Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) NagyDave válasza sonaj888 (#2200) üzenetére


NagyDave
tag

A Philips DVR beltérijükön van scart és HDMI is :) Nekem ilyen volt még a CRT tévémre csatlakoztatva :)

Ha minden igaz, akkor a Humax-os HD-s beltérijükön is van HDMI és scart is :) A UPC oldalán valamiért nem adta be nekem azt a pdf fájlt, amiben a kézikönyve van, de neten volt kép a hátuljáról és az a fent említetteket igazolta :)

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#2202) bopeti98 válasza sonaj888 (#2200) üzenetére


bopeti98
őstag

Van. Philips DSR8111 beltérin HDMI és Scart is van de ilyet csak a HD-s csomaghoz vagy a felvevős opcióhoz adnak.

(#2203) sonaj888 válasza NagyDave (#2201) üzenetére


sonaj888
tag

Köszi,közben én is megnéztem a Humaxos hdt a UPC oldalán, az kell nekem. Megprobálom kicseréltetni, majd sirok hogy lefagy meg stb.

(#2204) NagyDave válasza sonaj888 (#2203) üzenetére


NagyDave
tag

Én is Humax HD boxra tartanék igényt, de jelenleg nincs UPC-nk, csak volt, akkor meg a már említett Philips DVR beltérim volt :) Miért fagyna le? Mármint jellemző a Humaxokra?

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#2205) sonaj888 válasza NagyDave (#2204) üzenetére


sonaj888
tag

Nem tudom hogy fagy e a Humax, nekem egy philips 4101-es boxom van amit a hdmi csati miatt akarok kicsereltetni.

(#2206) NagyDave válasza sonaj888 (#2205) üzenetére


NagyDave
tag

Értelek :K

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#2207) jozsi252


jozsi252
veterán

HD-s beltérit ( Philips DSR 8111 illetve Humax HD-t ) csak akkor kaptok hogyha a hd csomagot megrendelitek, vagy felvevős beltérit kértek. Én pont most vagyok ebbe a cipőbe. LED tv-m nem akarom összekötni scart-al, így kénytelen vagyok rendelni egy 2. felvevős médiaboxot, amin van HDMI port.

Mert gondolkoztam azon is hogy megrendelem a HD csomagot meg a 2. sima beltéri és így ez 1990 ft lenne. De akkor inkább lemondok arról a pár HD csatornáról, viszont kapok felvételre alkalmas beltérit, és még HDMI -vel is összetudom kötni a tv-mel a beltérit.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#2208) NyalokAA válasza jozsi252 (#2207) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Már a Hd s Humax az alap beltéri . A 6010 et \ sima Humaxot \ Dsr4101 et \ kivonják a forgalomból lassan.
Ki mondta , hogy csak így kapsz ? 0640150150-en?.. Menj be a legközelebbi értékesítőhöz és zsírozd le :)

(#2209) sonique


sonique
őstag

én most váltanék kábelröl sat ra mert a szolgaltatom mkinyirt egy rakás csatornát

viszont én 3 helyen hasznalnam
ebböl 2 számitogép és a harmadik a tv

ugyfélszolgalaton azt mondtak ugy csak kartyat box mellé nem kérhetek
és nagra kodolással sem mert azok összevannak párositva
és ezt jelezzem majd a szerelönek amikor egyeztetnek velem
és hogy olyan boxot hozzanak ami jo is nekem és a kartyajat masban is tudom hasznalni

a kérdésem az hogy pc ben milyen Ci müködik jol ami nyitja a HD-t is ?

ugy irdeto vagy crypto modul közül kéne valasztanom

olyanokat olvastam hogy a Hd csatornakat a irdeto ci+ os modulok nyitjak csak ?
ezek müködnek pc ben is ?

szoval konkrét tipusbol milyet kell keresen

Udv és köszi

szerk:

pl evvel müködne e ?!?!

http://www.interstore.hu/termek/Smit-MODUL-IRDETO-p4338505.html#desc

[ Szerkesztve ]

(#2210) LNx


LNx
tag

Tovabbra is varom az esetleges velemenyeket UPC vs T-Home szat tv ugyben...

