Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) Rick4 válasza Bogyi007 (#3799) üzenetére


Rick4
félisten

Ha egy méteres a tévé, és egy méterről nézed, akkor cseréld meg, ha véletlenül hátrébb ülsz, úgyse tudsz különbséget tenni 720p és 1080p-s kép között, tehát mindegy.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3802) NyalokAA válasza Bogyi007 (#3799) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Azt vedd figyelembe , hogyha a dsr8111 felvevős funkcióit használni akarod két kábel kell hozzá. Nemhinném , hogy mind2 vételi helyre 2 kábelt húzott be a szerelő , ha megtudod oldani magadnak a kábelezést simán cserélheted :)

(#3803) Bogyi007 válasza NyalokAA (#3802) üzenetére


Bogyi007
veterán

Igen ez így van, beszéltem a szerelővel este, így marad az eredeti felállás.

De egyébként ha jól tudom a Upc nem is 1920x1080-as felbontásban tolja hanem 1440x1080-ban.
Más tészta hogy a Digi kábeles Hd adásokkal összevetve még szebben mutat így is....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#3804) _Norbi_ válasza Bogyi007 (#3803) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

németek zseniális műve hogy 1440X1080ibe kell sugározni ....
:W :Y

ezt kártyát lehet DVB S2 tvbe használni upc directnél
cryptoworks modul kell kártyához

[ Szerkesztve ]

(#3805) Rick4 válasza _Norbi_ (#3804) üzenetére


Rick4
félisten

Amivel ugye sávszélt spórolnak, Te viszont 1m-ről nézve már nem tudsz különbséget tenni eközött, meg egy fullhd tartalom között. Akkor meg minek is kel fullhd-ben nyomni?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3806) #73959936


#73959936
törölt tag

DVB-S2 + Cl+ modul.

Sziasztok...UPC direct mediumom van előfizetéssel és szerintem 1 olyan tv-m, ami tudja a fentebb leírtakat.

Azt szeretném tudni, hogy ha a beltérit be szeretném tenni a szekrény aljába és még ha sikerülne is elintézni a szolgáltatónál h.direkt akármi kártya önmagában, és ezzel meg lehet oldani a beltéri használatát honnét fogja tudni a kártya, amit csatlakoztatok, vagy a szolgáltató látja benn és akkor is ugyanezen csomag előfizetéseit nézhetem úgy, hogy a tv távkapcsról vezérlek mindent ?

Rem.érthető, még korán van, választ köszi :R

Csaba

(#3807) csab2 válasza #73959936 (#3806) üzenetére


csab2
veterán

Az előfizetés a kártyához kapcsolódik, nem az eszközhöz, amiben a kártya van. Tehát tök mindegy, hogy miben használod a kártyát az az előfizetésedre nincs hatással. Pont úgy, mint a mobiltelefon esetében. Ott a SIM "tartalmazza" az előfizetésed és mindegy milyen telefonnal használod, az előfizetésed nem fog változni.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3808) #73959936 válasza csab2 (#3807) üzenetére


#73959936
törölt tag

:R

(#3809) datomi


datomi
tag

Van itthon 4 Humax UD-FOX/HD beltérink és van Direkt HD előfizunk is.
Össze szeretném lőni őket a NAS-sal, hogy gyerekek arról tudják nézni a divx-es mesefilmeket.
Viszont se a NAS-t nem látja, se a TV portál nem működik.
PC-ről megpingelve válaszol.
Mi lehet a probléma?

Xiaomi Mi 10 Lite 5G / Samsung Tab S5e

(#3810) _Norbi_ válasza datomi (#3809) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

humax HD nem alkalmas NAS nézésére
szoftveresen butítva van készülék
nos nem nas probléma hanem humax softver
de rosszul jártál meg 4 db párosított kártyás beltéri van ami még saját dvb-S2 beltériben se megy hiába szeretné az ember ....
rsa kitudnád boxból olvasni akkor lehetséges használni kártyát saját készülékben ,de fene tudja hogyan kell kiolvasni jtag programozóval...

