Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:12

LOGOUT.hu

TP-Link WR1043ND - N450 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39545) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Amúgy tényleg srácok, én már annyiszor gondoltam rá, hogy itt van ez a hatalmas közösség a vargalex OpenWrt körül, és napi szinten csatlakoznak újabb emberek, akik sok dologban még tájékozatlanok, nem tudják mi merre, és mit, hogyan! Alex blogja sok témában elég szűkszavú, sőt van amire egyáltalán nem tér ki, annak ellenére, hogy gyakran felmerül, és ilyenkor záporoznak a kérdések. Én megértem Őt is, hogy nem lehet mindenre ideje, hiszen van rendes munkája, és nem utolsó sorban családja, tehát nem csinálhat mindent Ő, de itt jönne képbe a közösség! Szóval ugye azért vagytok itt már néhányan, akiknek van nem kevés tapasztalata, amit esetleg meg lehetne osztani másokkal is egy-egy témában! Ez ma este például sokadjára megint az "új FTP felhasználó felvételéről" jutott eszembe, de biztosan akadna még jó néhány ilyen, amiről egyik másiktok biztosan tudna írni pár sort... Mindezt meg lehetne tenni egy másik oldalon, mert ennek a rendszernek ami itt van, sajnos megvan az az átka, hogy a tartalmak még ha fontosak is, előbb-utóbb nagyon alulra kerülnek, és azokat senki sem fogja megtalálni, csak aki nagyon ismeri a fórumot, és tudja mire és hogyan keressen pontosan, netán azt is, hogy mely felhasználó írta azt le! Igen tudom, ott az első hozzászólás, de ugye az is már elavult, és amúgy is minden aprósággal moderátorokhoz kell rohangálni, ha valaki valamit módosítani akar rajta! Szóval, ha valaki érezne késztetést egy másik weboldal, vagy fórum, mint amilyen az asusrouterforum is, létrehozására, az egy jó gyűjtőhely lehetne az írásoknak, amiket aztán könnyebb megtalálni, és belinkelni, mint a több tízezer hozzászólásban keresni! Nem mellékesen beállítástól függően bárki bármikor szerkesztheti, aktualizálhatja saját írását! És nem utolsó sorban még egy backup funkciót is ellát a dolog, ami jól jöhet, ha a PH lehal, és valakinek éppen akkor támad kedve moddolni, hogy megtaláljátok (megtaláljuk) egymást!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.