Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) poli27


poli27
veterán

Nah ma kicserélték az egyik 8111-et, PVR Humaxra, ez sokkal jobb így elsőre :D Érdekes az van a dobozon hogy Made in Hungary :DD
A hálózat mire lehet való tudja valaki? csatlakozni csatizik a netre de semmi ilyen funkció nincs benne ami használná ....

[ Szerkesztve ]

(#2602) sepsi0 válasza poli27 (#2601) üzenetére


sepsi0
őstag

Elvileg youtube nézd meg a linket a hozzászólásomban.

(#2603) laci laci


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.Érdemes lecserélnem a mostani beltérit ud-fox/hd?És mire? :R mindenkinek.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#2604) bbgabi válasza bogabi (#2600) üzenetére


bbgabi
csendes tag

Elnézést. Tényleg egy másik készülékről írtál. Az zavart meg, hogy az upc csak egy HD-s Humaxot kínál, olyat mely nem vesz fel. Az ügyfélszolgálat nem tudott érdemben nyilatkozni arról, hogy ez miért van így.

(#2605) bogabi válasza bbgabi (#2604) üzenetére


bogabi
senior tag

A PVR-es Humax boxot egyelőre nem akarják széleskörűen terjeszteni. Valószínűleg mivel nem olcsó, így próbálják a meglévő Philips boxokat kifuttatni, amíg ezek bírják (ezek ugye meg már "ingyen" vannak).

@laci laci: mondjuk ha írnál pár szóban arról, mik az igényeid, miért gondolkozol a cserén, úgy könnyebb lenne javasolni valamit a kis Humax helyett (ami szerintem jelenleg a legjobb nem rögzítős box).

[ Szerkesztve ]

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#2606) poli27 válasza bogabi (#2605) üzenetére


poli27
veterán

Vajon ezekre a humaxokra mivel nyilt szoftver van rajtuk nem lehet valahogy feltenni a nem gyári softot :D Jó lenne :D
Neked se állítja a hd csatikon minden a hangerőt a box?

(#2607) bogabi válasza poli27 (#2606) üzenetére


bogabi
senior tag

Hát én hangerőt a TV-n állítok, így ez nálam nem probléma. Nekem megfelel a gyári software, nem gondolkodom azon, hogy lecseréljem.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#2608) poli27 válasza sepsi0 (#2602) üzenetére


poli27
veterán

Melyikben?

(#2609) laci laci válasza bogabi (#2605) üzenetére


laci laci
addikt

Üdv.Arra gondoltam hátha nekem is véletlenül pana tv-m van/lesz és le "kell"cserélnem a beltérit jobbra mert nem működik.köszönöm :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#2610) bogabi válasza laci laci (#2609) üzenetére


bogabi
senior tag

Ha jelenleg is HD-s Humax boxod van, és nem akarsz PVR funkciót (és nincs igényed pl. másik műhold, stb. vételére), akkor szerintem teljesen felesleges cserélni.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#2611) laci laci válasza bogabi (#2610) üzenetére


laci laci
addikt

köszönöm a választ. :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#2612) Palika71


Palika71
őstag

Ameddig nem próbáltam ki a PVR, és a Timeshift funkciókat, addig nem is tudtam, hogy én ezt mennyire szeretem.
Így kb. minden műsort meg tudok nézni ami érdekel, és nem kell a szabad időmet a az adásokhoz igazítani.
Legalább olyan jó dolog, mint a HD az SD képest. :)

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#2613) LNx válasza gejzinho (#2599) üzenetére


LNx
tag

multkor az autos musorukat neztem, ott "lukas" volt a HD logo :)

(#2614) sepsi0 válasza poli27 (#2608) üzenetére


sepsi0
őstag

http://www.humaxdigital.com/global/products/product_stb_satellite_foxsat-hdr.asp

(#2615) Palika71 válasza sepsi0 (#2614) üzenetére


Palika71
őstag

Ha ezt a beltérit ajánlották volna, mikor elő akartam fizetni 4 tévére a SuperPack-ot HBO-val, akkor elfogadtam volna szívesen, és nem veszek saját beltérit.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#2616) sepsi0 válasza Palika71 (#2615) üzenetére


sepsi0
őstag

Hát ez az hogy nem ajánlgatják sőt simán letagadják a létezését. Az árával biztos nem lehet gond mert akkor nem szerzik be. Szerintem is valami olyan lehet a háttérben hogy túl sokat tud a beltéri......

