Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1151) battisti válasza kismaja (#1147) üzenetére


battisti
tag

ha benyomod a google-be, hogy usb ltp átalakító, fórumot tapasztalatokkal és boltot is találszt!

batt

(#1152) amol válasza zolikaDB (#1145) üzenetére


amol
addikt

Na látod, megtaláltad te is! :)

(#1153) zolikaDB válasza amol (#1152) üzenetére


zolikaDB
veterán

Amol: Ez a fix nálam nem hozott sok javulást... Igazság szerint még mindig 1,5 óra a készenlét!
Battisti, Stonebridge: Köszönöm a segítséget!!! :DDD :DDD :DDD

Hááát, srácok, nehéz az élet... Voltam szombaton a debreceni Electroworld-ben... És mit láttam? Ezt a gyönyörűséget...
[kép]

Link: [link]

A hangzás egyszerűen... Besz_rááááááááás! Pedig csak egy gagyi Grundig rádióra volt rákötve (ráadásul csak a mély, a center, meg 2 szatelit... :DDD )
Most erre kezdek el gyűjteni... Inkább hagyom a Geniust :DDD

(#1154) Ladássrác


Ladássrác
csendes tag

Szevasztok! lenne egy óriási problémám...Van egy Toshiba Tecra T9100-as laptopom és azt csinálja hogy felrakom rá a windowst és megy kb 5 percet és lefagy, ugyhagyom rá egy két percre egy gyors kékhalál és újraindul...akármilyen windowst rakok rá mindegyikkel ezt csinálja...mi lehet a baja? lécci segítsetek..köszi..

(#1155) zolikaDB válasza Ladássrác (#1154) üzenetére


zolikaDB
veterán

Toshibás Windowssal próbálkoztál?
Jah, nekem az a problémám támadt, hogy... Fent van a Media Player 11 Beta... Eddig flottul ment, de most dupla kattintásra nem akarja teljes képernyőre kirakni a filmeket... Ez pedig kellemetlen, és nem tudom, mit csesztem el.. Újra is telepítettem, de megjegyezte a beállításokat... A Windows összetevői küzül is megpróbáltam kipusztítani, és csak nem ment... A beállításoknál meg nem találom a dupla katt módszer aktiválását...
Hogyan tovább? Ha downgrade-elem 10-esre, megoldódik a probléma? Vagy: hogy tudnám letakarítani a gépről?

(#1156) Ladássrác válasza zolikaDB (#1155) üzenetére


Ladássrác
csendes tag

Az mit takar hogy Toshibás windows?

(#1157) Satellite válasza Ladássrác (#1156) üzenetére


Satellite
tag

A gépedhez (anno) mellékelt gyári Recovery CD-n lévő előtelepített op-rendszer, az összes driverrel egyetemben. (Valószínűleg WIN98 volt, esetleg 2000 vagy NT).
Ha XP-t tettél fel rá, töltsd le az összes gyári drivert a regensburgi gyár honlapjáról ([link] ), és ne azokat használd, amiket az XP feltett.
Nézd meg a BIOS-verziódat is, és ugyanonnan le tudod tölteni a legfrissebbet.

[Szerkesztve]

(#1158) ufonauta


ufonauta
aktív tag

Remélem jó lesz a link! Íme új bios az L[link] -hoz. Érdemes felrakni? Egyáltalán mit javít? Mert ilyen infót nem találtam. Garancia megmarad? L30-ban nincs floppi, így csak a windowsos jöhet szóba. Mekkora veszéllyel jár feltenni?

Ehh jó sokat kérdeztem, de tudatlan vagyok. :U

(#1159) ufonauta válasza ufonauta (#1158) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Ez ne jött be.