Hetfoig van idom, akkor inteznenk... Elore is koszi :)

(#2211) jozsi252


jozsi252
veterán

Már a 2. beltéri van itt, és már az előzővel is ugyanilyen gondok voltak mint a mostanival hogy a csatornák fagyogattak, pillanat megállító nem működött, illetve most olyan jön elő hogy a 42-50-ig nem lehet egyesével léptetni a csatornákat :W

És akkor felhívom most őket, hogy jó lenne ha küldenének ki szerelőt hogy átnézze az egész rendszert, kábelezést, erre mondja nekem az ügyfélszolgálatos hogy plusszba 5000-6000 ft a kiszállási meg szerelési díj. Na akkor itt pattant el az a bizonyos húr bennem. Mondom amikor meg lett rendelve a UPC 10 éve akkor lett fizetve 20 000 ft letétbe, illetve szerelési díj, meg minden. Erre most hogy nem jó még plusszba fizessek ki 5-6000 ft-ot arra hogy átnézzék mi a rossz.

Közbe meg hónapok óta szívunk ezzel a felvevős beltérivel, mert fagyogatnak a csatornák. És akkor az ügyfélszolgálatos jön azzal hogy szoftvert frissítsünk. De mondom már vagy 5-10 alkalommal lett frissítve a szoftver és ugyanolyan szar volt az egész. És akkor jön a kiszállási meg ilyen olyan díjjal. Hát elmehetnek a fenébe.

Fura módon amikor a telefonnal voltak gondok, meg a nettel, és kikellett cserélni mindent, ott ingyen és díjmentesen kijött a szerelő és kicserélt mindent amit kellett. Úgyhogy nem tudom hogy már mitévő legyek...
Nektek a felvevőssel nem szokott ilyen gond lenni hogy fagyogatnak a csatornák, illetve nem lehet léptetni 40-50 között, meg hogy a pillanat megállító nem működik?

Illetve én értem azt hogy belevan írva az ÁSZF-be hogy x ft a kiszállási díj. De ha már fizettünk eddig is mindenért akkor van pofájuk még 10 év után is elkérni pénzt azért hogy átnézzék a rendszert hogy mi okozza a fagyást??? Ha valami elromlik, akkor az nem garanciális hiba?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#2212) Watt25 válasza sonique (#2209) üzenetére


Watt25
veterán

Alapvetően neked a DirektKártya szolgáltatásra lenne szükséged, ehhez kérhetsz egy társkártyát is. (Azt nem tudom, hogy kettőt is kérhetsz-e?)
Annyi a dezinformációd, hogy eszköz szinten nincsen megkülönböztetve, hogy HD, vagy nem HD a csatorna, nem a hardvertől függ, hogy "nyitja"-e, hanem attól, hogy mire fizetsz elő...
A probléma inkább valóban ott lesz, hogy számítógépen nem tudom, hogy van-e olyan eszköz/szoftver, ami kezeli a CI+ kártyát... (A TV-be való kártyaolvasó tudtommal nem kompatibilis a számítógépekben lévő PCMCIA csatlakozókkal. Bár fizikailag ugyanolyan a csatlakozó.)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2213) sonique válasza Watt25 (#2212) üzenetére


sonique
őstag

nem nem kérhetek direkt kártyás elöfizetésben csak 2 kartyat

de mivel 1 box mindenféle képenn kell igy marad a rendes direct+ csomag

a számitogépben ugyan olyan Ci slott van mint a tv ben
és ez egyböl a tvtunerre csatlakozik

ugy az irdeto ci+ os cam visszafele compatibilis Ci ként is hasznalhato
mert PC ben nem szeretnék ha lehetne sem Ci+ ot hasznalni

a kérds mar csak az hogy ilyen irdeto ci/ci+ camot vegyek
vagy egy ilyen irdeto crypto kartyat

vagy ezt ez is irdeto crypto csak nem mascom hanem smit

(#2214) #16729600 válasza sonique (#2213) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ezzel biztosan jól működnek az újabb ( 4-es sorozatszámmal kezdődő ICE ) kártyák

