ügyben?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2690) poli27 válasza tylerddd (#2689) üzenetére


poli27
veterán

Elvileg kicserélik neked is, azt nem tudom kell e HD előfizu ehhez,de ha az van akkor tutira cserélik! Forgalmazónál!

(#2691) tylerddd válasza poli27 (#2690) üzenetére


tylerddd
veterán

Nem értem akkor sem a logikát. Ugyanaz a tag kötötte be nagymutternél ugyanazon a napon, mint unokatesóéknál. A mama alap beltérit kapott a katódos tévéhez, unokatesóék szintén katódossal nyomják, de ők hdmi-s gépet kaptak mindhárom helyiségbe! HD előfizuja természetesen egyiküknek sincs, hiszen semmi értelme nem lenne.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2692) poli27 válasza tylerddd (#2691) üzenetére


poli27
veterán

Ami van nála azzal dolgozik, vagyis amit adnak neki ennyi!

(#2693) lalakov


lalakov
senior tag

Sziasztok!

Ma szomorú hibába ütköztem.
Ilyenkor mit lehet csinálni, hol a hiba? Rengeteg csatornánál "jelenleg nem elérhető"-t ír. HBO2 meg angol nyelvű. Eddig jók voltak. UPC direkt, kártya a tv-ben. Hiba kód: e133-4
Egy beltéribe bedugva viszont működik a kártya.
Kihúztam és visszadugtam a modult és most jó. Ezt hány naponta kell eljátszani?
Ez a modulom: Irdeto

(#2694) tylerddd válasza poli27 (#2692) üzenetére


tylerddd
veterán

Ez hülyeség! Akkor ha valakinél HD csomag is rendelve van és nincs nála HD vevős beltéri, akkor ad nekik egy simát ??? :DDD Illetve ad egy fullos beltérit annak, akinek nincs semmi előnye belőle, mert az volt nála?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2695) poli27 válasza tylerddd (#2694) üzenetére


poli27
veterán

Te írsz hülyeséget! A sima előfizetéshez bármit kirakhat,hd nál meg hd-sat,tehát a sima előfizetésnél értendő az hogy ami van nála azt kapod ennyi!

(#2696) tylerddd válasza poli27 (#2695) üzenetére


tylerddd
veterán

De akkor miért adott nagymutternak alap cuccost, a másik helyen meg hdmi-s beltérit, ha mindkettő volt nála?! Ugyanazon a napon ment ki egymás után!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2697) NyalokAA válasza tylerddd (#2696) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Árukészlet függő... mi ezen olyan bonyolult? A héten most pl a mi árukészletünk úgy alakult , hogy kaptunk 15x annyi szürke ( dsr4101 ) beltérit mint Hd-s Humaxot amiről te is beszélsz , megvan határozva hova kell bekötni Hd-sat ( ha rendel az efi hd csomagot is vagy hbo maxpackot valószínűleg azt kap ) ezen felül persze nekünk forgalmazóknak úgy kell dolgozni , hogy nagyjából együtt fogyjon ki a készlet!.
A szerelők megkapják a készletüket onnantól saját mérlegelésük szerint dolgoznak .. az adott kereteken belül. :)

(#2698) tylerddd válasza NyalokAA (#2697) üzenetére


tylerddd
veterán

Értem. Ilyen Humax-ot lehet valahol kapni?! Nem nagyon dobálja a Google a lehetőségeket. Milyen beltérit ajánlasz amúgy?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2699) NyalokAA válasza tylerddd (#2698) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Vissza olvasol pár oldalt ajánlottak már itt páran beltériket :) többet között én is.
Hd-s Humaxot a legközelebbi forgalmazói pontban igényelhetsz , ha van Hd\Hbo maxpack előfizetésed lecserélik a hagyományosat(beviszed ami most van és már az újakkal a hónod alatt baktatsz hazafelé) kisebb ráhatással neked Hd-s Humaxra(ami ugye feltétel lenne , hogy a szolgáltatást korlátok nélkül élvezhesd) , ha nincs akkor is tudod cseréltetni , de ebben az esetben elvileg számlázhatnak neked 6000Ft-ot mert az ügyfél saját kérésére lett kicserélve a készülék!

(#2700) tylerddd


tylerddd
veterán

Erre mit mondtok?! Méret szempontjából nem rossz, sőt elvileg felrakható a tv hátuljára, így gyakorlatilag nem lenne szem előtt. Viszont mint laikus: ezen csak egy bemenet van antennának. Ez mit befolyásol?!

Amiko Mini HD

Csak egészség legyen, meg térerő!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.