[ Szerkesztve ]

(#3811) lalakov válasza _Norbi_ (#3804) üzenetére


lalakov
senior tag

Konkrétan ez a modul jó? modul
És mindenképpen kell hozzá az S2, akkor ebből nem lesz a kinézett plazma. :(

(#3812) datomi válasza _Norbi_ (#3810) üzenetére


datomi
tag

Köszi, akkor felejtős, marad a pendrive. 😬😬 :(
Pedig a kézikönyvébe is le van írva, hogy működnie kéne, még egy ábra is van, amin egy routerre van kötve egy beltéri, egy pc meg egy nas.

Xiaomi Mi 10 Lite 5G / Samsung Tab S5e

(#3813) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Philips Dsr 8111 és Humax Ud-Fix/Hd dobozaim vannak, a Philips került a lapostévéhez és azzal veszek is fel míg a Humax egyenlőre SD készüléknél van.

A problémám az hogy nekem a Philips azon kívül hogy az két tuneres (s így párhuzamosan miközben tudok vele felvenni és közben mást még nézek rajta) nagyon nem tetszik összehasonlítva a Humax tudásához képest. nagyon fapados tudásilag (Epg kezelés,csatornaváltás, beállítások, csak 720p-s kép az 1080p és 1080i helyett). Hétfőn kötötték be s nem tudom hogy esetleg nem kérhetek-e valamilyen cserét a UPC-től hogy én másik boxot szeretnék helyette inkább akár azt is vállalva hogy nem tudnék duálban felvenni csak szimplában azaz egy tuneres boxot kapnék inkább.

Mi a teendő ilyenkor?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#3814) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

Sziasztok!
Ahhoz szólna a kérdésem, akinek Humax pvr-es box-a van, hogy mennyire hangos az a box?

(#3815) _Norbi_


_Norbi_
aktív tag

én directkártyás vagyok
2db irdeto lángos csirke kártyával
:R
GM990 spark eladó esztétikailag megkímélt állapotban.
linux ,DVB-S2,oscam
ir:22000FT

(#3816) poli27 válasza _Norbi_ (#3815) üzenetére


poli27
veterán

kvázi tag létedre tisztában lehetnél a ph szabályokkal, szakmai fórumban nem lehet hírdetni, ott a hardverapró erre a célra!

(#3817) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Ha adva van 1 LG LA 620S típusú Led tévé, ami tudja a DVB-S2 -t, a UPC -nél ezt hogyan kell kérjem úgy, hogy biztos jó legyen a tévével, illetve mely ezközök szükségesek hozzá, névszerint, hogy kompatibilis legyen minden és ha kell frissítsen is mint a korábbi Humax UD-FOX beltériknél megszokott?
Korábban lehet kérdeztem, csak akkor még nem volt biztos melyik tv lesz a kiszemelt.
Biztosra kell tudnom mit kell kérjek, mert az UPC Direct telefonos ügyfélszolgálatos mondta, hogy a UPC felelősséget nem vállal az esetleges hibáért :B Köszönöm!

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#3818) sepsi0 válasza Tomekk. (#3814) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!
Nekem ez van. Hát hangja igazán csak akkor észrevehető, ha minden ki van kapcsolva. De az is inkább vinyó hang, meg egy kicsit a ventié. Csak akkor hallom, ha akarom.....
Simán alszok mellette és amúgy fel sem tünik, szerintem vállalható.
De ha van rá lehetőséged, akkor ne a hangja alapján válassz, én még akkor is inkább a Philips helyett raknám be, ha mondjuk erősen Pc hangja lenne. Fényévekkel jobb a philips boxnál!!