(#2215) sonique válasza #16729600 (#2214) üzenetére


sonique
őstag

értem hogy ebben megy az ice kartya
viszont ci+ van ráirva

ci+ nem annyira szeret pc ben müködni van aki ilyet hasznal pc ben ?

ebben az smit irdeto ci/ci+ ban is müködik nem evvel van a gond
hanem hogy pcben megy e

[ Szerkesztve ]

(#2216) #16729600 válasza sonique (#2215) üzenetére


#16729600
törölt tag

Elvileg a ci+ visszafelé kompatibilis a ci-vel,de igazad van pc-ben még nem próbáltam. Sorry félreértettelek.

(#2217) sonique válasza #16729600 (#2216) üzenetére


sonique
őstag

semmi baj köszi hogy probalsz segiteni

mert hiába tudom mi az ami jo lenne
csak nem akarok feleslegesen pénzt kidobni

mert ha nem tudom hasznalni pc ben akkor zsákutca
ha müködik de a hd csatornak csak ci+ ban nyilnak az félsiker

de ha irdeto ci/ci+ foglalatban müködik Ci modban és nyilnak a hd csatornak is akkor siker ...

vagy müködike e irdeto / crypto camban is ?

szerk:

ha jol olvasom itt a googe forditoban ez biztos hogy nem Ci+ és müködik ICE kartyakkal meg is van emlitve a magyar upc direct is
csak ezek meg jo drágák

[ Szerkesztve ]

(#2218) Amarth válasza jozsi252 (#2211) üzenetére


Amarth
aktív tag

Vidd be forgalmazóhoz,cseréltesd ki.Az ingyen van(max utiköltség)
Bár ezekhez a felvevősekhez állítólag már nincs új szoft.
Nekem is voltak ilyen gondjaim vele,random előjött,plusz zúgott mint állat.Jah és a piros felvevő led monthatni egyfeszt égett,pedig nem vettünk fel semmit.Éjszaka majdhogynem olvasni lehetett mellette.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#2219) csimpas válasza sonaj888 (#2200) üzenetére


csimpas
tag

philips dsr-8111 az ilyen, van hdmi és scart is rajta
(valóban szebb a kép hdmi-n)
van egy ilyen beltérim eladó, ha érdekel akkor PM, bár nem tudom hogy lehet-e használni vele más kártyát

(#2220) NyalokAA válasza csimpas (#2219) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Nem fog menni párosítva mennek csak!(Philips dsr8111)
+ valakinek az a készülék meg gondolom akkor a hozzá tartozó kártya is be van terhelve ~70e Ft ra :/

(#2221) csimpas válasza NyalokAA (#2220) üzenetére


csimpas
tag

annó én kifizettem rá a 70 ezret, megvan a kártya is.
nem tudom hogy lehet használatra bírni,mivel már nem él az előfizetés rá.

[ Szerkesztve ]

(#2222) sonaj888 válasza csimpas (#2219) üzenetére


sonaj888
tag

Köszi, de elöször megpróbálom kicseréltetni egy upc forgalmazónál. Amugy szerintem is csak ugy lehet használni ha összepárositják.

(#2223) jozsi252 válasza sonaj888 (#2222) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen összekell párosítani a beltérit a kàrtyával, múltkor ezzel szívtunk forgalmazónál majd 1 órát, mert nem sikerült összepárosítani.

iPhone 13 Pro Max

(#2224) kisbarack válasza jozsi252 (#2223) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Ezek szerint az én gépem vagy kártyám kiváltságos, mert van egy illu. nálam amiben gyönyörűen muzyikál a kártya. Ja és gyorsabb mint a Philips. Igaz régi típus! XD

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#2225) csimpas válasza kisbarack (#2224) üzenetére


csimpas
tag

milyen kártyád van?

