Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1101) littlerock válasza s1ny1 (#1096) üzenetére


littlerock
aktív tag

hali!

nos ez igen valószínű, de azért kérdezek zöldségnek tűnő dolgokat, mert még notival nem sok dolgom volt...
- csak a pc- soketA amd-vel voltam jóban, számomra az intel féle frekvenciamágia egy kicsit huzatos még... nom eg a bővítőkártyák világa, stb....

majd megtanulom ezt is...

üdv!


[Szerkesztve]

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#1102) Kbali válasza s1ny1 (#1099) üzenetére


Kbali
nagyúr

Köszi, de inkább maradok a power saver-nél.
Azért kérdezősködöm csak, mert láttam olyan Toshibát, amin működött.

(#1103) ufonauta válasza Kbali (#1102) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Süsd meg ki kell annak írni. Nekem is kiírja. Csak már nem emlékszem, hogy miként, mert másfél hete nem volta akku a notimban. Ha lesz egy kis időm, megnézem neked.
Tuti, hogy kiírja.

(#1104) StoneBridge válasza zolikaDB (#1100) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Igen, fentebb írtam, hogy azt használok.
Nagyon szép hangot ad, rengeteg beállítási lehetőséget tud, 5.1 kimenet. Nekem emiatt kellett, illetve hogy használhassam 5.1 házimozi rendszerrel.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1105) littlerock válasza Kbali (#1102) üzenetére


littlerock
aktív tag

hali, nálam a tálcán lévő ikonra kell jobbklikket nyomni, ott a kéz opcióból a telepmérő megnyitása kell...
ha be vagy dugva, akkor értelemszerűen nem ír ki semmit, csak a telep állapotát % ban, meg hogy hálózat...
ha telepről üzemelsz, akkor meg %-ot, és időt is ...

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#1106) richies


richies
senior tag

hi all!

dönöttetm Toshiba lesz :)

nem merek kínlódni se Asus-al ,se Msi-vel.... ne mkel lzsákbamacska

szóval ez a nyerő most nekem :Satellite A100-847

van valakinek esetleg iylen ,vagy nagyon hasonló ?:)

s hol van Pesten a legolcsóbb bolt?

köszönöm nagyon a választ!

Ric
:R

Rozsomak of Power

(#1107) zolikaDB válasza StoneBridge (#1104) üzenetére


zolikaDB
veterán

Bocs, de a sok power saveres üzenet között elveszett a tiéd :DDD
Nah, akkor a cumó olyan 50 ezer körül van...
Most néztem a MM Árkádban ezt a hangfalszettet, de már nincs- azaz: az új modell ugyanez, csak fekete és 31 ezer ft.... Nah, mindegy, nekem így első ránézésre bejön ez a szett, és ahogy emelgettem a mélynyomót, jó nehéznek tűnt!
Amúgy mekkora a teljesítménye a szettnek (mély és a többi?)
Ill, lehet láma lesz a kérédés: de az 5.1-es rendszert min keresztül csatlakoztatod a hangkártyához? Sejtem, h nem jack... :DDD
Most ennek a hangkártyának a 7.1-es változatát láttam 21-ért valahol... Akkor az nem rossz ár...
Mekkora a rendszer hangereje? (a ház azért összeborul től, nem?) Illetve milyenek a mélyek? (Az említett, szerény 20 wattos Logitechnek hiába van saját erősítője, elég gyengék a mélyek...)
Egy ismerős azt a tanácsot adta, hogy az ilyen rendszereknek nem sok értelme van, azaz leginkább 100 ezer HUF felett gondolkodjunk ilyenekben, és inkább vegyek egy brutális 2.1-et és azt kössem simán, hangkártya nélkül a gépre- pl valamilyen Logitech vagy Klipsch (mondjuk Logitechnél a high end 2.1-es cumó az egy 200 wattos szett, a Klipsch meg összesen kétfajta 2.1-es rendszert árul...
Logitech: [link]

Klipsch: [link] )

Igazság szerint, zenehallgatásra, ill. filmnézésre megéri venni egy 5.1-es rendszert? (nem túl sok gyári DVD-m van, inkább írott filmek...)