Végig kell kattintgatni és úgy elérhető az új BIOS

[Szerkesztve]

(#1160) zolikaDB válasza ufonauta (#1159) üzenetére


zolikaDB
veterán

Hát... Én nem értek hozzá :DDD Nekem már ez a Media Player is fejtörést okoz :DDD

(#1161) dennisjunior


dennisjunior
tag

Sziasztok

Vettem használtam egy Portégé R100-as notebook-ot. Egy Toshiba PA2444U típusú töltőt kaptam hozzá (15V 4A 60W), az interneten rákeresve ez egyes Tecra típusok hálózati adaptere.
Az én gépemhez a Toshiba PA3241U-1ACA típusú kellene (15V 3A 45W), a noti hátuljára bejövő áram adatainál 15V 3A szerepel.

Szerintetek minnél hamarabb próbáljak meg beszerezni hozzá egy kimondottan hozzá való töltőt, vagy nyugodtan használhatom a kapott adapterrel is?

[Szerkesztve]

(#1162) gedy válasza dennisjunior (#1161) üzenetére


gedy
csendes tag

Hy all!
Nincs valakinek toshiba tecra m1 notihoz telpito cd-je?

(#1163) battisti válasza ufonauta (#1158) üzenetére


battisti
tag

én már frissítettem az enyémen (Pro L100) biost, winphlash-sel, látható változás zéró (szubjektíve: hangosabb lett a venti), nem garanciavesztő, és utána akár le is lehet szedni, ha nem tetszik (előtte felkínál backup lehetőséget, alapbeállításban az van, hogy lementi a régit), de akkor legalább a wifivel lesz egy kis matatás :DDD Én felraktam nem sokkal az után, hogy megvettem, aztán leinstalltam, aztán újra felraktam - biosból csak nem rosszabb az újabb, azt nem véletlenül szokták frissíteni, legalábbis én ezért tettem fel.

kieg. semmi nem ''romlott el'', semmit nem kellett újrarakni. Pontosan le van írva, mit kell csinálni (mindenképp hálózatról menjen a gép stb.)



[Szerkesztve]

batt

(#1164) battisti válasza gedy (#1162) üzenetére


battisti
tag

miért is nincs hozzá? :F

batt

(#1165) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy a P100-as Toshibakon ki lehet kapcsolni az infra fogadást??
Nem használom a laptop távirányítóját túl gyakran, azonban egy kicsit zavaró, ha a TV távirányítója csatorna váltásnál leállítja a notebook-ot... :DDD

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1166) Ladássrác


Ladássrác
csendes tag

Nah megcsináltam a drivercseréket, de nem lett jobb...nemlehet h valami hardweres gond van? nekem már 5letem nincs...

(#1167) Satellite válasza dennisjunior (#1161) üzenetére


Satellite
tag

Nyugodtan használhatod ezzel.
Az nem baj, ha nagyobb a teljesítménye, - lehetőleg kisebb ne legyen. A 15 V-os tápok csatlakozó-átmérője meg amúgy is azonos.

(#1168) Satellite válasza dennisjunior (#1161) üzenetére


Satellite
tag

battisti!

Az L100-asok BIOS-frissítése elsősorban a Wi-Fi érzékenységét volt hivatott javítani, - indítsd el a ConfigFree vezetéknélküli ''felderítőjét'', a különbség magáért beszél! :)

[Szerkesztve]

(#1169) Satellite válasza StoneBridge (#1165) üzenetére


Satellite
tag

Egy kis darab fekete szigetelőszalag megoldja eme problémát... ;)

(#1170) ufonauta válasza Satellite (#1168) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Satellite!

Látom te vágod a témát, ezért légyszi adj tanácsot. :)

Belebonyolódtam ebbe a BIOS dologba meg mostmár a driverekbe is, de ott gondolom nem ennyire tipusfüggő)

Szóval:
Toshiba oldalán két féle Satellite L30 közül lehet választani.
1, Satellite L30 (PSL33) ehhez van fent a lejebb belinkelt BIOS (2.30-as verzió, 07. 01. 25.)
2, Satellite L30 (PSL30E) ehhez pedig (1.70-es verzió, 07. 01. 24.)