(#2226) kisbarack válasza csimpas (#2225) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Ez jó kérdés mert nincs rajta feltüntetve de a beltéri egy DSR4101/58-as! XXDD
A beltériből sem tudom kiolvasni csak hogy a CA verzió 4.1-es.

[ Szerkesztve ]

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#2227) toto0569


toto0569
addikt

mióta van a UPC -nél az ,hogyha leakarom mondani akkor várnom kell 8 napot és majd visszahívnak?

(#2228) wocsok válasza sonique (#2215) üzenetére


wocsok
tag

Üdv! Ez a kártya, az elméletileg működne egy LG 42LM620S-ben? Direct kártya menne bele. Lenne HD adás is? Most digis vagyok, a parabolán állítani kellene, most az intelsat1002-re van belőve, de ha jól olvasom, akkor a thor is pont ez...Előre is köszönöm a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

(#2229) kaboska


kaboska
aktív tag

[Erre kénék tájékoztatást!]
Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

"Fej vagy gyomor"

(#2230) #16729600 válasza kaboska (#2229) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nincs ezzel baj, a HD csatornák nagyon szépek és jó minőségűek,arra érdemes igazán beruházni egy jó TV társaságában.

(#2231) kaboska válasza #16729600 (#2230) üzenetére


kaboska
aktív tag

Két FHD Samsung /1led,1LCD+1régebbi CRT/ TV-re lesz!
Jelentős javulást várok ;]

"Fej vagy gyomor"

(#2232) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Tegnap óta van egy kis gondom. Néha néha előjön, mint pl most is a Discovery-n hogy random időközönként, random helyeken ilyen kis vibrálás féleség van a képen. Tehát nem az egész képernyő, hanem pl középen 10cm széles csíkba, vagy a discovery logonál, de amit vettem fel nat geo-n éjszaka ott is tapasztalható volt ez.

Széthúztam minden kábelt, antennakábeleket kihúztam majd vissza, kíváncsi vagyok hogy jólesz-e. Ti tapasztaltatok már ilyet? Felvevős beltérim van.

Köszönöm :R

iPhone 13 Pro Max

(#2233) #16729600 válasza kaboska (#2231) üzenetére


#16729600
törölt tag

Megkapod,még a sima SD adások is sokkal jobbak mint analógon :)

(#2234) kaboska válasza #16729600 (#2233) üzenetére


kaboska
aktív tag

Remélem is mert az analóg már kezdett nagyon gáz lenni.
Pl:A szolgáltatónk adta a DIGI Sport HD 1-2-öt persze analógba űber szar a kép!
M1 HD ugye az is analóg csak az embléma az M1 HD ott meg csúszik a hang :W
Figyelni mire kell?Azt mondta a rendelést felvevő hölgy hogy a UPC-nél már eleve HDMI-is beltériket adnak!

[ Szerkesztve ]

"Fej vagy gyomor"

(#2235) stmiklosi válasza jozsi252 (#2232) üzenetére


stmiklosi
tag

Szevasz!
A műholdas adásnál ha valamiért csökken vagy valamiért (átmenetileg) kevés a jelszint, akkor a képernyőn egy sávban (nem is biztos hogy szélétől-széléig) kockásodás lép fel.
Ez minél gyakrabb, annál kevesebb az "időjárás" tartalék. Így hívják, mert egyébként időjárás változásakor (romlásakor) jelentkezik. Ez erős felhősődés (fekete), sűrű eső vagy havazás, vagy olykor havas lesz a tükör vagy a fej! Még olyan is van, hogy a víz befolyik a fejtartó csőbe (létezett ilyen antenna), ha nem tud kifolyni és megfagy, akkor deformálja azt, a fej kimozdul a fókuszból, kisebb jelet ad le. Ha kiolvad, visszamegy a helyére.
Még tökéletesen beállított antennánál is felléphet, de akkor nagyon erősnek kell lenni fenti időjárási jelenségeknek (de sok nem pontosan van beállítva).
Ellene lehet tenni: nagyobb méretű tükör (UPC jellemzően 60cm-est ad, én pl. 80-asra cseréltem, ne feledd ez kétszer(!) akkora felülettel nézi az eget), rengeteget számit.
HD adásoknál kényesebb a helyzet. Aztán van amikor a már fellövés a műholdra hasonló okok miatt "hibázik", akkor már jó nem is jöhet le...
Üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#2236) kaboska válasza stmiklosi (#2235) üzenetére