(#1108) battisti válasza Kbali (#1098) üzenetére


battisti
tag

ó. nekem hálózaton is kint van az ikon, csak automatice elrejti, és ha előveszem, csak % ír ki, ez akkor is így van, ha a power savert megnyitom, és ott nézem. eddig ez nem volt gond vagy csak nem tűnt fel?

batt

(#1109) battisti válasza richies (#1106) üzenetére


battisti
tag

olcsó bót (tavaly legalábbis ők voltak a nyerők):
[link]

batt

(#1110) Soockit


Soockit
aktív tag

Sziasztok!

Akarok egy Toshiba Tecra A8-185-as notebook-ot. Ebben csak 512 MB memória van és az is csak 533 MHz-es. Azt szeretné kérdezni, hogy minden féle probléma nélkül kezelni fogja a 1 GB 677 MHz-es memóriát? A CPU, természetesen 677 MHz-es.

(#1111) littlerock válasza Soockit (#1110) üzenetére


littlerock
aktív tag

ez szerintem az alaplaptól függ, de azt nem tudom minek???

ezzel a vga-val nemigzán leszel ellenfele egy gamernotinak....
te tudod kell e?
de talán bele kéne próbálni helyszínen, vagy az eladót leinformálni...

üdv

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#1112) Satellite válasza Soockit (#1110) üzenetére


Satellite
tag

Nyugodtan beleteheted.

(#1113) zolikaDB válasza Satellite (#1112) üzenetére


zolikaDB
veterán

De minek 667-es? Az 533 -as olcsóbb... Egyébként a helyszínen sztem mindenütt bele lehet próbálni!

(#1114) littlerock


littlerock
aktív tag

szeretnék egy kicsit zöldséget kérdezni...
a l20-182-es notiban van egy :

Mobile Intel Celeron M LV, 1600 MHz (16 x 100)
CPU alias Dothan-1024
Eredeti órajel 1600 MHz

Tokozás típusa 479 Ball uFCBGA / 478 Pin uFCPGA

no meg:

Front Side Bus tulajdonságai
Valódi órajel 100 MHz (QDR)
Effektív órajel 400 MHz
Sávszélesség 3200 MB/mp

Memória sebessége DDR2-533 (266 MHz)

El tudná nekem valaki magyarázni, miért jó az, hogy itt minden más sebességgel dolgozik?
Eddig egy tipikus Amd-s voltam aki a szinkronhajtásra esküszik, de most már ez múltidő.

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#1115) littlerock


littlerock
aktív tag

volna még egy kétforintos kérdésem...
szégyen bevallanom, de memóriakártyát még nem láttam közelről...
a laptop oldalán ugye van egy nyílás, benne egy négy lyukkal rendelkező valamilyen keret
azt már láttam hogy ide be lehet tenni kártyatelefont, meg wifi eszözt, de ha jól tudom ez memkártya olvasó is, vagy azt is csak be lehet ide teni?
illetve mire lehet egy memkártyát használni számítógép esetében, mert digitális fényképezőgép esetén még érthető az adatrögzítés, de itt?

minden hasznos infónak örülnék...
(és) most kezdődött el az az 5 perc, amikor engem sokan hülyének néznek, de sebaj...

előre is köszi mindent

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#1116) Kbali válasza littlerock (#1105) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ez mind nálam is működik, de nincs idő, csak %! Lehet, hogy ez is verziófüggő?

(#1117) zolikaDB válasza littlerock (#1115) üzenetére


zolikaDB
veterán

Na, tisztázzunk valamit: ami az oldalán van, és szerinted wifi eszközt lehet belerakni, az a PCMCIA kártya helye- és valóban lehet belerakni wifi eszközt :DDD Csakhogy az nem memóriakártya... :DDD
A másik -kisebb- lesz a memóriakártyaolvasó helye... A laptopokba általában Sony (Memory Stick, Duo, Duo Pro) ill. SD/MMC (illetve ezek kisebb változatait, pl RS-MMC, mikro SD, adapter segítségével stb) kártyákat lehet beletenni! Persze vannak olyanok is, amikbe más típusok is belemennek, ezeket látatlanban nem tudnám megmondani...
A fentiek a legelterjedtebbek!