Nomost gondolom, nem mindegy melyik verziót rakom fel. Node az én gépem típusszáma:
3, Satellite L30 (PSL33E, BIOS verzio 1.90) ilyen géptipus nincs is fent a Toshiba oldalán. Ráadásul az én BIOS verzióm magasabb a 30E-hez kiadott 1.70-nél. Driverek esetében eddig leszedtem a 30E-hez kirakottakat, de BIOS esetében nem merek hazardírozni. Most akkor az én gépem melyiknek felel meg?

(#1171) littlerock


littlerock
aktív tag

uraim!

örömmel jelentem, hogy a nfs most wanted egész élvezhetően elgagyog az l20-omon...
nem egész olyan, mint anno a 9800 pro, vagy utána a 6600gt-men, a széthúzott sempron által, de azért nem is rosz:)
nos a tft lassúsága, se olyan zavaró 600x800 ban és tény, egészen meglepődtem a dolgon....
egyébként komoly 890 pontot tud az x200 -ar radeon 3dmark03-ban... ez valahol félúton van a 9550-es 64 bites, meg a 128 bites 64megás mx440 között...

jó, nem épp egy gamer laptop, de azért meglepődtem no, rosszabbra számítottam...

VIVA Toshibaaaaa

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#1172) battisti válasza Satellite (#1168) üzenetére


battisti
tag

Amikor megvettem a gépet, írtam is, hogy a desktopom wifi adaptere három hálózatot talált ott, ahol a toshiba (eredeti biosszal) nyolcat. A kedvedért most is ellenőriztem, de így hajnaltájt csak kettőt talál :DDD majd holnap fényes nappal is megnézem, na nem mintha a nyolc nem lett volna bőven elég - főleg, hogy csak egyre csatlakozom :U

batt

(#1173) Satellite válasza ufonauta (#1170) üzenetére


Satellite
tag

Mivel a géped a PSL33 (az utána lévő karakterek már nem számítanak) azt hiszem egyértelmű az azonosítás.
Ha netán nem a gépeddel kompatibilis frissítést próbálnál feltenni, az nem fog sikerülni, mert a BIOS frissítés rutinja legelőször egy verzió-kontrollt csinál. Ha nem megfelelő (vagy netán régebbbi) a fájl, ezt kiírja, és kilép végrehajtás nélkül.

(#1174) battisti válasza battisti (#1172) üzenetére


battisti
tag

no, most hetet lát. Szóval most már elmondhatom, hogy a bios frissítés nálam konkrétan semmin nem változtatott, de jó érzés, hogy van :DDD (amúgy kösz az infót, Sat.!)

batt

(#1175) amol válasza StoneBridge (#1165) üzenetére


amol
addikt

StoneBridge!

Ki lehet kapcsolni a vezérlőpultban is, de ha nem használod nyugodtan letilthatod az eszközt az eszközkezelőben (sajátgép jobb katt, tulajdonságok, hardver). Eszközön jobb katt, letiltás.

(#1176) cornail


cornail
csendes tag

Sziasztok!

Tavaly augusztusban vásárolt Tecra A7-108 (Core Duo) gépem mostanság feltűnően meleg. Alapjáraton ~50-60 °C-os a processzor, nagyobb terhelés hatására perceken belül felszökik 90-100 °C-ra. A HDD hőmérséklete sose haladja meg a 41 fokot. A laptop szellőzőnyílása szabad, sőt, fel van polcolva egy hátsó hűtőpaddal is (az előbbi adatok kikapcsolt hűtőpad esetén értendők, bár azzal se volt számottevően jobb). A ház alapjáraton is hamar meleg, nagyobb processzorhasználatnál pedig a hűtőnyílás környékén egyenesen forró. Mindez úgy történt/történik, h nem izmos 3D-s játékot futtatok, max. Diablo 2-t ablakban.
A Technotrade-nek írtam 2x emailt, eddig nem válaszoltak. Szerintetek is kóros ez a melegedés?