kaboska
aktív tag

Ez tényleg így van!Anno a 90-es évekbe volt parabolánk és ha rá esett a hó a fejre akkor csak a hangyák jöttek :D Ezt úgy védtem ki hogy 1 munkás kesztyűt tettem a fejre úgy hogy ne lógjon be elé csak kicsit fölé és tuti volt.A tükörbe annyira nem számított ha meg állt a hó :)

"Fej vagy gyomor"

(#2237) jozsi252 válasza stmiklosi (#2235) üzenetére


jozsi252
veterán

Szia

Köszönöm a válaszod, de a hiba 100% hogy nem itt van :( , mivel a másik szobába tökéletes a kép a másik beltérivel. Illetve alapból nem a UPC-s parabola antenna van fent, hanem egy jóval nagyobb. A fej pár napja lett kicserélve, szóval az tuti hogy jó.

Ja és azt hozzáteszem hogy most pl tökéletesen működik, pl volt a Raktárvadászok, akkor a másik szobába tökéletes volt, és nálam meg rossz volt. Vége lett, jött egy másik sorozat és ott meg teljesen jó volt, szóval ez nekem teljes mértékben érthetetlen ez a hiba.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#2238) BroCreSt válasza Amarth (#2218) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Abból van pár sz.r, az biztos.
Nálam is volt olyan, amiben egész nap világított a LED.
4-et cseréltettem 1 hónap alatt, már rosszul volt a viszonteladó, amikor vittem a 3.-at vissza. :D
Volt közte olyan is, amiben a venti úgy süvített, hogy szó szerint elnyomta a Tv hangját, amikor halkan szólt.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#2239) kaboska


kaboska
aktív tag

Sziasztok!
A beltériken milyen hosszú a 220-as kábel kb?
Köszönöm :)

"Fej vagy gyomor"

(#2240) LNx válasza kaboska (#2239) üzenetére


LNx
tag

Ezeknek a halos parabola antennaknak van ertelme, tenyleg sokat jelent, hogy kevesbe kap bele a szel? Hetvegen jonnek UPC Direktet kotni, a szervizes azt mondta, hogy sajat parabolat is felrak/beallit ha arrol van szo. 60 centiset raknak mindenhova, megeri beszerezni egy 90-eset? 7-8000 Ft korul vannak ahogy lattam. Elore is koszi :R

(#2241) jozsi252 válasza LNx (#2240) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen mindenképpen megéri, jobban tudja fogni a jelet pl sz@r időjárás körülmények között, mint a kissebb társa.

iPhone 13 Pro Max

(#2242) LNx válasza jozsi252 (#2241) üzenetére


LNx
tag

koszi!

Es ezek a halos parabolak jok? Eros szel, egyeb idojarasi viszontagsagok ellen ajanljak:

ilyenre gondolok

ez a veteli tulajdonsag van megadva: Antenna erősítés (Ku-Band): 34,4 dB

(#2243) kaboska válasza LNx (#2242) üzenetére


kaboska
aktív tag

Nálunk ma szerelték be és 80-as T-Home-os tükröt raktak fel a UPC-is 60-as helyett.
Persze a szerelő a rokonom hála istennek!Ő is mondta hogy ennél rossz időjárásnál is jó a jel!