Annyi értelme van a dolognak, hogy USB-s kártyaolvasóval, illetve beépített kártyaolvasóval sokkal gyorsabban lehet adatokat másolni a számítógép és a kártya között- pl ha egy telefon MMC-jére egy 100 megás filmet raksz, vagy mp3-at, az bluetooth-al, infrával, vagy kábellel 1000 évig eltartana... Ennyi- legalábbis én erre használtam (plusz régen a 3650-es Nokiámhoz olcsóbb volt a kártyaolvasó, mint a bluetooth- 2004-ben ugyanis 10-12 ezer HUF volt egy bt; most meg 2 ezer...)

Ennyi :DDD

A másik, fontos kérdés: ha felrakom a gyári Toshiba-féle XP-t, akkor ki tudom gyepálni a gyári progikat? (kivétel: powersaver!) Csak azért, mert ha jól emlékszem, a gyárilag integrált programokat, pl Media Playert a vezérlőpult/programok telepítése, törlése menüből nem lehet törölni... És ha ezek a progik is integrálva az XP-be, akkor nem olyan fényes a helyzet... De ha csak a telepítőfájljaik vannak az XP-be integrálva, az egyből jobb :DDD Na, és én pont ezt nem tudom, hogy hogy volt a gyári XP-n... :DDD

[Szerkesztve]

(#1118) Soockit válasza littlerock (#1111) üzenetére


Soockit
aktív tag

Nem szoktam játszani, nekem nem is kell gamernoti vagy mi...
Viszont szoktam dolgozni, pl VEM programokkal aminek kell a CPU és a RAM és egy olyan 10 GB-nyi hely a temp file-nak.
Van a játékon kívül is dolog aminek kell a teljesítmény... :Y

(#1119) StoneBridge válasza zolikaDB (#1107) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Hi!
Azért egy Klipsch rendszert nem igazán lehet összehasonlítani a Genius-al, mind minőségben, mind árban más kategória.
A Genius 5.1-es rendszere 30e forintért meglepően jó hangot ad, ha van egy jobb hangkártyád és megfelelően beállítod a dolgokat, akkor tényleg nagyon ott van. A mély bőven jó, felére tekerve a hangerőt már rendesen dübörög. 150W-os a szett, ebből a mély 75W.
A fekete Genius rendszer szerintem egy másik lehet, azt hiszem az egy gyengébb típus.

Én főleg film nézésre és zenélésre használom, filmnél (DVD) nagyon előjön a házimozi feeling, zenére nekem meg bőven elég a hangja.
A hangkártya egyébként 7.1-et tud, csak ugye 5.1 van kikötve rá. Csatlakoztatás: 3 RCA az egyik vége (hangfalszettbe megy), ami a hangkártyába megy arról fogalmam sincs, USB-hez hasonló csati.

[link]
Link a szetthez.
EHD-nál 30e az ára, szerintem most ott a legolcsóbb.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1120) ufonauta válasza zolikaDB (#1117) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Ne aggódj mindent törölni tudsz. Íme:
[kép]

(#1121) ufonauta válasza ufonauta (#1120) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Ez valahogy nem jött össze, de a lényeg látszik.

(#1122) littlerock


littlerock
aktív tag

hali!

kezdek gondolkodni, hogy mégigencsak hiányzik a laptopomból, a Wifi
elméletileg be lehet rakatni, megvan a helye is...
van ötletetek, hol lehet ilyet scináltatni? az eladó állította, hogy belerakják 10-12k körül

de nem szeretném ha szétcsesznék miatta a masinámat...