(#3819) csab2 válasza makoss (#3817) üzenetére


csab2
veterán

Van már UPC direct előfizetésed?
Ha van, az előfizetői kártyád párosítva van a box-szal?
A TV-d nem fogja automatikusan lefrissíteni a csatornákat. Azt csak a szolgáltatói box tudja.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3820) makoss válasza csab2 (#3819) üzenetére


makoss
addikt

Van már előfizetésem UPC Direct+
De ha változnak a csatornák száma vagy milyensége azt, hogyan veszem észre akkor?
korábban már írták itt, hogy lehetséges a csatlakoztatás kártyával amelyik nincs párosítva arra kell átállni, csak azt volna jó tudni ennél a tévénél melyik lenne jó? dsr41 vagy dsx 6010

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#3821) csab2 válasza makoss (#3820) üzenetére


csab2
veterán

Vagy úgy, hogy pl. nem jön be az adás, vagy úgy, hogy olvasol róla a neten. Esetleg megkérdezed itt a fórumon. ;)
Legutóbb pl. eltűnt 3 csatorna, mert megváltoztatták a frekvenciát (vagy másik transzponderre került, vagy akármi). Szépen kézi hangolással be kellett őket hangolni. Vagy pl. nálam a TV-n nem változott át az Axn Crime és Axn Scifi neve Axn White-ra ill. Axn Black-re. Újra kellett hangolnom őket, és most jó.

Nálunk Philips DSX 6010 van. Ezzel nem volt összepárosítva a kártya. Viszont nálunk a kártya is régi, azóta ez van (a box-szal együtt), amióta előfizettünk a szolgáltatásra. 2013 óta.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3822) makoss válasza csab2 (#3821) üzenetére


makoss
addikt

Értem.
És hangoláson mit kell érteni? Hogyan kell ezt elvégezni?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#3823) csab2 válasza makoss (#3822) üzenetére


csab2
veterán

Először ezen az oldalon kiválasztod a beállítani kívánt TV csatornát. Rákattintasz és a bejövő oldalon a Thor6 sorban láthatod a szükséges beállításokat, amelyeket a TV-n meg kell adnod. A TV beállítasai szerint. Kézi béhangolást kell keresni valahol.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3824) makoss válasza csab2 (#3823) üzenetére


makoss
addikt

Kapizsgálom...ilyen körülményes? :B
Úgyértem, hogy jobb volna 1 klikk és menne az összes csatorna, frissülne mind :U
Ezek után kézzel-lábbal várni fogom, hogy a UPC végre kábelesen is beköltözzön a településünkre! :F

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#3825) csab2 válasza makoss (#3824) üzenetére


csab2
veterán

Ilyenről nem tudok. Lehet egy klikkel is (automata hangolás), csak akkor minden mentett csatorna törlődik és lehet újra kialakítani a nekem tetsző csatornalistát. Na most 6-700 csatorna közül kiválogatni azt a 70-80-at...
Legalább is az én TV-men így van.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3826) makoss válasza csab2 (#3825) üzenetére


makoss
addikt

pedig jó lenne! :K az a helyzet, hogy meló mellett az összes csatornát álítgatni, hangolgatni nincs idő :U
Most úgy érzem ebből a kártyás dologból semmi nem lesz, legfeljebb az, hogy lecserélem a mostani Humax ud fox beltérit HD-ra, hogy legalább a m1 HD menjen + a frissítést is megoldja, no meg azon már lenne HDMI is
Milyen tévéd van és mikori?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#3827) stmiklosi válasza makoss (#3826) üzenetére


stmiklosi
tag

Szevasz!
Időt ugyan nem tudok adni, de azért valamit megemlítenék.
Nekem 3-4 éve UPC direkt kártyás előfizetésem van. Akkor még ez nem volt nagyon publikus, honlapjukon se igen volt semmi, de létezett. Azaz, bementem a boltba és egy működő (a boltban érvényesítették, bemutatták, kivették a készülékükből,kezembe nyomták) kártyával tértem haza.
Itthon belenyomtam a beltérikbe (2 Dreambox , Ariva100HD, később Optibox Spider is) és mindegyikben működött.
Mindhárom készülékhez van PC-s szerkesztő, igaz nem öt perc, de fél óra alatt gatyába lehet rázni mindent, csatornabeosztást, kedvenceket, bármit. Fel lehet venni új transzpondert, ha éppen költözik stb.
Azonos készülékek között (telken is van) szimpla másolással megy a klónozás. Kb. ennyi.
Üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#3828) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Hol és mennyiért lehetne alkalmas beltérit venni, hogy ezt a Philipses drágaságot ne kelljen használnom?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#3829) stmiklosi válasza Bogyi007 (#3828) üzenetére