"Fej vagy gyomor"

(#2244) Amarth válasza LNx (#2242) üzenetére


Amarth
aktív tag

Jók ezek,annak idején szereltem ilyet,szépen fogta a jelet.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#2245) bogabi


bogabi
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék váltani UPC Direct-re IPTV-ről. Amire szükségem van:

- felvevős beltéri: az éppen nézett műsor mellett egy másik műsort fel tudjon venni, felvett műsor lejátszása mellett is tudjon felvenni
- EPG-ből közvetlenül lehessen felvételt beállítani
- FullHD kép továbbítása HDMI-n a TV felé
- stabil működés (ne fagyjon, a parancsokra lehetőleg minél gyorsabban reagáljon)

Érdeklődtem a helyi UPC-s szerelőnél, azt mondta, hogy jelenleg a Philips 81xx-es HD felvevős beltérit adják. De ez csak 1280x720-at tud, nem pedig 1920x1080-at. Olvastam egy másik fórumon, hogy talán legújabban a Humax HD-s beltérit adnak ilyen esetben, de erről a helyi szerelő nem hallott...

Érdemes-e saját beltérit venni a fentiekhez, és ha igen, milyet javasoltok (max. 40-50 ezret szánnék rá)?

Előre is köszönöm a segítséget!

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#2246) NyalokAA válasza bogabi (#2245) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

- felvevős beltéri: az éppen nézett műsor mellett egy másik műsort fel tudjon venni, felvett műsor lejátszása mellett is tudjon felvenni
Igen a Philips dsr8111 képes erre.

- EPG-ből közvetlenül lehessen felvételt beállítani
Erre is

- FullHD kép továbbítása HDMI-n a TV felé
1280x720 at tud

- stabil működés (ne fagyjon, a parancsokra lehetőleg minél gyorsabban reagáljon)
Mondjuk rá :D

A Humax Ud-Fox amiről itt szó van az már tudja a Full Hdt , ezt kapod az előfizetésedhez (light csomagtól felfelé). Viszont rögzíteni nem tud . (tiltva van rajta az usb port így nem érzékeli a külső winchestert , későbbiekben elvileg szoftver frissítés során ezt orvosolják , bár hiszem ha látom :D )
A kép szép rajta működésre stabil :)

(#2247) stmiklosi válasza NyalokAA (#2246) üzenetére


stmiklosi
tag

Szevasz!
Engedd meg, hogy kérdezzek.
Bármelyik csatornát nézhetem és bármelyiket vehetem? Egy szimpla fejjel és egy tuneres beltérivel?
Nem ismerem, de ez a Philips tudja ezt?
Kösz, üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#2248) NyalokAA válasza stmiklosi (#2247) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Bármelyiket veheted bármelyiket nézheted. Viszont Twin fej szükséges hozzá és 2 kábel behúzásával a beltéri egységhez( ha 1 kábel van bent ugyan felvenni tudsz , de csak azt amit nézel amint elváltod a csatornát leáll a felvétel :) rosszabb esetbe felvenni se tudsz ez 2 kábeles rendszer!)
Igen ez a szolgáltatós felvevős beltérire vonatkozik.(Philips Dsr8111)
Lehet Epg-ből kijelölni műsorokat felvételre
Időzített felvételt csinálni pl (19:30-20:50)
Időszakos felvételeket ( pl be tudod lőni , hogy minden hétköznap 9től 10ig teszem azt vegye fel a barátok köztet :D )

[ Szerkesztve ]

(#2249) kaboska


kaboska
aktív tag

Sziasztok!
Műholdas UPC-nél mennyi a már elfogadható jel erősség?

"Fej vagy gyomor"

(#2250) bogabi válasza NyalokAA (#2246) üzenetére


bogabi
senior tag

Szia,

- Köszönöm a válaszokat. Kipróbáltuk a szerelővel a felvétel alatt már felvett műsor lejátszását, de ebbe belefagyott a box.

- Akkor ez valóban csak 720-at tud, nem FHD.

- A "mondjuk rá" mennyire jóindulatú? Bár az FHD hiánya miatt alapból nem szimpi a box...

Van a Humax HD-ból rögzítős is. Azt nem ismered, milyen?

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.