(#2617) bogabi válasza sepsi0 (#2616) üzenetére


bogabi
senior tag

Amíg a meglévő Philips boxok úgy-ahogy bírják, nem nagyon fogják szórni az új Humax PVR-eket. A Philips-ekre már nem kell sokat költeni (max. külső ház meg távirányító szinten - pár ezer Ft - ami jóval kevesebb, mint egy új Humax). Gondold el: egy ilyen PVR-es box alsó hangon kb. 40-50 ezer. Ha a UPCD rendel belőle x ezer darabot, akkor mondjuk megvan 30-40 ezer között/darab. Egy átlagos UPCD felvevős előfizetés kb. 4500 Ft/hó (Direct+ és DVR opció). Ez azt jelenti, hogy egy évig az előfizetés csak a box árát termeli ki, addig profitról szó sem lehet... majd csak egy év után. Ráadásul egy évig benne áll a pénz, nem forog. Ha most ki kellene osztani pár ezer ilyen boxot, az elég sok pénzt levenne a számláról, ami kb. egy évig nem is hozna hasznot.

[ Szerkesztve ]

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#2618) Flevo válasza sepsi0 (#2614) üzenetére


Flevo
tag

Van tippetek, hogy hol lehet hozzájutni? Tudom, hivatalos forgalmazók. De ahol tuti van és adnak is egyet. :R

(#2619) bogabi válasza Flevo (#2618) üzenetére


bogabi
senior tag

Olvass már vissza egy kicsit, és akkor tudni fogod, hogy megy a csere...

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#2620) sepsi0 válasza Flevo (#2618) üzenetére


sepsi0
őstag

Hát én bicskei fejér megyei vagyok és erről a forgalmazóról írtam. DE EZ NEM HIVATALOS ÉS NEM HÍRDETENDŐ, főleg nem a Upc-nek.
Szerintem a forgalmazó, értékesítő jóindulatától függ.

(#2621) pr0bi


pr0bi
senior tag

Szakmai kérdésem volna a műhold bekötésével kapcsolatban. Alapvetően 3 db beltéri egységre volna szükségem 3 különböző szobába (tv-hez). Jelenleg egy szabványos koax kábel fut végig a falban (padlásról kiindulva ) ami az egyik emeleti szobába három fele ágazik egy ponton.

Ez esetben a tányértól mindenképpen 3 db különböző (új)szálat kellene lehozni és szétosztani a helységekig vagy használható valahogy a meglévő rendszer mindenféle körülményes falbontás, fúrás nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#2622) sepsi0 válasza pr0bi (#2621) üzenetére


sepsi0
őstag

Nálam így nem ment, maradt a három (4) száll!

(#2623) pr0bi válasza sepsi0 (#2622) üzenetére


pr0bi
senior tag

Tehát ha jól értelmezem mindenhova direktbe le kell hozni a tányértól a madzagot..

(#2624) sepsi0 válasza pr0bi (#2623) üzenetére


sepsi0
őstag

Szerintem igen, a szerelők is így csinálják! Elvileg már én is kérdeztem itt a fórumon és azt mondták, bár csak hasonló problém volt, hogy összeakadhatnak a beltérik (horizontális, vertikális válltásoknál). De várd meg egy szaki véleményét!
Ha esetleg nem volt igazam akkor bocs!

(#2625) Laca0


Laca0
addikt

Hozzám holnap jönnek bekötni. Telefonon beszéltem a szerelővel. Mondtam neki, hogy mindenképpen Humax HD beltériket kérnék. Az mondta, hogy oké, félre is teszi, mert nagyon fogy.
Eddig korrekt. Remélem, holnap is csak pozitív dolgokról tudok beszámolni.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#2626) stmiklosi válasza sepsi0 (#2624) üzenetére