Kösz

Kornél

[Szerkesztve]

(#1177) amol válasza cornail (#1176) üzenetére


amol
addikt

Ne írj, inkább hívd fel őket és kérd a szervízt. Fel szokták venni.
A ventilátor amúgy működik?

(#1178) cornail válasza amol (#1177) üzenetére


cornail
csendes tag

Igen, bekapcsol.

(#1179) dennisjunior válasza Satellite (#1167) üzenetére


dennisjunior
tag

Köszönöm a választ!

Nincs véletlenül valakinek R100 -hoz eredeti recovery cd-je vagy XP telepítője (nem tudom mi van hozzá gyárilag). Nem egyszerű móka az XP telepítés rá pcmcia DVD-rom keresztül :)

[Szerkesztve]

(#1180) amol


amol
addikt

Egy kis nyalánkság: Satellite Pro A100-246 72960, Satellite A100-847 pedig 81360Ft-tal kerül többe TT-nél mint usanotebooknál (bruttóban). Vajon honnan vehetik... :U

(#1181) ufonauta válasza Satellite (#1173) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Köszi!

Akkor az 1.90-es verziót frissíthetném 2.30-ra. Elég nagy verzióugrás, úgyhogy lehet, hogy érdemes lenne megpróbálni. De egy egyhónapos masinán nem túl kockázatos a dolog?
Lehet, hogy hagyom az 1.90-est.

(#1182) Rival válasza dennisjunior (#1179) üzenetére


Rival
aktív tag

Én úgy oldottam meg, hogy létrehoztam egy 2 gigás FAT32 partíciót, amire felmásoltam az XP telepítőanyagot (PCMCIA-ról ugye bootol), meg persze előtte sys c: egy Win98 bootról és utána erről indítottam a telepítést. Vigyázni kell, hogy a smartdrv-t előtte futtatni érdemes, különben megőszülsz, mire végez...

A másik megoldás, ha van egy USB-s külső olvasód, akkor PCMCIA-ról bebootolsz egy Hiren's BootCD-t, és ott DOS-t indítva USB támogatással láthatóvá válik a külső olvasó is.

2,5-edik megoldás: A PCMCIA-t egy régi 2010-en nem sikerült megoldanom, na azt volt körülményes telepíteni, mivel az nem bootol akármilyen PCMCIA olvasóról... USB-s floppy-n Win98 indítólemez bootolása, melyre előzőleg felmásoltam az USB-s külső olvasó drivereit, majd XP telepítő felmásolása vinyóra, majd setup vinyóról futtatása... hajam is kihullott... :O

Harmadik megoldás: vinyó kiszerel, 1,8''-2,5'' átalakítóra rádug, majd ezt rádug egy 2,5''-3,5'' átalakítóra (egyből megoldásom nem volt, csak így kettőből), mindez bedug egy asztali gépbe egyedül egy CD olvasó társaságában, majd partíció létrehoz, XP telepítő felmásol. Az XP telepítőt a text módos rész utáni első újraindulásig elvinni. De nem hagyod elindulni, hanem vinyó vissza a notebookba, és ott folytatni.

Most hirtelen egyebet nem tudok elmondani...

(#1183) zolikaDB válasza amol (#1180) üzenetére


zolikaDB
veterán

Amol: az én, a mi L30-134-esünket áruházakban nem lehet kapni, usanotebooknál pedig 156 ezr forint... Én 140-ért vettem, plusz 14 volt hozzá a fél giga RAM! Tehát, 1 giga RAM-mal is 154 ezer volt... Több, mint jó üzlet volt!!!

(#1184) dennisjunior válasza Rival (#1182) üzenetére


dennisjunior
tag

Köszi, én is hasonló dolgokkal próbálkozok, csak látni szerettem volna milyen egy eredetileg hozzá adott recovery cd.