stmiklosi
tag

Az alapkérdés az, hogy a kártyád párosított-e a beltérivel. Ha igen felejtős a dolog.
Ha nem párosított, akkor meg az igényed kéne tudni.. HD, nem HD (bár ez talán nem kérdés), felvevős vagy nem és így tovább. (Hever itt nekem egy Optibox Spider.. 2 tuneres, egyiken nézel, másikon veszel korlátozás nélkül. Nem nagyon publikálják az egyébként felvevőseknél sem, de nem vehetsz fel akármit, amikor a másikat nézed. Bár jól el van itt.)

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#3830) bogabi válasza stmiklosi (#3829) üzenetére


bogabi
senior tag

Nem nagyon publikálják az egyébként felvevőseknél sem, de nem vehetsz fel akármit, amikor a másikat nézed.

Ezt hogy érted?

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#3831) Bogyi007 válasza stmiklosi (#3829) üzenetére


Bogyi007
veterán

Philips DSR 8111 van nálam és igen a HD mindenképpen számít.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#3832) _Norbi_


_Norbi_
aktív tag

http://www.sat-tv-radio.hu/friss-hirek/fizetos-digi-csatornak-set-top-box-nelkul.html?Itemid=2

(#3833) _Norbi_ válasza Bogyi007 (#3831) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

HD boxok párositva vannak egyik nagravision másik irdeto kártyás /nem ice / :)

[ Szerkesztve ]

(#3834) Laca0


Laca0
addikt

Skacok!
Átdugtam a tévébe a kanócot, hogy kipróbáljam, mi is lenne a dolgom, ha vennék egy CI+ modult.
Jól gondolom, hogy ha nem akarom, hogy az automatikus keresés behozzon 500 csatornát, akkor kézzel, egyesével hozzá kell adnom a 21 transpondert amit a UPC használ? (direct+ csomagom van HD-vel)
Mi van akkor, ha a tévében egy transponder nincs benne? Pl. a 11766-ost nem találom a menüjében.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#3835) molvany válasza Laca0 (#3834) üzenetére


molvany
senior tag

Amit nem talál, azt " kézzel " hozzáadod ( Pl. Nálam Samsung TV - nél ez az eljárás ).
Ha sokallod az 500 at, akkor csinálsz számítógépen saját listát.
Ha TV - ben használsz Kártyát Modullal, akkor számítógépen kell sorbaraknod azt amit és amilyen sorrendben nézni szeretnél.

WhatsApp :+491737182060

(#3836) Laca0 válasza molvany (#3835) üzenetére


Laca0
addikt

Köszi! Nekem LG LM620S tévém van, ott nem tudom, hogy lehet-e ilyen transponder/csatornalista szerkesztést csinálni...

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#3837) molvany válasza Laca0 (#3836) üzenetére


molvany
senior tag

Szerintem nézd meg a menüt, hogy lehet - e csatornákat exportálni ill. inportálni ( szerintem kellene iylen lehetöségnek lennie ).
Ugyanis merevlemezre ( pendrájv ? ) ráteszed a TV - menüböl, számítógépen sorbarakod és ugyan úgy vissza a TV - re.
Itt van egy, de ez Samsung és Németül . Ennek alapján szoktam én rakosgatni amikor szükséges ( Németetben élek, ezt a nyelvet használom )
De gondolom magyarul is megtalálható ez vagy ennek a megfelelöje amire neked szükséged lehet.

[link]

WhatsApp :+491737182060

(#3838) makoss


makoss
addikt

Ez mikor lesz magyarországon?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#3839) csab2 válasza makoss (#3838) üzenetére


csab2
veterán

Nem tudni. Remélem, mihamarabb.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3840) molvany válasza makoss (#3838) üzenetére


molvany
senior tag

Ezt most valahogy nem értem :N
Valaki felvilágosítana ?
Most is lehet csak Kártyát igényelni és úgy ( abban ) használod amiben akarod.
Nekem is csak Kártyám van ( + TársKártya ) és TV - k - ben modullal használom.
Igaz nem MO - on használom, de MO - on kötöttem meg a szerzödést ( még tavasszal ).