stmiklosi
tag

Szevasz!
Nemcsak a Vertikális-Horizontális váltás okozhat problémát.
A fej 4 uzemmódban dolgozhat, ehhez a vezérléseket a beltéritől kapja és azt az adott csatorna határozza meg.
Alsó és felső sáv (itt a fejben az oszcillátorfrekvencia változik) és függőleges és vízszintes polarizáció.
De vezérlést csak az egyiktől kaphat, mert ha két beltéri nem egyformát "parancsol", akkor baj van, mint tapasztalod.
A másodbeltériben (mindegy melyik az) ki kell kapcsolni a fej tápfeszültségét, ezzel csak a fő beltéri határozza meg mit kap a fej.
És akkor a főbeltérin azt nézel amit akarsz korlátozás nélkül, a másodbeltérin meg csak azokat a csatornákat, amelyek ugyanabba a fejmódba esnek, amit a fő meghatároz.
Ebből következik, ha kikapcsolod a fő beltérit, a másodon nem láthasz semmit, mert a fejnek akkor nincs tápfeszültsége. Ha mégis be van kapcsolva mindkét beltérinél, akkor a 13 vagy 18 V feszültségből, amit a beltérik kiadhatnak a 18 lesz az "erősebb", a másik vezérlés 0Hz (azaz nincs), vagy 22kHz jel megjelenése a fejvezetéken. Ekkor meg a 22kHz lesz az erősebb. (Ezek váltják az alsó/felső sávot és a V/H polarizációt)
A végleges megoldás, mint azt említették:
Fel kell tenni egy TWIN fejet (ca. 4000) és behúzni még egy kábelt (ca., 60ft/m).
Ekkor bármelyiken bármit nézhetsz.
Üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#2627) sepsi0 válasza stmiklosi (#2626) üzenetére


sepsi0
őstag

Köszönjük a hozzáértő választ! Én behúztam a kábeleket külün a fejtől!
:R

(#2628) lalakov


lalakov
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni?
Smart tv-t veszek a jövőhéten. A UPC Direct kártyáját közvetlenül a tv-be szeretném tenni. A szükséges modult megrendeltem és a kártyát is sikerült kicseréltetnem a megfelelőre.
Le tudná írni valaki a beállításokat, amiket végre kell hajtani amikor először bekapcsolom a tv-t, hogy megtalálja a csatornákat? Vagy ebben az esetben is elég az automata csatornakeresés? Nem kell semmit állítani azért mert benne van a kártya?
Ha van a neten leírás az is jó, én nem találtam. A tv kézikönyvét leszedtem, de az csak addig írja, hogy hogyan kell behelyezni a kártyát.

Köszönöm,
lalakov

(#2629) Watt25 válasza lalakov (#2628) üzenetére


Watt25
veterán

Érdekes, hogy a teljes lista nincs fent a honlapjukon, csak a kábeltévéhez. De gondolom ha kerestetsz a tévéddel, meg fogja találni a csatornákat.
Itt azért van néhány freki.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2630) bogabi válasza lalakov (#2628) üzenetére


bogabi
senior tag

A kiszemelt TV-ben van DVB-S2 tuner? Ha "csak" DVB-C és DVB-T van benne, akkor a műholdas vétel nem lehetséges.

Jav: elég lehet a DVB-S is, de ezzel csak SD csatornákat lehet fogni, HD csatornákhoz S2 kell.

[ Szerkesztve ]

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#2631) lalakov


lalakov
senior tag

Csak azt nem sikerült írnom, hogy milyen tv :( , Samsung UE40ES7000S. Tudja az S2-öt. Annyit tudok, hogy be kell állítani neki a Thor holdat és utána mehet az automata csatorna keresés. A kérdésem az lenne, hogy a Thor hold beállításáig hogy jutok el? Vagy első indításnál automatikusan ezt is megkérdezi?

(#2632) sepsi0 válasza lalakov (#2631) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!

Elvileg az összes elérhető csatornát bekeresi! Nekem azt mondták, hogy ilyenkor a Upc más országaiban sugárzott csatornáit is nézheted, ergo lesz egy pár új csatornád.
Amúgy a keresés szerintem ugyan úgy megy mint a free beltérin. Ráböksz a műholdra a menűben aztán bekeres mindent és amit tudsz nézni ott lesz kép és hang egyszerre. :DD

(#2633) lalakov válasza sepsi0 (#2632) üzenetére


lalakov
senior tag

Köszi. :)
A műhold az a Thor 6 egészen pontosan vagy csak Thor?

(#2634) poli27 válasza lalakov (#2633) üzenetére


poli27
veterán

Thor 5-6. 0,8° nyugat, 11727ghz 28000MS/s 7/8 fec így indítsd a keresés a tv-n!

[ Szerkesztve ]

(#2635) epsilon3


epsilon3
csendes tag

Sziasztok!

Talán valaki segít nekem,mert már 1 hete szívok a beállításokkal.
Le lett mondva a digi tv és vettem egy upc direct+ kártyát(84 csatorna)
Nekem kb 10 csatorna jön belőle.
Igaz pc-n használom anysee e30 s2 plus usb-s vevővel smart card slottal.
Progdvb-t használok acamd pluginnal.
Amikor beakarom állítani a transponder listát akkor kb 4-5 transponder jelét nem érzékeli amin
a csatornáknak kellenének,hogy legyenek.
jel:0°%
minőség:0%
ilyenkor mi a teendő?