(#1185) dennisjunior válasza Rival (#1182) üzenetére


dennisjunior
tag

A Hiren's BootCD-s dos-os usb-s bootolás jól jött :) Eddig külön cd-t kellett gyártanom, hogy nekem megfelelően tudjam partícionálni a vincsijét.

(#1186) Goose-T


Goose-T
veterán

Ha valakinek még nem lenne Toshiba notija, itt az alkalom, hogy beszerezzen egyet! ;) [link]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#1187) amol válasza zolikaDB (#1183) üzenetére


amol
addikt

Akkor te végül hol vetted? A TT nem áruház, hanem Technotrade :)

(#1188) amol


amol
addikt

Off: nem érdekel valakit egy külső 400-as firewire ház? Optikai meghajtó, merevlemez stb. szerelhető bele, rackelhető, sorba köthető stb. Gyakorlati átviteli sebessége gyorsabb mint az usb-nek mivel az usb megosztja az eszközök között. Alig használtam, benne van a dobozában minden alkatrésszel. Típusa: ADS Pyro 1394 Drive Kit.

(#1189) garaizs válasza ufonauta (#939) üzenetére


garaizs
csendes tag

Ufonauta,

A TVtunerdhez van saját antenna is? Milyen azzal a vétel? (rtl, tv2, mtv)
A távirányitóval csak a kártyához tartozó programokat lehet vezérelni vagy más multimedia alkalmazásokat is? Vannak programozható gombjai?

:U

[Szerkesztve]

(#1190) garaizs


garaizs
csendes tag

Találtam egy szimpatikus multimedia távirányítót.

Conceptronic Multimedia Remote Control
[link]

A softverét letöltötöttem a gyártótól. Ügyes eszköz, jó áron.

Valakinek van esteleg tapasztalata?

(#1191) StoneBridge válasza Satellite (#1169) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Ezt tettem, köszi! ;)

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1192) zolikaDB válasza garaizs (#1190) üzenetére


zolikaDB
veterán

Én a következőképp irányítom a notit:
1. Concorde blutooth adapter v 1.2, 100 méteres, Media Markt 2000 Ft
2. patchelt Widcomm driver
3. patchelt Salling Clicker progi
4. Nokia 3650 (ha már úgyis megvan 4 éve, legalább vmi haszna legyen!)

jah, Mediábanvan USB-s TV tuner... Az egyik vége USB, a másik TV-antenna bemenet... 25 súlyos magyar ezresbe kerül... Huhh, az kicsit sok lenne érte...
AKkor már inkább PCMCIA-os... Abból ki milyet használ? Melyik a legjobb ár/érték arányú?
És ugye annak nincs saját antennája?

[Szerkesztve]

(#1193) ufonauta válasza garaizs (#1189) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Csak FM antennát adnak hozzá. Ezt egy kicsinyt én is nehezményeztem, hisz pont arról van szó, hogy a notit akkor használják az emberek TV nézésre, amikor nem tartózkodnak kábelközelben. (nincsenek otthon) Hisz itthon nem a notin nézem a TV-t.

Szereztem hozzá egy kb. 15 centi hosszú antennát. Telefonnal lefotóztam, csak kicsinyt sötét volt, de azért látszik. [kép] Ezzel aránylag jól bejönnek a földi adók főleg, hogy még csak bent a lakásban próbáltam. (panel beton) Lecsavarható róla a kábel, ami ott látszik mellette.
Egy baj van vele, hogy egyedi készítésű és a talpában egy b.szott erős mágnes van. (akié volt az autó tetején használta) Így nem merem a notitáskába rakni a noti mellé.

Amúgy a tuner nagyon frankó. UPC kábelről gyönyörű a képe. Felvételnél realtime DVD-be (8000-es bitrátával) 80%-nyi procit használ.