[ Szerkesztve ]

WhatsApp :+491737182060

(#3841) csab2 válasza molvany (#3840) üzenetére


csab2
veterán

Igen, ezt írják a cikkben is. Mármint, hogy a UPC Direct egyedüliként az országban (a DTH-k közül) más most is biztosít csak kártyát box nélkül (ez egyébként a Direkt Kártya). Ha jól értelmezem, a cikk olyan szolgáltatásról szól, hogy a kártya mellé a szolgáltató adja a CI+ modult is, tehát egyből bedugható a TV-be a cucc. Plusz, tudja azokat a szolgáltatásokat is, amiket most nem, illetve most csak box-szal, pl. hogy automatikusan frissülnek a csatornák, nem kell kézzel szarakodni vele, ha egyik csatorna átkerül egy másik transzponderre, vagy másik frekire. Azért ez nem lenne rossz.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3842) molvany válasza csab2 (#3841) üzenetére


molvany
senior tag

Izlések - pofonok :K
Megvettem a Modult - Modulokat.
Nekem speciel túl sok + szolgáltatásra nincsen szükségem.
Ha csatorna csere van, számítógépen már pár perc.
Szerintem ha az UPC a Kártyával adja a Modult is, valahol beszedi az árát :C
Nem egy Terézanya társaság :(

WhatsApp :+491737182060

(#3843) Laca0 válasza molvany (#3837) üzenetére


Laca0
addikt

Ebben a tévében sajnos nincs ilyen funkció :(

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#3844) makoss válasza molvany (#3837) üzenetére


makoss
addikt

Mi a pontos neve ennek a szolgáltatásnak?
Nem tudom LG 42LA620S-ben van-e ilyen

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#3845) molvany válasza Laca0 (#3843) üzenetére


molvany
senior tag

Pedig Kártyafogadoja van. Tehát Modullal Kártyát lehet bele tenni.
Ezt az jelenti ( jelentené ) hogy a menüben valahol kell lenni olyan funkciónak, hogy tudd szerkeszteni a csatornákat.

WhatsApp :+491737182060

(#3846) molvany válasza makoss (#3844) üzenetére


molvany
senior tag

Csak az én Samsung TV - men tudom :
Menü
1. Csatorna
2. Csatornalista átvitele
3 Exportálás USB - eszközre - rátenni a csatornalistát, számítógépen ( van rá program ) beállítani
4. Importálás USB -eszközröl - USB eszközt vissza TV - be és rátenni az elkészített csatornalistát

PL. egy ilyennel:

[link]

Szerintem LG - re is létezik.

WhatsApp :+491737182060

(#3847) makoss válasza molvany (#3846) üzenetére


makoss
addikt

köszi az infót ez hasznos lehet!

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#3848) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Ma este az fogadott, hogy semelyik magyar csatorna nem jön be, csak néhány külföldi...
Áramtalanítás, visszakapcs után a box összeszedte magát, és megint jó minden.
Tán megint volt valami frekvenciacsere? Más is tapasztalt ilyesmit?

Up the Irons!

(#3849) makoss válasza EmberXY (#3848) üzenetére


makoss
addikt

Nállam volt már hasonló, ilyenkor hátul a bal szélénél van egy kapcsoló azt kikapcsolod pár másodpercre aztán vissza (Humax UD-FOX) ilyenkor ráfrissít ...ezt a szerelő tanácsolta

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#3850) EmberXY válasza makoss (#3849) üzenetére


EmberXY
addikt

Nálam a reset az működés közben konnektorból ki, aztán vissza, az a biztos... :DDD
Először azt hittem, hogy tán szétfagyott az antenna, nem szokott ez ilyet csinálni, áramszünet se volt...
De szerencsére visszaállt, nem tudom, mi lehetett.

Up the Irons!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.