Örülnék nagyon,ha valaki segítene.

(#2636) stmiklosi válasza epsilon3 (#2635) üzenetére


stmiklosi
tag

Szevasz!
Mit értesz azalatt, hogy be akarod állítani a transzpopnder listát?
Nincs rajta beállítani való.
Vagy benne van a listában és kiválasztod, célszerű a feleslegeseket törölni, ha meg nincs benne, mert régi a listád, akkor meg Neked kell felvenni és persze lekerestetni.
http://hu.kingofsat.net/pos-0.8W.php
Itt a teljes hold lista, ebből kerestesd ki a UPC transzpondereit.
Vagy innen: http://www.betacom.hu/service2/digi/1_W_Intelsat_10-02_Thor_5_6tv_UPC%20Direct.htm

Üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#2637) epsilon3 válasza stmiklosi (#2636) üzenetére


epsilon3
csendes tag

Sajnos nem ilyen egyszerű.
A progdvb-ben alapban benn a lista,de az adott transponder-en csak a csatorna lista van fenn jel vagy minőség nélül.A lényeg hogy semmi nem jön rajtuk.
Ezeken a tp-ken nem talál semmit.

11766.00
11804.00
11843.00
11996.00
12015.00
12034.00
12073.00
12111.00
12188.00
12226.00
12265.00

Általában nincs jelszint,az előre beállított tp-n.
Viszont,ha én állítom be automatikus kereséssel vagy kézi ill. vak kereséssel akkor alapban nics se jel se minőség.(A csatorna listát se találja meg)
Szinte csak a digi csatik jönnek.
Arra gondolok lehet hogy egy lnb csere kellene?
Nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#2638) poli27 válasza epsilon3 (#2637) üzenetére


poli27
veterán

lnb nek nincs köze hozzá,az nm tud ilyet csinálni!Lehet nincs jól beállítva az antenna vagy a vevő nem jó hozzá!

(#2639) epsilon3 válasza poli27 (#2638) üzenetére


epsilon3
csendes tag

Szia!

Lehet,hogy igazad van,de amíg digi volt jöttek a digis csatik szépen.
Ugyanaz a műhold, jönnie kellene!
A vevő megfelelő dvb-s2 és irdeto,crypto stb kódolású smart kártyákat simán viszi.

[ Szerkesztve ]

(#2640) poli27 válasza epsilon3 (#2639) üzenetére


poli27
veterán

Ebben vagy tévedésben. a UPC a Thor 5-6 ról sugároz, míg a Digi az Intelsat 10-02 ről,csak pár csati megy a Thor holdakról, nem ugyanaz! Sőt míg a Upc 0.8°w addig a Digi 1°W on van ami majdnem megegyezik de mégse,pici beállítás kellhet hozzá :D

A UPC csak a HD csatikat tolja s2-ben a többi dvb-s simán! [link]

[ Szerkesztve ]

(#2641) epsilon3 válasza poli27 (#2640) üzenetére


epsilon3
csendes tag

Látod ez fel sem tűnt nekem.
Akkor utána állítok egy minimálisat.

Nagyon köszi az infó-t.

[ Szerkesztve ]

(#2642) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!
Pénteken be lett kötve a tányérostévé! :)
A szerelő a helyszínen is ugyanolyan korrekt volt, mint a telefonban. Hozta a 4db Humax HD-t, a meglévő hálózatra sima toldókkal rákötötte a vevőfejeket.
Ócsó, egyszerű árnyékolású kábelek voltak behúzva és ezeken is megy 85% jelerősséggel és 100% jelminőséggel!
Gyönyörű, akadozás-mentes az összes HD csatorna!
Egyetlen negatívumot tudok csak említeni, ami számomra szokatlan volt: az SD csatornákon gyors mozgásoknál észrevehető a kockásodás. Érdekes, hogy a HD csatornákon ilyet nem figyeltünk meg.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#2643) stmiklosi válasza epsilon3 (#2637) üzenetére


stmiklosi
tag

Szevasz!
Azért az érdekes, hogy az összes "nem jövő" csatorna Vertikális, ha jól nézem...
Melyek azok, amelyek jönnek? Nézzük csak meg!
Nekem volt fejem, ami úgy pusztult meg, hogy nem váltott polarizációt, csak az egyik jött.
Kellett idő, amíg rájöttem.....
Üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#2644) poli27 válasza stmiklosi (#2643) üzenetére


poli27
veterán

De akkor sztem a Diginél is elő kellett volna jönnie nem? Bár ez lehetséges!

