Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-18 14:44:30

LOGOUT.hu

A Toyota cégcsoport napjaink vezető gépjárműgyártója. Eladásokat tekintve első helyen áll a világ autógyártó csoportjai között. Ezt a helyet a hibridautók terén elért eredményinek köszönheti.
A Toyota cégcsoport tartozó márkák és érdekeltségek: Daihatsu, Lexus, Yamaha, Scion, Subaru, Hino, Isuzu, Toyota.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1877) Silentfrog válasza diablo1984 (#1876) üzenetére


Silentfrog
veterán

A tied mikori és mekkora motorral szerelt?

A mienk 2001 és ezres. Nagyobbat akartam, de ez olyan jó áron volt, hogy muszáj volt megvenni.
Végig vezetett szervizkönyv,127 ezer km, Új gyári toyota alufelni új Google eagle f1 gumikkal, új téli gumik acélfelnivel, szervókormány, klíma,elektromos ablakok, riasztó, köztontizár, vonóhorog, gyári 12 hangszórós zene, Toyota mélyládával az ülés alatt,etanol átalakító.

Viszont ez a futómű hang miatt már erősen gondolkoztam azon ,hogy eladom, egy fél éve hallgatom ezt a döbögést és halálosan idegesít.

Én is lemértem a fogyasztás ez idő alatt.
A szélesebb 185-ös gumikkal mindenhol többet eszik /pálya, város, országút/

Most , hogy fent vannak a téli gumik ami a gyári 175-ös méretű így pályán 100-110-es tempóval 5.5 l/10 város
7.5/100 Főút 4.5/100.
Ezt lemértem, a fogy .kijelző egy két decit csal fel-le. mikor milyen kedve van.

Viszont mikor be volt kapcsolva a klíma nyáron akkor durván tévedett, sokkal több volt a fogyasztás mint amit kiírt.

Én cseréltettem egy ilyet, ez egy kicsit kopott volt de nem sok haszna volt, megmaradt a fura hang. /első stabilizátor kar./

Lehet, hogy az összes szilentet az első futóműbe kicseréltetem, ha megmarad a hang akkor eladom,annyira idegesít ez a hang. :B :P

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.