A távirányítót még nem próbáltam másra használni, de egérként üzemltethető. (rohadtul béna vele egerészni, így nem is használom ezt a funkcióját)

(#1194) ufonauta válasza zolikaDB (#1192) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Nekem ilyen van: [link]

(#1195) martin555


martin555
aktív tag

sziasztok szakik !
no, eddig nem igazán voltam járatos a PH! noti szekciójában, most alap feladatokra beszereztem egy notit, TOSHIBA satellite pro 6000, model PS600E-207PG-G3. Pentium3 cerka, 1100 mhz-es, úgy nézem, speedstep-es.
hadd lökjem már a gondjaimat, aztán hátha valaki jó fej módjára dob nekem valami okos megoldást egyikre-másikra. Első kérdésem lenne: kicsit lazának tartom az LCD ''zsanérját'', kis ügyességgel, valami műanyag maszkot megbontva lehet-e rajta feszesíteni, vagy hagyjuk?
kettő: sajna, a villany bemenete ahova a 220V adapter jön a notebookba, no az a dugalj elég laza, lötyögős, nem tom ezt valami nyák tartja? vagy mi. vigyem vissza a szervízbe, vagy maradjon így ha műxik, nem lehet gond? tölteni tölt meg üzemel is 220V adapterról, csak kérdem. harmadik: everest-tel nézem, 65 celsius körül szokott lenni a procija. ez normális? nem sokat segít ha visszateszi magát 300 mhz-re, akkor is.. ez a hőskori, mobil pentium 3 celeron ez ilyen? negyedik: természetesen XP-t futtatok rajta. a modem driver nem microsoft által aláírt, ezért a sima setuppal nem ment fel, csak ha rámutatok a driverre. de ekkor meg kék halál, többször próbáltam ''STOP 0x0000008E'' hiba, utánanéztem, RAM hiba lehetséges, de nem, mert memtest32 átfutott órákig, hibátlanul. ötödik: egy 3600 mAh -os akku van benne. fél óra, 40 percnél többet nem bír ki. ennyi idősnél ez ennyi? van-e valami általános, vagy toshiba specifikus trükk, kis regenerálásra? hatodik: két műanyag fedél nem tudom mi lehet az alján, kíváncsi vagyok, a vinyó, ram, docking, DVD, és az akku -n kívül is van két műa. fedél az alján, mik azok?(azér kérdem mer sokat szoptam mig a bios passwördöt le nem tudtam szedni TOSHIBA CONSOLE-val...)(tudom, notinál nem egyszerű)(kíváncsi fajta vagyok) hetedik: beépített mikrofon ebben nincs??, jack dugóval rá kell dugni egyet? nyolcadik: az SD olvasót nem tom beüzemelni, bedugok kártyát de semmi. a driver fennvan, eszközkezelőben is látszik, mégse.
nos, a kis novellámnak egyenlőre vége, visszanézek majd a topicba.
üdv!

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1196) Satellite válasza martin555 (#1195) üzenetére


Satellite
tag

Az LCD-zsanérokon nem lehet állítani, ha netán kifáradnak vagy eltörnek, akkor csak cserélni lehet őket.

Ha a gépben lévő tápegység-aljzat forrasztása kilazul, akkor azt (általában) meg lehet forrasztani, - de ezzel lehetőleg vidd a márkaszervízbe, mert egy efféle alaplap nem igen szereti, ha sima, 220 V-ról működő pillanatpákával esnek neki...

A modem drivert és a kártyaolvasó programját töltsd le a gyári honlapról, azzal jó lesz. (link a korábbi hozzászólások között ).

Az akku új korában 2-3 órát is kibírt, egy ilyen korú gépnél még az általad beírt működési idő is igen tiszteletreméltó! Ha többre vágysz, valószínűleg egy újat kell beszerezned.