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#1123) zolikaDB válasza littlerock (#1122) üzenetére


zolikaDB
veterán

Sztem a beszerelési árért már PCMCIA-os wifi-t kapsz :DDD Írtam pár linket feljebb- ott utánanézhetsz!
Stonebridge- ZENE: Na, az áltatald említettcég honlapján nemsok mindent tudtam megtekinteni, ui feltöltés alatt áll! ([link])
A másik: Klipsch hangcuccot hol lehet kapni Magyarországon?
Neked milyen hangkártyád van? Mert én nézgettem ezeket a külső cumókat, de ez az Audigy 2 van, és semmi más kb, vagy csak én vagyok láma, és csak ezt találtam... Jó, van még USB-s hangkártya, de ott nem hinném, hogy komolyabb teljesítmény lenne kicsikarható belőle...
Ufonauta- Naggyon pöpec, sztem holnap neki is állok megcsinálni! Remélem menni fog :DDD
Hé, ez az openoffice gyári? Mert én most szedtem le a netről bekorlátozott chello-val... Ugyanis kell államvizsgára prezentációt írnom... 40 kb/s-al jött, azt hittem megzöldülök, mire lejön... :DDD

[Szerkesztve]

(#1124) ufonauta válasza zolikaDB (#1123) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Az openoffice nem gyári. Még régebben szedtem le az asztali PC-re, oszt onnan pendrive-al átraktam a notira.
Egyébként olyan sok helyet nem foglalnak a gyári toshiba progik, hogy mindenképpen törölni kéne. Mert utána egyesével már nem lehet visszatenni, csak XP újratelepítéssel.
Én kitöröltem a C meghajtóról a tools könyvtárat, meg az i386-ot, meg még 2-öt, amiknek a nevére nem emlékszem. A progikat meg meghagytam és letiltottam az indulásukat az msconfigban. Így, ha akarom használom őket, ha akarom nem.

(#1125) #18538752


#18538752
törölt tag

Sziasztok!

Volt már valaki közelebbi kapcsolatban a Toshiba Satelite A100-847 vagy az A100-813-as modellel?
Vélemények érdekelnének.

(#1126) BluEyes válasza zolikaDB (#1123) üzenetére


BluEyes
őstag

Klipsch: www.pixel.hu

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#1127) zolikaDB válasza ufonauta (#1124) üzenetére


zolikaDB
veterán

Na, Ufonauta: nekem is za bajom, h felugrálnak a kis pöcs programok, és ezért nem szeretem őket... Mi az az msconfig?

Blueye: THX a linkért!

Jó éjt midenkinek!

(#1128) amol válasza s1ny1 (#1088) üzenetére


amol
addikt

s1ny1!

A Toshibánál egy cikkszámon belül nincs két különböző modell. Amúgy utánanéztem a dolognak, valóban elírták.
Az usanotebook.hu árai valóban sokkal jobbak, kíváncsi vagyok honnan szerzik be a gépeket.
Viszont náluk szükség van egy adag szerencsére is, mivel még csak ki sem bonthatod a dobozt mielőtt kifizetted volna... tapasztalat.
Az akkuidő teljesen korrekt lenne, épp azért írtam mert az ilyen gépek csak átlag 2 órát bírnak.

(#1129) amol


amol
addikt

Srácok, a Windowsból minden eltávolítható, még a mediaplayer is, csak egy kicsit érteni kell hozzá.

(#1130) BluEyes válasza zolikaDB (#1127) üzenetére


BluEyes
őstag

Start - Futtatás - beírod msconfig - Ok
Szerintem egyértelmű lesz, mi is az. :)

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#1131) zolikaDB válasza BluEyes (#1130) üzenetére


zolikaDB
veterán

THX a segítségért!!! :DDD

(#1132) battisti válasza amol (#1128) üzenetére


battisti
tag

nekem futárral jött usanotitól, és addig nem fizettem ki, amíg ki nem bontottam a dobozt, le nem ellenőriztem, hogy minden benne van-e, amit a mellé adott füzetkékben írtak, meg főleg a garilevelet és a sulinetes számlakísérő igazolást, és amíg el nem indítottam a gépet (ami egyébként le volt gyári fóliázva, ezért rögtön tudtam, hogy elfelejtették belerakni a plusz ramomat :DDD )