(#2645) stmiklosi válasza poli27 (#2644) üzenetére


stmiklosi
tag

Igen, a Diginél is..
De meddig is tart megnézni, amit kérdeztem???
És a fejem tegnap jó volt, ma meg nem... Így (is) szoktak elromlani.
Üdv. StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#2646) epsilon3 válasza stmiklosi (#2645) üzenetére


epsilon3
csendes tag

Szia!

Nagyjából ezek jöttek be.
11727.00
11747.00
11785.00
Úgy 10 csatorna durván amit tudtam fogni.
Szerintem nem a polarizáció végett nem jönnek.
Viszont az elég érdekes,hogy 0.2 fok ennyit számít 2 szolgáltató között.
Ennyi nem szokott számítani.

[ Szerkesztve ]

(#2647) stmiklosi válasza epsilon3 (#2646) üzenetére


stmiklosi
tag

Szevasz!

Akkor nem V/H hiba..
0,2 fok nem számít semmit, ember meg nem különbözteti, komolyan. Meg ha szőrözünk, nem is 2 tized fok..
Azok elméleti (kívánt) értékek, a pillanatnyi eltérés (amely idő folyamán változik és korrigálásra kerül) a neten megtalálható, de nincs értelme vele foglalkozni. Feltéve, ha a DIGIre pontosan be volt állítva!
Még ami sokat számít, a fej forgatása, de ha eddig jó volt, csak óvatosan nyúlj hozzá.
És akkor egy kuriózum:
Nálam van Dreambox is (Ariva mellett) hálózatba, WiFis routerre kötve (nem részletezném miért).
Androidos WiFis telefonomra, Dreamboxomat IP címével meghívva, EnigmaSignalMeter progit használva küldi utánam az antenna beállítás adatait.
Ez pedig BER értéke. (BitErrorRate= annyit jelent, hogy a bitfolyam hibajavító bitjeiből hány bitet használ fel esetleges javításra).
Így, ha hozzányúlok a fejhez, tükörhöz, mozdítok rajta, rögtön látom kell-e állítani rajta.
Fókuszban a Thor, (itt 0 a BER érték, még esőben is), jobbra fókuszon kívül a HotBird (itt néha van bit hiba), még jobbra az ASTRA (itt ritkán 0 a BER, átlagban 500-4000 között, hibátlan a kép, 7000 felett már kockák olykor), időjárástartalék kevés.
Üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#2648) poli27 válasza epsilon3 (#2646) üzenetére


poli27
veterán

Nincs nagy eltérés a 2 hold között, azt csak azért írtam hogy tudd nem azonos hooldról jön a Digi és UPC, mert azt írtad ugyanaz. A fej tekeréssel próbálkoznék picit ha jól van beállítva az antenna.Jelszintet a 11727-en miet mutat?

(#2649) epsilon3 válasza stmiklosi (#2647) üzenetére


epsilon3
csendes tag

Szia!
Megtaláltam a hiba forrását.
Az elosztással volt a baj, kihúztam a szüleim digi beltérijéből a kábelt és máris volt jel 80 - 85%-os minőséggel.
Visszadugtam elünt.
A probémám most jelenleg az,hogy nem akaróznak megengedni hogy egy két kimenetes fejet rakassak fel szakemberrel , mert ,ha valami baj lesz a digivel és kijönnek a szerelők észreveszik,hogy kicserélték a fejet stb. (szerintem nem nagyon foglalkoznának vele)
Jó lenne tudni van-e még más megoldás is a monyákolás helyett,mert jelenleg csak egy elosztóm és egy jelerősítőm van.

[ Szerkesztve ]

(#2650) stmiklosi válasza epsilon3 (#2649) üzenetére


stmiklosi
tag

Szevasz!
Látod, hogy hiányos volt az információ...
Olvasd el a 2626-ot ott le van írva a miért is.
Nem biztatlak, de (nekem) semmiből se áll TWIN fejre cserélni, ha gond van visszarakhatod az eredetit.
Ha jobban megnézed képemet, ott két fej TWIN, és egy mono, és van 2 DISEQ kapcsoló a tükör mögött, amellyel a holdak válthatók, mindkét beltérin külön-külön természetesen nézhető bármi (az egyiken van csak ASTRA is).
Azért van ott annyi "drót"...
Üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.