A gép specifikációját itt találod meg: [link]

Azt meg, hogy a gép melyik részén mi mire való, ugyanott találod meg, ha baloldalt rákattintassz a ''Product Tour'' feliratra.

(#1197) martin555 válasza Satellite (#1196) üzenetére


martin555
aktív tag

Satellite !! magyon köszönöm a tételes hozzászólást, de tényleg. A neved is jelez valamit , hogy vághatod a témát :))

no, szóval. az egyik gondom megoldódott: mmc kártyával próbáltam az olvasót: csak villant egyet a LED-je. SD-vel tökéletesen és villámgyorsan megy, gyorsabban COPY-zik mint az usb (1-es?) olvasóm!! 900 K helyett ~2500 K. én voltam a hunyó ebben.
a villany bemenet tényleg nagyon lötyög, akiktől vettem olyannak tűnnek hogy rábízható, szal majd visszaviszem. félek emiatt, mi lehet !
a modem driver, nyilván a gyárival próbálkozom! mivel EXE a telepítőcsomag, eddig nem sikerült (nincs XP-nek aláírva), most www.winace.com -mal kitömöritettem egy mappába és nem a setup.exe-t inditottam hanem az .INF-re mutattam rá, úgy is fagyás. mindegy, egyenlőre nem kell, de hát ...
LCD zsanér.. akkor ez ennyi, jó.., (van a gépre még valamennyi garanciám) de kérdésem: az hogy a zsanér ilyen laza, nincs összefüggésben az LCD adatvezetékével és az LCD lámpáival? azaz nem fog nekem egyszer csak elnyíródni vagy elszakadni amaz, emiatt?
az akku akkor úgy látom még örülnöm is kell :)
nos, a titokzatos szerelőaljzatokat még mindignem tudom hogy mi lehet, nyilván az USERS GUIDE.pdf-et és a product tour-t (flash-es) is átnyálaztam, tegnap ki is nyitottam a két titokzatos szerelőfedelet, de csak valami kis vezetékféle megy nyák-féle van alatta, tök BIOS nak vagy keyboard biosnak néz ki.. jó, fingom sincs mi az, kíváncsi típus vagyok.

még1x kössz. üdv!

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1198) garaizs válasza zolikaDB (#1192) üzenetére


garaizs
csendes tag

A Concorde dongle-k nem BlueSoleil stackkel mennek?
Minek a widcomm?

De egyébként tetszik a megoldás :)
Kérek kölcsön egy donglet és kipróbálom...

(#1199) trompi


trompi
csendes tag

Sziasztok!
Én kb egy éve váltottam Toshibára,egy Tecra M1-esre cseréltem a HP-mat. Az M1
sem egy fiatal darab,de amire nekem kell: munka,net ilyesmi tökéletesen megfelel. Ja a HP a vásárlás után két héttel bekakukkolt és cserélni kellett benne procit,alaplapot meg valami battery interface-t,hál'Istennek garanciálisan. A HP supportról meg csak annyit,hogy 20 nap volt amíg visszakaptam a gépet,mondván,hogy itthon nincs cserealkatrész,Németo.-ból kell behozatni. Újabb egy év múlva klaviatúra csere 16+ Áfáért,azt már ki kellett csengetnem,na itt besokalltam és megszabadultam a HP tól (megkapta a gyerek). A Toshibával semmi gond,pedig napi 8-10 órát megy és hurcibálom mindenhová,szóval Toshiba rulz.:)
J.

(#1200) littlerock válasza martin555 (#1195) üzenetére


littlerock
aktív tag

szia! itt egy akkumlátor lehetőség:
[L]http:/http://www.akkuk.hu/AKKUINFO/Utángyártott%20akku%20Toshiba%20Satellite%20Pro%206000%20sorozat/1.10.TOS.5.1/[/L]

remélem jó lesz...vagy itt egy másik: ez talán olcsóbb, itt lehet felújítani...
[link]

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.