én felhívtam a technotrade-et is, hogy ők mennyiért vesztegetik, meg ha van, mennyi az ajánlott viszonteladói ár, és az usanoti teljesen tartotta magát ahhoz, a többieknél az már extraprofit ;) De olyat is láttam, hogy más felállásban adják az egyes gépeket, pl. kisebb vinyó, ilyesmi (amikor már megvolt a kiszemeltem, a notebook.hu-val hasonlítottam össze, és nemcsak az árban, hanem magában a konfigban is voltak eltérések).

batt

(#1133) amol válasza battisti (#1132) üzenetére


amol
addikt

Így végülis oké. Mi egy ismerősömnek vettünk náluk egy Acert, de azt helyben. Arra a kérdésre, hogy mi a helyzet pixelhiba esetén, úgymond vállat vontak, hogy ők csak a gyártói garanciát vállalják, tehát ha még ott bekapcsolod és hibás akkor úgymond ''ez van''.
Szerencsére azzal nem volt gond, de elég bosszantó egy vadiúj többszázezres gép esetében hogy a hibás pixeleket kelljen bámulni - egy hiba ugyebár nem hiba...

(#1134) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Srááácok! Új windows van a gépen :DDD
Jah, nem kellett regisztrálni...

Két fontos kérdésem lenne:
1, az msconfigban miket lehet letiltani, amik nem szükségesek nekem indításkor- és ha letiltom, nem omlik össze a rendszer? (a msn-en kívül... :DDD )
2, miket érdemes meghagyni a powersaver-en kívül??? (lehet, h windvd jól jönne, de mi még?)

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#1135) s1ny1 válasza amol (#1128) üzenetére


s1ny1
tag

jobban utána nézve rájöttem igazad van tényleg nincs más kiépítésben. megszokásból mondtam hp-nél előfordul. nem gondoltam volna, hogy pont a technotrade-en lesz elírva. amúgy valószínű a akku sem annyi, mivel csak 4000mAh (legalábbis a legtöbb oldal szerint) az meg max 2-2,5óra

(#1136) battisti válasza zolikaDB (#1134) üzenetére


battisti
tag

mindent, amit az automatikus indításból kiveszel, el tudod indítani máshonnan is. nekem csak a tps.exe (power saver) és a skype meg a nod32 van benne, ill. egy dumprep, ami nem tom, mi de gondolom, vmi rendszerhelyreállítással vagy -hibákkal kapcsolatos dolog. A többibe (boot.ini és hasonlók) nem nagyon nyúlkáltam.

batt

(#1137) zolikaDB válasza battisti (#1136) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszi Batt!

A második kérdésemre tud vki válaszolni? Touch and launch, windows desktop search, toshiba zooming utility, toshiba touchpad utility, synaptics pointing device driver, toshiba assist, toshiba configfree, toshiba dics writer & társai, toshiba pc diagnostic tool kellenek???

Ja, mi is van a tools CD mappával, vagy mivel? Ezeket kell lementeni? Vagy hogy van ez...? :DDD :DDD :DDD

[Szerkesztve]

(#1138) ufonauta válasza zolikaDB (#1137) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Mindegyik elől kiveheted a pipát. Ha mégis kell valamelyik a startmenü/programok/TOSHIBA alól elindítható.

tools CD mappa: elvieg azért hozza létre, hogyha valamelyik progid elszáll, akkor vissza tudd tenni. De, ha úgysem használod őket, akkor minek?

(#1139) amol válasza zolikaDB (#1137) üzenetére


amol
addikt

A synaptics touchpad drivert ne vedd ki, hacsak nem akarod használni a tapipadot. A többi tényleg nem fontos.

(#1140) amol válasza s1ny1 (#1135) üzenetére


amol
addikt

Igen, én a TT-nél bizonyosodtam meg erről. Amúgy érdekes, de a kiállított a100-as és pro a100-as több mint 3,5 órát írt ki akkuról. Persze tudom hogy ez nem pontos, de pár perc várakozás után sem igazán ugrott lejjebb. A Tecra a7-es nem ment 2 fölé.
Kiadott a Microsoft egy fix-et SP2-re ami javítja az akkuidőt azálal, hogy a csatlakoztatott usb eszközök nem szívják annyira az energiát ill. ki tudja őket kapcsolni. Ez még akkor is érdekes lehet ha nincs konkrétan rádugva semmi, mert belső eszközök (touchpad, kártyaolvasó, stb.) is lehetnek usb-re kötve. Egy hp-nél bevált, 2000mAh-s akkuval 2,5 órát neteztem wifivel. Igaz, az sima centrino volt.
És természetesen minimum beállításokkal.

(#1141) zolikaDB válasza amol (#1140) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ufonauta, Amol: THX a segítséget! Szal, ha uninstallálom a progikat, akkor is meglesznek a toolsCD-ben? Az i386 mire jó?
Ezt a fixet honnan lehet leszedni, azaz inkább máshogy: mi a neve???

(#1142) zolikaDB válasza zolikaDB (#1141) üzenetére


zolikaDB
veterán

A Windows biztonsági riasztások ikonját akarom eltüntetni a tálcáról... Antispy-al nem lehet, az msconfigban hol találom meg?

(#1143) ufonauta válasza zolikaDB (#1142) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Jaja amol jól írja. Valóban a tapipadot érdemes bennhagyni.

A biztonsági ikon eltüntetéséhez: vezérlőpult/biztonsági központba belépve kattints a baloldalon lévő legalsó linkre és vedd ki a pipát a három boxból.

(#1144) zolikaDB válasza ufonauta (#1143) üzenetére


zolikaDB
veterán

Háááá, THX a segítségért! Sikerült! :DDD
Ööö, mintha lenne egy olyan, legalábbis a mezei XP-mben úgy volt, hogy BIOS-ban lehetett engedélyezni a tapipadot... Persze nem szedem le!

(#1145) zolikaDB válasza zolikaDB (#1144) üzenetére


zolikaDB
veterán

Itt a fix, amivel meg lehet előzni a gyors merülést USB 2.0 eszközök csatlakoztatása esetén:
[link]

(#1146) garaizs


garaizs
csendes tag

Wifi antenna notebookhoz

[link]

:C

(#1147) kismaja


kismaja
csendes tag

Uraim van 1 apro pici problémám.
A Toshiba P100-143-on nem van nyomtatóport viszont nekem az egyik tervező programom ilyen hardverkulcsal működik.
Nyomtatóhabot nem akarok venni! valami egyszerű átalakítót nem tudvalaki, pl USB-ből nyomtatóportra. Persze piri pénzért:)
Az USB -s kulcs rendelhető de sokba kerül.

(#1148) StoneBridge válasza zolikaDB (#1123) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Ja, pont frissítik az oldalt. De náluk van olcsón ez a rendszer.
Klipsch zajkeltőt itt (is) lehet kapni: [link]


PCMCIA-os notebook-ba való hangkártya csak az Audigy2 ZS Notebook létezik, én ezt használom. Akinek fontos a hang és kiköti, annak / nekem megéri.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1149) battisti válasza amol (#1139) üzenetére


battisti
tag

igaz, igaz! én usb-s billről, külső monitoron használom, ez kiment a fejemből.

batt

(#1150) battisti válasza zolikaDB (#1141) üzenetére


battisti
tag

a tools cd könyvtárat én kiírtam, aztán letöröltem, de aztán többen is mondták, hogy rajta van a recovery cd-n is. i386 az xp telepítője, azt is törölheted, rajta van a cd-n. Nálam doc&settings, program files, windows könyvtár van (meg amit én tettem oda).

batt

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.